Skocz do zawartości
kucyk

Battlefield 2

Rekomendowane odpowiedzi

To jak widze, mało wiecie. GF4 ti4xxx ma dx8.1

1565301[/snapback]

plask :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

to czemu bf2 na nim nie działa?? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak widze, mało wiecie. GF4 ti4xxx ma dx8.1

1565301[/snapback]

GF 4Ti4xx0 jest zgodne z PS1.3

GF3 jest zgodny z PS1.1

R8500/9100/9000/92x0 zgodny z PS1.4

 

Radek jest zgodny z DX8.1 a GF3/4 z DX8.0 i tyle. GF4Ti nie jest zgodny z DX8.1 jak sadzi czesc sklepow komputerowych ;)

Roznice miedzy GF3, GF4 a R8500

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miesiac temu przestalem sledzic ten watek a tu nagle 62 strony oO

 

Mam pytanie , pewnie gdzies w temacie jest odpowiedz na nie , ale przyznaje sie bez bica , doszedlem do 15 strony i chwilowo mam dosyc ;]

 

W koncu dostalem moja grafe i wczoraj moglem sie nacieszyc grą w demo...

Tyle , ze mam maly problem -> co jakis czas calkowice psuja mi sie cienie...

Wyglada to tak , ze nagle na ziemi pojawiaja sie bardzo duze ciemne kwadraty zamiast delikatnych cieni...

 

Stery 71.89 (chyba sorry gubie sie w oznaczeniach NV :lol:)

6800GT

 

I teraz o co mi chodzi , czy to jest tylko problem dema ? Bo mam zamiar sie dzisiaj wybrac po full do sklepu , ale te skopane cienie troche psuja mi rozgrywke :/

Edytowane przez Heat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz o co mi chodzi , czy to jest tylko problem dema ? Bo mam zamiar sie dzisiaj wybrac po full do sklepu , ale te skopane cienie troche psuja mi rozgrywke :/

Więc musze Cie zmartwić , cienie są skopane również w Fullu niby patch miał coś poprawićale czy poprawił to nie wiem bo mnie też denerwowały i je wyłączyłem i po zainstalowaniu patcha nie włączałem , a na razie nie mam możliwości sprawdzić , ale bez cieni też można grać więc kupuj fulla i zgarniaj medale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze miesiac temu przestalem sledzic ten watek a tu nagle 62 strony oO

 

Mam pytanie , pewnie gdzies w temacie jest odpowiedz na nie , ale przyznaje sie bez bica , doszedlem do 15 strony i chwilowo mam dosyc ;]

 

W koncu dostalem moja grafe i wczoraj moglem sie nacieszyc grą w demo...

Tyle , ze mam maly problem -> co jakis czas calkowice psuja mi sie cienie...

Wyglada to tak , ze nagle na ziemi pojawiaja sie bardzo duze ciemne kwadraty zamiast delikatnych cieni...

 

Stery 71.89 (chyba sorry gubie sie w oznaczeniach NV :lol:)

6800GT

 

I teraz o co mi chodzi , czy to jest tylko problem dema ? Bo mam zamiar sie dzisiaj wybrac po full do sklepu , ale te skopane cienie troche psuja mi rozgrywke :/

1565433[/snapback]

zainstaluj sobie forceware 77.30 i problem cieni zniknie. rozumiem ze chodzi ci o to ze czesto pojazdy poruszaja sie po czarnym prostokacie. jesli tak to jest to tylko i wylacznie kwestia sterownikow.

 

sciagnij z :

 

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1092

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy to mi sie wydaje , ze potrzebuje wiecej snu  :lol:

 

Ze tez na to nie wpadlem , ze moge poprostu wylaczyc cenie :lol: :mur:

 

Jak to mowia myslenie nie boli , n/c

1565475[/snapback]

 

Mam prosbe czy moze ktos potwierdzic bo ja mam Radeon 9200 ze ta gra mi nie odpali ???

 

Mam zainstalowana jak odpale filmik idzie cacy ale jak pokaze sie plansza 1 gracz i na nia klikne to niestety ...............

A moze jest jakies obejscie jak sie ma karte Radeon 9200 aby gra odpalila ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co  łyso ci teraz  ? :D  :lol:

ma niestety  "tylko" dx8.0

1565349[/snapback]

Jak czytam odpowiedzi na takim poziomie to mi faktycznie łyso.

 

Radek jest zgodny z DX8.1 a GF3/4 z DX8.0 i tyle. GF4Ti nie jest zgodny z DX8.1 jak sadzi czesc sklepow komputerowych

nvidia nie pierwszy i nie ostatni raz ściemnia - w swoich specyfikacjach podaje nv25 i nv28 jako zgodne z 8.1 - to nie sklepy ściemniają - skądś te info brać muszą.

Co ciekawe, kiedyś tam miałem gf4ti4200 i wówczas aida raportowała tą karte jako zgodną z dx8.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe czy moze ktos potwierdzic bo ja mam Radeon 9200 ze ta gra mi nie odpali ???

 

Mam zainstalowana  jak odpale filmik idzie cacy ale jak pokaze sie plansza 1 gracz i na nia klikne to niestety ...............

A moze jest jakies obejscie jak sie ma karte Radeon 9200 aby gra odpalila ???

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=86781&st=1827

 

W manualu do gry jest lista kart, z którymi BT2 współpracuje. Nie mów, że jej nie zauważyłeś? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1565599[/snapback]

 

Zauwazylem wszystko ale tak sie podpalilem Gra i kupilem a nie chodzi mi i chce tylko potwierdzenia czy faktycznie nie mm mozliwosci jak ma sie Radeon 9200.

