Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

jakich sterownikow uzywasz? u mnie wszystko miodzio chodzi na max ustawieniach przy 1024 ale mam krzaki w teksturach tak jak kiedys w farcry 1.0 poki patchy nie poinstalowalem. ja uzywam 71.89 bo na wiekszosci innych sterow mam zaciecia myszki (gryza sie nie wiedziec czemu ze sterownikami logitech)

1492377[/snapback]

tych co są razem z demem 77.cośtam

ja mam stery logitech setpoint i nic sie nie gryzie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje w demie Battlefield 2

 

Modyfikacje które znajdziecie poniżej, to nie żaden hacking, ale dzięki nim będziecie mogli jeszcze bardziej zatracić się w kontynuacji Battlefield 1942.

 

 

1) Usuwamy intro

Wejdź do lokalizacji w której masz wgrane demo. Ścieżka do filmików powinna mieć podobny wygląd “EA GAmes/battlefield 2 demo/mods/bf2/movies”. W tym folderze znajdziesz pliki z rozszerzeniem bik. Teraz usuń/przemianuj nazwy plików demo_*.bik, EA.Bik i Nvidia.Bik. Gotowe. Teraz gra będzie szybciej się wczytywać. Trzeba przyznać, że to zachowanie nie jest do końca fair w stosunku do tych którzy dostarczyli nam wersję demo Battlefield 2.

 

2) Rozdzielczość 1280x1024

Tym którzy chcą podbić rozdzielczość, potrzeba zmodyfikować skrót do gry. Klikamy na nim prawym przyciskiem, wchodzimy na zakładkę właściwości i szukamy informacji „Element docelowy”. Do ścieżki wskazującej plik wykonywalny dopiszcie

"[ścieżka dostępu]…/bf2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024

www.gry.o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUNKBUSTER ERROR

You have been disconnected by punkbuster. The reason follows in English below

PUNKBUSTER ERROR MESAGE

You have been kicked via punkbuster ( for 0 minutes ) ... no packet flow

 

No niech mi ktoś pomoże - plis !!!!!

Nie wiem o co chodzi. Z każdego serwera mnie wywala !!! :(:(:(:(

 

No możem się zebrać i popykać ale o której h ???

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja pisalem o tym, ze bez 1gb ram nie podchodzic - mowilem o stawieniach tekstur na high - demo zajmuje wtedy w pamieci okolo 800mb - jesli masz dobrze odchudzona winde, to nie ma problemu, jesli nie, to bedzie okazjonalne przycinanie.

roznica wizualna pomiedzy medium [bieda!] a high jest olbrzymia, zreszta prawdziwie dobrze zaczyna to wygladac dopiero po dodaniu anizo i aa do kompletu - standardowe filtrowanie tekstur, nawet high to nic innego niz 'mazy' znane z reklam plusa

 

wywalanie filmikow - standard w grach ea games

sa juz przepisy jak zniesc limit czasowy z demka, mozna odblokowac kilka fajnych rzeczy, wystarczy znac pythona i pogrzebac w plikach

 

na radku 9800pr cienie wygladaja koszmarnie - takie kwadratowe krawedzie, brzydkie

 

latanie samolotami ma sens jesli masz przepustnice na joysticku, inaczej trzeba caly czas klikac w 'przod', zeby utrzymac najbardziej sensowna predkosc 60% maksymalnej, heliktoptery jakos dziwnie lataja, i rakiety nie trafiaja tam gdzie jest celownik :/

 

gram na najnowszych omegach [5.1? 5.2?] i chyba wyzszych i nowyszych juz nie bedzie, bo koles sobie darowal - zastanawiam sie co dalej - NGO? DNA? ale to juz moj problem..

 

Dołączona grafika - dziwnie rozegrana sprawa max viewdistance, mogli to lepiej zrobic

 

Dołączona grafika - nawet ladna jest ta gra

 

Dołączona grafika

- ale dopiero po ustawieniu anizo i aa, wczesniej jest bieda [wszystkie powyzsze screeny to wszystko na HIGH!]

 

Dołączona grafika - tekstury ludzikow wygladaja 'wpozo'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc....

moze byla o tym mowa ale szybko musze spytac.

Czy na gf Titanium 4600 BF 2 pojdzie ?

Co do wydajnosci tej karty - wiadomo nadal jest dobra karta.

Jednak widzialem na ircu, ludzie pisali ze im ta giera poprostu na tych kartach nie dziala.

