Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu jeszcze nie instalowalem tego dopiero co zassalem a na stronie cenegi jest spolszczenie ale do dema i wazy polowe tego co pelne.

Jak sie zainstaluje to demko spolszczenie na fula to menu gry jest jak w demie bioshocku czyli save load brak zostaje w ostatecznosci quick save load no i nie jest to calkowite spolszczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość morita-san

Giera mnie pozamiatała , musze przyznac ze jest to jedyny tytul w tym roku ktory im dalej sie w niego zagrywasz tym bardziej wciaga i zaskakuje.

 

kilka screenow :)

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku trochę się orałem, że nie jest to System Shock 3, ale pogranie 10 minut, rozwiało moje wszelkie negatywne odczucia w kierunku Bioshock'a.

Jest to naprawdę godny następca kultowych System Shock'ów, a cały ten świat wykreowany w tej grze to coś genialnie chorego. Dawno mnie tak gra nie wciągnęła, kiedy opowiadałem znajomym w pracy o niej(notabene średnio interesujących się grami szczurom zamkniętym gdzieś pomiędzy szafami serwerów), zauważyłem w ich małych świecących oczkach tą samą iskierkę, którą widziałem w momencie jak dowiedzieli się dowiedzieli, że marka Commodore powraca.

Więcej takich rodzynków jak Bioshock!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to, ze masz same oryginaly, to mi sie za bardzo wierzyc nie chce - w sumie nie musze.

A ja mam Maybacha i apartament w Monaco...

 

Powracajac do tematu, bo mnie smiesza takie teksty: 'ja nie mam zadnego pirackiego oprogramowania'.

Po 1: nie osadzaj innych swoja miara i nie dziw sie ze ktos moze miec same oryginaly, bo mnie to akurat ani nie dziwi, ani nie mam powodow zeby komus nie wierzyc, ze tak jest bo dla mnie to nie jest absolutnie zaden wyczyn a norma.

 

Po 2: Czemu Cie to smieszy? Bo jak ktos nie kradnie to jest frajerem, bo przeciez mozna miec za darmo? U mnie tez sie nie doszukasz zadnego pirata, wszystko mam wwersjach freeware albo normalnie zakupionych w sklepie lub necie. I co teraz?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1: nie osadzaj innych swoja miara i nie dziw sie ze ktos moze miec same oryginaly, bo mnie to akurat ani nie dziwi, ani nie mam powodow zeby komus nie wierzyc, ze tak jest bo dla mnie to nie jest absolutnie zaden wyczyn a norma.

 

Po 2: Czemu Cie to smieszy? Bo jak ktos nie kradnie to jest frajerem, bo przeciez mozna miec za darmo? U mnie tez sie nie doszukasz zadnego pirata, wszystko mam wwersjach freeware albo normalnie zakupionych w sklepie lub necie. I co teraz?

w naszym kraju posiadanie tylko legalnego (pokaznego, nie dwie gry i jeden audiocd na krzyz) oprogramowania jest wyczynem, a juz napewno nie jest norma ;) i nie mowie tu tylko o grach/filmach/muzyce ale tez o programach, ktorych freewareowe odpowiedniki mimo staran autorow zazwyczaj nie dorastaja do piet komercyjnym programom. Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co teraz?

A teraz daj sobie parę procent i zpp na jakiś czas za post niezwiązany z tematem.

 

:D

 

A co do bioshock'a to myślałem, że rozgrywka choć trochę będzie się różnić(przynajmniej pod koniec) zależnie od drogi, którą podążamy... ale filmik końcowy mimo, że dość krótki jest ciekawy i daje duże pole do popisu naszej wyobraźni.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem bardziej o moralnym aspekcie sprawy, ze to powinna byc norma moralna zeby NIE krasc. Ze jest PRAWIE tak samo to kazdy wie. A co do freeware'u to raczej sie nie zgodze, przynajmniej w moim przypadku wszystko odpowiada mi w 100%.

 

edit.

Heh wlasnie chcialem przeprosic za OT ale qq juz sie doczepil. Prosze moda o % !!!

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaliczyłem gierkę.

Momentami grałem na siłę, zabrakło tej magii przyciągającej do monitora na długie godziny.