 

Pytam dlatego ze jestem laikiem w tych sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shake

Aida rowniez pokazuje ze FX59x0 ma 8 potokow ;)

Niestety GF4Ti ma tylko PS1.3 a DX8.1 jest zgodny z PS1.4 wiec nie ma sily aby GF4Ti byl zgodny z DX8.1.

Roznice miedzy PS1.1,1.3,1.4 mozna zobaczyc w jakims demie Ati. Roznica byla zauwazalna. Do tego w tabelce ktora dalem widac roznice miedzy kartami.

EDIT:

Mozna powiedziec ze GF4Ti jest czesciowo zgodny z DX8.1 ale nie w calosci zgodny. Nawet w Riddick'u mozna ustawic PS1.1,1.3,1.4 itd. Wiec musza byc roznice miedzy tymi standardami.

Edytowane przez sucker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie skonczcie juz o kartach.

Bo to nie ten dzial.

 

Ja mam ochote dzisiaj przyciac jakies kilka godzinek.

Moze sie ustawimy na jakims TS i skoczymy na rankingowy serwerek??

1565661[/snapback]

No ale nikt mi koncu nie odpowiedzial czy majac Radeon 9200 gierka odpali ???

 

Szkoda poniewaz jestem raczej zielony w tych sprawach a myslalem ze ktos mi da odpiwedz co dalej robic.

 

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpali na 9200 koniec tematu

 

Jak to mowia myslenie nie boli , n/c

Ale na to że można a nawet wypada ściągnąć sobie nowsze sterowniki nie wpadłeś :mur:

 

Jak to mówią myślenie nie boli , n/c

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plask  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

to czemu bf2 na nim nie działa?? :mur:

1565316[/snapback]

 

Leborg pamietasz dawne spory o to co jest bardziej warte kupna, GF4 i R9550 ?

 

Mysle ze BF2 jest duzym argumentem za tym drugim, ty musiales wymienic swoja grafe, ja nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leborg pamietasz dawne spory o to co jest bardziej warte kupna, GF4 i R9550 ?

 

Mysle ze BF2 jest duzym argumentem za tym drugim, ty musiales wymienic swoja grafe, ja nie :)

1565798[/snapback]

taaa, gdyby mi nie padla grafa to bym jej nie zmienial...

zresztą wątpie zeby 9550 pociągneło jakies ludzkie detale :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresztą wątpie zeby 9550 pociągneło jakies ludzkie detale :lol:  :lol:

1566166[/snapback]

po podkreceniu na 9600PRO (moj podpis) 1024 wiekszosc detali na maxa, cienie na srednie, AAx2 i gra chodzi znosnie w granicach 25-40fpsow, potrafi do 20 zjechac czasem, gra sie przyjemnie

 

@Shake

Nawet w Riddick'u mozna ustawic PS1.1,1.3,1.4 itd. Wiec musza byc roznice miedzy tymi standardami.

1565645[/snapback]

gef3/gef4ti ps 1.1 / ps 1.3 z tego co pamietam roznilo sie jedynie dlugoscia instrukcji, optymalizacjia, roznice widac dopiero przy ps 1.4,znikomą ale jest :P

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moj komputer jest za slaby? 1024x768@60Hz, wszystkie opcje na medium i anti-aliasing wylaczony. Gra przycina i wywala mnie na pulpit. Czasami wejde na serwer i po jakichs 5-10 senkundach gry znajduje sie na pulpicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego caly czas jestem szeregowcem gram na serwerach rankingowych zdobylem juz starszego szeregowca ale gdy wejde na inny serwer jestem szeregowcem i za pare minut dostaje awans i tak juz z 3 razy mi sie zrobilo czy to sie gdzies zapisuje ten moj stopien?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moj komputer jest za slaby? 1024x768@60Hz, wszystkie opcje na medium i anti-aliasing wylaczony. Gra przycina i wywala mnie na pulpit. Czasami wejde na serwer i po jakichs 5-10 senkundach gry znajduje sie na pulpicie.

1566397[/snapback]

 

hmm a jaki masz zasilacz w kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voltage Values

CPU Core 1.54 V

CPU Aux 1.54 V

+3.3 V 3.33 V

+5 V 4.92 V

+12 V 12.35 V

-12 V -12.27 V

-5 V -4.65 V

 

BIOS Rev 1012

nForce 5.10

CATALYST 5.7

Windows Xp Pro SP1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innymi grami nie mam problemow a gre mam orginalna. Mialem wczesniej SP2 i bylo to samo. Zainstalowalem system od nowa bez SP2 i nic nie dalo...

Edytowane przez Ghost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innymi grami nie mam problemow a gre mam orginalna...

1566785[/snapback]

aha, nie zauwarzylem twojej dzwiekowki, zainstaluj najnowsze sterowniki do karty dzwiekowej !!!!!

 

EDIT:

 

benchmark.pl Problemy z płynnością Battlefield 2Jeśli natknąłeś się na problemy z płynnością renderingu w grze Battlefield 2 (objawia się to m.in.'czkawką' i gubieniem obrazu przy obracaniu się) i jednocześnie jesteś posiadaczem karty muzycznej z serii Sound Blaster Audigy 2 lub Audigy 2 ZS, zalecamy zainstalowanie ostatnich Beta sterowników Creative, usuwających tę dolegliwość.    * Creative Sound Blaster Audigy 2 and Audigy 2 ZS series Beta driver with OpenAL support (19 MB)      - Provides full OpenAL / EAX ADVANCED HD support when used with the DOOM 3 1.3 patch.      - Includes EAX 4.0 support for the new DOOM 3: Resurrection of Evil expansion pack.      - Improves performance of all OpenAL game titles, including Battlefield 2.
Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...