Moglbyscie potwierdzic badz zdementowac te pogloski :>?

Chodzi mi o model MSI ti4600 128mb/128bit (300/650)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No i co panowie,fajny ten Wasz BF bo w sumie nie wiem po wczesniejszych wypowiedziach do konca.Ja jakos nie moge sie do tej gry przekonac.Raz sciagalem to demo i bylo crc error to sie wqrzylem i sobie podarowalem.Jesli jest rzeczywiscie taki extra jak mowiliscie przed premiera dema to moze sie skusze,tylko chcialbym jakichs szerszych opinii z Waszej strony.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem u kuzyna w demko BF'a

Powiem szczerze ze gierka jest fajna, porpawili troche rzeczy w porownaniu z 1942 i vietnam. Strzelanie jest juz troche lepsze no i inne takie rzeczy :D

Gralem na najnizszych detalach jakie mozna sobie ustawci w grze i........

i nei bylo tragedii, z pewnoscia rozgrywka na takich ustawieniach uci8eszy graczy z kompami troche slabszego pokroju.

Moja ogolna ocena (jezeli ma ona cos wniesc) to 4/6 (4 z malym minusikiem za jeszce nie dopracowane strzelanie - moze w pelnej to zmienia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj na fajnym serwerze bez limitu i dla 64 osób , (nawet dwa razy zrobiłem 2 miejsce pod względem punktów) ale ta mapa troszq za mała najlepiej by się na niej grało w 16-20 osób według mnie , na razie to troche szarpana gra :> bez artylerii to co się dzieje z helikopterami i samolotami :mur: :mur: wpada koleś na lotniskowiec wpada do helikoptera wszyscy myślą hmm koleś umie latać ladują się a lot trwa 10 sekund i kończy się wodowaniem :mur: , ale pare razy były akcje że koleś bierze transportowy laduje 4 żołnierzy i wysadza nas na tyłach wroga miód , jak mówie takie granie na razie to średnia przyjemność , ale granie klanowe w zgranym teamie zapowiada się genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauwazylem to gra pod wzgledem karty graficznej nie jest zbytnio wymagajaca a ograniczeniem dla maxymalnych detali jest ilosc ramu - konkretnie tak jak ktos wczesniej pisal wystarczy textury na medium dac, a wszystko inne mozna na high walnac + ja na radku 9800 pro daje anizo x4, aa x2 i chodzi full plynnie

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy Radków z seri 98xx ,warto wyłączyć na medium

cienie i oświetlenie ,nasze radki nie wyrabiają gdy ustawicie te efekty na high

Ogólnie gra ma dość przyzwoite wymagania ,aczkolwiek mogli by dać możliwość użycia dokładniejszych bardziej szczegółowych textur

to tak dla posiadaczy 16potokowców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtorze pytanie...

Czy na geforce titanium 4600 ta gierka pojdzie (na ircu pisza ze nie im nie chodzi)

Moglby mi ktos jasno przedstawci sprawey czy dziala BF czy nie ??

1492987[/snapback]

Nie. co najwyżej wejdziesz do menu. Może ktoś znajdzie sposób 3dAnalyzerem.

Żródłó informacji: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=10213

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic :(. Nie mogę dokończyć tego ściągać :mur:. Nie wiem co jest grane. Co do torrenta to to cudo u mnie nie chodz i nie biega tu o moje ustawienia czy też klienta tylko o Firewalla na serwerze przez który się łączę z netam (a serwer nalezy do dostawcy mojego neta więc nie sypcie jakimiś niestworzonymi pomysłami ;) ). Może ten cały download pozwala ściągać tylko przez jeden dzień...jak się ktos nie wyrobi to nie pozwala dociągać...ale to naciągana teoria :(. Chyba będę musiał zaprzestać ściągania....albo zaczynać od nowa ale na moim max 20KB/s to nie jest za fajnie :?. Szkoda bo chciałem przynajmniej sprawdzić ile mam sekund na klatkę w tej grze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PUNKBUSTER ERROR

You have been disconnected by punkbuster. The reason follows in English below

PUNKBUSTER ERROR MESAGE

You have been kicked via punkbuster ( for 0 minutes ) ... no packet flow

 

No niech mi ktoś pomoże - plis !!!!!

Nie wiem o co chodzi. Z każdego serwera mnie wywala !!!

