Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

no to kurde piękne jaja mam grafikę na której gram we wszystko co mnie interesuje w 1680 (source, rfactor i czasem coś jeszcze..) a bede musiał zmieniać bo sie komuś zachciało mnie uszczęśliwić szaderami ;(

te shadery to standard juz od ponad roku :D nowe konsole z nich korzystaja naprzyklad a poniewaz teraz wiekszosc gier na PC to porty z konsol wiec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry forest ale dzisiaj z SM2.0 wiele nie podziałasz.

I nastaw sie na coraz czestsze załamania nerwowe ze swoja karta graf.

Sm3.0 to juz nie tylko chwyt marketingowy.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej ps3.0 to jest standard ale szkoda wystarczająco wydajnej karty, w sumie wydajniejszej niż część kart z ps3.0, zużytej tylko dla tego że komuś nie chce się już zadbać o kompatybilność.. podejrzewam że wysiłek programistów był by niewielki ;]

 

odpaliłem z ps2.0 modem i działa ale działa dziwnie ;) loady = 2-3 minuty

 

screen:

Dołączona grafika

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo na x800 z modem i niestety ale gra dużo traci- to nie wygląda tak samo, niektóre tekstury są czarne i jest ciemnia, niektórych świateł nie ma. Może jakaś nowsza wersja moda coś poprawiła, ale i tak gra nie jest pełnowartościowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i było, ale czy ktoś miał coś takiego:

 

2757354[/snapback]

Vennor, nie będę się logował aby pooglądać Twoje zdjęcia :P

Skorzystaj z innych, lepszych "udostępniaczy".

Sprawdź teraz.

 

Imageshack ostatnio kuleje i zrezygnowałem z niego.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mega problem z Bioshockiem. Do tej pory grałem na sterownikach 162.18 i raz na dwa dni gierka mi wywalała do windowsa. Trochę mnie to wkurzało więc dziś zainstalowałem sterowniki 163.69 i gierka jak tylko wejdę do gry i zacznę grę, wywala do windowsa :kwasny: Odinstalowałem te stery za pomocą Driver Cleanera i wróciłem do "sprawdzonych" 162.18 i gucio. To samo :mad2: Czy ktoś spotkał się z czymś takim ? Podczas wywalenia pojawia się błąd "Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie". Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka może być, siedze przy niej razem gdzieś tak 4 godziny i w sumie zaczyna już być to wszystko nudnawe... grafika ładna, dźwięki, klimat... ale ogólnie jakoś nie zachwycił mnie ten tytuł. W ciekawsze strzelanki już grywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mega problem z Bioshockiem. Do tej pory grałem na sterownikach 162.18 i raz na dwa dni gierka mi wywalała do windowsa. Trochę mnie to wkurzało więc dziś zainstalowałem sterowniki 163.69 i gierka jak tylko wejdę do gry i zacznę grę, wywala do windowsa :kwasny: Odinstalowałem te stery za pomocą Driver Cleanera i wróciłem do "sprawdzonych" 162.18 i gucio. To samo :mad2: Czy ktoś spotkał się z czymś takim ? Podczas wywalenia pojawia się błąd "Program wykonał nieprawidłową operację i nastąpi jego zamknięcie". Proszę o pomoc.

Ja też na 163.69 miałem problemy, na początku było OK, ale po kilku dniach po próbie odpalenia gra wywalała się na pulpit. "Na szczęście" jak wróciłem z urlopu padł mi dysk i musiałem zrobić reinstalkę - stery te same, problem jak na razie zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła do mnie giera. Jakoś mam wrażenie (ale żadnych argumentów na poparcie), że odrobinkę lepiej wygląda niż demko.

Dwie płytki - ang. oryginał, a na drugiej spolszczenie, muzyczka, wywiady (audio), tapetki itp.

Spolszczenie dotyczy tylko napisów więc jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fak, dostałem dzis w koncu oryginał i ...... nie ma dzwięku , tzn jest ale tylko w menu w grze nie ma. Mam dzwięk zintegrowany Realtek HD nie pomogła aktualizacja sterowników (aby był dźwięk musze odpalac w trybie zgodności z xp), poza tym nie wiem czemu czasem odpala mi w oknie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Na sprzecie jak w podpisie chula na full 1280x1024 i aax4 + anizo x 16 bez najmniejszego zaciecia :-P

 

(screeny specjalnie pomniejszylem do 1024x XXX ), zeby szybciej sie wczytaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[img.]http://i173.photobucket.com/albums/w49/fuqs/Clipboard013.jpg[/img]

