Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamespot.com/pc/action/bioshock..._hp_flashtop_bg .... sam nie wiem co myśleć ... Thief 3 niby nie jest takim dnem jak Deus 2, ale zabiła go konwersja z Xpudła .... Może tym razem będzie inaczej :D ... SS2 nie przebiją, jest mała szansa na przypomnienie sobie niesamowitego klimatu panującego na Von Braunie... kiedy to było ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ten klimacik w SS2 :) Niestety obserwując co się dzieje z qltowymi dla mnie grami mam małe nadzieje na godnego następce. DeusEx2 był beznadziejny w porównaniu do 1. Locomotion jest marną namiastką TTD (że sid nie wstydził się pod tym podpisać :wisielec:). Widoki na następce/kontynuację Falloutów (byle nie taką jak BOS) też marne :( Jedne Simsy2 wydają się być takie jak powinny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg! Oby się nie skończyło tak jak z Thiefem 3, bo żyły sobie wypruje... Swoją droga jak to się stało, że Looking Glass, producent takich genialnych gier jak Thief i SS upadł... Aha, widziałem na jednym z for, topic o robieniu moda do Dooma 3 w klimatach SS. W zasadzie to chyba totalnej konwersji SS2 na engine D3. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half Life 2 też będzie taki jak powinien ;)

I w nastepcę system shocka też wierzę ;) dobrze ze nie eest na enginie Invisible war tylko Unreal 2.0....

a to deus nie byl na enginie unreal 2.0? tak jak i thief 3
Kurcze masz rację :/ no więc jestem pełen obaw :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm Thief 3 nie jest taki zły - długo się zabierałem za niego, aż w koncu znalazłem Minimalist Mod - upodabniajacy interfejs do tego z oryginalnych thiefów.... No i jakoś sie gra - choć poziomy sa wielkości pudełka od butów w porównaniu z poprzednikami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10259

 

http://gry.o2.pl/zapowiedzi/?co=pokaz&id=258

 

Widać, że nadchodzi nowa era gier komputerowych co zresztą bardzo mnie cieszy. Zupełnie nowy wymiar rozrywki w tej dziedzinie. No i te doznania audio/video.

:-D

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są świeże screen'y. Grafa jakby trochę wynormalniała, mam na myśli, jak to się często zdarza, pierwsze screen'y robią większe wrażenie. A może to wpływ nowych tytułów, które to rozpieszczają nas pod tym względem coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze powiem ze spodziewalem sie czegos innego. Czegos wciskajacego w fotel, klimatu ktory wylewalby sie z monitora powodujac ze bedziemy sie bac wyjsc zza rog. Bo na cos takiego czekalem. Moze niepotrzebne od samego poczatku. No tak czy inaczej albo nie udalo im sie pokazac na tym filmiku co w grze powinno byc najwazniesze, albo juz sam nie wiem. Czekam na Wasze opinie :].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że gierka sprosta oczekiwaniom bo zapowiada się nadwyraz interesująco. Oby była przynajmniej w połowie tak klimatyczna i grywalna jak SS 2. Graficznie i fizycznie będzie doskonale, w końcu UE3 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość laeskrad

Wszystko fajnie, ale pewnie na premiere poczekamy X lat (filmiku nie sciagam teraz bo nie mam takiej mozliwosci wiec jesli na nim widnieje data premiery to niech ktos napisze kiedy :))

Edytowane przez laeskrad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos topik przymiera a premiera juz w czerwcu :D

 

Smakowite screeny coraz częściej wypływają od twórców:

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10259

Dziwnie wygląda krew, jakby z torebki wylewało sie od razu kilka litrów :blink:

 

Szkoda że nie ma nic o demie ... albo wykradzionej alfie hehe

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...