Skocz do zawartości
Dziobak

Bush or Kerry ?

G. Bush czy J. Kerry?  

  1. 1. G. Bush czy J. Kerry?

    • George W. Bush
      50
    • John Kerry
      54


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Powiem wam, że śmieszą mnie wypowiedzi typu:

 

"Nie lubie X to zaglosuję na Y..."

 

Lub:

 

"Obejrzałem Fahrenheit 9/11, więc Kerry"

 

Ojciec zawsze mi powtarza: "Nie masz nic do powiedzenia to milcz" :)

Ten cytat w 100% pasuje do w/w sytuacji.

 

Co do filmu to odnoszę wrażenie, że gdyby był to film np o fundacji, która pomaga biednym ludziom, która wkłada całe swoje serce w swoją pracę, to nie docenilibyście ich pracy tylko film. Nie chodzi mi o to, że Bush wkłada całe swoje serce w pracę - dla wyjaśnienia; to co napisałem jest tylko i wyłącznie przykładem.

 

Wracając do filmu ...

Tego typu film można nakręcić o każdym i niestety, ale jestem wręcz przekonany że odrazu znienawidzilibyście/zmienili byście zdanie o "bohaterze" tego typu filmu.

Aaa ... Zapomniałbym powiedzieć, że reżyser Fahrenheita w wywiadach wręcz odpowiada że nie nawidzi Busha.

 

Na koniec chciałbym wyjaśnić nie jasność, aby nie było nie porozumień. Nie jestem ani za Bushem ani za Kerrym. Dla mnie i tak prezydent USA nic nie zmieni ...

O wiele bardziej interesuje mnie Polska.

 

Pozdrawiam Jackul :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Film w podobnej konwencji możnaby nakręcić nawet o samym papieżu:> Czy wy nie rozumiecie (slowa te kieruje do ludzi piszących: "oglądałem fahrenheita wiec glosuje na kerry'ego" i tego typu brednie), że ten film to czysta manipulacja? Poszukajcie sobie lepiej jakie ten cały Kerry ma plany - szkoda gadać. Poza tym powinno się dać bushowi skończyć co zaczał imho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym powinno się dać bushowi skończyć co zaczał imho.

Niby dlaczego pozwolić mu dokończyć zła? Np. Hitlerowi (i innym ancymonom) też należało pozwolić "dokończyć" :roll: .

Dziwne rozumowanie, jak ktoś robi źle to raczej trzeba mu wtym przeszkodzić a nie pomagać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym powinno się dać bushowi skończyć co zaczał imho.

Niby dlaczego pozwolić mu dokończyć zła? Np. Hitlerowi (i innym ancymonom) też należało pozwolić "dokończyć" :roll: .

Dziwne rozumowanie, jak ktoś robi źle to raczej trzeba mu wtym przeszkodzić a nie pomagać :/

Dobra, a może teraz powiesz mi, co takiego Bush zrobił źle?? To że napadł na Irak? Pff.. predzej czy poźniej ktos inny by to zrobił. Husaina trzeba było załatwic i imho dobrze sie stalo. Pisząc "dokończyć to co zaczął" miałem na myśli, że należy dać Bushowi czas na ustabilizowanie sytuacji w Iraku. Jak Kerry obejmie stołek to zupełnie Irak oleje i znowu jakiś fanatyk do władzy sie dorwie:/ Po prostu Bushowi potrzebna jest ta druga kadencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu nieciekawie tym razem role florydy odgrywa ohio niby wyroownanie ale przez ten IMO idiotyczny system liczenia glosow ( elektorskich) kto wygra w ohio ten wygra all (20gł elek.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze patrze w prawo a jesli tak to republikanie czyli Bush.

Co prawda demokraci przy europejskiej lewicy wygladaja na liberalow no ale to jest za oceanem. Moje poglady polityczne zawsze byly blizsze prawicy wiec tak jak napisalem stawiam na kandydata republikanow ;)

 

 

niby wyroownanie ale przez ten IMO idiotyczny system liczenia glosow ( elektorskich)

Wcale nie idiotyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym powinno się dać bushowi skończyć co zaczał imho.

