Skocz do zawartości
Aquarium

Bioshock

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co tam daliście wyżej, ale

. Polecam rybki (06:30) ;)

 

Zapowiada się ciekawa fabuła, do tego elementy przygodówkowe, możliwość modyfikacji postaci w Plasmi-Quik i ocean powoli zalewający budowlę. No i woda wygląda świetnie.

 

EDIT: jasna cholera,

:shock: Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra będzie miała niesamowity klimat - o oprawie wizualnej nie wspomnę - no cóż trzeba będzie się zaopatrzyc w karte z serii 8xxx zeby zobaczyc wszystkie efekty graficzne . Gra będzie obsługiwac dx 9 czy tylko dx 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra będzie miała niesamowity klimat - o oprawie wizualnej nie wspomnę - no cóż trzeba będzie się zaopatrzyc w karte z serii 8xxx zeby zobaczyc wszystkie efekty graficzne . Gra będzie obsługiwac dx 9 czy tylko dx 10 ?

Za cene 8800 kupisz sobie calego Xboxa 360 i bedziesz mogl zobaczyc wszystkie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wolę zapracować na 8800 i mieć możliwość celowania za pomocą myszki niż męczyć się na padzie to jest jedyna rzecz, która na xbox-ie mnie denerwuje to, że muszę celować tym cholernym grzybkiem wszystko inne tak, ale padowi w "szczelankach" mówię stanowcze nie. Użytkownicy konsoli nie bierzcie tego do siebie też gram na x360, ale denerwuje mnie celowanie grzybkiem i nic nie zastąpi myszki.

 

Co do Bioshock to wygląda nieźle jak na kolejną grę na UE 3.0 szkoda tylko, że te gry pod względem grafiki są zbliżone do siebie zwłaszcza, że niedługo rynek zaleją gry na UE 3.0. Jeśli chodzi o fabułę i klimat to jest majstersztyk.

 

I oczywiście wątpię, aby 8800 był potrzebny do oglądania wszystkich efektów no chyba, że ktoś musi grać w jakiejś super wysokiej rozdziałce, albo znowu ktoś oleje sprawę i nie zoptymalizuje engine-u.

 

Oczywiście po tym co teraz widać, słychać i czuć to jest tytuł "must have", ale oczywiście wolałbym się jakoś najpierw zapoznać z krótkim demem przynajmniej będzie można stwierdzić czy optymalizacja się udała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra będzie miała niesamowity klimat - o oprawie wizualnej nie wspomnę - no cóż trzeba będzie się zaopatrzyc w karte z serii 8xxx zeby zobaczyc wszystkie efekty graficzne . Gra będzie obsługiwac dx 9 czy tylko dx 10 ?

myślę, że tak z dx 11 :wink:

na szczęście nie muszę się martwić wymaganiami bo gameplay jak widać z x pudła B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Gra ma fajny klimat ale ogolnie nie powala...

Zawsze tworcy wypuszczaja takie filmiki (komentujac je podczas nagrywania) i fajnie to wyglada.

 

Np. motyw jak koles "chowa sie za barkiem" i uzywa go jako oslony przed dzialkiem. Przeciez to bylo specjalnie zrobione, zeby pokazac upadajace butelki... takie rzeczy to juz w max paynie 2 byly. Nie powiem, gra ma pare fajnych motywow ale nie zachwycila mnie jakos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście wali to, że twórcy robią filmiki na pokaz bo to normalne, że chcą jak najlepiej pokazać produkt, bardziej to mnie interesuje surrealistyczne miejsce akcji i klimat ociekający nutką grozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko w dzisiejszych czasach zrobic gre calkowicie innowacyjna, zreszta to jest FPP wiec czego bys oczekiwal? Poza tym, miejsce w ktorym osadzona jest akcja jest chyba nowoscia, tak samo akcja z dziewczynka wypijajaca krew (??) martwego kolesia, pierwszy raz widze, mysle ze jak na FPP to gra jest innowacyjna.

 

Ale jesli uwazasz, ze wszystko bylo, to juz chyba nie zagrasz w zyciu w zadnego FPPa, bo wszystko bylo:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"a mnie to zbytnio nie zachwyciło... typowy render..."

"...ogólnie nie powala..."

"...przypomina porypanego prey'a"

"...oprócz chorego klimatu to wszystko BYŁOOOOOOO"

"...bez rewelacji"

 

:blink:

 

Ja już tracę rozeznanie... które to forum... pclab czy ppc?

