Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

i co zobaczylem? ohydna grafe (engine q3), szara i jakby 16bit (szczegolnie widac to jak sie umiera). na dodatek przeciez mam ustawione aa x4 i anizo x8 a tu jak na zlosc w grze wogole nie widac tych efektow, wszedzie pelno schodkow.

Przepraszam bardzo, ale czego sie spodziewalas w krajobrazie Ardenow zima ? Cukierkowych kolorow tropikalnych wysp a'la Far Cry?

Wg mnie grafika jest znacznie poprawiona w sotsunku do CoD, fajne modele broni, super efekt dymu - oczywiscie wszystko to na silniku starenkiego q3, ale o tym wiadomo bylo od poczatku i nie nalezalo sie spodziewac rewolucji. IMHO programisci odwalili kawal dobrej roboty.

Jesli chodzi zas o AA i AF, to u mnie nie ma najmniejszych klopotow (GF6800GT) - gram na AAx4 i AFx8, zero schodkow, obraz jest gladki jak pupa niemowlaka.

(a ten fatalny efekt w czasie smierci to jakas zupelnie dziwna sprawa, w CoD tez na niektorych konfiguracjach sie pojawial, i to wyglada fatalnie, nawet nie jak 16bit ale jak 256 kolorow, niemniej gra sie chyba po to zeby przezyc, a nie ogladac wlasna smierc :-P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy wiecie ale na #callofduty.pl krążą słuchy że CD-key UO musi być kompatybilny z CoD-a czy jakoś tak czyli jak masz pirata coda to kicha tak mówią.

*DeAtH*, ja nie chcę widzieć w tym topic'u nic, co chociaż odrobinę

traktuje o piratach, cd key'ach, itp.

Otrzymujesz: Warrning :!:

 

Ostatni raz wypowiadam się tutaj.

Przy kolejnym wykroczeniu kogokolwiek topic leci do zsypu wraz z miesięcznym ovocem dla szczęśliwego (lub mniej :twisted:) wybrańca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIP - co ty chcesz od tej gry :( Juz sie denerwuje jak widze negatywne wypowiedzi o prawdziwym hicie.Fakt,ze kazdy ma wlasne zdanie i o gustach sie nei gada,ale bez przesady,zobacz jaki tam jest klimat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sikor :arrow: szczerze mówiąc to mam gdzieś wykroczenia "kogokolwiek", róbcie tak, aby "kogokolwiek" nie psuł tematu, nie rozumiem dlaczego cały temat ma ucierpieć przez jednego usera,wyrzucanie topiców na śmietnik do niczego nie prowadzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, zgadza się. Nie ma sensu, aby cierpieli porządni user'zy.

Wobec tego drobna modyfikacja.

Do zsypu leci trefny post . Miesiąc ovoc'owego raju zostaje.

 

BTW, człowiek się uczy cały czas, kiedy to się wreszcie skończy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze cos sie <font color=red>[ciach]</font>.. z grafa przy installowaniu chodzi mi o grafe gry nie karte :) przeciez nie mogli odjebac kaszany :|

Mam podejrzenie, ze to patch 1.4 (niezbedny do działania gry) robi kaszane, bo jak po instalacji patcha i dodatku odpaliłem podstawowoą grę CoD, to też nie miałem literek w menu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIP - co ty chcesz od tej gry :( Juz sie denerwuje jak widze negatywne wypowiedzi o prawdziwym hicie.Fakt,ze kazdy ma wlasne zdanie i o gustach sie nei gada,ale bez przesady,zobacz jaki tam jest klimat :(

no widzisz a mnie sie nie spodobal. wole zainstalowac sobie starego juz mohaa i dodatki. moim zdaniem dodatek ten nie jest taki super jak podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos z posiadajacy to gre powiedziec/opisac jaki jest klimat tego dodatka UO?

Jest lepszy gorszy od normalnego CoD?

Jak wyglada gdy porownamy kolejno grafike, muzyke(!) i same mapy... czy wszystko jest *dopracowane* ? :) Tak jak to przynajmniej bylo wedlug mnie w oryginalnym CoD :) (ktorego przeszedlem dwa razy, z czego drugi raz na najtrudniejszym stopniu :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój brat już dzisiaj to przeszedł na najtrudniejszym poziomie, grał około 8h, mówi że są ciekawe bronie, bardzo ciekawe misje, więcej rozpierduchy :lol:, ogólnie bardzo dobry dodatek, napewno nie gorszy od samego CODa, w to trzeba zagrać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czasem potrafi zdenerwować konkretnie.

 

Fajnie się strzelało z wierzyczek w B17, można różne wybierać i latać po całym samolocie.

 

Aktualnie "siedze" na rozwaleniu latarni i za chwilę wracam do akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jak ja uwielbiam klimat WWII

hmmm jak mozna lubic klimat wojenny?? ciekawe co by twoj dziadek/babcia (jesli byl i przezyl WW2 ) powiedzial gdyby te slowa zobaczyl. Dla mnie to jest chore, sorka.......

To chyba ty jestes chory nie potrafiąc uchwycic sensu wypowiedzi i odpowiednio sie do niej odniesc.

 

ps. tez uwielbiam okopy, czolgi i panzerfausty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja uwielbiam klimat WWII

Ja również - gram praktycznie we wszystkie gry osadzone w tamtym okresie, oglądam filmy, czytam książki. W samego Calla gram już lekko licząc 9 miesięcy prawie cały czas (nie ma tygodnia żebym nie pograł ze 2 godzinki - oczywiście multi). W dodatku interesują mnie głównie jakieś nowe tryby w multi i nowe bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

pograłem w demko - i coś mi nie pasuje

w podstawowego Call of Duty gram w 1024x768 wszystko na ultra super duper high max - a tutaj jedyna grywalna rozdzielczość i szczegóły to 800x600 i medium. co prawda gra wygląda wtedy lepiej niż podstawowy Call of Duty, ale skąd taka różnica w wymaganiach??

 

co do grafiki: postaci żołnierzy wydają mi się bardziej dopracowane - tak samo bronie. jakby z większej ilości polygonów się składały. tereny są ogromne - przynajmniej w demku - rajd gazikiem to prawie cała trasa z colina 04 :wink: - dużo więcej strzelania niż w podstawowym Call of Duty - a do niemiaszków ubranych na biało się ciężko strzela. drzewka znacznie bogatsze - więcej szczegółów, ale gałązki się nadal nie poruszają. piękne wybuchy - w końcu wybuch bomby wygląda jak wybuch bomby - jakiś system cząsteczek w końcu zastosowali. dym pięknie zrobiony. gdyby zastosowali jakieś efekty bump-mappingu na ziemii to byłoby już w ogóle pięknie (ale ja bym sobie nie pograł :roll: )

ogólnie: grafika mocno poprawiona, ale nie uważam, że to powinno się odbywać AŻ takim kosztem wymagań sprzętowych - gra chodzi u mnie gorzej niż DOOM III! i wygląda jednak gorzej.

 

i jeszcze jedna dziwna sprawa: Fraps pokazuje mi w COD ciągle ok. 50-60 FPS w 1024x768 wszystko na maxa jak się tylko da - łącznie z trupami insane - w UO ta wartość (800x600,medium) wynosi ok. 35-45 FPS, ale w trakcie grania mam wrażenie, że gra SKACZE. w DOOM III w 640x480 mam w timedemo 36,2 FPS (bez cieni) ale podczas grania mam wrażenie, że chodzi dużo płynniej niż UO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...