Niby dlaczego pozwolić mu dokończyć zła? Np. Hitlerowi (i innym ancymonom) też należało pozwolić "dokończyć" :roll: .

Dziwne rozumowanie, jak ktoś robi źle to raczej trzeba mu wtym przeszkodzić a nie pomagać :/

Dobra, a może teraz powiesz mi, co takiego Bush zrobił źle?? To że napadł na Irak? Pff.. predzej czy poźniej ktos inny by to zrobił. Husaina trzeba było załatwic i imho dobrze sie stalo. Pisząc "dokończyć to co zaczął" miałem na myśli, że należy dać Bushowi czas na ustabilizowanie sytuacji w Iraku. Jak Kerry obejmie stołek to zupełnie Irak oleje i znowu jakiś fanatyk do władzy sie dorwie:/ Po prostu Bushowi potrzebna jest ta druga kadencja.

Zgadzam się, ale teraz wedłgu mnie priorytetem jest załatwienie sprawy Korei Północnej i Iranu. A sprawy irackie swoją drogą też trzeba doprowadzić do końca, żeby nie było tak jak w czasie wojny w Zatoce Perskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rcube - ten system JEST idiotyczny. Mozna miec wiecej glosow i przegrac, tak jak to bylo 4 lata temu z Alem Gore.

W rozumowaniu europejskim moze i jest idiotyczny tylko ile ten system ma juz lat ? 100 ? 200?

Jakby byl kiepski to by go zmienili, mieli kupe czasu ale jednak zostal bo sie sprawdza.

 

W UE bedziemy mieli przeciez niedlugo podobny system.

Na przyklad bedziemy wybierac nie wiem jakiegos szefa parlamentu w wyborach powszechnych. I tez na jakiegos kolesia niby wiecej obywateli UE zaglosuje ale wygra kto inny. Podobnie w stanach. Nie licza sie glosy wszystkich obywateli w jedna kupe tylko glosy obywateli w kazdym stanie. Dzieki temu w kraju gdzie jest uprawnionych cos kolo 140 mln kazdy glos ma wieksza wartosc niz gdyby byl system taki jak u nas w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rcube - ten system JEST idiotyczny. Mozna miec wiecej glosow i przegrac, tak jak to bylo 4 lata temu z Alem Gore.

Nie obrażaj czegoś czego nie rozumiesz

Amerykański system wyboru prezydenta ma swoje uwarunkowania historyczne.

 

Demokraci zawsze osłabiali USA na arenie międzynarodowej, zaś Republikanie umacniali.

Dlatego jestem za Bush-em.

Świat (czy to się komuś podoba czy nie) potrzebuje policjanta, kogoś kto tupnie nogą gdy zajdzie ku temu potrzeba. Zwłaszcza w dziszejszych czasach.

Ktoś tu powiedział, że Clintion był najlepszym prezydentem USA

Hehe

Gdyby Clinton zrobił w odpowiednim czasie to co do niego należało (miał odwagę do tego) 11 września by nie było. Co prawda posłał Osamie kilka rakiet, ale na tym się skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rcube - ten system JEST idiotyczny. Mozna miec wiecej glosow i przegrac, tak jak to bylo 4 lata temu z Alem Gore.

Nie obrażaj czegoś czego nie rozumiesz

Amerykański system wyboru prezydenta ma swoje uwarunkowania historyczne.

 

Demokraci zawsze osłabiali USA na arenie międzynarodowej, zaś Republikanie umacniali.

Dlatego jestem za Bush-em.

Świat (czy to się komuś podoba czy nie) potrzebuje policjanta, kogoś kto tupnie nogą gdy zajdzie ku temu potrzeba. Zwłaszcza w dziszejszych czasach.

Ktoś tu powiedział, że Clintion był najlepszym prezydentem USA

Hehe

Gdyby Clinton zrobił w odpowiednim czasie to co do niego należało (miał odwagę do tego) 11 września by nie było. Co prawda posłał Osamie kilka rakiet, ale na tym się skończyło.