Klimat- heh, te plakaty na ścianach, ten klaustrofobiczny klimat, opisy toników itd....czy tylko ja mam wrażenie że to wszystko zajeżdża falloutem?;]

 

Za całokształt w życiu nie przyznałbym 100% (czy tam 10/10). Fajna gierka, ale do genialnego tytułu który zapiszę się w historii elektronicznej rozrywki to jej jeszcze brakuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Jesli ktos jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem' ...

 

EOT z mojej strony.

Ja nie mam żadnego pirackiego oprogramowania (tak, empetrójki też zrzucam z własnych płyt) - gdzie mam posłać kamień?

1.Bardzo mądry i trafny cytat.

2.Powiem krótko: Nie wierze Ci że nie masz żadnego pirata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaliczyłem gierkę.

Momentami grałem na siłę, zabrakło tej magii przyciągającej do monitora na długie godziny.

Klimat- heh, te plakaty na ścianach, ten klaustrofobiczny klimat, opisy toników itd....czy tylko ja mam wrażenie że to wszystko zajeżdża falloutem?;]

 

Za całokształt w życiu nie przyznałbym 100% (czy tam 10/10). Fajna gierka, ale do genialnego tytułu który zapiszę się w historii elektronicznej rozrywki to jej jeszcze brakuje....

Właśnie tak mi się to sympatycznie z czymś , faktycznie że zajeżdża Falloutem.

 

W sumie jestem na początku trzeciego poziomu, ale i tak dałbym jej 10/10, bo jest to produkt jakościowo dopracowany, z czym jest ostatnio dość ciężko w pozycjach na PieCa.

 

Kolejna sprawa to taka, że ja byłem wygłodniały na tego typu gierkę :lol:

 

PS Mam prośbę czy można by skończyć z tym OT, co kto ma, a co nie ma legalnego, bo to chyba temat o Bioshock. Ci którzy mają piraty to niech je kasują jak najszybciej i szybciutko do spowiedzi, a ci z oryginałami niech idą pomodlić się za tych którzy w tej chwili usuwają wszystko co "bee" ze swoich dysków(nie jest to mój stosunek do kwestii legalności oprogramowania, tylko prośba o przeniesienie tego sporu w odpowiednie miejsce).

Edytowane przez kanaboid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos jeszcze raz wyskoczy z plytkim OT o piratach to zasugeruje mu miesieczny odpoczynek od postow i 2 tygodnie od konta na forum :evil:

A bede jechac po kazdym nie patrzac na range...

I racja bo to nie miejsce na takie [ciach!]ły.

 

Pograłem parę minut - dotarłem do strzelby i mam mieszane uczucia. Dawno czegoś tak klimatycznego nie było. Acz i tu sam się sobie dziwię - nie wciąga mnie. Jakoś nie mam ochoty grać godzinami. Pożyjemy zobaczymy - może chwilowa niedyspozycja z mojej strony ;)

Druga sprawa to grafika.

Taka ona z jednej strony rewelacyjna świetne efekty, światła, neony, woda a z drugiej te wręcz koszmarne tekstury małej rozdzielczości. Wystarczy wspomniec o telefonach. Przyznam się, iż zaczynam się zastanawiać jakby tu wrzucić grę na TV bo jakoś tak dziwnie to złożenie na monitorze wygląda :| i coś mi mów iż na TV zdecydowanie lepiej by to wypadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I racja bo to nie miejsce na takie [ciach!]ły.

LIZUS! LIZUS! :ploom:

 

Przeszedłem parę razy demko, gra się w nie faktycznie wyśmienicie, genialne pomysły, klimatyczna grafika i całkiem znośne wymagania ;) Mam nadzieję że full dostarczy mi tyle samo radochy. Szkoda tylko że nie ma multiplayera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LIZUS! LIZUS! :ploom:

 

Przeszedłem parę razy demko, gra się w nie faktycznie wyśmienicie, genialne pomysły, klimatyczna grafika i całkiem znośne wymagania ;) Mam nadzieję że full dostarczy mi tyle samo radochy. Szkoda tylko że nie ma multiplayera :(

Nie lizus a tylko podzielający pogląd w konkretnej kwestii B-) Sam chciałem coś podobnego napisać ale kto by tam zareagował na słowa zwykłego użytkownika.

 

A nie przeszkadza ci liniowość i stosunkowo niewielka doza swobody?

