Skocz do zawartości
jester

Call of Duty: United Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

zagrałem i co moge powiedzieć ?!

 

napewno to demo za krótkie jest , 15 min grania i koniec :|

 

nie zauwarzyłem większych zmian co do podstawowej wersji CoD , jedynie kosmetyka .

 

wymagania ma średnie , u mnie na 1024X768 detale wszystkie na mx ~30 fps

 

ale nadal mi się podoba jak poprzednik !! ogromna grywalność

 

jak dla mnie demo syci 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaczyna coraz bardziej denerwować.

 

Z jednej strony, wszystko za każdym razem inne jest, każdy ludek jakby swoje życie miał, raz przeżye ten, raz tamten itp to mi się bardzo podoba. Ale bardzo często MUSZĘ w KONKRETNYM miejscu na planszy stanąć aby dany skrypt się uruchomił i aby można było ruszyć całą akcję dalej. Parę razy miałem tak, że powtarzałem jaki fragment, bo mnie "niewiadomo skąd" zatłukli [uroki harda], znałem trasę na pamięć, stanąłem w miejscu docelowym, ale tak niefortunnie, że 2gi koleś nie mógł podejść do ściany. I nie wygłosił swojej mowy i misja się nie ruszyła dalej, puki nie zwolniłem mu miejsca - 10 pixeli aby mógł ściany dotknąć. No i standart z nieskończoną liczbą ludków przy karabinach maszynowych, ale jak się ich podejdzie "od tyłu" to się okazuje, że jest ich tam tylko 2ch, a 5 min wcześniej można było tak do usranej śmierci ich killowac i zawsze nowy się tam pojawiał.

 

Jak narazie [gram teraz ruskimi, muszę jakiś 2ch kolesi osłaniać] najlepiej mi się grało podczas lotu B17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze takie male pytanie zadam do tych co juz sa daleko, jak przejsc misje w ktorej jest sie w takim budynku 2 pietrowym, i trzeba wykonczyc czolg, ale niewiem z kad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> bazooke.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moze takie male pytanie zadam do tych co juz sa daleko, jak przejsc misje w ktorej jest sie w takim budynku 2 pietrowym, i trzeba wykonczyc czolg, ale niewiem z kad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> bazooke.

 

 

pozdrawiam

Odpowiedz masz na gg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i standart z nieskończoną liczbą ludków przy karabinach maszynowych, ale jak się ich podejdzie "od tyłu" to się okazuje, że jest ich tam tylko 2ch, a 5 min wcześniej można było tak do usranej śmierci ich killowac i zawsze nowy się tam pojawiał.

Fakt! Takie rzeczy wqrwiają na maxa :evil: !

 

Może mi ktoś podać minimalne wymagania UO zapisane w "readme" tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum System Requirements

 

 

 

- Full version of Call of Duty™

 

- 3D Hardware Accelerator Card required – 100% DirectX® 9.0c compatible 32MB Hardware T&L-capable video card and the latest drivers*

 

- English version of Microsoft® Windows® 98/ME/2000/XP

 

- Pentium® III 800MHz or Athlon® 800MHz processor or higher

 

- 128MB of RAM (256MB or more recommended)

 

- 8x Speed CD-ROM drive (1200KB/sec sustained transfer rate) and latest drivers

 

- 1150 MB of uncompressed free hard disk space (plus 400MB for Windows® 98/ME swap file, 600MB for Windows® 2000/XP swap file)

 

- 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers

 

- 100% Windows® 98/ME/2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers

 

DirectX® 9.0c (included)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum System Requirements

 

 

 

- Full version of Call of Duty™

 

- 3D Hardware Accelerator Card required – 100% DirectX® 9.0c compatible 32MB Hardware T&L-capable video card and the latest drivers*

 

- English version of Microsoft® Windows® 98/ME/2000/XP

 

- Pentium® III 800MHz or Athlon® 800MHz processor or higher

 

- 128MB of RAM (256MB or more recommended)

 

- 8x Speed CD-ROM drive (1200KB/sec sustained transfer rate) and latest drivers

 

- 1150 MB of uncompressed free hard disk space (plus 400MB for Windows® 98/ME swap file, 600MB for Windows® 2000/XP swap file)

 

- 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers

 

- 100% Windows® 98/ME/2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers

 

DirectX® 9.0c (included)

Dzięki , :D .

CoD na moim badziewiu poszedł , może dodatek też pójdzie :roll: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą gre zaniedługo bede miec :D Jedynka wymiata!!! Jak przyszedłem ze szkoły o godz 15:00 to skonczyłem o godz 21:00. Bez żadnych przerw. Jednak 15 min po końcowym filmiku uswiadomiłem sobie, że zrobiłem wielki bład :( W sumie do tej pory gram w jedynke ale na necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczalem grac ale wrazenia mam bardzo pozytywne :D 

Rzeczywiscie jest jakby wiecej nawalanki ale to lubiem :]