Ta, a tym policjantem jest niewykształcony cham, prostak i alkoholik, który nie ma nie tylko pojęcia o świecie, ale o też o prawach nim rządzących. Rozpętał bezsensowną wojnę powodując konflikt z Europą i ostatecznie marginalizując rolę ONZ. Dał 20mld $ na rozbrojenie Rosji i ledwo miliard dla głodujących w Afryce, kontynencie, który może stać się zarzewiem następnego konfliktu, bo niesprawiedliwość tam panująca jest wielokrotnie większa niż gdziekolwiek indziej na świecie.

Osłania [gluteus maximus] w Izraelu, który dopuszcza się zbrodni wojennych na narodzie Palestyńskim i który może wywołać konflikt z Iranem - nieporówywalnie większy w skali niż ten iracki.

Tak tak - dajmy mu jeszcze 4 lata, niech się dalej bawi w rozpierdalanie świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ta, a tym policjantem jest niewykształcony cham, prostak i alkoholik, który nie ma nie tylko pojęcia o świecie, ale o też o prawach nim rządzących. Rozpętał bezsensowną wojnę powodując konflikt z Europą i ostatecznie marginalizując rolę ONZ. Dał 20mld $ na rozbrojenie Rosji i ledwo miliard dla głodujących w Afryce, kontynencie, który może stać się zarzewiem następnego konfliktu, bo niesprawiedliwość tam panująca jest wielokrotnie większa niż gdziekolwiek indziej na świecie.

Osłania [gluteus maximus] w Izraelu, który dopuszcza się zbrodni wojennych na narodzie Palestyńskim i który może wywołać konflikt z Iranem - nieporówywalnie większy w skali niż ten iracki.

Tak tak - dajmy mu jeszcze 4 lata, niech się dalej bawi w rozpierdalanie świata.

Ech

jak widać lewactwo się szerzy jak zaraza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodbnie rowniez Kerry lub kto kolwiek inny lazlby tropem wlasnie Busha.

Amerykanie, zwlaszcza po II wojnie swiatowej przestali sie biernie przygladac temu co sie dzieje na swiecie. Moze i rozpetali konflikty ale i zdecydowanie wiecej ich ugasili. Pragne tylko wspomniec ze Europa (majac na mysli Europa nie mam na mysli Wielkiej Brytani) nie potrafila po II wojnie ugasic i zakonczyc ani jednego konfliktu, nawet na wlasnym kontynencie (dopiero interwencja usa zakonczyla konflikt na balkanach).

Do tego co sie dzieje na bliskim wschodzie Europa miala wiekszy wklad niz Usa. Wystarczy sobie przypomniec role Anglikow i Francuzow na bliskim wschodzie w latach 50 i 60. To wlasnie te kraje namowily do zajecia kanalu sueskiego przez izrael oraz te kraje popieraly dzialania Izraela wobec siasiadow . Gdy glownym partnerem Izraela stali sie amerykanie juz bylo tam pieklo. W latach 50 i 60 amerykanie (i zsrr) nie popierali polityki Izraela.

 

Jaka by ta polityka USA nie byla zawsze bedzie lepsza od polityki Europy (ktora lubi udawac ze nic nie widzi i sie boji) i jakiego kolwiek innego panstwa.

A dzieci w afryce niech nakarmia Europejczycy, bo Europejczycy maja najwiekszy dlug wobec czarnego kontynentu (wyzyskiwanie, kolonie, nieudolnie oddawania wladzy, niezliczone wojny w latach 50 i pozniejszych XX wieku na czarnym kontynencie ktorych nigdy Europa nie potrafila ugasis i tego nie pragnela).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowałem swojego posta bo ponieważ że, napisałem dokładnie to samo i myslę dokładnie to samo co rcube

(innymi słowami ale w 100% ta sama myśl)

 

+

 

Ech.... gdyby nie Bush to nadal lalbym rope do mojego autka za 2.5 a nie qu**a za 3.5! Moze to troche blache Wink ale co tam. Glos na Kerry'ego.

Tak pewnie byś płacił teraz 4,5!!!!!!!

 

Dziekujmy Bogu ze taki ktoś jak Bush zaczął robić pożądki, bo jeszcze kilk kilkanaście lat czekania i "demokratyzowania=nic nierobienia" i niebyłoby juz co zbierać ...

