Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z CS:S też głupoty pisze? Poprostu nie możesz sie pogodzić że twoja wymarzona gierka odstaje poziomem grafiki od konkurencji. :)

1483845[/snapback]

Heh widze że czułe miejsce fanów BF2. :) A co do CS:S to nie lubie tej gry. :) Chodzi poprostu o to że sie czegoś wiecej spodziewałem po BF2 pod wzgledem grafiki. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem w CSa i jakos srednio mi to wszystko przypadlo do gustu.

Postacie "lataja" nie biegaja, sa prosciej zaprojektowane.

 

BTW

Odpusc sobie bo to temat o BF2 a nie o tym jaki fajny i super jest CS :D

1483910[/snapback]

A czy ja pisze gdzieś ze CS jest super? Twierdze tylko że BF2 jest do tyłu z grafika i że Source to świetny silnik. I z tymi postaciami to chyba mówiłes o CS pod HL1. :huh: Edytowane przez Atak#komarA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dajmy na to takiego Lineage2(UE2) który ma może nieznacznie gorsza grafike. :)

Oj, ale w tym momencie to glupote walneles. W L2 sa teksturki dopracowane, ale efektow w niej jak na lekarstwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekst z Lineage2 był odpowidzia na twój o ilości graczy, w Lineage graczy jest nie porównywalnie wiecej. :blink: Wiadomo że BF2 ma wiecej efektów od Lineage bo jest nowszy. Ale w porównaniu do już dosć starego CS:S wypada biednie.

Widze że nie ma z kim gadać bo twoje argumenty kończa sie na wypadaj z tad bo mi sie nie podoba to co piszesz. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ciągu tygodnia ma się pojawić DEMO

które bedzie miało:

 

# One map

# 16-player single player

# 16 and 32-player multiplayer

# Time limit per round

Dziekujemy za te swieze info...

 

widok na mapke z gory (wersja dla 32 graczy)

 

http://www.totalbf2.com/game/maps/images/oman32.jpg

 

Gulf of Oman

 

Theater: Middle East

Country: Iran

bLocation/City: Persian Gulf Shoreline

Forces: MEC vs. US

Mode: (16-, 32-, or 64-player); Single-Player

 

This is a beach-assault level. The US forces must advance from the beach toward the city, while the MEC must stop them. Tanks will have limited ability to maneuver inside the city.

UPDATE:

 

http://www.tdg.sohosted.com/temp/demo_testing.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako ze w BF1942 gram od 3 lat chciałbym cos powiedzieć :-)

Mam nadziej ze sie nikt nie obrazi :-)

od 10 czerwca 2k5 (wydanie dema) do 24 czerwca 2k5 (premiera BF2) najprawdopodobnie scena CS'a skurczy sie i to w bardzo drastyczny sposób :-)

BF2, BF42 ROX CS SUX

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie moze orientuje na jakiej konfiguracji sprzetowej mozna bedzie grac na max aa, af oraz max detalach w 1024/768? pytam bo juz sie przyzwyczailem do takich wlasnie ustawien w kazdej grze i nie chcialbym tego zmieniac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był ktoś na otwartych pokazach w Wawie? jakie wrazenia z gry? i na czym to testowali i w jakich parametrach

1484578[/snapback]

Ja byłem :)

W sumie pokaz jak pokaz. Były sobie 2 drużynki i się mierzyły między sobą. Grafa naprawde jest "ciekawa" lecz troszke jak na owe czasy odbiega od standardów (lecz to samo można powiedzieć o GTA: SA). Ogólnie pokaz zrobiony z wczuciem, lecz wytępowało w pyte bugów na pokazie. Non stop im się coś kszaczyło. Ciągle wziechy z projektorem i qmpem na którym była Winda.

 

Co do ustawień to niestety nic mi nie wiadomo - nie byłem do końca bo musiałem pilnie wyjść.

Edytowane przez daro200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam czekam na Armored Assault (Operation Flashpoint2) , pierwsza czesc tej gry jest protoplasta wszystkich tego typu gier , no i na czas obecny chyba jedyna ktora oferuje najwyzszy realizm rozgrywki , patrzac na screeny z 2 czesci to graficznie bedzie wygladala jak BF2 lub nawet i lepiej , ale z checia siegne po BF2 i potestuje i nie ukrywam ze tez czekam na ta gierke alepierwsze bedzie DEMO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie moze orientuje na jakiej konfiguracji sprzetowej mozna bedzie grac na max aa, af oraz max detalach w 1024/768? pytam bo juz sie przyzwyczailem do takich wlasnie ustawien w kazdej grze i nie chcialbym tego zmieniac ;)

1485143[/snapback]

max aa? czyli 8x? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max aa? czyli 8x? :D

1485245[/snapback]

tyle ile da rade w ustawieniach :) zawsze mi sie myli aa z af i nie wiem ktory ma 16 a ktory 8 mozliwe do ustawienia bo itak zawsze wszystko biore na max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...