Skocz do zawartości
Karuzo

Kobiety...

Rekomendowane odpowiedzi

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a moze sie pochwalisz jaki ty jestes klamliwy co? ty i wy wszyscy tu to pewnie takie kochajace aniolki ktore nigdy nie zdradzaja... smiechu warty ten temat....

1219135[/snapback]

Nikt nie powiedzial, ze kazda Kobieta taka jest. Ale ostatnio jak gadalem z kumpelami mojej kuzyneczki, to wszystkie mowily, ze zdradzily swoich bylych :blink: Jak to uslyszalem to myslalem, ze wymiekne :blink: Bede szczery dla mnie zdrada to brak szacunku dla drugiej osoby.

 

A jak slysze txt typu "Kocham Cie ale mam dylemat i niewiem czy do Ciebie wrocic"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahh w koncu po 3h dobrnąłem do konca :) moje stanowisko w sprawie Karuzo wyjasnia kilka wczesniejszych postow.. taka pierwsza powazna milosc mialem w liceum.. niebylismy razem tylko czailem sie do niej.. walentynki wysylalem czasem zagadalem cale szczescie sqmalem ze niejest w moim typie jesli chodzi o charakter( co jest wazna sprawa) natomiast urocze dziewcze z niej bylo .. i jest:D i zawsze bede ja cieplo wspominal.. druga milosc mialem na studiach .. niemoglem przestac o niej myslec.. podobala mi sie.. fajnie sie z nia gadalo.. po pol roku sie rozstalismy bo nagle cos mnie olsnilo ze to jednak "nie ta".. jej zachowanie zaczelo mnie irytowac i wogole.. bardzo mi bylo trudno podjac ta decyzje, a jeszcze bardziej bylo mi jej zal... dlatego teraz 3 razy pomysle zanim sie z ktoras zwiaze.. w zwiazku z tym chcialem panowie zadac pytanko: jak rozroznic milosc od zauroczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, bez przesady nie robcie z siebie chlopcy takich ofiar. :lol: Nie jedna dzieczyna została zraniona przez was własnie i jeszcze nie jedna zranicie. Fakt nie rozumiem dziewczyk, które zdradzaja swoich chłopaków ale sa rowiez tacy faceci ktorzy zdradzaja swoje dziewczyny. Najczesciej jest tak ze gdy dziewczyna jest dobra to chlopak jej nie docenia i cos odwala, pozniej zaluje. <_< ale wtedy to juz jest zapozno!! a jesli nawet dzieczyna zgodzi sie byc z kims takim to juz miedzy nimi nie bedzie tak jak kiedys!! :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh Agusia w zwiazku nie moze byc za dobrze, kiedy jest za dobrze, za idealnie to najszybciej sie to psuje, a jesli ktorej stronie odwala, to jest to normalne ale trzeba pokazac ze zalezy i walczyc aby sytuacja wrocila do normy.. :->

 

a jezeli jednak cos nie wypali to musicie sobie chlopaki wyrobic dystans i powiedziec - kobieta jest jak autobus, zawsze przyjedzie nastepny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta jest jak autobus, zawsze przyjedzie nastepny.

1219849[/snapback]

szczerze wątpie w sens tego rodzaju przysłów...

 

moze zwykla kobieta tak..

ale taka szczególna napewno nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że kilka przedstawicielek płci "niewiernej" się wypowiedziało ;)

 

hehe.... skoro jest tak jak piszecie to niech się cieszą wasi partnerzy.

Bo pozostała (zdecydowana większość) dziewczyn to..... no chyba było już napisane :( . Mi osobiście to narazie nie przeszkadza - nic tylko korzystać :? , ale wiem że jak już "poczuję głód emocjonalny do związku" to będę miał niemały problem - bo wiem jak jest i niechciałbym się wpier*** na minę, i napewno podejdę do związku z duuuużym dystansem.

A faceci naprawdę teraz angażują się uczuciowo o wiele mocniej w związek i naprawdę nie zdradzają swoich partnerek jeżeli ta jest mu mierna - wyjątki tylko potwierdzają regułę. A na imprezach małolaty (nawet 15-16 latki :mad: :mur: ) to takie małe maszynki co się zowią " 5 minut przyjemności ", te starsze wcale nie są lepsze " 15 minut przyjemności " tylko że je już nie zadowala zrobienie laski pod stolikiem czy akcja w toalecie , takie to trzeba do domu zabrać lub chociaż do samochodu.

Tu oczywiście trochę nieuczciwie generalizuję, bo są wyjątki, są kobiety inne niż takie które opisałem - ale jakie to dla nas facetów jest pocieszenie skoro większość jest właśnie taka... :?

Edytowane przez RAZOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z tym chcialem panowie zadac pytanko: jak rozroznic milosc od zauroczenia?

wiesz co wlasnie chyba tego sie powoli ucze :( kazdy inaczej to czuje, ale... nie mozna tego wytlumaczyc to trzeba czuc... zauroczyc sie to uwazac ze sie kocha, a po pewnym czasie dojsc do wniosku ze tak nie jest, ze kiedys gdy sie jest pewnym ze sie kochalo bylo wogole inaczej...

