Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bo masz utorzone konto sieciowe.

Musisz stworzyć konto dla jednego gracza. (lokalne)

Nic nie odzyskuj. Nowe konto i tak jak napisałem wcześniej.

 

I mam pytanko. Jak zdobyć beretke Mid-East Service. Wymaganiem jest zagranie 1s na 7 mapach. Na wszystkich grałem a beretki jak nie było tak nie ma.

Jest druga beretka podobna Far-East Service i by ja zdobyć trzeba zagrac 1s na innych 6 mapach. I te mam a Mid nie dostaje.

 

pozdro

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie, idealny czas, aby kupić sobie:

Battlefield 2 + Jednostki Specjalne PL (PC)

Twoja cena: 79.90 zł

 

http://ultima.pl/itemnfo.php?id=4469&S...c6e207129f54939

 

Mniam?

teraz to EA powinno wszystkim posiadaczom BF2 zafundowac darmowy update do dodatku SF ;)

ale jak znam zycie to moge sobie pomazyc tylko :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heli lata sie spoko, ale samolotem ciezko juz na myszce jezeli nasz przeciwnik w powietrzu ma joya ;]. Ja tam wole czolgami pojezdzic/pobiegac piechota bo na tej myszce nigdy nie daje rady w samolocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO bo ja to glownie w powietrzu jestem (co po statach widac). Kilka osob z tematu pamieta.

musze na nowo nauczyc sie odpowiednio latac :D

 

Wiec ilu chetnych??

Ja chetny tylko podaj IP i o ktorej gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm opisze szybko sytuejszyn ktoregos wieczora gralem na jakims serwerze na drugi dzien z ranca chcialem zagrac na tym samym koncie (ktore bylo moim 1 kontem i nic sie z nim wczesniej nie dzialo..) i po wcisnieciu zaloguj sie wyskakiwal komunikat iz moje haslo jest nieprawidlowe choc zawsze bylo takie samo i w zaden sposob nie zmienialem go. Dodam zee gralem ciagle na patchu 1.4 bo nei mialem jakos ochoty i czasu na sciagniecie nowej werszyn.. coz stworzylem nowe konto...lecz moj stopien i osciagniecia so jak wiadomo w tym momencie zerowe...teraz w sumie juz sciagam nowego patcha i pytanie do was czego mogla to byc przyczyna tego ze gralem na starym patchu czy konto w jakis sposob zostalo mi skradzione or sth like taht oO Dzieki z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm opisze szybko sytuejszyn ktoregos wieczora gralem na jakims serwerze na drugi dzien z ranca chcialem zagrac na tym samym koncie (ktore bylo moim 1 kontem i nic sie z nim wczesniej nie dzialo..) i po wcisnieciu zaloguj sie wyskakiwal komunikat iz moje haslo jest nieprawidlowe choc zawsze bylo takie samo i w zaden sposob nie zmienialem go. Dodam zee gralem ciagle na patchu 1.4 bo nei mialem jakos ochoty i czasu na sciagniecie nowej werszyn.. coz stworzylem nowe konto...lecz moj stopien i osciagniecia so jak wiadomo w tym momencie zerowe...teraz w sumie juz sciagam nowego patcha i pytanie do was czego mogla to byc przyczyna tego ze gralem na starym patchu czy konto w jakis sposob zostalo mi skradzione or sth like taht oO Dzieki z gory

Może na nie rankingowym grałeś? Jak bez patcha to wątpie żeby jakiś rankingowy serwer go nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no byl rankingowy... o to ip: 195.238.1.26:16567 aa co do tego patcha to juz jest zainstalowany ale tam to konto nie dziala... szkoda bo w sumie mialem przegrane ~100 teraz jestem tylko marnym kapralem czy jaki to jest tam pierwszy stopien xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.battlefield.pl/komentarze/?id=1952

no to kiedy sie tam wbijamy ?? :D

 

"Nazwa: .pl GamesNet.pl Test Server - Ranked

Adres IP: 83.238.48.26:16567

Ranking: Tak

Ilość slotów: 64

Map cycle: Pełny"

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj.

 

Urzadziłem sobie nocke z Battlefield 2.

Zakupiłem niedawno orginał za 80 zł z dodatkiem SP.

I porównując demo a pełną to jest niebo a ziemia.

5h prawie mi stukło grania wczoraj, tak wciągnęło.

 

Umiejętności graczy dużo wyższe, mapki uhhh, przepiękne. Jeszcze się nie łapię co i jak na której mapce, ale ustrzelić/flage zdobyć udaje mi się nierzadko :)

 

Tak, wiem, 19 miesięcy za murzynami jestem, ale musiałem napisać :)

Narazie puki co, gram na serwerach z browsera w grze.

Natrafiłem na kilka Polskich, i chyba najprzyjemniej mi się tam grało ze wszystkich.

