Skocz do zawartości
Karuzo

Kobiety...

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze mówiąc też kiedyś zakładałem, że są tylko albo ładne albo inteligentne, ale gdy poznałem moja dziewczyne to stwierdziłem, że są na świecie ładne, inteligentne i wykształcone :)

 

nie ma co generalizowac jak napisał przedmówca, dużo kobiet też twierdzi, że faceci to albo przystojni albo inteligentni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach coraz mniej Tych Kobiet, ktore sa inteligetne, i mozna z nia pogadac, a nie jak bys gadal ze sciana... :|

Acha, ze za twoich czasow to pewnie bylo inaczej? Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  są na świecie ładne, inteligentne i wykształcone

TO fakt, ale trzeba sie sporo naszukac i nameczyc zeby taka spotkac. A juz o umowieniu sie i zwiazaniu to jzu w ogole nie ma co - trzeba sie ostro starac i miec czym zaimponowac. MIESNIE nie wystarczaja ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miesni wcale nie trzeba wystarczy imo byc inteligentnym, wyksztalconym i mieć to cuś

 

fantazja i pieniadze tez sie owszem przydadza... ale nie trawie dziewuch co lataja za bezkarkowcami i za kasą, a ze zyje jak narazie w malym miescie to zadaje sie praktczynie tylko z chłopakami :(

nie moge sie doczekac pazdziernika i studiów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna spaceruje kalifornijską plażą pogrążony w głębokiej

modlitwie Nagle przemówił głośno:- " Panie Boże, spełnij jedno moje

życzenie."

I usłyszał głos Boga:- " Ponieważ zawsze chodziłeś moimi drogami,

spełnię twoje życzenie."

Mężczyzna poprosił:

- " Zbuduj dla mnie most na Hawaje, żebym mógł tam jeździć

samochodem, kiedy tylko zechcę. Wiesz, że boję się latać samolotem."

Bóg odpowiedział:

- " Twoje życzenie jest bardzo materialistyczne. Pomyśl logicznie,

jak wielkich nakładów wymaga takie przedsięwzięcie. Trzeba zbudować

wysokie podpory, ponieważ morze jest głębokie. Most byłby też bardzo

długi. Ile ton betonu i stali! Rzecz jasna, mogę to zrobić, aletrudno znaleźć usprawiedliwienie dla takiej prośby. Może wymyśliłbyś

inne życzenie, które bardziej oddałoby mi chwałę."

Mężczyzna długo się zastanawiał i w końcu odrzekł: - " Dobrze, Panie Boże, w takim razie chciałbym być w stanie

zrozumieć kobiety. Chciałbym wiedzieć, co one czują w głębi duszy. Co

myślą, kiedy nie odzywają się do mnie albo kiedy płaczą. O co tak

naprawdę im chodzi, kiedy na moje pytanie - co ci jest - odpowiadają - a

nic. I chciałbym wiedzieć, jak mogę uczynić kobietę naprawdę szczęśliwą." Po kilku minutach ciszy Bóg odpowiedział: - " Chcesz dwa czy

cztery pasy ruchu na tym moście? "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą siedząc w pracy fajną scenkę widziałem: pod McDonalda podjeżdża Opel Speedster, oczywiście tak zaparkowany żeby wszyscy widzieli furexa :D wysiada z niego [ciach!]iaż z jeszcze bardziej szczeniatą blacharą, poszlo coś zjeść, oczywiście wychodząc koleś zaczął prowadzić rozkminkę jaką to wypasioną furę ma, laska cała ucieszona i podjarana. Napewno bo bardzo kocha i nie leci na kasę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)pod McDonalda podjeżdża Opel Speedster, oczywiście tak zaparkowany żeby wszyscy widzieli furexa :D (...)

Jak sie parkuje tak zeby wszyscy widzieli? Na podium jakims zaparkowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie parkuje tak zeby wszyscy widzieli? Na podium jakims zaparkowal?

1554969[/snapback]

na dachu! obok tego klauna! ciągnie swój do swego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą siedząc w pracy fajną scenkę widziałem: pod McDonalda podjeżdża Opel Speedster, oczywiście tak zaparkowany żeby wszyscy widzieli furexa :D wysiada z niego [ciach!]iaż z jeszcze bardziej szczeniatą blacharą, poszlo coś zjeść, oczywiście wychodząc koleś zaczął prowadzić rozkminkę jaką to wypasioną furę ma, laska cała ucieszona i podjarana. Napewno bo bardzo kocha i nie leci na kasę :D

1554862[/snapback]

W Gliwichach w McDonaldzie mialem niemal identyczna sytuacje.

