Skocz do zawartości
yogi186

Quake 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak przedmówca już powiedział trzeba jeszcze ściągnąć łatkę antycziterską nocheat 2.34 :P Grywacie może na coolnecie? Tam są wypasik mapki, ale nie wiem skąd można je wszystkie wziąć :unsure: Ściąganie z serwera jednej mapki za drugą bierze trochę czasu i jesteśmy w tedy wiele fragów do tyłu :mellow: Może ktoś wie czy jest jakiś mappack dla coolneta? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymo botami?? Bo można zrobic tak, że gra się z komputerem (deathamach`e itp. chyba. przynajmniej tak myślę :P). Ściągłem darmowego ERASER`a, ale za bardzo nie wiem co robić. Przydałaby się pomoc krok po kroku jak to skofigurować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie pograć w starego dobrego Quake 2

Kiedyś grałem na Voodoo 3DFX

Teraz mam nowego kompa i mam problem

Chodzi o to, że nie daje się ustawić jasności z poziomu gry, a monitor jest na maksa rozjaśniony.

Gra jest tak ciemna, że nie daje się grać :cry:

Jako sterownik ustawiony jest default openGL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że w Quake`u 2 można wpisać (naciskając ~) jakies polecenia usprawniające grę jak np. jasność obrazu itp. Napisałby ktoś jeszcze pare takich komend (najbardzie mi zależy na tej, po której wpisaniu nie będę musiał zmieniać broni żeby użyć liny [grapple] w CTF :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą albo po prostu nie mam wiedzy na ten temat.Kupiłem Quake i słyszałem że można tam grać w multiplayer z botami.Ale nie wiem jak to zrobić.Mam już boty jednak nie wiem gdzie je wkleić i jak rozpocząć grę z botmi.Proszę o pomoc.

644270[/snapback]

No to jeszcze zależy jakie masz boty. Np. 3ZBII (jakoś tak dziwnie sie zwą) ale dobre boty, średnie, nieźle strzelają i skaczą, w pliku readme jest napisane gdzie je wkleić (bo sam jzu nie pamietam) a potem w grze tylko numerycznym +/- sie dodaje/odejmuje liczbe botów, num. enter zatwierdzasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Q2 pod MP to jest mega :) Sam w to pogrywalem niegdys :razz: Czas bym sobie przypomnial stare dobre czasy jak gralem strzalkami bez myszki :D Teraz oczywiscie bede gral myszka :D

 

BTW zna ktos jakis dobry serwer Q2?.Wiem ze jest tego pelno na necie. Ale sporo z nich laaguje ,albo nie mozna sie podlaczyc. Jesli ktos czesto gra na serwerze z dobrymi pingami to bym poprosil o adres/adresy (moze byc PW ) Z gory dzieki :wink:

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sprzet mam taki jaki mam, Windows XP SP2 wszystko lata ok, ale mam problem: nie moge zainstalowac quakea 2. Nie moge wogole uruchomic setupu, bo wyskakuje komunikat o tym ze "ten plik systemowy nie nadaje sie do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Windows. Mam do wyboru "Zamknij" lub "Ignoruj" Zmiana trybu zgodnosci nic nie pomaga. Zreszta nie pierwszy raz sie z tym spotklem, bo jak probuje uruchomic inne starsze gry (ktore powinny dac sie uruchomic np. Mugen:)

Pomocy bo juz tesknie za starym dobrym quejkiem....

 

OK juz rozwiazalem problem bo znalazlem to

post-22210-1125670495_thumb.jpg

Edytowane przez AdaS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz albo kartę graficzną nieteges, albo nie znajduje Ci rendera bo masz coś w konfigu źle. Wgraj sobie jeszcze raz nocheata i upewnij się, że masz w configu ustawione na nocheat opengl. W razie problemów z Q2 wszelką pomoc można uzyskać na forum serwisu Quake2.gamesnet.pl

Edytowane przez Tobiash17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.quake2evolved.com

 

A wrazie problemów z instalacją Q2

w c:/windows/repair masz plik autoexec.nt wzuc go do c:/windows/system32 i bedzie dzialac normlanie

 

Ostatecznie możesz poprostu wykopiować z płytki folder data znajdujący się w install i masz :)

1682707[/snapback]

Holy shit !

Czy to jest QII ?

 

http://www.quake2evolved.com/odium/q2e_techmap_16aug_2.jpg

 

http://www.quake2evolved.com/odium/q2e_lightswip_3.jpg

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holy shit !

Czy to jest QII ?

1716059[/snapback]

Tez mnie to zaciekawilo. Teraz docenilem bonusowa plytke Q4 na ktorej mozna znalezc miedzy innymi instalke Q2 z wszystkimi dodatkami :)

 

Edit:

Niestety nie wyglada tak jak na tych screenshotach, przynajmniej uzywajac wersji 0.4. A mialo byc tak pieknie ;)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to zaciekawilo. Teraz docenilem bonusowa plytke Q4 na ktorej mozna znalezc miedzy innymi instalke Q2 z wszystkimi dodatkami :)

 

Edit:

Niestety nie wyglada tak jak na tych screenshotach, przynajmniej uzywajac wersji 0.4. A mialo byc tak pieknie ;)

1716116[/snapback]

No jakos nie ma tych ostrych tekstur jak na screenach...

Pozatym z tym modem nie dzialaja boty (np. gladiator).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...