Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

michal wienia, cos ci sie poprzestawialo chyba. Ej ludzie, na tym sprzecie z podpisu, gram (Wszystko na low lol ) w singla bez wiekszych problemow. Nie dlugo kupiuje ram wiec sie naciesze gra, hehe.

 

BTW: nie wiecie o co chodzi z tym problem jak chce sie polaczyc serverm: "Nie udalo sie polaczyc, prosze sprawdzic polaczenie". Czy jakos tak. Zaznaczam, ze nie probuje na piracie wejsc na servery rankingowe itp.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT:

 

Mam łącze radiowe wifi. Do niedawna transfery rzędu 512kb i brak limitu (do ostatniej burzy tydzień temu :mur: :mur: :mur: ). Z drugiej strony dość wysokie pingi w samym BT2, co dwie-trzy godziny resety łącza, access pointa i żenująco marna szybkość reakcji na awarie, przestoje, wysokie pingi itd :mur: :mur:

 

Czy neostrada 512 wystarczy mi do tej gry? Z jej limitem 15GB? Mam taki plan, że skorzystam z tej promocji 60 dniowego testu nie rezygnując (przynajmniej na razie) z wifi. Po tym okresie zdecyduję co dalej

 

Ten brak limitu w tym wifi to trochę fikcja i tak nie ściągam na tym łączu z p2p gdyż się nie da. Sieć jest tak skonfigurowana, że na p2p wydzielił jakieś relatywnie niewielkie pasmo i p2p się sączy a nie ciągnie.

 

A wysokie pingi w BT2, te cholerne resety łącza/AP w trakcie gry doprowadzają mnie do furii.

 

Kto korzysta z Neo i BT2 niech się podzieli uwagami, plisss

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neo tyle że 2 mb/s jak moge Ci powiedzieć , że do BF2 to jest rewelacyjna na dobrych serwerach pingi rzędu 20 na jednym miałem nawet 14 , normalnie ping waha się w granicach 40-60 chyba , że jakiś serwer skopany , ale ping rzędu 40-60 pozwalają grać bardzo ale to bardzo komfortowo , żadnych problemów typu rozłączenie z winy łącza czy wyrzucanie z serwerów także polecam , z tego co czytałem to 512 spokojnie Ci styknie do BF2 , tyle że ten limit troche mały ja mam 35 GB , no ale jeśli mało ściągasz z P2P to myśle , że będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś idę podpisać umowę na neo 512 na 60-dniowy okres próbny. Porównam z tym moim netem przez wifi i podejmę decyzję co sobie zostawić ...

 

Może w końcu spotkamy się na partyjkę na jakimś fajnym serwerze ....

 

Dokupiłem 1GB ramu żeby płynnie grać a nie mogę przez ten cholerny net, grrrr

 

 

sztandar

 

Najniższy ping jaki w przeglądarce widziałem to 60-70 i to zdarzają się takie 2-3 serwery. I to też rzadko. Ten net wifi to nyndza teraz ...

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

AndyN, pewnie pograsz spokojnie, jak co niektorzy pisali, ze graja bezstresowo na neo 128 (tam gdzie aly ping), a co dopiero na 512 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pingi nie zależą od szybkości netu tylko od jego jakości, spokojnie można grać na 100kbit/s (lub Neo 128kbit/s), przy necie 512kbit/s sciagalem 40kb/s (demo F.E.A.R) i normalnie gralem na serwerze

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najniższy ping jaki w przeglądarce widziałem to 60-70 i to zdarzają się takie 2-3 serwery. I to też rzadko. Ten net wifi to nyndza teraz ...

Nie patrz na to , ja w przeglądarce widze ping 200 , wchodze i mam ping 40 , ta przeglądarka to nędza i mi najniżej pokazuje 100 , a po wejściu na serwer jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo 512 podłączone do kompa i z zainstalowanymi sterownikami czeka na "zapalenie drugiej kontrolki" ;)

 

A wtedy: "Let's rock-krzyknęła Vasquez do Drake'a" - pewnie niektórzy wiedzą jaki film ma na myśli ;) :D . "Zawsze byłeś dupkiem Gorman" - to z tego samego filmu (to dla ułatwienia) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli vasquez to moze alien

 

Daj znac co i jak

Ja sie przylacze moze w koncu w srode :]

1585541[/snapback]

Dokładnie, druga część. Moim zdaniem najbardziej widowiskowa (i patrząc na kolejne dwie, powinni na drugiej części zakończyć pisanie scenariuszy :mur: )

 

Na pewno dam znać, może w końcu zacznę kolejne punkciki w BT2 zbierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT; Andy jak jesteś fanem Gajgera i Obcego to polecam książkową trylogie , jak przeczytasz (o ile nie czytałeś) to stwierdzisz , że w porównaniu do książek film to straszliwa nędza i nie jest w nim pokazana nawet 1/10 świata obcych , chociaż 4 części obcych były bardzo fajne to w porównaniu z fabułą książek przegrywająz kretesem.

