Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Ci Panie ze chociaz nieliczni podchodza do ludzi z problemem powaznie.

Dzieki za chec pomocy ptys, ale juz rozwiazalem swoj problem SAM bo inni tylko chcieli zrobic ze mnie pirata.

 

WIELKIE POZDRO DO WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH

I przepraszam gdybym wiedział że to takie pilne osobiście bym przyjechał i pomógł Ci szukać ..........

 

 

Audentycznie się wzruszyłem :cry: , dla odmiany pozdrawiam wszystkich NIEPRAWDZIWYCH cokolwiek to znaczy żeby nikt nie był pokrzywdzony.

 

 

Co do tej rozdziałki bez AA to lipa nawet nie będe próbował bo na max detalach raczej mi nie pociągnie , ale faktycznie dziwne ze strony EA , że zapomnieli/pomineli tą rozdziałke.

 

I jeszcze takie pytanko z tego co pamiętam to Ty Sid latasz helikopterem jaki Joystick polecasz , bo na klawiaturze to żadne latanie , próbowałem na padzie ale też kiepsko to wygląda zastanawiam się czy nie kupić Joya , w sumie nie gram w symulatory więc pewnie tylko w BF2 by mi służył , ale jak widze co goście robią helikopterami to troche im zazdroszcze.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja latam uwaga uwaga - joyem Thrust czy Trust za 23.95 kuionym w mediamarkt - naturalnie PLN a nie $

na grze w Xwinga i tie fightera polamalem kilka naprawde profesjonalnych joyow i od tametgo czasu kupuje najtansze - o ile sa wygodne, to do takich gier sa rownie dobre i psuja sie po porownywalnym czasie

 

wszystkim watpiacym radze uwierzyc - latanie zaczyna sie od podlaczenia joya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.03 ma być: http://forum.eagames.co.uk/viewtopic.php?t=3636

Towards the end of August, we will be releasing a new patch, 1.03.  This patch is currently underway and will undergo thorough testing before it goes out to avoid the problems that have occurred in the past.  There are over 140 fixes and improvements in this patch.  Here are just a few of them:

 

Server and Client performance improvements

Improved Server Browser – added Favorites and History Lists.

Point-farming prevention - game will stop Support/Medic/Engineer point farming exploits.

Squads - locked squad leader will get a message if someone wants to join.

Many HUD improvements - see the names of others in your vehicle, zoom level changing depending on vehicle, map zoom depending on map setup (16, 32 or 64 player map) etc.

Teamkilling changes – the logic of how teamkills are tracked will be changed.

Gameplay tweaks - the way transport helicopters work will be tweaked.

Additional scoring changes - players who destroy an enemy commander's assets will be given points.

 

There are many, many more fixes that will be included in the patch but we’re looking forward to everyone moving to 1.03 to get the best BF2 experience out there on a level, cheat-free playing field.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam za 65 zyli marny apollo js213. gra się wysmienicie, katuje go mocno i narazie miesiac juz przetrwał... ma skrętną ośke, jest kopią czegośtam nie wiem, nie rajcuja mnie joye ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się chyba wogóle nie śpi :D , ciekawe czy to prawda bo coś kiedyś słyczałem że da sie rady grać na jednym loginie w dwie osoby? (i przez to szybciej rosną punkty i awanse)a tak pozatym gość jakby nie było jest obecinie na 64 miejscu w generalnym ranikngu, najwyżej notowanym Polakiem !!!

Edytowane przez elvis MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie opłaca sie kupić sam CD-Key nie stac mnie na orginał a jestem jak narazie fanatykiem ET ale dużo osób sie przeżuca na b2 ?. Dodam że nie stać mnie na orginał jeszcze nie pracuje bo sie ucze :P a starzy do bogatych nie należą !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc mam problem gdy uruchamiam gre obraz 2 razy robi sie czarny i jestem z powrotem na pulpicie jakby nic sie nie stalo.. Co to moze byc ? Karta to geforce 3 titanium palidaytona na sterownikach 77.72. Mial ktos podobny problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc mam problem gdy uruchamiam gre obraz 2 razy robi sie czarny i jestem z powrotem na pulpicie jakby nic sie nie stalo.. Co to moze byc ? Karta to geforce 3 titanium palidaytona na sterownikach 77.72. Mial ktos podobny problem ??

1564139[/snapback]

 

ta gra nie dziala na tej karcie, musisz miec karte zgodna z dx9, gra dziala tylko na tych grafikach:

 

(wyciag z pliku readme)

 

Battlefield 2 współpracuje jedynie z podanymi poniżej kartami graficznymi:

Radeon X700 (PCIe)

Radeon X600 (PCIe)

GeForce 6600 (PCIe)

GeForce PCX 5900 (PCIe)

GeForce PCX 5300 (PCIe)

GeForce 5800 Series (AGP)

ATI Radeon X800 XT Edycja Platynowa

ATI Radeon X800 PRO

ATI Radeon serii 9800

ATI Radeon serii 9600

ATI Radeon 9550 (RV350LX)

ATI Radeon serii 9500 / 9700

ATI Radeon serii 8500

ATI Radeon serii X300

NVidia GeForce 6800 Ultra

NVidia GeForce 6800 GT

NVidia GeForce 6800

NVidia GeForce serii FX 5950

NVidia GeForce serii FX 5900

NVidia GeForce serii FX 5700

 

wiecej:

 

Specyfikacja minimalna:

CPU: 1.7 GHz

RAM: 512 Mb

Karta graficzna: NVidia GeForce FX 5700, ATI RADEON 8500 lub ATI 9500

 

- Specyfikacja zalecana:

CPU: 2,4 GHz

RAM: 1 Gb

Karta graficzna wyposażona w co najmniej 256 Mb RAM

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie działa, a jednak działa na GF4Ti!

