Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

były problemy techniczne, obecne srctv na mecz SeS vs dB to gamesfera.pl:27020

1607646[/snapback]

Poprawka... NArazie SrcTV jest nieznane... Organizacja jest totalnie do [gluteus maximus]... Mecz miał się zacząć godzinę temu prawie... :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, tak czytam pobieżnie ten temacik i doszedłem do wniosku że macie jakis klanik tweak.pl ... czy to prawda? Czy tak tylko sie identyfikujecie na serwach publicznych?

Jakoś wczesniej tutaj nie zaglądałem dokładniej ale teraz sie przyjżałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w mig poprawisz tego orta ;]

ja niby mam net ale jakos brak czasu na zorganizowana akcje. narcyz badz iwo_kupa wiecej nt. temat moga powiedziec... ide grac... bede chyba na 213.218.117.231:27034 :arrow: na razie jest pusty ale... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były problemy techniczne, obecne srctv na mecz SeS vs dB to gamesfera.pl:27020

1607646[/snapback]

ale wkoncu odbedzie sie ten mecz i czy bedzie Rebelia vs SeS :D

 

Witajcie, tak czytam pobieżnie ten temacik i doszedłem do wniosku że macie jakis klanik tweak.pl ... czy to prawda? Czy tak tylko sie identyfikujecie na serwach publicznych?

Jakoś wczesniej tutaj nie zaglądałem dokładniej ale teraz sie przyjżałem.

1607707[/snapback]

No ale czemu pytasz jak cchesz do kalnu nie ma miejsca.... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czemu pytasz jak cchesz do kalnu nie ma miejsca.... [;

1607788[/snapback]

bo jest pr0 squad [;

 

Rob@k chce ci uświadomić że już niedługo wypadniesz z Top10 na TVK Polygon. Lepiej wez się wgarść :P juz cię gonie :P

1607803[/snapback]

dobrze wiedziec ze grasz tylko po to zeby byc w top10 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, tak czytam pobieżnie ten temacik i doszedłem do wniosku że macie jakis klanik tweak.pl ... czy to prawda? Czy tak tylko sie identyfikujecie na serwach publicznych?

Jakoś wczesniej tutaj nie zaglądałem dokładniej ale teraz sie przyjżałem.

1607707[/snapback]

W 1607803[/snapback]

Czesc MJ. A ja Cie chce uswiadomic, ze temu maniakowi skonczyl sie urlop jakis czas temu i teraz juz gra sporo mniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety SeS vs dB 22-25 [;

Ale przeciwko Rebelii dadza se chlopaki rade :P

1607923[/snapback]

I tak 4on4 nie ma większego znaczenia w scenie CSa :) 5on5 się liczy, a w finale XEO 5on5 damy radę :)

 

EDIT

Literówka...

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem: kupilem konto steam i zainstalowalem oryginalna gre HL2 (co prawda od kolegi, ale to konto jest wazne, bo ono ma waznego CD-keya). Teraz wybierajac PLAY GAMES i klikajac na zainstalowane gry powinny sie wlaczyc, co nie? A pokazuje mi sie okienko z grami do zamowienia i sciagniecia. Tak samo jak wybieram jakis serwer z listy i chce sie polaczyc. Przeciez te gry mam zainstalowane.. co jest?

Po drugie: jak moge sprawdzic, z jakiego CD-keya zrobione jest moje konto steam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli instalujesz tego HL2 to jak wyskoczy ci okienko z "create new.." i login existing..." to wybierz to drugie wpisz swój login i hasło i masz..

 

Co do drugiej rzeczy to nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HUD - ale ja tak wlasnie zrobilem. Zalogowalem sie na tym kupionym koncie i nie moge zagrac.. bo wybierajac wlasnie PlAY GAMES przechodze TU:

 

http://img328.imageshack.us/img328/6030/half0bf.jpg

 

Na dole jest taki przycisk "register".. i tam moge wpisac cd-key... i wydaje mi sie ze musze go wpisac, bo inaczej nie zadziala. Ale jak? Ktos kiedys mowil w jaki sposob sprawdzic jakiego mam tego key-a... bo w koncu kupujac konto - mam teoretycznie wszystko

 

Pomozcie...

Edytowane przez Shadoow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój nie można było obejrzeć :o kamera stała w miejscu i to jakim jeszcze :/ same teleporty wrrr... Tylko można było czytać co piszą ;p min. jak Gucio robił kupę i nie tylko :). lol.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matrix.swe : Ok dzieki za wywiad micro, mozesz z miejsca pozdrowic kogos , i dodac cos na

zakonczenie ..

SeS | micro : Ja tez dziekuje , a pozdrowic bym chcial chłopakow z mojego klanu (czyt. SeS), a

tagze ziomkow z sH. Do tego dochodzi pozdr0 dla mojej calej rodzinki i Klasy III EB z ZSŁ w

Krakowie

Hehe, końcówka mnie mikro rozjepała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadoow !!

Jak odkupiles konto od kolesia to w zaleznosci :

 

1. Koles mogl go nie rejestrowac na steamie (ale tylkoHL1 badz Coundition zero bo HL2 chyba rejestrujesz od razu) wiec wez zakladke rejestracji i wpisz Cd-keya

 

2. Jezeli juz zarejestrowal konto to musisz uzyc jego Logina i hasla (powinien ci to dac) i po instalacji wybrac opcje ze masz juz zarejestrowane konto wpisz jego Login i Pass i bedzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...