[img.]http://i173.photobucket.com/albums/w49/fuqs/Clipboard012.jpg[/img]

[img.]http://i173.photobucket.com/albums/w49/fuqs/Clipboard01.jpg[/img]

 

Na sprzecie jak w podpisie chula na full 1280x1024 i aax4 + anizo x 16 bez najmniejszego zaciecia :-P

 

(screeny specjalnie pomniejszylem do 1024x XXX ), zeby szybciej sie wczytaly

Ja narazi testowałem demko ale jestem zadowolony chodzi tak samo na full oczywiście w dx9, już przynajmniej nie martwię się o crysisa powinien też ładnie śmigać byle tak dalej te nowe gierki wcale nie mają takich kosmicznych wymagań jeszcze nie zdarzyło mi się żeby któraś z tych najnowszych nie chodziła no maksymalnych ustawieniach.

 

Nie cytujemy takich dużych obrazków - moderator

sorki zapomniałem

Edytowane przez krystian_gracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazi testowałem demko ale jestem zadowolony chodzi tak samo na full oczywiście w dx9, już przynajmniej nie martwię się o crysisa powinien też ładnie śmigać byle tak dalej te nowe gierki wcale nie mają takich kosmicznych wymagań jeszcze nie zdarzyło mi się żeby któraś z tych najnowszych nie chodziła no maksymalnych ustawieniach.

nie cytuj obrazków

 

btw, x1950 to dalej jest mała bestia , a jak jeszcze wspomaga ja 512 mb ddr3 to mysle, ze jeszcze na dlugo mi wystarczy. Nie gram w rozdzialkach wiekszych niz 1280x1024, wiec zaden 8800gts mi nie potrzebny poki co, szkoda kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

Witam.Mam pewien problem z gra.

Instaluje odpalam i tylko widze cos takiego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/426aaf99a0bd6619.html

przeinstalowalem gre i dalej nie moge odpalic bajoszoka

o co chodzi?

lol zrobilem format i po formacie mam identyczny blad. przed formatem gra dzialala idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fak, dostałem dzis w koncu oryginał i ...... nie ma dzwięku , tzn jest ale tylko w menu w grze nie ma. Mam dzwięk zintegrowany Realtek HD nie pomogła aktualizacja sterowników (aby był dźwięk musze odpalac w trybie zgodności z xp), poza tym nie wiem czemu czasem odpala mi w oknie....

Nikt nie spotkał się z podobnym problemem? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

tu wszystko jest mozliwie, wiem z autopsji. lepiej nie draz tego tematu.

 

gierka jest nudna/nie ciekawa na poczatku. potem wciaga baaardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem ja jakis czas temu, ale dorzuce swoje 3 grosze :)

Wiem, ze po raz drugi jej nie przejde, nawet majac spolszczenie ;)

Gra jest ciekawa, fabula roxuje, o grafice nie musze wspominac.

Po przejsciu okazuje sie jednak, ze jest/byla zbyt nudna...

Moze za jakis czas, moze...

To tak, jakby ogladac ten sam film 2 razy, no chyba ze to Saving Private Ryan ;)

Bioshock mnie porwal, po zagraniu w demo wiedzialem, ze bedzie tylko lepiej.

W pewnym momencie zastanowilem sie jednak, dlaczego 'W Kolo Macieju' dzieje sie to samo.

Zabij, wroc, zabij, idz, zabij, idz, zabij wroc, pociagnij wajche, zabij, idz... Ciagle Ci sami przeciwnicy ;)

Te same taktyki na kazdego, te same sprawdzone kombinacje broni.

Nie ma and czym wzdychac, gra teraz bedzie kurzyla sie na polce :)

Czy Bioshock to przelom ? Dla mnie zdecydowanie nie.

Dla mnie FEAR to byl przelom, ale to nie temat, by sie o tym rozwodzic.

Bioschock to mix swietnej grafiki i klimat, klimat, klimat, ale nic poza tym.

Brakuje mi w niej 'jaj', takiego poteznego kopa...

Owszem, wciagnal, ale czy to nie bylo tylko zamroczenie ?

Dla mnie tytul jak najbardziej godny polecenia, a chocby dlatego, zeby sie samemu przekonac 'jak to jest'.

 

Co do 'piracenia'...

 

Juz to na forum madrze ujal pewien uzytkownik.

Jesli ktos jest zainteresowany - prosze sobie poszukac.

Najwiecej moralizuja Ci, ktorzy sami graja w piraty, ewentualnie maja kase ne same Oryginalne kopie.

 

'Jesli ktos jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem' ...

 

EOT z mojej strony.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...