Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomus , ja juz nawet puscilem proca na 1.1Ghz , do tego pasywnie SP97 , wszystko wylaczone nawet dysk tylko klawa podpieta pod PS2 a tak nic i  krzaczy dalej . No niestety karta u[ciach!]a jak nic :/

 

Poza tym miernikiem sprawdzalem i przy wszystkich sprzetach podpietych razem z tym GF-em wszystkie napiecia stabilne jak cyce w sportowym staniku wiec to nie PSU na 100% .  No nic przyjdzie mi teraz czekac az ibizz pojedzie do pepikow i wymienia mu karte .  Ciekawe co bedzie jak nie wymienia bo u niego 'karta chodzila ok" .

1481409[/snapback]

No kufa Ziom i wlasnie za te eloporównania Cie szanuje !

 

wszystkie napiecia stabilne jak cyce w sportowym staniku

Re5pEcT !

 

PS. Ziom kiedy malujemy cos na srebrno, elopedzlem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a kto przebije moje wyniki z 3dmarkow z podpisu ?? oczywiscie na 6800, a nie GT czy ultrach...

 

karta byla bardziej wykrecona niz w podpisie..ale wszystko macie w ORBie (niestety w 2001 musicie mi wierzyc na slowo bo nie wiem dlaczego ale nie moge sie polaczyc z serwerem futuremarka po przejsciu testu , co uniemozliwia dokonanie wpisu <_< )

 

EDIT------------

 

ok juz link do 2001 tez jest..udalo sie :)

Edytowane przez lukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jo mom takie pytanie:)

Sciaglem everesta 2.01 (nowy ponoć), przeglądam i w jednej opcji mi to pokazalo na dole..

Dołączona grafika

 

Mam sie tym przejmowac?? stery najnowsze oficjalne;)) raczej nie ma czym sie przejmować, no chyba ze za jakis czas gry beda sie kaszanily:/

Tera smiga ok.

1476555[/snapback]

Ponawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kobrowisko - wiesz co to nie pisanie 2 postow jeden pod drugim?? to wez moze z tym sobie najpierw poradz (poprawne uzytkowanie forum) a dopiero potem zabieraj sie za kompa <_<

1478753[/snapback]

Widze że tobie coś dolega.Jak jesteś niewyżyty to może skocz do jakiegoś domu publicznego....?

Tam se z pewnością ulżysz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że tobie coś dolega.Jak jesteś niewyżyty to może skocz do jakiegoś domu publicznego....?

Tam se z pewnością ulżysz....

1485029[/snapback]

wez ty sie odczep..do domu publicznego to wysylaj kogos ze swojej rodzinki a nie mnie..moje posty odnosza sie do Twojego zachowania na forum..nie wiesz ze nie cytuje sie np. bardzo dlugich postow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czysty system postawiony, tylko stery i nic więcej. Nawet SOFT MOD nie był robiony. Narazie się tym nie przejmuje, ale jak wpadnie mi GOOD HDD i będę mógł porobić testy i sie okaze ze jest coś nie tak to zaczne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak... zrobilo sie ciepło... pograłem z 10min w colina5 i zaczelo walic artami charakterystycznymi dla przegrzanego ramu na grafie..... szybki skok do temperaturki grafy a tam 105C na budziku....jak kto chce to wysle zrzut....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dziękować, dziękować B)  B)  B)  B)

1485181[/snapback]

OK koniec już. PEACE PLEASE...

Nie przychodze na to forum żeby sie kłócić.

Co do moich błędów - to zdażyć sie mogą każdemu.

Postaram sie już nie pisać po dwa naraz, czy też kopiować za długich postów.

Lukk świetne wyniki :D .

Możesz zdradzić co zrobiłeś z tą kartą że ci 5000 przebiła?

To na tym ustawieniu co w podpisie czy na innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. co do tego errora w everesicie, zresetowalem ustawienia, odinstalowalem RivaTuner.. i niestety dalej mam ten error.. hmmm. najpierw myslalem ze to Leadtek ma okrojone wersje jakies;)) po tym jak Mess napisale ze tego nie ma.. jednak patrze i Asus cos ma hehehe. ale mi sie wydaje ze moze to byc wina Everesta.. chociaz? Ale gry dzialają wyśmienicie, więc się juz nie martwie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK koniec już. PEACE PLEASE...

Nie przychodze na to forum żeby sie kłócić.

Co do moich błędów - to zdażyć sie mogą każdemu.

Postaram sie już nie pisać po dwa naraz, czy też kopiować za długich postów.

Lukk świetne wyniki  :D .

Możesz zdradzić co zrobiłeś z tą kartą że ci 5000 przebiła?

To na tym ustawieniu co w podpisie czy na innym?

1488110[/snapback]

luzzzzz..PEACE :)

 

kliknij w linka do ORBa..tam masz w opisie wszytsko napisane..jak karta byla wykrecona, jak procej, jak ramy...w podpisie to sa max ustawienia "bezpieczne"..bo do testow to juz byl tak max wykrecony moj GF..moze by poszedl jeszce (na pewno w sumie), ale juz nie chce przesadzac...jeszce mi sie zjara i bedzie dopiero..a na codzien jade na 400/900 i procek na 2700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawiam sie nad kupnem nowej karty graficznej. Od jakiegos czasu moj wzrok przyciaga GF 6800 GT. Tyle ich jest ze nie wiem ktorego wybrac:

 

GeForce 6800GT Leadtek A400GT-TDH256 256MB TV & DVI BOX

GeForce 6800GT Gainward Ultra/2400 TV & 2xDVI 256MB BOX

GeForce 6800GT Asus V9999GT Asus 256MB TV & DVI BOX

GeForce 6800GT Microstar NX6800GT-TD256 256MB TV & DVI BOX

 

Prosilbym uprzejmie aby wszyscy experci i posiadacze tych kart graficznych mi doradzili ktorego mam wybrac GeForcea.

