Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Eh ja polatałem troche , ale latanie nigdy mnie nie ciągneło w grach , wole zapach krwi potu i konfrontacje oko w oko z wrogiem :D w BF 1942 Czołgi i Piechota only w BF 2 bardzo podobają mi się lekkie pojazdy , czekam na Hammery !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coz.. chyba nie sadzisz, ze ludzie zjezdzajacy te gre nie wiedza jak sie wsiada do pojazdow? albo do czego jest interfejs?

idea gry typu battlefield jest chyba prosta jak konstrukcja cepa

 

za co ja jej w obecnym stanie nie lubie to typowo arcade podejscie do rozgrywki - ilosc kul jakie trzeba wpakowac w oponenta przeraza, dlatego poczekam na mody i nie bede sie stresowal

 

gra chodzi dobrze, zastanawiajaco dobrze nawet - naturalnei sa jakies glupotki i bugi, ale to wszystko detale, do poprawienia w nowych sterach czy w finalu. razi kiepski mechanizm fizyki upadajacych cial, to nie jest RagDoll znany choćby z CSS czy painkillera - tutaj upadaja gumowe lalki

 

podobaja mi sie w tej grze smaczki - rakiety na podczerwien podrywaja sie w kierunku slonca, flary plus lot w slonce pozwala zgubic rakiete, wkurza za to irytujace zachowanie rakiet z helikopterow, trafiaja lekko nie tam gdzie powinny.

 

dziwi mnie, czemu gra chodzi na radkach 8500 ale nie na gf4ti..

 

czekam na Forgotten Hope 2 - nastepce NAJLEPSZEGO modu do bf1942 :) drugi desert combat juz nie powstanie :D co najwyzej bf_2_realism by Tanelorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie z całkiem mocną ekipą polatałem blackhawkiem i piechote wymiata przepięknie się :) dopóki mi28 nie przyleci jest fajnie. im wolniej się lata, tym kurde lepiej ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ciagle mnie wywala z dema, pogram kilka , czasem kilkadziesiat minut i wywala mnie do windowsa, pisze ze plik BF2.exe wykonal nie prawidlowa operacje i moge sobie zapomniec o dalszym graniu. Na poczatku myslalem ze to moze przez stery od grafy ( mialem 5.6) ,ale nie -zainstalowalem starsze i nadal to samo. Pomozcie :mur:

 

ps. ponowne zainstalowanie dema tez nie pomoglo..

Edytowane przez pszczesny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ciagle mnie wywala z dema, pogram kilka , czasem kilkadziesiat minut i wywala mnie do windowsa, pisze ze plik BF2.exe wykonal nie prawidlowa operacje i moge sobie zapomniec o dalszym graniu. Na poczatku myslalem ze to moze przez stery od grafy ( mialem 5.6) ,ale nie -zainstalowalem starsze i nadal to samo. Pomozcie

Musi być z czymś konflikt , ale wiesz tyle informacji co podałeś to możemy tylko zgadywac , może coś ze sterami do karty muzycznej , a może coś z systemem operacyjnym podaj więcej szczegółów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie już serdecznie SZLAK TRAFIA na komputerowe produkcje. Co za [ciach!]o. Chce się połaczyć z jakimś serwem i gra WISI. A najgorsze jest to, że ruszam myszką i słychać normalna, nie zacinajaca się muzykę! :[ To nie pierwszy raz. Jak zmieniałem grafe to tak samo sie zrobiło. No przecież to jest poronione. Czy tak trudno jest zrobić STABILNE MENU do gry 0_o. Żebym naciskał refresh i czekał do osranej śmierci, a jak już sie pojawi i chce przewinąć listę w dół to znów to samo? TO JEST CHORE! Czekam chyba na B2 na X-Boxa :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj więcej szczegółów

wiec mam Audigy 2 - stery creative . W grze mam zaznaczone Hardware - bez EAX. Mam Windowsa XP+SP2.

 

ps. niewiem jak u was ale w grze pasek przewijania serwerow dziala mi straaasznie wolno <_<

Edytowane przez pszczesny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie już serdecznie SZLAK TRAFIA na komputerowe produkcje. Co za [ciach!]o. Chce się połaczyć z jakimś serwem i gra WISI. A najgorsze jest to, że ruszam myszką i słychać normalna, nie zacinajaca się muzykę! :[ To nie pierwszy raz. Jak zmieniałem grafe to tak samo sie zrobiło. No przecież to jest poronione. Czy tak trudno jest zrobić STABILNE MENU do gry 0_o. Żebym naciskał refresh i czekał do osranej śmierci, a jak już sie pojawi i chce przewinąć listę w dół to znów to samo? TO JEST CHORE! Czekam chyba na B2 na X-Boxa :[

1493872[/snapback]

u mnie jest dokladnie to samo.. na poczatku bylo ok ale pozniej to sie zaczelo zacinac:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no giera fajowa, niesamowicie zrobione sa pojazdy, poprostu rewelka. Grafika mi sie bardzo posoba, dzwiek rowniez na wysokim poziomie.