 

Co do przeglądarki to tak jak mówi Jonathan , ja też ładuje się na serwery od 100-200 i mam na 90% z nich ping od 40-60 więc nie wierz w ten badziew Game Spy bo to porażka.

 

A co do Neo , jak już Ci ktoś zadzwoni że podłączyli , a net nie będzie działał to się nie przejmuj , u mnie tak było dwa razy dzwonili , że można już korzystać , a dopiero w następny dzień odblokowali porty i oczywiście się głowiłem o co chodzi , czy kabel , czy modem , a dopiero po 3 telefonie na Niebieską linię to mnie uspokoił koles , że to , że dzwonią to nie znaczy , że już wszystko zrobili.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalić :)

W końcu mam ,orginała z MediaMarkt 119zeta

Narazie problemy z domowym netem znaczy polonczeniem

łączę 2 Mbity dzielone na 30 osób , obciążone max 50%

ale czasami w grze tak tnie że głowa boli ,laguje jak cholera

 

2 godziny grania na Rankingowym serverze i tylko 63pkt :/

 

Jeśli ktoś z was posiada jakieś informacje na temat konfigurowania

łącza typu DSL dzielonego za pomocą jakiegośtam softu ,to poprosze

o info / link do strony ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama wyszukiwarka w grze podaje zawyżone pingi. Warto ściągnąc All the seeing eye i tak sprawdzać - macie odczyt pinga taki jaki rzeczywiście jest na serwie.

 

EA cały czas pracuje nad tym błędem przeglądarki - patch 1.02 zniwelował już po części błędne jej funkcjonowanie.

 

Pozostaje czekać na 1.03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

moj problem rozwiązany

 

giera zacina, jak agp jest ustawione x8 LOL

 

w każdym razie - uzytkownicy radeonów 9800pro, aby grać bez zacięc, powinni ustawić agp x4 ( w smartgard standardowych sterów ati) i/lub biosie (ja zrobiłem obie rzeczy)

 

znalezione na forum bf2 pl.

 

w każdym razie tam pisze ze najnowsze stery z ccp i framework, i tylko przez smartgard - ja zainstalowałem DNA 4.12 stery i działa

 

nie był winien dzwięk - audigy w sensie, tylko własnie radek, albo koderzy EA raczej.

 

Tera ładnie smiga, wczoraj grałem 3,5 h non stop, i na medium ładnie pomykała.

Dzis pomecze pare opcji z high

 

Aha - wywalało mi do pulpitu - ta giera nie znosi wymuszonych odświeżan dla danych rozdziałek, musiałem grać na 85hz :( i poprzestawiać refreshforce :(

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sporbowalem odpalic bf`a na 1280x1024 i kurde porazka 15-25 fps i tnie jak skurczybyk. Mam pytanie co do pamieci wirtualnej. Jak najlepiej ustawic aby zniwelowac przycinki? i na ktorej partycji bo mam system na jednej a gre na drugiej? czy lepiej ustawic wartosc od... do.. czy stala np 3gb? nie mam o tym zielonego pojecia stad moje pytanie

Edytowane przez Lcs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sporbowalem odpalic bf`a na 1280x1024 i kurde porazka 15-25 fps i tnie jak skurczybyk. Mam pytanie co do pamieci wirtualnej. Jak najlepiej ustawic aby zniwelowac przycinki? i na ktorej partycji bo mam system na jednej a gre na drugiej? czy lepiej ustawic wartosc od... do.. czy stala np 3gb? nie mam o tym zielonego pojecia stad moje pytanie

1586766[/snapback]

 

Powiem ci wprost 2GB !!!!!!!!!!!

 

Jezeli mowa o tej karcie co masz w podpisie to grasz na wszystkim na maxa i tylko ramu ci brakuje ;)

 

Z innej beczki ... kto jest chetny na maly klanik BF2 Demo i FULL ?!

 

piszcie na pw albo mail woox@woox.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...