 

Tak więc, z chęcią gdzieś z wami potłukę i dam się ustrzelić :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 to nie to samo co kiedyś ..... taki frankelstner pomimo że był odwrócony ode mnie a ja byłem w krzakach to od razu jakimś dziwnym trafem się obraca , widzi i strzela - dziwne skoro nie było uav ( jeśli jest uav wroga to widać jak lata prawda ) ani nic - takie sytuacje można mnożyć i nie wierzę że ludzie pomimo punkbustera nie cheatują .... a zobaczyć tak łatwo w pewnych miejscach nie jest ... nawet jeśli się w określone punkty patrzy ( więc jakim cudem po "obrocie" tak łatwiutko mnie zobaczył ? ) !! Cheaterzy i tyle - i to ma być gra ( tu mam na myśli brak fairplay [cheatowanie] bo przelatujące przez pojazdy rakiety już zaakceptowałem ) ?

 

Można powiedzieć że odpowiednio modyfikując grafikę tak aby nie było krzaków itd. to nie cheatowanie .... moim zdaniem to jest cheaterstwo jak każde inne !

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość markee

Zgadzam się z tobą.

Wchodząc wczorej na jeden serwer poczułem się jakbym wszedł w stado dzikich besti, nic nie dało się zrobić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą.

Wchodząc wczorej na jeden serwer poczułem się jakbym wszedł w stado dzikich besti, nic nie dało się zrobić. :D

Ja im i tak "coś" robię ;) ale rozwalają mnie niektóre sytuacje które są po prostu nieprawdopodobne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam natrafiłem na takie servery gdzie zamiast graczy były "Terminatory" :)

ułamek sekundy ,nawet nie słychać wystrzału i gość mnie zabija ( nie będąc snajperem )

 

Grywam w BF2 od ponad roku , i też jestem pewien że są jakieś cheaty

a szkoda

bo to psuje całą radość z rozgrywki .

 

Często lubie napażać do śmigłowców będąc szturmowcem z G3A3 , są servery gdzie udało mi się

po kilka razy zabić pilota w lecącym heli.

Są też takie gdzie pomimo wielu prób nie mogłem tego uczynić :)

czyżby na tych serverach mieli mocniejsze szkło w śmigłowcach :) ????

 

Wielokrotnie rakieta wystrzelona z ERYX'a przeleciała przez wieżyczkę czołgu

 

Mam nadzieję ze następca BF2 będzie posiadał jakieś mocniejsze bardziej dopracowane zabezpieczenia

przed tego typu błędami

 

 

b.t.w

 

Czy słychać coś o następcy BF2 ????

oczywiście nei mam na myśli BF2142 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dla mnie następca bf2 to chyba tylko nowe mapy/mody,bo cóż by mogło się zmienić w np bf3...dorzucą troche efektow graficznych, fizyke...jak juz ktos napisal "cheaterzy" i tak minimalizuja ustawienia aby wieceje widziec (sam tak zrobilem,ale uwierzcie- bez konkretnego skila to i tak na niewiele sie zda,wiec wole cieszyc sie grafiką).

 

Pożyjemy, zobaczymy

 

Edit: Co do grania, to cos szybko sie zwijacie ;), ja tu czytam o nockach z bf2,a tu juz o 2:00 ani żywego ducha na tych serwerach co wyżej :(

 

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często tak mam. Ostatnio hamerem 3 razy gościa przejeżdżałem i nic mu sie nie stało. Sytuacje można by mnożyć. Walisz w gościa cały magzynek a on nic, odwrca sie raz strzeli i padasz.

Są serwery na których można normalnie pograć. Ale czasami zachodze w głowe jak to sie stało że zginąłęm albo nie załątwiłem kolesia. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często tak mam. Ostatnio hamerem 3 razy gościa przejeżdżałem i nic mu sie nie stało. Sytuacje można by mnożyć. Walisz w gościa cały magzynek a on nic, odwrca sie raz strzeli i padasz.

Są serwery na których można normalnie pograć. Ale czasami zachodze w głowe jak to sie stało że zginąłęm albo nie załątwiłem kolesia. :blink:

Dokładnie wiem o co Ci chodzi. Albo gość z jakiejś niecelnej broni do mnie strzela - chyba tej którą ma support ( odległość między nami duża ) i zabija jednym strzałem ( ja mam 100% energii przed zejściem ) - a ja go trafiam 2x ze snajpery ( przed tym ) a on nic. Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nie przeszedł entuzjazm.

Niezniszczalnych jeszcze nie spotkałem, choć fakt faktem, czasem bardzo ciężko kogoś ukatrupić.

Parę razy się zdenerwować mi zdarzyło, ale to zależy głównie od mapy, układu sił i podejścia graczy.

Szczególnie, jak jakiś idiota na serwerze nie przestrzega reguł i non stop bombarduje lotniskowiec, nie dając się choćby poderwać od ziemi BlackHawk`iem.

 

Ten cały dodatek Jednostki Specjalne, też niczego sobie.

Gram i podoba się, nie narzekam póki co.

 

A dziwne sytuacje, których czasem jestem świadkiem, tłumaczę sobie tym, że dopiero zaczynam przygodę z BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmp

 

Mape Warlord zaraz zatargam i przetesuje ;)

thx

 

Update

 

pmp

Znalazłem tylko filmik : warlord_assault_trailer.wmv

z rozgrywki na tej mapie , i wygląda na to że to jakiś mod do BF2

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...