Już sam nie wiem co z Wami się dzieję. Dostaniemy niebanalną grę z pięknym i niebywałym klimatem pięknie oprawioną w grafikę i dźwięk, która odstaje od zwyczajnych produkcji a tu takie jaja. Jest już późno, pewnie już śpię i mi się to śni, może wcale tego nie napisaliście.

No nic... wstanę rano to sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Oby można było coś więcej o grze powiedzieć niż tylko ładna grafika i to, że twórcy muszą chyba odłożyć leki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza, o co ci chodzi? No a co, czy np. ja mam piać z zachwytu? Nie powiem, pewnie bedzie to hit, ale ja nie wiem czym tu sie podniecac, to po prostu kolejny fpsik tak jak wszystkie z troche odbiegającym od reszty gier klimatem... i nie wiem jak tu mozna mówić o "niebanalności".

 

Ale bez jazd na mnie, nie uważam że to będzie zła gierka. Wręczprzeciwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

"Ogolnie nie powala" - to jest prawda. Ma tylko dobry klimat i tyle. Do tego jakies chipy (boost etc) co juz bylo w Chromie nawet. Jedynie co ta gra wnosi innowacyjnego to swiat, gdzie sie akcja rozgrywa - ale z drugiej strony co to za nowosc :lol:. Klimat ma, i to widac, ale to taka kolejna 'szczelanka' dla zabicia czasu imo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaraz mnie szlag trafi!!

Oczywiscie, ze jest to kolejna strzelanka, przecierz to FPP do jasnej ciasnej.

Czego wy sie spodziewaliscie, ze pojdziecie do sklepu kupicie Bioshocka, wlozycie do Xklocka, a tu ZONK, przygodowka !!?

Tak jak wczesniej pisalem, teraz kazdy FPP bedzie dla was taki sam, STALKER, Bioshock itd itp, przecierz to tylko strzelanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest filmik HD prawie 400MB :)

hxxp://download.games.tiscali.cz/game/videos0/bioshock-walkthrough_video2-hd.zip

 

Ja znowu jestem ciekaw jaki sprzęt to pociągnie w detalach jak na filmie :/ ??

Gierka ogólnie może być ciekawa ,ale rewelacji raczej nie będzie

no może jakaś zaawansowana fizyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu jestem ciekaw jaki sprzęt to pociągnie w detalach jak na filmie :/ ??

Gierka ogólnie może być ciekawa ,ale rewelacji raczej nie będzie

no może jakaś zaawansowana fizyka ;)

Ja tam wiaze duze nadzieje z ta gra, bardzo podoba mi sie klimat i ciekawi mnie strasznie rola tej dziweczynki, mam nadzieje, ze gra bedzie rewelacyjna. A co do sprzetu, to jak sie uprzesz to za troche powyzej tysiaka kupisz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... chyba się starzeje :-D jakiś niedzisiejszy jestem... zobaczę kawałek świecącego pixa i się rajcuję jak... no właśnie kto, młody już jest tak wybredny, że nic nie zachwyca.

Niebanalna gra? Oczywiście swoje stwierdzenia opieram na tym co przeczytałem o niej i zobaczyłem... ale możliwość rozwiązywania postawionego przed graczem problemu na kilka sposobów zależnych od Twojej(mojej) inicjatywy, pomysłowości i dostępnych środków to już jest coś czego nie spotkasz w, nazwijmy to, pospolitym "szuterze". A wracając do tego co już było a co nie... wydaje mi się, że sukces czyli pozytywne odebranie przez gracza konkretnego pomysłu zależy od jego realizacji i sposobu odpowiedniego przedstawienia. I to, że gdzieś to już widzieliśmy nie odgrywa roli.

Później może skończę bo dzieciaki atakują.

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy poza oczywiśćie grafiką której jestem fanem ,

jest nieliniowość gry , jak mam iść po sznurku to Ja dziękuję bardzo , nie skożystam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam: XBOX360 - 1200 zł

Playstation 3 - 2400 zł

PC - 5000 zł

 

Wszystkie platformy bez monitora/telewizora

:blink: Wymiatasz :-|

 

Chciałeś pewnie napisać

Xbox360 1600zł

Playstation 2400

PC- 3000zł

 

 

 

Screeny w sumie nic nowego nie ukazują , przydałby się jakiś nowy gameplay :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...