Na moim sprzecie z podpisu chodzi 1024x768 + High

AA i AF Off... :(

I tu jest wlasnie troszq dziwne.Jak mialem taka karte jak Twoja to mi chodzilo lepiej niz na mojej,tzn mam np wylaczone character texture na high zamiast na extra,pozatym wszystko inne jest na maxa (Na R8500 wszystko mialem na maxa tylko bez AA),ale i tak ten dodatek ma jakies bledy pod tym wzgledem,tzn przynajmniej w 2 levelu pierwszej kampanii.Jak dochodzi sie do miejsca gdzie sie broni tych bunkrow to tak skacze czasami,ze nie da sie grac (15 fpsow na sprzecie z podpisu) - jeszcze zadna gra mi tak nie skakala - nawet doom 3 z detalami na ultra w 1024x768 z wlaczonymi cieniami i wszystkim co sie da,powiedzcie mi,czy tez tak mieliscie w tym levelu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko swietne, ale ma ogromna wade jedynki - konczy sie tak szybko.... :) Fajna jest skala bitew - teraz jeszcze urozmaicaja to te samoloty (choc cosik dziwnie lataly ...... ) Ogolnie rzecz biorac mozna sie naprawde zgubic w tym zamecie, no i wielki plus ze mozna sie poczuc jakby sie uczestniczylo w odcinku BoB (yeeah, Easy Company tez tam walczy :D) can't wait....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HOUSTON MAMY PROBLEM :wink: :evil:

 

moze ktos mi pomoze :roll:

 

Jestem w misji w której trzeba wysadzic latarnię morską i działa na brzegu..dokładnie w momecie jak juz wysadziłem działa, popodkładałem ładunki wybuchowe w sali z amunicją i wracam do windy..no własnie kompas pokazuje mi wyraznie ze mam wrócic do windy ..pod klawiszem TAB pisze jak wół: "Back to Elevator"..dochodze do windy ..2 ludzi czeka na mnie w windzie i nic ..po prostu nic się nie dzieje..winda nie działa, przełączniki nie działają.. :evil:

 

wygląda to na jakiegos buga gry..moze pomoze przejscie levelu od początku lub wczytanie wczesniejszego save-a...chyba ze ktos ma jakis inny pomysł lub poradę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ukonczylem gierke i oto co o niej mysle.Pierwsza kampania czyli 4 pierwsze levele to zwykla mucka,w ktorej sie nie dzieje za wiele ale i tak wciaga.Takze jesli ktos gral i sie gra komus nie podobala na starcie - niech sie nie zalamuje,gra zaczyna sie dopiero w 5 levelu i rozni sie od tej na poczatq o jakies 95% - czyli zupelnie inna gra.Jestes w samolocie B-17 (wieciej nie powiem coby nie zepsuc zabwy niektorym),a trzecia kampania to juz prawdziwy majstersztyk,gra jest pod tym wzgledem rewelacyjna.To co sie dzieje w trzeciej kampanii,przebija wszystkie gry o tematyce WWII jakie tylko wyszly na peceta.Gra ma takze odpowiednia dloogosc jak na dodatek i bardzo fajne zakonczenie.Jednak gra ma powazny blad: ma niewyobrazalne wymagania sprzetowe w kilku levelach - tzn: chocby nie wiem jakie detale wlaczyc (na kazdych dziala tak samo z dokladnoscia do 1go FPSa) to zawsze skacze - glownei sie to tyczy 2go levelu pierwszej kampanii i ostatniego levelu gry (12stego - tyle ma gra),tam to juz wogole dochodzi na moim sprzecie z podpisu do 9 fpsow srednio,przecierz to skandal,wole nie myslec co jest na minimalnych wymaganiach.Nie wiem skad ten blad bo podstawa CODA mi chodzila ze wszystkim na max i mialem srednio 60 fpsow,ale tez zdazalo sie ,ze jak wlaczylem texture character na extra to wlaczaly mi sie pauzy w czasie gry,takze tu programisci dali krotko mowiac [gluteus maximus]la,pozatym gra jest rewelacyjna - czyli moja ocena 9/10 - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jush wiem jak obejsc instalator .. wystarczy tylko skopiowac pliki z katalogu Data do X:Call of Duty i pliki z katalogu rsrc do X:Call of Dutyrsrc, Oczywsicie z OBU CD dodatku... wczesniej nalezy zainstalowac Patch 1.4. Pozniej robimy sobie skroty ... i gra slicznie smiga, jush przeszedlem troche ;) :D "Polak jak chce to potrafi". Niedlugo przerobie instalator MSI tak zeby dalo sie gre normalnie zainstalowac... Dam Znac ..

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jush wiem jak obejsc instalator .. wystarczy tylko skopiowac pliki z katalogu Data do X:Call of Duty i pliki z katalogu rsrc do X:Call of Dutyrsrc, Oczywsicie z OBU CD dodatku... wczesniej nalezy zainstalowac Patch 1.4. Pozniej robimy sobie skroty ... i gra slicznie smiga, jush przeszedlem troche ;)  :D "Polak jak chce to potrafi". Niedlugo przerobie instalator MSI tak zeby dalo sie gre normalnie zainstalowac... Dam Znac ..  

 

Pozdrowienia

dawaj ten zmodyfikowany plik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie jakis za wysoki poziom, albo kule mnie bardzo lubia. gram w to deko na 3 poziomie trudnosci i co leb wystawie to bum i leze. denerwujace to troche. wiem, ze gra chce byc jak najbaardzije realna ale jak to robic zeby nie zginac tak latwo. macie jakies sposoby??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...