Skocz do zawartości
Lumperator

3DMark05 - zagłada sprzętu.

Rekomendowane odpowiedzi

czesc niech ktos mi powie dslaczego na taktowaniu 250/400 mam 334pkty , a na 390/480 367pkt? wiadaomo ze to malo jak... ale tylko to mnie zastanawia a i taka moja uwaga co z tego ze jest 2005 jak nawet takich gier wymagajacych nie zrobia przez 1 rok dla mnie mogli by go nazwac 2006 spokojnie

Bo FXy to niestety bardzo nieudana konstrukcja, ciesz się, że masz 5200, bo jak byś się wpieprzył w 5950, to byś i tak miał mniej, niż ja mam :lol:

Sprzedaj jak najszybciej ten szajs i kup sobie Radeona 9550, na nim uzyskasz 1500PKT, czyli wiecej, niż najlepszy FX!

Doskonała rada.

Nie wiem czy wiesz, ale w grach jest troszeczkę inna sytuacja.

Za rady to ozłocić Cię powinni.

The fate of the GeForce FX 5950 Ultra looks rather vague: this card has a smaller potential compared to the RADEON 9800 XT but costs more! It can run rather simple games, but doesn’t suit very well for playing modern shooters and simulators, rich in pixel shaders. None is going to make simple game engines just to make the 5950 Ultra live longer – this GPU is rapidly becoming obsolete and seems to be an unreasonable investment.

 

 

 

http://www.xbitlabs.com/articles/video/dis...conclusion.html

 

To nie tylko moja opinia. Xbitabs też powinni ozłocić! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho farcry jest ladniejszy niz nature w 03 .. a doom3 duzo nie odbiega od Battle of Proxycon .. a gry te dzialaja w 2004 roku lepiej mark03...

3dmark to tylko benchmark .. dajacy latwa mozliwsoc porownania kart graficznych .. [/size])

Podpisuje się pod tym obiema rękoma mimo iż doom nie należał do moich ulubionych gier...

 

Nie wiem jak u was z tym jest ale na mnie znacznie lepsze wrażenie wywarł 3dmark 03.. w 05 można popatrzyć tylko na 3 pierwsze testy z czego drugi jest IMHO przeciętny (nature był ciekawszy) poza tym ten proxycon to się praktycznie powtarza (zwróciliście uwagę jak nędznie są wykonane te lasery i błyski z luf po oddaniu strzału ? ). Żadna rewelacja i nic do zmartwienia że mam tyle czy tyle fps-ów... ciekaw jestem ile chłopaki dostają od ati i nvidii za wypuszczanie takich marków - czyste wymuszenie kupna nowej karty na ludziach którzy nie widzą nic poza cyferkami (cyfrofile ? ;) )... tak czy inaczej mogliby go zrobić na znacznie wyższym poziomie... nowy sprzęt kupię jak uznam to za potrzebę i jakieś 3dmarki nie będą miały w tym żadnego udziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche kombinacji i wzrost z 2365 do 2506.

I Jakie idealne wyniki:

11.0

7.0

13.0

:twisted:

 

U mnie podobnie - 2456 Marków 05 - na razie na Cat 4.9, potem przetestuję te bety. W sumie nie narzekam - grafa to 9500@Soft9700 + oc :twisted:

 

PS

 

W Marku 03 mam też mniej - 5625 ale w Marku 01 i AquaMarku3 ja prowadzę :wink: (odpowiednio) 18147 i 43200 8)

 

Pozdrawaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche kombinacji i wzrost z 2365 do 2506.

I Jakie idealne wyniki:

11.0

7.0

13.0

:twisted:

 

U mnie podobnie - 2456 Marków 05 - na razie na Cat 4.9, potem przetestuję te bety. W sumie nie narzekam - grafa to 9500@Soft9700 + oc :twisted:

 

PS

 

W Marku 03 mam też mniej - 5625 ale w Marku 01 i AquaMarku3 ja prowadzę :wink: (odpowiednio) 18147 i 43200 8)

 

Pozdrawaim

Nie pamietam juz kiedy po raz ostatni robilem Aquamarka :) Wiec dla sprawdzenie zrobilem przed chwila.

Wynik?

43687

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche kombinacji i wzrost z 2365 do 2506.

I Jakie idealne wyniki:

11.0

7.0

13.0

:twisted:

 

U mnie podobnie - 2456 Marków 05 - na razie na Cat 4.9, potem przetestuję te bety. W sumie nie narzekam - grafa to 9500@Soft9700 + oc :twisted:

 

PS

 

W Marku 03 mam też mniej - 5625 ale w Marku 01 i AquaMarku3 ja prowadzę :wink: (odpowiednio) 18147 i 43200 8)

 

Pozdrawaim

Nie pamietam juz kiedy po raz ostatni robilem Aquamarka :) Wiec dla sprawdzenie zrobilem przed chwila.

Wynik?

43687

Mam dla ciebie nowy wynik w Marku 05 ... 2507 :lol: ... niestety nie mogę pochwalić się ORBem bo nie potrafię wysłać danych z zapisanego pliku o rozszerzeniu 3dr (w Marku 01 to było możliwe a tu nie mogę znaleźć takiej opcji :evil: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2526 A zaraz pogonie zegary i zrobie update.

Jak masz ustawiony sterownik - jakość obrazu - "default" czy jakośc inaczej ?? Moje wyniki są z default a na "maxymalna wydajność" mam 2605 ale takich wyników nie uznaję ...

 

PS

 

Ile dał ci VGA Silencer na rdzeniu ?? - zastanawiam się nad kupnem. U mnie bez artefaktów na tym Marku rdzeń idzie 381MHz, w AguaMarku3 390MHz więc widzę że ma jeszcze zapas dlatego chciałbym go schłodzić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2624 zegary 395/690. Wszystko na default.

Moj rdzen slabo idzie 375 to max bez arefaktow, 25MHZ dal mi Silencer, ale gdybym zrobil Vmoda na rdzen to 400 by poszedl spokojnie, tymbardziej, ze teraz na 400 tez idzie, ale balagan na ekranie jest niewaski. Niestety brak voltow na rdzeniu.

PS. Widzialem juz wszystkie testy ( i powiem ze w 03 byly ladniejsze), ale niestety nie chce przyjac wyniku w ORBie po przejsciu wszystkich testow ( wiadomo dlaczego, ta sama sytuacja co z 03), dlatego zainstalowalem na nowo wersje darmowa.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...