Ja gralem w 1600x1200 2xAA Anizox16 i bylo plynniutko, na poczatku gry cos tam czytal z 5 sekund potem juz caly czas bylo plynniutko. w grze detale na max.

Ale i tak narazie idzie to w odstawke San Andreas pochlonal mnie na maxa !!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Solid Snake a moze to wina sprzetu.

Dziwne ze kilku osobom sie przycina a inni sie ciesza z rozgrywki multiplayer.

Moze czas pomyslec o kolejnej kostce 512 a nie pieklic sie ze menu zamula.

 

Ja wczoraj pogralem troszke i potestowalem wszystkie bronie.

Fajne sa samochody opancerzone.

Szybkie i niezle uzbrojone.

Z malej odleglosci mozna spokojnie postawic sie przeciwko czolgowi.

 

Dziwny dla mnie jest tylko Dragonov i celowanie z niego. Bo sama sila strzalu jest satysfakcjonujaca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Solid Snake a moze to wina sprzetu.

Dziwne ze kilku osobom sie przycina a inni sie ciesza z rozgrywki multiplayer.

Moze czas pomyslec o kolejnej kostce 512 a nie pieklic sie ze menu zamula.

1494145[/snapback]

to nie kwestia ramu tylko skopanego demka, ja mam sprzet jak w podpisie i tez mi menu chodzi jak kupa. jak juz wejde na serwer to nie wracam do menu bo jasne jest ze bede czekal tyle ze nie wytrzymam i standardowo zrobie reset :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Solid Snake a moze to wina sprzetu.

Dziwne ze kilku osobom sie przycina a inni sie ciesza z rozgrywki multiplayer.

Moze czas pomyslec o kolejnej kostce 512 a nie pieklic sie ze menu zamula.

 

Ja wczoraj pogralem troszke i potestowalem wszystkie bronie.

Fajne sa samochody opancerzone.

Szybkie i niezle uzbrojone.

Z malej odleglosci mozna spokojnie postawic sie przeciwko czolgowi.

 

Dziwny dla mnie jest tylko Dragonov i celowanie z niego. Bo sama sila strzalu jest satysfakcjonujaca :D

1494145[/snapback]

Sory bardzo... ale jeśli podczas gry mi nie tnie sie nic, a w menu zacina sie przez brak 512 MB to co to za gra, że 512 ramu na menu potrzebuje :lol: Gierka sama w sobie jest pyszna. Najlepszy motyw to koleś pilnuje dobytej bazy siedząc w czołgu. Ja biorę SF, podbiegam, aqrat gdy patrzy w innym kierunku, kucam, że jestem pod jego wizjezeram, rzucam 2x C4 , uciekam, znow jak patrzy w innym kierunku, wyjmuje detonator i czekam aż sie na mnie spojrzy :] Pyk... :]

 

Nie umiem latać dobrze helikopterami ani samolotami. Nie podoba mi sie w tych drugich praktycznie brak możliwosci ponownego wylądowanai (chyba, że tak jest na moim poziomie zaawansowania pilotażu). Black Hawkiem wylądowałem na dachu tego wielkiego bloku na mapie :) Szkoda, że nie ma tam zejść, tak by była pyszna akcja skaczacych marines na dach budynku. Zna ktoś dobry patent na latanie samolotami i helikopterami?

 

Aha, jak zrobić, aby zmienić miejsce w pojezdzie, bo jak pojazd jest pusty, to moge tylko usiaść jako kierowca, dopiero jak ktoś w nim siedzi to moge usiąsś czy to za karabinkiem czy inna bronią. Jak zmieniać to miejsce? Widziałem na serwie, że koleś zmieniał :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem latać dobrze helikopterami ani samolotami. Nie podoba mi sie w tych drugich praktycznie bra
k możliwosci ponownego wylądowanai (chyba, że tak jest na moim poziomie zaawansowania pilotażu). Black Hawkiem wylądowałem na dachu tego wielkiego bloku na mapie icon_smile3.gif Szkoda, że nie ma tam zejść, tak by była pyszna akcja skaczacych marines na dach budynku. Zna ktoś dobry patent na latanie samolotami i helikopterami?