 

P.S. Nie mam zamiaru bawic sie w OC, wiec chcialbym wybrac jakiegos dobrego i gotowego do uzycia GF'a :)

Edytowane przez Skoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a kto przebije moje wyniki z 3dmarkow z podpisu ?? oczywiscie na 6800, a nie GT czy ultrach...

 

karta byla bardziej wykrecona niz w podpisie..ale wszystko macie w ORBie (niestety w 2001 musicie mi wierzyc na slowo bo nie wiem dlaczego ale nie moge sie polaczyc z serwerem futuremarka po przejsciu testu , co uniemozliwia dokonanie wpisu <_< )

 

EDIT------------

 

ok juz link do 2001 tez jest..udalo sie :)

1483331[/snapback]

no lukk ale żeś ładnie podjechał z wynikami :blink: coś czuje że chyba też się zmobilizuje i cie podgonie :D robiłeś coś z kartą? chłodzonko itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawiam sie nad kupnem nowej karty graficznej. Od jakiegos czasu moj wzrok przyciaga GF 6800 GT. Tyle ich jest ze nie wiem ktorego wybrac:

 

GeForce 6800GT Leadtek A400GT-TDH256 256MB TV & DVI BOX

GeForce 6800GT Gainward Ultra/2400 TV & 2xDVI 256MB BOX

GeForce 6800GT Asus V9999GT Asus 256MB TV & DVI BOX

GeForce 6800GT Microstar NX6800GT-TD256 256MB TV & DVI BOX

 

Prosilbym uprzejmie aby wszyscy experci i posiadacze tych kart graficznych mi doradzili ktorego mam wybrac GeForcea.

 

P.S. Nie mam zamiaru bawic sie w OC, wiec chcialbym wybrac jakiegos dobrego i gotowego do uzycia GF'a :)

1488263[/snapback]

ja mam gigabyte ktorego nie bierzesz nawet pod uwage =) i tez nie podkrecam go, i zarzucic tez nic mu nie moge, wszystko cacy smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lukk ale żeś ładnie podjechał z wynikami  :blink:  coś czuje że chyba też się zmobilizuje i cie podgonie :D robiłeś coś z kartą? chłodzonko itp?

1488279[/snapback]

wszystko masz wypisane w ORBach co do tegi ile byla podkrecona, ile procek itp...hmmm..z karta to zrobilem to ze:

- wyedytowalem sobie BIOS na 1,4V na GPU

- chlodzenie oryginalne, ale zdjąłem chłodzenie, starłem te białe placki z pamięci i niby srebrną paste z rdzenia i przesmarowałem Artcic Silverem 5

- zdjąłem kratke osłaniającą wentylator w moim Leadteku

- z boku budy założyłem nawiew w postaci 2x120mm (jeden wieje na procka a drugi na grafe/mostek) Thermaltake'a..efektem jest 31C w idle w "otoczneniu grafy/na mostku" i 47C na GPU w idle (z tymze GPU mam 2D/3D te same czestotliwosci - mam nadzieje ze to pomoze bo co jakis czas mimo ze grafa pracuje w 3D potrafi mi sie wlaczyc tryb 2D/albo low power 3D:/...

- do 3dmarkow ustawienie best performerance w sterownikach oczywiscie

 

w 2001 teraz ogranicza mnie teraz RAM od wyzszego wyniku..gdyby miec tak A-Daty synchro z prockiem ehhhhh :)..2003 i 2005 moze bym ciut jeszcze podciagnal...ale bez sensu ryzykowac tak dobra grafe, ktora sie odblokowala i sie spoko kreci...

 

ale juz sobie obiecalem ze przez co najmniej rok nic nie zmieniam w kompie..sprzet mi wystarcza do 1024x768 max detali 4xAA i 8xAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi rdzeń poszedł wyżej ale coś mi się nie przełożyło na wynik w 3d03 a nie chciałem zasiłki zjarać bo goni ostatkiem sił :) i nie miałem ochoty grzebać z windą i sterami niedługo przyjdzie nowa zasiłka to zobacze co się da z karty wykrzesać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę was o fachową rade. Kupuje GeForca6800 GT. Budżet ograniczony, więc interesuję się kartami Leadteka i Galaxy. Troszkę poczytałem o Leadteku i słyszę same dobre rzeczy, że ma dobre chłodzenie i dobre wyniki przy podkręcaniu ( co mnie osobiście za bardzo nie interesuje). O Galaxy nie mogłem za wiele znaleść, wiem tylko tyle że mają wydajne chłodzenie i są "ładnie" taktowane juz przez firmę. Ktoś w pierwszych postach powiedział że Galaxy są wadliwe, że im wiatraczki wysiadają i takie tam, to mnie z lekka przestraszyło, ale jeżeli niebędę go mocno katował to chyba prawdopodobieństwo uszkodzenia powienno być mniejsze prawda ?? Naprawdę proszę o pomoc przy dokonaniu wyboru, i proszę wybaczyć lamerstwo bo ekspertem nie jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...