Skocz do zawartości
yogi186

Quake 2

Rekomendowane odpowiedzi

pshem :PPP sor ale gier w ktorych jest zaje..... grafa jest od wala a ja w ciaz gram w te same gry :PPP grafika dla prawdziwego gracza praktycznie nieliczy sie ! :PPP co z tego ze gra ma zajebi.... grafe jesli srodowisko gry ma zerowe mozliwosci :? ja zazwyczaj odpalam taka gre i gram w nia pare godz "prubuje dac jej jakiekolwiek szanse wykazania sie" :PPP sa i takie ze odrazu po 10 min gry wylatuje z hdd :DDD....oczywiscie dobre gry i dobra garafe maja kilmat i musyke dobra gra to nie tylko grafika !

no to sie chyba nie zrozumielismy dobrze bo ja nie twierdze ze gra musi miec tylko grafike dobra, nawiazalem do wypowiedzi Fido ktory twierdzi ze q2 nie ma dobrej grafiki - ja uwzam ze ma. a co do srodowiska - to quaki od zawsze mialy zajebiste srodowisko - w pelni programowalne - podsumowujac - q2 jest zajebisty (i tak wole q1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake 2 MaX Rulez :) 1600/1200 Anizo- 32 bit wszystko na full - wkońcu poprawione wybuchy i pare innych. Mimo 6 lat, gra wymiata!!!! Czuć klimat....a grafika dalej fajna ( po modyfikacjii) no i animacje i pomysł na grę- ponadczasowa! Quake 2 Rulez 8)

 

Co do Unreala 1- mi się wogóle nie podobał- a w szczególności muzyka błee ;) Jakieś śmieszne stworki- nie ma jak rozpierducha, krew i flaki w Quake :twisted: ALe UT mi isę podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Unreala 1- mi się wogóle nie podobał- a w szczególności muzyka błee ;)

no co ty - przeca muzyka tam zajebisty klimat robila, np moment wyjscia z rozbitego statku - niesamowity. a poza tym w quaku muza sie nie zmianiala z akcja, a w unrealu tak :)

 

ALe UT mi isę podoba :)

bo ty po porstu roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>wy lubisz, ja tam wole u2 niz ut2003...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]bo q2 to nie gra ktora ma ladnie wygladac [...]

ok jak sie nad tym zastanowic to nadinterpretowalem ten kawalek, przepraszam,

q2 wyglada ladnie jak na swoj rocznik, jest modyfikowalny i grywalny, a wiec ma wszystkie zalety dobrej gry. z mojej strony eot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole quaki bo akcja wnich sie dzieje op wiele wiele szybcie niżw u i ut.

Dla mnie i dla wielu innych ludzi najlepszy był quake (wszystkie serie), a gdyby było innaczej to niewymyślanoby od za<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia tyle turniejów poświęconym właśnie quakowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co do Unreala 1- mi się wogóle nie podobał- a w szczególności muzyka błee ;)

no co ty - przeca muzyka tam zajebisty klimat robila, np moment wyjscia z rozbitego statku - niesamowity. a poza tym w quaku muza sie nie zmianiala z akcja, a w unrealu tak :)

 

ALe UT mi isę podoba :)

bo ty po porstu roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>wy lubisz, ja tam wole u2 niz ut2003...

oki zgodze sie ze dynamiczna to nuta nie byla ale nie do konca bo ja jak i wielu to normalnie q2 do wiezy wkaldalo i nuty sluchalo przeciez

w q2 nuta byla bardzo wypasiona przecie nie pamietacie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napweno jest do ustawienia!!!

Mouse Look, Joystick Look.

Horizontal/vertical

pokombinuj coś z tym

Sory że tak niedokładnie ale od 2 lat q2 leży nieużywane i pozapominałem jak nazywają się poszczególne funkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 to jest opcja Free Look w opcjach, wiec nie wiem jak szukales..

ale skoro nie znalazles to mozesz w konsoli wpisac sobie "freelook 1" (bez cudzyslowow)

 

mikaelus podaj choc jeden powod dla ktorego ten topic mialby byc na oslej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce zapeszac ale mam nadzieje ze znowu beda moje demka ;]

To Ty jestes ten Pit z Areny ? :)

Nie zmieniles czasem nicka, bo nie kojarze takiego z filmiku (moze skleroza :) )