 

Można spokojnie samolotem wylądować , tylko trzeba wolno podejśc na zewnętrznej kamerze i zmniejszać prędkośc tak żeby wychamować , nie jest to łatwe ale mi się udało wylądować samolotem na lotniskowcu i zrobić tam niezłą rozwałke :)

 

Aha, jak zrobić, aby zmienić miejsce w pojezdzie, bo jak pojazd jest pusty, to moge tylko usiaść jako kierowca, dopiero jak ktoś w nim siedzi to moge usiąsś czy to za karabinkiem czy inna bronią. Jak zmieniać to miejsce? Widziałem na serwie, że koleś zmieniał icon_smile3.gif

 

F1 F2 F3 F4 F5 czasem warto poczytać ustawienia klawiszy :mur:

 

Sory bardzo... ale jeśli podczas gry mi nie tnie sie nic, a w menu zacina sie przez brak 512 MB to co to za gra, że 512 ramu na menu potrzebuje icon_lol.gif

 

Mozliwe że to co mówi Jonatan jest prawdą , myślę że łącze odgrywa tu także dużą rolę , na moim neo 2048 gierka śmiga aż miło menu się nie zacina , ładuje mnie na server w 15 sekund , i co mnie mile zaskoczyło 90% osób na serverach ma pingi wahające się od 90-100 wzwyż ja nie miałem jeszcze większego pingu ja 50 a waha się w granicach 30-40.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyszukiwarka serwerów na 1.5gb się tnie, łącze 640kbps...

wchodzić do menu mogę bez problemu [kilka sekund i po bólu]

 

jest kilka niedorobionych elementów jeszcze w tej grze

 

samolotami itp to najlepiej lata się joystickiem - idziesz do media markt, kupujesz najtańszy sprzęt z przepustnicą i latasz - i nikt ci nie podskoczy, latanie na myszy czy klawiaturze to lizanie lodów przez szybę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe że to co mówi Jonatan jest prawdą , myślę że łącze odgrywa tu także dużą rolę , na moim neo 2048 gierka śmiga aż miło menu się nie zacina , ładuje mnie na server w 15 sekund , i co mnie mile zaskoczyło 90% osób na serverach ma pingi wahające się od 90-100 wzwyż ja nie miałem jeszcze większego pingu ja 50 a waha się w granicach 30-40.

1494173[/snapback]

ja mam lacze 1024 i menu jest fatalnie zlagowane wiec to nie jest tego kwestia, cholera wie czego w takim razie skoro duzo osob ma normalnie plynnie itd

Edytowane przez Lcs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy demo Battlefield_2_Demo_GC.zip rózni się czyms od battlefield2demo.exe ?

pytam bo ktos wspominał w tym wątku o lataniu a ja nie widzę samolotów w demie Battlefield_2_Demo_GC.zip które zassałem jako pierwsze.

ps. wybieram single player i mape dla 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze tylko jakie masz lacze.

 

I prosze powiedz ze z tym x-shitem zartowales.

Bo nie mam nic przeciwko konsolom ale BF na konsoli to moim zdaniem lekko powiedziawszy pomylka :|

1494158[/snapback]

Neo 640kbps. Z X-Boxem nie żartowałem. X-Box Live to naprawde niezły system i podobno ma być taka opcja, ze grając na X-Boxie bede mógł grać z wami na gdy wy bedziecie grać na PC. Na jednym serwie. Pozatym wcale nie jest pomyłka. IMO Pad bedzie sie lepiej sprawował do wszelkich pojazdów w szczególności do samolotów i helikopterów (np w Mercenaries, sie wypas lata) a co do samego chodzenie i strzelania? Myśle ze refleks nabyty przy HALO mi pomoże, pozatym nie trzeba aż tak celnie strzelać. Bron jest w B2 cholernie celna. Np taki SF i jego celownik laserowy to jest masakra.

 

 

F1 F2 F3 F4 F5 czasem warto poczytać ustawienia klawiszy  :mur:

1494173[/snapback]

No dzieki za cynk <_< . Chodzi o to, że mi właśnie nie działa to :E Dlatego sie pytałem. Sterowanie setki razy przewalałem i nie działa :E Nie wiem dlaczego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

no giera fajowa, niesamowicie zrobione sa pojazdy, poprostu rewelka. Grafika mi sie bardzo posoba, dzwiek rowniez na wysokim poziomie.

Ja gralem w 1600x1200 2xAA Anizox16 i bylo plynniutko, na poczatku gry cos tam czytal z 5 sekund potem juz caly czas bylo plynniutko. w grze detale na max.

Ale i tak narazie idzie to w odstawke  San Andreas pochlonal mnie na maxa !!! :P

1494009[/snapback]

Co ??? Doczytywal Ci na Twoim kompie ? :o to ja juz sie poddaje :| Chyba,ze to nie byl komp bo z tego co pamietam to nie masz neta.Jak grales ?:) To nie ma znaczenia czy tylko 5 s,ale doczytywal na giga ramu i to jeszcze takich ramach i karcie z 256 mb na pkladzie 256 bitowej z ultra predkoscia i procu podkreconym o 100%,ja wymiekam !!!!! Nie chce tej gry Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...