Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sLiM JiM

Siema Panowie co tam słychac na serwku? :D

Już za tydzien bede miał neo+ to sobie z wami przyszpilam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze wasz serv stoi na gameservers.net. Mam male pytanko - czy sa jakies problemy z platnoscia (np. zwiazane z przelewem do innego kraju), jakie pingi macie, i czy sa wogole z nim jakies problemy? :)

Z góry dzięki za odpowiedź.

1346631[/snapback]

Odpowie ktos jeszcze na moje pytanko? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIADOMOŚĆ DNIA hehe

 

Serwer już działa ;], gramy dzisiaj coś w nocy ?? bo nie wiem czy po jakiego browara się opłaca iść do sklepu :P

1346921[/snapback]

I'm In :) Od 24 jestem wolny :D Może 1h wcześniej lub później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez chetny jestem!!!

 

 

UWAGA teraz napisze coś waznego, cos o czym bedziecie pisac przez kolejne 5 stron:

Gram na sensie 4.0 :D

...ok mozecie sie juz podniecac ;)

 

A moze ta Aurora specialnie nie chce cs:s sobie załatwić:> bo chcielimy z nim zagrać i sie wystraszył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w tym topicu znajdziesz klanowiczów należacych do poważnego klanu 1.6, a tym bardzie występujących w lidze ESL

 

pokaż swoje umiejętności w cs:s, to sprawdzimy twoje możliwości ;), bo jakoś dziwnie się wymigywujesz.

 

ps. powiedz coś więcej o tym cd keyu, tutaj znajdują się osoby ktorzy ściągali cs'a z source i im chodzi, a może ty gdzieś znalazłeś zarejestrowany już klucz.... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej np. dac haslo serwer w jego nazwie. Wtedy sporo osob sie przewinie przez serwer

1345349[/snapback]

Nie mozna regulamin gs tego zabrania :razz:

 

 

Odpowie ktos jeszcze na moje pytanko? :unsure:

1347053[/snapback]

Zadnych problemow z platnoscia.... wystarczy miec karte kredytowa :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże drogi, ja też załatwiłem keya sobie i też mi napisało insert cd, wsadziłem cd od kolegi z Vengeance i sprawdziło tylko czy mam grę i zassało wszystko, nic nie trzeba instalować z cd. Kilka dni i nocy ściągałem (zresztą na bierząco zdawałem relację ;) ) i teraz gram zadowolony. Nie umiem tylko nagrać backupa w jednym pliku na dvd - Nero coś popiskuje, ze plik za duży i mam zmienić format.

Mak - ja nie mam do Ciebie pretensji o te flesze, przecież ogólnie wiadomo, że macie czipsy i nie tylko, snaki i snikersy nawet :) Po tym sparze teraz co napiszę traktowane jest jak podejrzenie. Wy naprawdę coś macie :)

A sens mam coś koło 5.0-5.5 nie pamiętam. Jestem Quakowcem, dlatego ciężko mi sie przestawić na wolniejszy sens. Czy ta gra ma jakiś sens ? Widać ma - od 2.0do20 :)

Aurora - graj w końcu, bo też te Twoje gadki mnie troszkę męczą :)

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Siema Panowie co tam słychac na serwku? :D

Już za tydzien bede miał neo+ to sobie z wami przyszpilam:D

1347048[/snapback]

Nikt się nie cieszy? :cry:

 

 

 

:lol: :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze da sie grac na sensie 20 :D przezpewien czas w mohaas gralen na sensie 26 ! i jakos wtedy mi sie dobrze gralo a myszka baaaardzo kiepska :D teraz gram na 13(w css i mohaas) i jakos idzie. jest to kwestia przyzwyczajenia, jak gram to prawie nieprzesuwam myszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz :) Przeczytałem 2-3 strony tego co wypociliście od rana i nie wszystko zapamiętałem ;) Potrzebujesz potwierdzenia, że ktoś za Tobą tu tęskni ? TĘSKNIMY, przytulmy kolege !

Pewno, że fajnie, że w końcu pograsz :)

Edit:

Chciałem dziś oblookać demka pościągane z netu (podawaliście wczoraj) i nie ruszają :( Teraz już wiem dlaczego.

Orgiusz - do tej pory zgadywałem co Ty masz na avatarze - myślałem, że to jakisz żuczek (robal) albo układ z nóżkami, a to silnik Hondy LOL !

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz - do tej pory zgadywałem co Ty masz na avatarze - myślałem, że to jakisz żuczek (robal) albo układ z nóżkami, a to silnik Hondy LOL !

1347463[/snapback]

To chyba ten potwór 240 konny :) Tyle wyciągnęli skośnoocy z 2 litrów i to bez doładowania. Japan engines rulezz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem Accorda po tuningu z 275hp LOOOL monster ! Mnie najbardziej rozwalają maxymalne obroty Hondów ;) Taki Civic Type R z 200hp kręci do 9tyś rpm !!!!

Serwer TW PUSTY ! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusty bo chłopaki spara grali (nie komentuje go bo nie warto, może harlus mnie wyręczy :P), ale juz jest normalne hasło tak więc zapraszam do gry!

Kto ma czas niech wchodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Severus

dzieki za gre i wielki respect za atmosfere (z tym czesto bywa roznie)! hehe bylo kilka smiechowych sytuacji... ;D

 

rozmawialem juz o tym z poca - sciagnijcie sobie config cb, wrzuccie na server i ladujcie przed meczami, nie bedzie problemow z ustawieniami servera. ;)

 

@N2O

u mnie steam pozera 40mb

 

@KZI

co do demek to juz powiedzialem co o tym mysle - sciagnalem wczoraj kilka demek i stwierdzilem, ze nie bede ogladal o 4 w nocy, tylko jak wstane... wstalem, zobaczylem ze jest uptade i na tym zakonczylem ogladanie dem... ;D

Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego demka nie działają po updacie ! Przecież to bezsensu ! Updaty wychodzą bardzo często, w takim razie nie ma sensu udostępniać demek - niewielu poogląda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, nie wnikalem, ale zmiana dotyczaca tlumika moze byc jednym z powodow - bo zgodnie z update'm tlumika powinno nie byc, a na demku jest i mamy problem... tak wiem, ze to gdybanie, ale jak sciagnalem wczesniej jakies demko ze stycznia to wyskakiwal blad zwiazany z modelem bomby (modele mam standardowe)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EChhhh..... może głupawe pytanie :D, do panów z PaD, skąd macie tego zibi'ego ?? nie wiem ale jego skill i ogólna gra pasuje mi do tego zibi'ego z Pentagramu albo poprostu cziter :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EChhhh..... może głupawe pytanie :D, do panów z PaD, skąd macie tego zibi'ego ?? nie wiem ale jego skill i ogólna gra pasuje mi do tego zibi'ego z Pentagramu albo poprostu cziter :lol:

1348252[/snapback]

smierdzacy oszukaniec (czytaj gra nieczysto) podszywajacy sie pod tego zibiego... ;] Edytowane przez harlus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...