Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Moje gg, 8201023, PS. Prosze o serwerek do gry bez patcha 1.2 oile można ;] tzn. 1.0 i 1.1, 1.2 nie chce mi wejść nawet nie wiem czemu :( ;] Czekam na ip serwerka, a może ja je znajde? :> P.S. Ja oczywiście jakopilot helikoptera bojowego, desantowego, myśliwca, kierowca czołgu i małego dżipka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje GG 3712424

Mam nadzieje, że tym razem dojdzie to do skutku  :D

 

Drunk_ZoZol ==>> poszukaj na 1574132[/snapback]

Chyba z tym graniem muszę poczekać aż się chłodniej zrobi. W pokoju mam 30 st. komp przy włączonym C&C ma 42 st. - normalnie z włączonym C&C mam 34-35 st. Nawet nie chcę wyobrażać sobie temperatur w trakcie grania przy podkręconym procku i grafie :blink: :? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk ZoZol co Ty masz za wersje gry??

(...)

Najprawdopodobniej pirata. Patch nie działa z pirackimi wersjami. Miałem ten sam numer dopóki nie kupiłem oryginał -> to mnie skłoniło -> nie żałuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos lubi infantry to polecam:

 

Lehnitz Infantry no Tanks 85.114.128.134:16567 20 slotow

 

Strike at Karkand, bez pojazdow, patrzac od strony US pierwsze dwie flagi szare, trzecia MEC, intensywne walki o center flag:)

Wysoki poziom (czesto graja tutaj goscie z czolowych klanow EU)...

Znakomity serverek do wycwiczenia skilla:)

 

BT2 to mój pierwszy multiplayer, nie wiem jak wyglądają realia gry w klanach

Gra w klanie to jazda;) pure teamplay cos pieknego:)

Ustalanie taktyki na ATC (Advanced Tactical Center) http://www.foolishentertainment.com/index.asp?p=4&s=1, kazdy ma przyporzadkowana funkcje, ruchome spawny itd...

 

Klanowki w CB...

 

30 sek do spawnu... cisza przed burza, wszyscy skoncentrowani, ostatnie wskazowki na teamspeaku... lekko podwyzszony puls;)

 

gl hf...

live...

-jedziemy!

-commander scan i uav!

-piechota lewa, czolg i apc prawa!

-ok zrzuacam arty na piechote, Jozek;) uwazaj czolg cie zajezdza od tylu! supply obok ciebie!

-panowie kurna heli startuje, walcie w HELI!!!

-ok heli zniszczone!

-przejmuje dwojke, spawnowac sie na mnie!!! szybko!!!

-ok mamy dwojke, ustawiac sie do locka! wszyscy na pozycje!!

-kurna koles u nas w bazie!!! zrzucam arty...

 

itd;)...

 

Jezeli masz czas i checi to na co czekasz?; ) dawaj do klanu, sporo polskich klanow teraz rekrutuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pirat;] chętnie bym kupił oryginała ale pytanie: Po co? jak i tak mi został tylko miech neta? :( ;] pożyjemy zobaczymy, ale zapewne za pare miechów, dołącze do przyszłego klanu Battlefield 2 Tweak.pl, trzymajcie dla mnie miejsce dla pilota ;] oile powstanie taki klan ;]

 

Dobra, mogę grać, ale tylko i wyłącznie w wersje 1.0 ;] może ja poszukam jakiegoś przyzwoitego serwerka? :>

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z wlaczeniem gry :( Klikam 2x na exe, ekran na chwile robi sie czarny, juz niby ma sie odpalac i wywala spowrotem do pulpitu :( To samo po wgraniu Patcha 1.02 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co może na poczatek :

85.236.100.113

Drużyna: POLSKA MEC wielkość 32

ver full

Zapraszam sztandar-a , AndyN-a Jonathan-a Drunk_ZoZol-a i każdego kto chce zagrać po stronie drużyny POLSKA

czekam na chętnych do drużyny mój nick ElvisMP78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z wlaczeniem gry :( Klikam 2x na exe, ekran na chwile robi sie czarny, juz niby ma sie odpalac i wywala spowrotem do pulpitu :( To samo po wgraniu Patcha 1.02 :(

1574451[/snapback]

uzywasz jakiegos progsa do zmiany odswiezania w windowsie?

 

to daj "restore original settings"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No uzywam refreshforce, zaraz sprawdze i dam znac

 

Update : No wow, teraz mam troche wiecej czarnych plansz, oczywiscie dalej wychodzi na pulpit :(

Edytowane przez Pinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ogólnie nie jest zła ale i tak ssie pałę, w porównaniu "realizmu" do Americas Army to BF2 jest jak Arcade (5 strzałów w głowę ze snajpy zabija dopiero wroga) a Americas Army to blizej do symulatora, grafika jest porządna ale to nie żaden nowy engine tylko cały czas ten sam + shadery i bugi z memory leaks znane od wersji BF1942, BF Vietnam itp. tak więc ja zostaje przy BF 1942 przynajmniej jest "przejrzysty" i nie ma tylu krzaków i pierdół co przeszkadzają w grze, interfejs BF2 jest mało czytelny i może się schować z interfejsem z BF 1942

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ .:Solid_Snake:.

 

powiem ci ze czytalem ze gra ludziom z 1GB RAM-u i 512MB na pokladzie grafiki i przycina ;) ogolnie cos jest nei tak z gra :] i trzeba super patcha :)

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ .:Solid_Snake:.

 

powiem ci ze czytalem ze gra ludziom z 1GB RAM-u i 512MB na pokladzie grafiki i przycina ;) ogolnie cos jest nei tak z gra :] i trzeba super patcha :)

1575371[/snapback]

Z 1GB mam takie coś: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=11018 już parę razy zaliczyłem zgon przez to cholerstwo ...

 

A jak pokazuje ten wątek: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?...er=asc&start=30 "1GB-dobrze, 2 GB-lepiej" (czy jak to tam było ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 1GB mam takie coś: 1575571[/snapback]

Nie czytalem tamtego topiku dokladnie ale powiem ci jedno:

 

BF:2 jest o wiele czulszy od testow jakie uwaza sie ( na tweaku) za 100% stabilnosci kompa.

 

Ja mialem przypadek ze BF wieszal sie w najmniej oczekiwanym momencie, czasami po 20min, czasami po 5. Komp przechodzil pomyslnie wszyskie testy, Godlmem, Mem Test, wszystkie marki, samrki SuerPi, Sp2004 Prima.

 

Co pomoglo? zmniejszenie magistrali o 5mhz i bf zaczol normalnie chodzic, ja bym zwiekszyl napiecia na wszystko :wink: isprawdzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 1GB mam takie coś: 1575571[/snapback]

Nosz kufam dobijajcie mnie wiecej -.*

 

Bede mial dodatkowe 1024 ramu

 

Czyli:

Dimm 1: Kingston HyperX 512 3200A

Dimm 2: Kingston HyperX 512 3200AK2

Dimm 3: Kingston HyperX 512 3200AK2

Dimm 4: ----------

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kufam dobijajcie mnie wiecej -.*

 

Bede mial dodatkowe 1024 ramu

 

Czyli:

Dimm 1: Kingston HyperX 512 3200A

Dimm 2: Kingston HyperX 512 3200AK2

Dimm 3: Kingston HyperX 512 3200AK2

Dimm 4: ----------

1575607[/snapback]

He he he. Figa z makiem :D

 

Zajrzyj do manuala. Z trzema kostkami NF4 nie odpali AFAIK. Lepiej tam zajrzyj .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...