Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

pcmax nie chce mi się przeglądać 101stron :) Wrzuć tutaj jeszcze raz, tez mi się przydadzą. Może ktoś pokusiłby się o stworzenie jakiegoś faq na pierwszą stronę, zbiór wyników osiąganych na różnych D43.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my to jasnowidze czy jak ty se o nas myślisz??

 

 

Zresztą D43 z założenia są DDR 400 cl3 a te twoje everest podaje cl2,5.

To zapytam inaczej - czy hynix kiedykolwiek produkowal kosci 512 ddr 400 @ cl 2.5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a HY5DU56822PT-D43 facet na allegro reklamuje sie ze chodza na 250 mhz 2-3-3-6 i sa na kosciach samsunga 512 mb. Ma ktos takie cudo? :blink:

Te jego kości to bajka jakaś, poproś o skirny.

W październiku kupiłem od Fokoyamy 1 kość i nie chciała chodzić stabilnie na 400Mhz! Mój kumpel potrzebował kości 333mz to ją odkupił ode mnie.

Edytowane przez Maks!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE

 

Nie istnieja Hynixy D43 ktore zrobiłyby cl 2 na 250 MHz, ale bzdura..

 

Koles po prostu chce kogoś naciągnąć. Moje robią 270 MHz - ale na 3-4-3-9. Ewentualnie robią 280, ale to juz ich max.

 

Co do hyńków na kościach samsunga - teoretycznie jest to możliwe, ale widziałeś kiedyś Fordy robione na częściach Opla?

 

Ja nie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie dziala mi t1 na plycie:) hehe pomajstrowalem w biosie i dziala:)

jutro moze jakis wynik wlane bo w poniedzialek zegna moje hynixy:) chyba ze ktos zaproponuje wiecej niz 155zl:)

 

i teraz mam dylemat 1x512 BH-6 czy 2x256 BH-6 kurde sam nie wiem czgeo bede chial

 

 

edit:

wlasnie wplacilem kase na konto i leca do nie kingstusie 2x256 BH-6

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.U mnie idzie Cas 2.0-3-3-8 do 227Mhz full stable goldmem/memtest/Prime.

Kostki 512 D8J dual cmd 1T.

 

ps.A co do voltarzu to sie nieprzejmujcie, mi jechalo jakos miesiac 3.2v 24/7 i nic sie niestalo.

Edytowane przez RaV[666]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiom, CAS 2.0 a nie 2.5, ktos wyzej pisal ze hynixy nietrawia cas 2.0 ,z czym ja sie niezgodze, bo u mnie tak chodza calkiem ok czyli 227mhz bez nawiewu,brudne przy 3.0v z pieklem w obudowie.

Niewiem, byc moze zle cie zrozumialem.Jesli ci chodzi o max Mhz tych kostek to kiedys pociaglem je 270, niestety dostac sie tam znowu cos niemoge i aktualnie latam 255 2.5-3-4-9 3.1v i czekam na shot alf qba_dx na pw bo mial mi podeslac przy jakich alfach on ciagnie 280 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie smigam 410mhz na cl 2 3 3 8 na hynixach przy napieciu 2,8V wiecej tez podja a na cl2,5 to do 225 gdzies dochodza na tym napieciu wiec nie jest tak zle moze ktos kupic choc w sumie mam kupca w poniedizalek ale jakos zla cene mu zaproponowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='25 Lut 2006, 19:59' post='1980559']

Misiom, CAS 2.0 a nie 2.5, ktos wyzej pisal ze hynixy nietrawia cas 2.0 ,z czym ja sie niezgodze, bo u mnie tak chodza calkiem ok czyli 227mhz bez nawiewu,brudne przy 3.0v z pieklem w obudowie.

Niewiem, byc moze zle cie zrozumialem.Jesli ci chodzi o max Mhz tych kostek to kiedys pociaglem je 270, niestety dostac sie tam znowu cos niemoge i aktualnie latam 255 2.5-3-4-9 3.1v i czekam na shot alf qba_dx na pw bo mial mi podeslac przy jakich alfach on ciagnie 280 :P

eh, nie odpowiedzialeś na moje pytanie i do tego źle zrozumiałeś mojego posta...

chodziło mi o serie kości (taki napis biały na kościach) i końcówke jego czyli np DT czy BT oraz serie z naklejki na pamięci i znów jej końcówke np D8J czy B8J

co do "2,5-3-3-6 na DT lub BT przy 230mhz to normalka"

to była odpowiedź na "chce osiągnąć jak najniższe timingi przy 225. (Coś rzędu 2-3-3-6 bądź 2.5-3-3-7)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pytanie to niezadawalem ja :)

 

CO do serii czesciowo ci odpowiedzialem

D8J,konkretnie HYMD264 646D8J-D43. Tydzien 52 rok 2004

Dzis na naklejki niespojrze bo komp pracuje a ramy sa usyfione ;).

Jesli seria z naklejki cie dalej interesuje to spojrze jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Jużem jezdem nazad :]

 

Oblookajcie, 270 na 2,9 V (poprzednio 3,0 V) i na cl 2,5 (poprzedno 3)

 

Screenshot

 

Pier...ole Patrioty na XBLK za taka cene :D Juz nie chce sprzedawać Hyńków :D

 

EDIT:

 

BTW - Super PI specjalnie dla pcmax'a, alfy dla RaV[666] <---co prawda tu masz 270 a nie 280 , ale za to na cl 2,5 :]

Aha - i to jednak nie d8j tylko 22BT-d43

Edytowane przez qba_dx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qba_dx nono bardzo ładne pamiatki zraz tez sprobuje takie ustawienie bo serie mamy ta sama:)wiec moze;) hehehehe widze ze ktos ma lepsyz wsynik w super pi od moich hynixow fakt mam je ostatni dzien ale sprobuje cos wykombinowac:)

 

zapraszam na http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=180638&st=0 pobawcie sie pamiatkami i poscigajmy sie wynikami a nie suchymy timingami ta, licza sire ustawienia alphow owniez wiec zabawy hoho super jest

Edytowane przez pcmax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...