A tak swoja droga nie wie ktoś czy grafe można jeszcze podciągnąć w tej gierce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ona z jednej strony rewelacyjna świetne efekty, światła, neony, woda a z drugiej te wręcz koszmarne tekstury małej rozdzielczości. Wystarczy wspomniec o telefonach.

Dużo przez telefon gadasz?

 

A nie przeszkadza ci liniowość i stosunkowo niewielka doza swobody?

Ja nawet nie zwróciłem uwagi na to a swoboda..? Można iść gdzie się chce, metro działa, a że miasto pod wodą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj temat trochę to poznasz tyle opinii ile osób grało w tę grę.

Wiesz, tak to można odpowiedzieć na pytanie dotyczące każdej gry. Bo nawet dla mega, super, ultra hitu będzie wiele opinii. Jednym się spodoba innym, nie. Pytam po prostu czy ogólnie pozytywy przeważają na negatywami i czy jest sens wydać kasę na gre. Nie mów mi, że każdy ocenia wg siebie. Super. Jak gry będą kosztować 5 -10 zł to się nie bedę wogóle pytał. Nie każdego stać na wywalanie po 100 zł na grę tylko po to by potem stwierdzić, że była taka sobie.

A chyba właśnie po to jest to forum. Żeby można się zapytać. Czy może się mylę.?

Edytowane przez cosmo111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze opinie innych często można sobie w pupe wsadzić ;]. Tak miałem z Doom3. Wszyscy na to srali i mi nie polecali to nie zagrałem. Potem brat mi kupił w MM za 30 zł tak przypadkowo i to była jedna z lepszych jego decyzji ;]. Doom3(+d3roe) stawiam na tym samym poziomie co hl1 (+opposing force) czyli dla mnie najlepsze FPSy wszech czasów ;). Wniosek: rzadko sie kieruj opiniami w takich sprawach jak gry, filmy, muza tylko sam spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze opinie innych często można sobie w pupe wsadzić ;]. Tak miałem z Doom3. Wszyscy na to srali i mi nie polecali to nie zagrałem. Potem brat mi kupił w MM za 30 zł tak przypadkowo i to była jedna z lepszych jego decyzji ;]. Doom3(+d3roe) stawiam na tym samym poziomie co hl1 (+opposing force) czyli dla mnie najlepsze FPSy wszech czasów ;). Wniosek: rzadko sie kieruj opiniami w takich sprawach jak gry, filmy, muza tylko sam spróbuj.

He he i coś w tym jest bo akurat z racji nowej karty graficznej ostatnio wrzuciłem sobie dooma 3 tyle, że bez popularnego moda latarkowego i po polskiemu dla dokładniejszego zrozumienia historii i kurcze ta gra ma w sobie coś przyciągającego.

 

A co do telefonów i bioshocka to "nie gadam" [bo się nie da.. ;)] ale jak się przewinąłem koło takiego to jakieś takie niemiłe odczucie się pojawiło, iż ktoś mógł dać choć odrobinę lepszą teksturkę niż taka za czasów księcia DN 3D.

Ale tak naprawdę to nie o samą grafikę chodzi, a o całokształt odczuć. Klimat jest mocny ale jakiś taki pomieszany gatunkowo i nie do końca mi odpowiadający. Może jeszcze mnie do siebie przekona - pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o wymagania to jak jest ?

 

Jak chodzi na 8800 gts- daje rade wymaxowac ustawienia z aax4/anizox16 ?

bioshock nie ma duzych wymagan, na sprzecie jak z podpisu chodzi plynnie na 1280x1024 aax4 anisox16 detale wszystko na full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, skończyłem właśnie gierkę. Chwilami się dłużyła, ale ogólnie uważam, że jest bardzo dobra. Właściwie to jak by się książkę czytało, albo film oglądało. Lord Vader trochę za łatwo dał się pokonać. Szykowałem się na ciężką przeprawę, ale najwyraźniej miał skrupuły z korzystaniem z powah of the dark side. W każdym razie odszedł w hollywódzkim stylu. Końcowy filmik też wzruszający :D

Ciekawe jakie jest alternatywne zakończenie. Trzeba będzie sprawdzić :]

Nie żałuję kaski na ten tytuł.

 

Parę fotek dynamicznym oświetleniem (szczególnie widać na kuszy):

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Fotki - spoilery z końcówki. Jak ktoś nie grał, a zamierza, niech omija z daleka:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...