Wystarczy tylko chcieć i dokładnie czytać cały temat, co wy tacy leniwi? :mur:

 

Forum BF2: GF4 Ti

Dowód: tutaj.

 

P.S.

Zresztą co to za problem, skoro DOOM3 działa na 3DFX-ie, to nie widzę problemu i w tym przypadku, zresztą tu jest o wiele mniejsza przepaść technologiczna. Na wszystko jest metoda i sposób, wystarczy chcieć i szukać...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ;] 8.1 u ati i nv z dx9 ;]

1564296[/snapback]

Kombinujesz jak koń pod górke, zamiast raz a dobrze się dowiedzieć i potem udzielać informacji. Potrzebna jest karta z obsługą Pixel Shader v1.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie opłaca sie kupić sam CD-Key nie stac mnie na orginał a jestem jak narazie fanatykiem ET ale dużo osób sie przeżuca na b2 ?. Dodam że nie stać mnie na orginał jeszcze nie pracuje bo sie ucze icon_razz.gif a starzy do bogatych nie należą !!!

Jeśli masz pewność , że to nie wałek i , że kod będzie działał to kupuj czemu nie , ale nie lepiej poszperać na allegro wielu ludzi gre kupiło , a ich komputery nie pozwalają im na gre i je sprzedają nawet nie zarejesstrowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie działa, a jednak działa na GF4Ti!

Wystarczy tylko chcieć i dokładnie czytać cały temat, co wy tacy leniwi?  :mur:

 

Forum BF2: 1564387[/snapback]

hehe :) juz ze 2 miechy temu sie tak bawilem ale niestety silnik gry nie zostal przygotowany pod Gef3/4Ti i ze wspomnianym modem mozemy pograc sobie w BF2 ale jak widac grafika wyglada fatalnie, nie porownywalnie gorzej, a podczas gry lataja rozneg o rodzaju trojkaty np podczas strzelania, przerabialem jzu ten temat

 

Kombinujesz jak koń pod górke, zamiast raz a dobrze się dowiedzieć i potem udzielać informacji. Potrzebna jest karta z obsługą Pixel Shader v1.4

1564524[/snapback]

 

nie ucz ojca dzieci robic ;) wiem o tym dobrze i napisalem to wyraznie, gra wymaga karty zgodnej z dx8.1 a wiec karty ati lub karty nv z dx9 (jak wiemy nie ma kart nv zgodnych z dx8.1, sa zgodne z dx8.0- gef3/4ti oraz dx9(gef5/6- włączajac w to poprzednie wersjie PS oczywiscie)

 

i nigdzie nie musze doczytywac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstlaowąłem sobie gierka wszystko załądowałem i jak włacza gre to pokazuje sie na chwile czarny ekran i póxniej wskakuje do windowsa, niedawno formata robilem to wszystko raczej ejst dobrze. Zmieniłem grafe i coraz bardziej mnie denerwuje ta karta w GTA wolno chodzi tu nie działa wogóle co za [ciach!]o...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainstlaowąłem sobie gierka wszystko załądowałem i jak włacza gre to pokazuje sie na chwile czarny ekran i póxniej wskakuje do windowsa, niedawno formata robilem to wszystko raczej ejst dobrze. Zmieniłem grafe i coraz bardziej mnie denerwuje ta karta w GTA wolno chodzi tu nie działa wogóle co za [ciach!]o...

1565076[/snapback]

Oryginał czy pirat? Zacznijmy od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie działa, a jednak działa na GF4Ti!

Wystarczy tylko chcieć i dokładnie czytać cały temat, co wy tacy leniwi?  :mur:

1564387[/snapback]

widziałes gre jak wyglada? dla mnie po zainstalowaniu tego patcha nadal nie da sie grac ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zly adres podalem heh :P

 

SUPER WYGASZACZ EKRANU! ALE NIE DLA WSZYSTKICH HEH

 

KOLEJNY KROK PRZECIW PIRACTWU

 

1565021[/snapback]

czemu nie dla wszystkich ? :lol: smiga ładnie, ps jest beznadziejny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymaga karty zgodnej z dx8.1 a wiec karty ati lub karty nv z dx9 (jak wiemy nie ma kart nv zgodnych z dx8.1, sa zgodne z dx8.0- gef3/4ti oraz dx9(gef5/6- włączajac w to poprzednie wersjie PS oczywiscie)

 

i nigdzie nie musze doczytywac  :lol:

1564809[/snapback]

To jak widze, mało wiecie. GF4 ti4xxx ma dx8.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...