Beta 3 cabrio i wysiadaja z niego mlody szczyl z.....mlodym szczylem.

Wygladali obaj jak geje z parady milosci, wloski w delikatnego kogucika, jaskrawe obcisle bluzeczki, itp.

Wyobrazcie sobie jak zareagowalismy w 6 chlopa na srednim kacu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą siedząc w pracy fajną scenkę widziałem: pod McDonalda podjeżdża Opel Speedster, oczywiście tak zaparkowany żeby wszyscy widzieli furexa :D wysiada z niego [ciach!]iaż z jeszcze bardziej szczeniatą blacharą, poszlo coś zjeść, oczywiście wychodząc koleś zaczął prowadzić rozkminkę jaką to wypasioną furę ma, laska cała ucieszona i podjarana. Napewno bo bardzo kocha i nie leci na kasę :D

1554862[/snapback]

Mógłbyś oszacować wiek tego typa i laski? Chociaż przyznam, że kombinacja 32 lata i 18 lat mnie nie zdziwi. Ładna ona chociaż? icon_smile3.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś oszacować wiek tego typa i laski? Chociaż przyznam, że kombinacja 32 lata i 18 lat mnie nie zdziwi. Ładna ona chociaż? icon_smile3.gif

1556059[/snapback]

Gościu na oko tak 20-21,modne ciuszki, fryz ładnie ułożony na żelik, laseczka z wyglądu typowa słodka idiotka, no brain...wg mnie under 20 latek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu na oko tak 20-21,modne ciuszki, fryz ładnie ułożony na żelik, laseczka z wyglądu typowa słodka idiotka, no brain...wg mnie under 20 latek.

1556159[/snapback]

typowa kompilacja dwóch młodych osobników w ładnym samochodzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAKBYSCIE SPRZEDALI SWOJE MASZYNY TE TEZ BY WAS NA BRYLANTYNE I DRESY BYŁO STAC.

:)

Związek dla mnie to jak gra w "Piotrusia". Kazdy znajdzie swoją polówkę.. Zawsze znajdzie się "zapotrzebowanie" na dresiarkę o "krotkim czasie dostepu", i na odwrot.. pustak w super samochodzie tez znajdzie swojego potworka :)

Ja nie chcialbym byc piękny mądry i wogule super, takich ludzi na dluzszą mete się nie lubi. Wolę byc gruby misio, byc informatykiem, poruszac się starym samochodem - i tez nie szukam jakiejs dziewczyny modelki itd..

Ona by wolała imprezy, gdy ja znów siedzę na dachu z tą cholerną antena panelową i szukam zasiegu :) , ona wymaga bym marnowal kase na jakies adidasopodobne ciuchy itd .. a ja wole kupic dobrą ksiazkę...

COs takiego na dluzsza mete byloby męczące...

innosc zawsze pociąga... ale to chyba do czasu. Po szeciu latach udanego zwiazku, zaręczynach i prawie slubie moge powiedziec - ze sprawdzilem to z autopsji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na by wolała imprezy, gdy ja znów siedzę na dachu z tą cholerną antena panelową i szukam zasiegu 

To czasem sprobojcie - niech ona Ci pomoze przy antenie, a Ty daj sie poniesc na imprezke :)

Kompromisy ownZ ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. Nawet w klasie mam taką :]

Ale nie jest ona ani ładna, ani inteligentna - tpyowa blachara. Z moich doswiadczeń wynika zę te najładniejsze i najmądrzejsze nie patrzą na kasę...

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie malująca się dziewczyna nie jest ładna - a ten niemalujace się nie leca na kasę :P

1557593[/snapback]

Też żeś sentencje walnął lol :P. Każda dziewczyna jest inna i nie ma reguły, że jak się maluje to leci na kase, a jak nie to nie :P. A tak w ogóle to jak sobie dziewczyna pomaluje oczy, usta, paznokcie, troszke pudru na policzki rzuci to co już Ci się nie podoba? To będziesz miał problem ze znalezieniem dziewczyny :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...