Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po drugiej rundce czyli po ok 8h i dopiero początek 4 etapu. Wszystko badam a jest co badać :D. Gra dla mnie pod prawie każdym aspektem jest świetna. Plazmidy i ich użycie to po prostu r0XoR jeden wielki. Wreszcie fajne użycie broni (nie licząc tommiego - shot for life). Upgradyy, niepowtarzalność (dosłownie), można wracać wstecz (nie zawsze ;p) i grafa i dźwieki stoją na wysokim poziomie.

 

Dla mnie to hit który nie raz przejdę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy jada na low endowym sprzecie nie maja zbytnio wyjscia z vsync.

Trzeba wyłączyć bo czasami te 5fps na niekorzysc vsync jest za bardzo odczuwalne. A ze scinaniem obrazu to ja juz jestem za pan-brat i mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "ścinki" jest sposób.W opcjach sterownika trzeba włączyć >Potrójne buforowanie< , ale trzeba zaznaczyć ,że opcja ta dotyczy trybu OpenGL.

Żeby wymusić Triple Buffering w D3D 9 trzeba użyć Rivy Tuner, i narzędzia D3D Overrider.Przy włączonym V-sync opcja również się przydaje -może zwiększyć nieznacznie wydajność.

Osobiście mam Vsync zawsze włączone- zrywanie obrazu jest zbyt irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabić dziewczynkę i zabrać Adama czy uratować ją... za pierwszym razem ją uratowałem bo kobita z balkonu mnie przekonała ale za drugim razem parę minut później zabrałem jej adama i dostałem 160 dol. zamiast 80 kiedy ją uratowałem. No ale nie znam za dobrze angielskiego i coś tam jest mowa o tym że jeśli uratujemy dziewczynkę to dostaniemy jakieś profity później. Może ktoś dokładnie opisać o co tutaj chodzi z tym wyborem? Co dostajemy zależnie od wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ja tam nie miałem serca, zeby zabic dziewczynke. Tak samo nie zabijałem wszystkich Big Daddy, tylko tych z dziewczynkami.
Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe pytanko co zrobić żeby odblokować więcej slotów na moce bo mam dwie moce i więcej nie mogę dodać a stoję przy tej maszynie z plazmą i chce sobie wybrać coś nowego nie tracąc starych trików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez włączone vsync ścinki sa nawet na 8800gtx'ie. Po wyłączeniu gra w ogóle nie skacze :)

Nam nie chodzi o scinki w FPS.

Scinanie obrazu. Wylacz vsync i rusz myszka po horyzoncie a zobaczysz ze ekran sie lamie w polowie.

A pozniej wlacz vsync to nic takiego nie ma ale niestety wsuwa sporo FPS wiec to tylko na mocne maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keniger -

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak bedziesz je ratowal to co trzecia uratowana da ci pluszowego misia z 200 adamami, wiec wyjdziesz tylko 40 adamow mniej na 3 dziewczynkach
Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe pytanko co zrobić żeby odblokować więcej slotów na moce bo mam dwie moce i więcej nie mogę dodać a stoję przy tej maszynie z plazmą i chce sobie wybrać coś nowego nie tracąc starych trików.

Ja też nie wiem jak odblokować więcej slotów na moce. Odpowie ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem jak odblokować więcej slotów na moce. Odpowie ktoś ?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ,a ja już nie wiem co mam robić. Gra jest troszkę dziwaczna ,ale wciąga niesamowicie ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jestem w Medical Pavilion ,natrafiłem tam na dość rozgarniętą dziewczynkę i jej... przyjaciela. Uratowałem ją no i teraz nie wiem co mam robić. Kręci się z tym robotem ,czy co to jest u licha jest, i jak tylko się zbliżę to mówi że jej się nie podobam i żebym sobie poszedł czy coś podobnego. Mam ją zostawić czy zabić ,a może jej przyjaciela ? ;)

 

Zwiedziłem już chyba wszystkie pomieszczenia prócz jednego ,do którego nie mogę znaleźć klucza. Coś pominąłem ?

 

Po 30 minutach gry mogę śmiało jej dać 9/10. Grafika ,dźwięk 5.1 ,grywalność. Rozmaite moce ,które urozmaicają samą grę. Coś pięknego ;)

 

EDIT. Ok już sobie poradziłem z poziomem. Dzięki alCatraz.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeszedlem sobie Demko i musze powiedziec, ze jestem pod wrazeniem. Graficznie i dzwiekowo giera jest rewelacyjna, kilka bardzo ciekawych pomyslow i jest hit. Jest za to jeden minus, przynajmniej w demie, LINIOWA :(

wow, a kto mówił, że nie będzie? Gra cały czas prowadzi cię za rączkę jednakże ważny jest sposób w jaki to robi- mistrzowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są konkretne zamknięte choć niemałe lokacje, trzeba wykonywać powierzone zadania i pomykać do przodu z góry zaplanowaną ścieżką. Można jednak wracać do już poznanych miejsc i robić rzeczy, których nie mogliśmy wcześniej ze względu na marną broń czy słabe plazmidy. Chodzi mi o przemieszczanie się pomiędzy całymi levelami. Na dodatek w zależności od naszego postępowania wobec dziewczynek będziemy mogli ukończyć grę w dworaki sposób. Tak mi się przynajmniej wydaje ponieważ doszedłem do momentu, który by na to wskazywał.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Spotkanie z Ryan'em jest bardzo konkretne(o fak!) i rzuciło trochę więcej światła na tę całą historię.

Nie liczę dokładnie ile już godzin spędziłem przy tej grze ale czuję, że licznik mi się niedługo przekręci.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Wstawilem spoilera - costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...