 

Co do zarzutów prostacwa chamstwa i tak dalej, nieprzecze że Bush jest prostym człowiekiem, ale to w nim cenie - niejest tylko gadającym-nicnierobiacym politykiem jest przywódcą w pełnym tego słlowa znaczeniu, a Kerry - fakt wyrachowany, spokojny, elokwentny i wygadany - ale ja takich ludzi nienawidzę, sa sztuczni poprostu (patrz nasz Miler kochany), wole takich którzy sa bardziej ludzcy.

 

 

A co do zaprezętowanych fotek to równie dobrze moze byc tak

 

Dołączona grafika = Dołączona grafika

lub tak

Dołączona grafika = [gluteus maximus].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a tym policjantem jest niewykształcony cham, prostak i alkoholik, który nie ma nie tylko pojęcia o świecie, ale o też o prawach nim rządzących. Rozpętał bezsensowną wojnę powodując konflikt z Europą i ostatecznie marginalizując rolę ONZ. Dał 20mld $ na rozbrojenie Rosji i ledwo miliard dla głodujących w Afryce, kontynencie, który może stać się zarzewiem następnego konfliktu, bo niesprawiedliwość tam panująca jest wielokrotnie większa niż gdziekolwiek indziej na świecie.

Osłania [gluteus maximus] w Izraelu, który dopuszcza się zbrodni wojennych na narodzie Palestyńskim i który może wywołać konflikt z Iranem - nieporówywalnie większy w skali niż ten iracki.

Tak tak - dajmy mu jeszcze 4 lata, niech się dalej bawi w rozpierdalanie świata.

Mialem nadzieje, ze na tym forum sa raczej ludzie uzywajacy glowy do czegosa wiecej jak podstawki pod kapelusz...

Cham i prostak to w tej chwili jestes Ty piszac takie rzeczy o czlowieku, ktorego znasz wylacznie z mediow uganiajacych sie wylacznie za tania sensacja.

Bezsensowna wojne rozpetali islamscy przywodcy religijni oraz inni bogacze swiata majacy na celu WLADZE, WLADZE i jeszcze raz WLADZE ! A pozycja USA jako 'policjanta' im w tym bardzo przeszkadza.

I USA pilnuja interesow wlasnego narodu oraz 'przyjaciol' - tak w kwestii bezpieczenstwa bezposredniego jak i ekonomicznego. ONZ zmarginalizowal sie SAM swoja nieudolnoscia i glupota posuniec - organizacja, ktora miala na celu utrzymywanie porzadku na swiecie gowno w tym celu robila. Jest ona przezarta krupcja (na niskim szczeblu) i jest oprocz UE szczytem przerostu biurokracji nad rozsadkiem.

Ile ty gosciu dales na glodujacych w afryce, ze masz czelnosc wypominac komus, ze dal tyle ile dal a nie wiecej ?

I tak, oslania dupe Izraelowi. Owszem, sam uwazam ze zbyt bezkrytycznie. Natomiast Izraelczycy i Palestrynczycy sa z tej samej gliny - ta sama nienawisc im w zylach plynie co u reszty przedstawicieli obecnej kultury bliskowschodniej (i pomyslec, ze jest to kolebka cywilizacji...). Palestynczykom (cztaj ich przywodcom) nie wystarczy wlasy kraj, bo oni najchetniej wymordowaliby wszystkich izraelczykow. Tak samo jak Szaron i jemu podobni najchetniej zrobilby z palestynczykami...

A za konflikt Palestynski najwieksza odpowiedzialnosc ma Arafat (hanba ze taki czlowiek dostal Nobla).

 

Przez Ciebie przemawia pospolity fanatyzm antyamerykanski - zero konkretow, wylacznie inwektywy + puste hasla. Nic wiecej... Rozsadek zgubiles gdzies po drodze do dzisiaj. Moze czas zatrzymac sie, wrocic i rozgladnac za nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze topic powstal... w sumie juz po zawodach, ale doloze od siebie co o tym wszystkim mysle ;)

 

Co zrobil Bush zle? Poslal amerykanow do Iraku...

Gdybym Wam ktos bliski umarl, wlasny syn, brat czy kolega "z podworka" zastanowilibyscie sie dwa razy nad tym, o co w tym wszystkim tak naprawde chodzi.