 

I pytam i pytam i nikt mi nie chce pomóc aaaaaa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kwadratowe  cienie :(  wyglada to tak jakby kazda postac , pojazd  poruszal sie po  szachownicy :) Czy musze zainstalowac nowsze stery ? Mam teraz 76.45

1492748[/snapback]

w katalogu z gra sa najnowsze, zalecane stery dla kart nv - 77.30...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata, ale ram to w jej przypadku podstawa, a już 1GB to takie rozsądne min., chociaż na początku rozgrywki zanim się rozkręci to przez parę min. sobie poskacze.

 

Mam nadz. że 24.06 w EMPiK-u będzie już dostępna i nie bedzie jakiś przesunięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienilem stery na te co polecali 77.30 i fakt faktem cienie poprawione, nie ma wieeelkich czarnych kwadratow ale za to potrafi przycinac przez jakis czas na poczatku. a tak pozatym coraz bardziej zaczyna mi sie podobac hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata, ale ram to w jej przypadku podstawa, a już 1GB to takie rozsądne min., chociaż na początku rozgrywki zanim się rozkręci to przez parę min. sobie poskacze.

 

Mam nadz. że 24.06 w EMPiK-u będzie już dostępna i nie bedzie jakiś przesunięć.

1493275[/snapback]

Na początku też mi zawsze chwilkę poskacze. <_<

 

 

EDIT:Posiadacze Radków:Jeśli występują wam różne krzaczki itp to zainstalujcie Catalysty 5.6-u mnie pomogło.

Pozdrawiam.

Edytowane przez NeoXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:Posiadacze Radków:Jeśli występują wam różne krzaczki itp to zainstalujcie Catalysty 5.6-u mnie pomogło.

Pozdrawiam

U mnie żadnych krzaczków gierka chodzi wzorcowo , oj dobrze że premiera w dniu ostaniego egzaminu , imprezka a w następny dzień na front.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żadnych krzaczków gierka chodzi wzorcowo , oj dobrze że premiera w dniu ostaniego egzaminu , imprezka a w następny dzień na front.

1493331[/snapback]

Mi występowały czarne kwadraty i innego rodzaju pierdółki.

Ale zmiana sterów na najnowsze pomogła.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo choć ATI słynie z problemów z sterownikami to ta gra śmiga spoko bez błędów w wyświetlaniu , na sprzęcie jak w podpisie w

1024x768 detale High tylk o światło i cienie na medium z AAx2

gra chodzi równomiernie gdzieś około 35-40 FPS

 

Dla tych co mają 512 MB Ramu czas najwyższy pomyśleć o dokupieniu co najmniej kolejnych 512 MB (160zł) obecnie pamiątki są w bardzo niskiej cenie ,tylko czekać jak od września pójdą w górę z 30-40%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają 512 MB Ramu czas najwyższy pomyśleć o dokupieniu co najmniej kolejnych 512 MB (160zł) obecnie pamiątki są w bardzo niskiej cenie ,tylko czekać jak od września pójdą w górę z 30-40%

Masz racje to już tylko kwestia paru miesięcy i 1 GB Ramu będzie niezbędne żeby komfortowo pograć , a Ram teraz jest bardzo tani ja za drugą kosteczke zapłaciłem 147 zł , za pierwszą dałem 199 zł pół roku wcześniej więc teraz naprawde jest najlepszy czas na dozbrojenie.

 

P.S. żeby nie było że nie na temat jak ktoś ma możliwosć założenia serwerka to niech da znać postrzelałbym do niektórych Tweakowców :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos to mówil a moze i nie to ja powiem :)

Otoż trzeba sie ograc w BF2 na poczatku gralo sie troche dziwno duzo tego na minotrze mini mapie a teraz po kilkunastu godzinach spedzonych na BF2 moge śmiało powiedziec ze gra jest wyczesana a nie moge sie doczekac az bedzie pełna wersjia która napewno kupie

Aby ocenic gre trzeba starac sie ja zrozumiec wiedziec co i jak.

Jezeli nie wiemy ja wejsc do pojazdu gra odrzuca (domyslnie przycisk e :D)

Najbardziej podobaja mi sie wszelkie rodzaje piechoty i helikoptery zwlaszcza odzialko osoby na dole heli :) rakieta samonaprowadzajaca jest cod miod

Jeżeli do heli wejda 2 osoby to sieja takie zamet wśrod czołgów i piechoty ze szkoda gadac.

Wracam z polskiego serwera kalnu FS gdzie latałem heli juz wiem co bede trenował teraz po wyjsciu dema BF2 :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...