Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Elo. Mam CS:S i kurcze na poczatku rundy ping 600 i kicka dostaej. Potem sie w net_graph 3 ustawia ping 40 normalnie ale w statsach (TAB) jest 600 i kick .... rate 25000 cl_updaterate 20-30 cl_cmdrate 20-30. Co robic ?:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie masz lacze? ustaw cmdrate i updaterate na 101 jesli bedzie choke duzy to na 67. w roznica pinga jest dlatego ze w statsach jest sredni a w netgraphie aktualny:>

 

co do tego serwera. lossy sa zwykle przy laczu niskiej jakosci ale moga byc tez inne przyczyny. masz fizyczny dostep do serwa? wpisz "stats" i zobacz z jaka predkoscia dziala serw ustaw mu fps_max 350 (czy fpsmax nie pamietam)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadamy łącze 2mb/2mb, postawiliśmy server dedykowany i mamy problem z loss nie wiemy czy to wina łącza czy tez może konfiguracji.

Sprzęt:

AMD 2Ghz, 1Gb Ram, łącze Dialog 2mb/2mb, Router Cisco_1601, karta sieciowa 3Com lom Gb 3c940

System operacyjny: Windows_XP

 

IP servera: 62.87.169.13:27015

 

Jezeli to zle miejsce prosze Moderatora o usuniecie posta.

Ekspertem od stawiania serwerow nie jestem,ale słyszałem że lepiej stawiać je na Linuksach, są wtedy stabilniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Mam SDI od TPSA, ping z onetem 30ms. Prędkość 11KB/s / 11KB/s, zew. IP. Nie dzielone. Jak to fizyczny ?:D cmdrate i updaterrate takie duże ? Aż 101? Ok, spróbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDI i wszystko jasne [; ja mialem taki myk za na 10-15 sekund sie zacinalo ale potem ruszalo i gralem dalej.

 

cmdrate i updaterate jest zalerzne od tickrate serwera. jesli serw ma tick 66 a ty masz ustawione rate'y na 101 to tak czy inaczej dziala tak jak bys mial 66 bo serwer wysyla jedna paczke informacji w ciagu jednego "tick'a". moga sie pojawic choke'i i takie dziwne przyciecia to wtedy zmniesz rate'y do o jeden wiekszego o tickrate serwera. takie ustawienie teorytycznie jest najwydajniejsze. jesli nie masz loss'a ustaw cmd_backup na 0 domyslnie jest 2 tak komenda powoduje ze wysylasz zdublowane pakiety zeby uniknac strat po drodze.

 

wszelkie odstepstwa od tej reguly to indywidualne cechy kazdego lacza. w sdi znaczenie ma kabel miedzy gniazdkiem a modemem. idealem byl by 2 zylowy gdzie drucik ma z milimetr srednicy i calosc jest ekranowana ale szkoda kasy bo roznicy mozna nawet nie odczuc [; .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

:) Widze że się nareszie ktoś zna :) Teraz próbowalem na rate 17000, fpsmax 350, cl_cmdrate i updaterate to w przedziale 10-30 chyba najlepiej chodzi, nie wiem. To musze to zmieniać co server? Bo kazdy ma inne to tickrate? No wlasnie mialem tak że mnie cofa o jakies 3 sekundy wstecz...Jak jest poczatek rundy to zawsze skacze do 200...

EDIT/ Właśnie zauważylem ze na jednym serverze mam caly czas taki lagg i wysoki ping i zaczalem ustawiac na innych (np. tickrate 66)

1)cmdbackup na 0 dalem, nie wiem czy cos dalo ale laga nie widze, Ping na poziomie 40-60, czasem ze 3 choki albo loss ale zadko raczej :) Jak laga nie ma to nie patrze. THX ARNIE, respect Tobie ziom!

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Nareszcie mam neta u siebie w mieszkanku, słuchajcie mam problem, przy każdej grze ze steama jest ok, ale jak chcę zassać CSS lub HL2 to jest że serwery są too busy... Próbuję od 3dni o każdej porze...

 

EDIT

 

OK już mi się udało ;)

 

Teraz mam prośbę, wrzućcie IPki polskich serwów dobrych :)

 

Głównie chciałbym:

Wujka i Maszynę, u Quoneeka, pif pafa, herr flika, autocom i parę innych ciekawych ;)

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Mam problem. Bawiłem sie róznymi cfg żeby uzyskac jak najwiecej fps i cos s[ciach!].....Doszedłem do wniosku, że wolę miec 50fps w 1280;1024 all high aa x2 filtrowanie x16 niz 80fps i gre wygladajaca jak 1.6. I tutaj jest WAł: gdy daje spowrotem maks detale to patrzcie jak wyglada ręka + podłoga w aztec itp: http://img461.imageshack.us/img461/146/wtf3oc.jpg !

 

Nie wiecie co może być przyczyna?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem specem, ale to mi wyglada na podwyzszony mat_picmip lub dxlevel. sproboj dać mat_picmip 2 czy 1 .

a i zobacz czy nie masz wlaczonego w opcjach grafiki 'colour correction'.

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może taki problem już był opisany, ale nie chce mi się przekopywać 150str tematu...

 

Robiłem ostatnio formacik i od nowa zainstalowalem HL i CSS, ściągnąłem wszystkie patche, wszystko działa z tym, że mam problem z ulubionymi serwerami. Favorites jest puste i nie mogę nic dodać, klikam "Add to favorites" ale ale serwer nie wpisuje się... Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest już nas kilku:

-Pioorek

-leborg

-emilooos

-k0v4l

no i ja ;].

 

To od dzisiaj gramy z przedrostkiem PurePC.pl^<nick>?

Edytowane przez HUD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem kupe czasu ale jestem prawie zawsze gotowy do poszczelania....Dajcie znac jak cos bedzie, i niech lepiej znajdzie sie jakis dobry onanizator...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac jak bedziecie obejmowac jakis serwer publiczny to sie pojawie [;

ASE & Xfire rlz [;

Mnie ciagle wyzywaja od oryginalna pisowania cziterow ( moja wina ze sa glusi ?! ) wiec mozna cos zaszalec [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Witam Cs'owców:D Jak strzelać dobrze z AK? Tak na średni dystans to 2-3 strzaly / seria ? Bo nigdy nie wiem jak strzelać i wale 1 strzał i zaraz znowu jeden bo jakos bardzo rozrzuca :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...