I moze by *nagle* stalo sie jasne, ze chodzi o kochane pieniazki, ze zamiast Osamy w wiezieniu siedzi Hussein...

9/11 ? Tak naprawde nic nie zrobil, oprocz wprowadzania wlasnego narodu w blad.

 

Z Manhattanu tylko 17% glosowalo za Bushem - 82% popieralo Kerry'ego a przeciez tutaj wszystko w pewnym sensie sie zaczelo. Bush chyba zapomina o co i dla kogo walczy. Cala jego rodzina i bliscy znajomi maja powazne inwestycje w sektorze "ropy", tak tez przez kolejne 4 latka bedzie mogl mnozyc wielokrotnie swoje zasoby zielonych (ostatnio juz kolorowych) pieniazkow.

 

A Kerry? Nie wiem jak by sie sprawdzil na stanowisku Prezydenta, ale widzac jego performance jako Senator, widze, ze ten czlowiek przynajmniej mysli a potem robi. Moze nie podoba sie jak mowi, ale to nie sa wybory kto ladniej potrafi "wlewac kit", ale kto rozsadniej bedzie rzadzil krajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ;)

 

Miałem nadzieję, że po moim poście coś się zmieni w tym temacie, będzie zażarta dyskusja pomiędzy zwolennikami Busha/Kerrego. Bedzię dosyć postów typu: "Bush bo Bush" "X bo nie Y" ...

 

Jednak widzę że niektórzy w tym Mysterio albo nie umieją czytać albo tak lubią ....

Co do dyskusji to jest naprawdę fajna, szkoda tylko że dochodzi czasami to takich ostrych słow, ale czym by była dyskusja bez nerów ...... :)

 

Teraz coś odemnie:

 

Niby dlaczego pozwolić mu dokończyć zła?

Ludzie o czym wy gadacie jakie zło ? Prosiłbym o konkretne przykłady, bo może jeszcze według niektórych tutaj złem jest w ogóle że Bush albo Kerry żyją ... :)

 

HEH :) ...

 

Ta, a tym policjantem jest niewykształcony cham, prostak i alkoholik, który nie ma nie tylko pojęcia o świecie, ale o też o prawach nim rządzących

Kurde dokładnie jak Leeper :) DOKŁADNiE :)

Dużo klnięcia, dużo mówienia, zero robienia; w tym wypadku KONKRETÓW. Bo To co podałeś to nie wiem dokładnie co to jest ... Raczej nie argumenty świądczące źle o Bushu.

 

Gdybym Wam ktos bliski umarl, wlasny syn, brat czy kolega "z podworka" zastanowilibyscie sie dwa razy nad tym, o co w tym wszystkim tak naprawde chodzi

I tutaj masz rację ! Na 100% osoby którym zmarł by ktoś bliski nie zależnie od tego czy wcześniej lubiły Busha czy nie .... by na niego nie zagłosowały ... Czemu :?: Bo bezpodstawie pod wpływem emocji (chociaż nie ma się co dziwić) by uważały ze wina smierci XX jest Bush. Ludzie taka jest kolej rzeczy .. i niestety tak już będzie ... No chyba że kiedyś dla poszczególnych krajów będą walczyć roboty.

 

ze zamiast Osamy w wiezieniu siedzi Hussein...

Nie wiem czemu porównujesz te dwie osoby :?:

Osama ma być łapany z powodu WTC a Husseina przeciez nigdy nie posądzano o WTC i łapano go z innego powodu ....

Ja zawsze mówie ... "Lepszy rydz niż nic"

Dlatego ludzie cieszcie się że chociaż Hussain siedzi ...

 

Cala jego rodzina i bliscy znajomi maja powazne inwestycje w sektorze "ropy", tak tez przez kolejne 4 latka bedzie mogl mnozyc wielokrotnie swoje zasoby zielonych (ostatnio juz kolorowych) pieniazkow.

Dla mnie to nie jest żaden argument. Gdybyś był z rodziny Bushow to mógłbyś tak mówic ... a to skąd wiesz z Gazet, Telewizji ? Ludzie przecież wszyscy wiemy na jakiej zasadzie dzisiaj media działają .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...