Moich demek chyba juz niestety nie bedzie, bo ok. pol roku nie gralem z powodu braku warunkow do gry (z akademika nie moge (piekne WSACONNRESET :D pozatym to dobre lacze do sciagania a nie grania, pingi sux), w domu neta nie mam, a tam gdzie gralem kiedys (u matki w pracy ;]) jest fajowy zielony monitor na ktorym nic nie widac :(), a po takim czasie to juz pewnie boty mnie beda jechac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą albo po prostu nie mam wiedzy na ten temat.Kupiłem Quake i słyszałem że można tam grać w multiplayer z botami.Ale nie wiem jak to zrobić.Mam już boty jednak nie wiem gdzie je wkleić i jak rozpocząć grę z botmi.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisze ci to na podstawie botów gladiator.Z innymi botami postępujesz analogicznie

1-Masz boty gladiator w folderze gladiator

2-kopiujesz folder gladiator do katalogu quake 2

3-Odpalasz quake2.exe

4-Naciskasz ~ i piszesz"game gladiator" enter i mapke na której chcesz grać np. map q2dm1 enter

5-Jesteś już w module gladiator teraz zależnie od botów(szczegóły w pliku readme)włanczasz tyle botów ile chcesz np. w eraser będzie to wyglądało tak bot_num 15 i będziesz miał 15 botów

Ps. NIe wiem jaką masz wersje Quake 2 ale od razu proponuje ściągnąć patha v3.20 to ci będą wszystki boty chodzić

Pozdrawiam

 

Ps2. Chyba ten topic powinien się znajdować w GRACH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to darmowa wersja q2 przeznaczona tylko do multi... chcialem sobie pograc pamietam, ze keidys stad bralem http://www.quake2.pl/?pl:pages:show:714::: ale cos nie moge pobrac... w necie tez ostro szukalem i nie ma.

 

Jak ktos wie niech poda adres do dzialajacych linkow i do tego programu antycheat, ktroy jest niezbedny do grania na wiekszosci serwerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ma taki problem że gdy moja myszka jest bez ruchu czasami (często) kursor sam porusza się po ekranie jak gram też się tak dzieje np.grałem w call of duty mp i gdy celowałem w kolesia ze snajpery myszke zaczęło ściągać na lewo dzieje się to w windowsie jak i grach wcześniej nie miałem takich problemow i nie wiem co robić mysz mam A4tech navigator (dokładnie nie wiem ale tak pisze na dyskietce ze sterami.  :blink:

1219023[/snapback]

Nie jestem w 100% pewien, ale tutaj powinno cos byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie ma co sobie głowy zawracąc jakimiś Quake 2 OEM'ami. Ja bym kupił używaną np. na Allegro, tanie sa, full Q2 i git!! :)

1223676[/snapback]

Mowiac takie rzeczy nie doceniasz tego co ma to cos.Patrz post by Kareas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem, że w czasopisamch był.

1223864[/snapback]

tak, w cda było:>

wystarczy zamówić archiwalny numer, albo pochodzić po bucach którzy to kupują:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno załatwiłem sobie Quake`a 2. Nie moge w żaden sposób ustawić multiplayera tak żeby połączył mi sie z jakimkolwiek serwerem. Kompletnie nie wiem już co robić. Przeglądałem strony www, ale tam jest mowa tylko o ustawianiu multiplayera w sieci LAN. Pisze też coś o rozpoznaniu u siebie numeru IP i podaniu go swoim kolegom (w przypadku gdy to ja chce założyć serwer). To z kolei wydaje mi się tez niemożliwe bo przecież w Neostradzie za każdym połączeniem zmienia się ten nr.

Jak zrobić żeby było dobrze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...aha... nie myślałem o tym w ten sposób :P

 

Ale jak zrobić żebym mógł sobie w tym Internecie poszaleć na jakimś polu z ludźmi, których "ni znam", zupełnie obcymi ?? Tzn. czy mogę przyłączyć się do jakiejś gry ?? Jeśli tak to podajcie mi (jeśli możecie) adresy serwerów, albo coś takiego :) (jeszcze raz podkreślam, że jestem ziellony w sprawach "granie w necie")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby dowiedzieć się jaki mamy adres IP wchodzimy do akcesria>wiersz poleceń i wpisujemy ipconfig a jak chcesz serwery do pogrania to ściągnij programik the all seeing eye, który można używać zupełnie za darmo. Ponad to do gry na necie wymagany jest patch 3.20 najlepiej z CTF bo jest wypasiony B) Ja ostatnio ciągle nawalam w moda gloom, który jest coś jakby zainspirowany alien vs predator, tyle że lepsze bo zespołowe i po necie :D (www.planetgloom.com). Jeżeli ktoś chce coś wiedzieć o q2 to piszcie mi PM-y (prywatne wiadomości), wiem o tej grze wszystko :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...