 

ps: mam dziewczyne, i jestem pewnien tego ze mnie kocha, swiata poza mna nie widzi... wiem to tez od innych. i na poczatku tez myslalem ze moze wkoncu cos sie uda, bylo super, jest super... lecz to chyba nie to samo :( nie wiem czemu ale od kilku dni mam metlik w glowie i nie wiem co mam sobie myslec :/ i nawet nie moge sobie porozmawiac z nia o tym, bo moglo by sie to bardzo zle dla niej skonczyc... ehh... jak ja nie lubie takich chorych akcji :|

Edytowane przez paprotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauroczenie kiedy nie mozesz myslec o niczym innym poza druga osoba :), najlepiej spedzal bys z nia 24h/dobe czujesz sie dziwnie :) dreszce itd jak sie z nia spotykasz :) wiecej jest odczuc fizycznych niz jakiejs refleksji - po prostu czujesz a nie myslisz :P no i jest to egoistyczne uczucie :) dązysz do spotkań itd bo sprawia ci to przyjemnosc

 

A milosc ? Wszystko to samo ale juz niestety w miejszym stopniu :/ ale za to w koncu zaczynasz myslec, juz nie tylko czujesz ale wiesz ze to jest wlasnie to, bylbys gotow poswiecic wszystko dla drugiej osoby :) jest to juz mniej egoistyczne uczucie - ta druga osoba tez sie liczy :) a jak jej zabraknie to juz sie chyba naczytaliscie :)

 

Bo przy zauroczeniu taki smutek trwa nieporownywalnie krocej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps: mam dziewczyne, i jestem pewnien tego ze mnie kocha, swiata poza mna nie widzi... wiem to tez od innych. i na poczatku tez myslalem ze moze wkoncu cos sie uda, bylo super, jest super... lecz to chyba nie to samo :( nie wiem czemu ale od kilku dni mam metlik w glowie i nie wiem co mam sobie myslec :/ i nawet nie moge sobie porozmawiac z nia o tym, bo moglo by sie to bardzo zle dla niej skonczyc... ehh... jak ja nie lubie takich chorych akcji :|

1224654[/snapback]

Sam piszesz - jesteś pewny, że ona cie kocha, a to jest najgorsze co może być. Bo jeśli jesteś już pewny, to przestajesz o nią zabiegać, bo wiesz, że i tak jest twoja, a to może prowadzić do znudzenia się nią. Najlepiej jest zachować złoty środek, aby zarówno jedno i drugie zabiegało o siebie i nie dać po sobie poznać, że jest się zdobytym (ale nie oznacza to, żeby np cały czas dawać powody do zazdrości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no wlasnie:) one sa klamliwe z natury;) a juz jak maja te swoje dni to czasem wyrobic niemozna;)

1218954[/snapback]

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a moze sie pochwalisz jaki ty jestes klamliwy co? ty i wy wszyscy tu to pewnie takie kochajace aniolki ktore nigdy nie zdradzaja... smiechu warty ten temat....

1219135[/snapback]

aaaah kocham te Wasze niesnaski na forum ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhe .. Dimek ;]

pieknie powiedziane ;]

 

 

ja tez słyszałem ze lepiej sie nie kłucic z kobietami .. z nimi wszystko mozliwe .. bo jak cos krwawi co miesiac i nadal zyje to znaczy ze jest "dziwne" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze lecz akurat w 50% przypadków .. ;]

tylko ja chyba inaczej rozumiem słowo grzeszyc :)

 

bo generalnie mowie sie ze

grzech wlozyc

a zal wyjąc :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo generalnie mowie sie ze

grzech wlozyc

a zal wyjąc :P

1227344[/snapback]

No ale, zeby wyjac... trzeba wlozyc ;-)

 

OT: przez kobiety byly wszystkie wojny na swiecie... przeciez to one zawsze rodzily zolnierzy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauroczenie kiedy nie mozesz myslec o niczym innym poza druga osoba :), najlepiej spedzal bys z nia 24h/dobe czujesz sie dziwnie :) dreszce itd jak sie z nia spotykasz :) wiecej jest odczuc fizycznych niz jakiejs refleksji - po prostu czujesz a nie myslisz :P no i  jest to egoistyczne uczucie :) dązysz do spotkań itd bo sprawia ci to przyjemnosc

 

1224797[/snapback]

pięknie powiedziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne tutaj moja historie.

 

Cztery lat temu zaczolem "chodzic" z "najwspanialsza dziewczyna na swiecie".

Wszystko sie ukladalo super ale niestty musialem wyjechac za granice.

Oczywiscie obiecaliscmy sobie ze bedziemy na siebie czekali. Ale niesty ostatnio

zaczelo sie wszystko psuc. Doszlo do tego ze polecialem do Polski na ponad tydzien

i widzialem sie z nia jakies dwie godziny. Mialem przyjechac nastepnego dnia ale niesty zadzwonila i powiedziala ze musi jechac do Lublina bo zmienia szkole. pozniej czekalem trzy dni na telefon ale niestety nie zadzwonila tzn zadzwonila tylko sie rozlaczyla zanim zdarzona jej podac numer komorki. Wrocilem do USA i wyslalem maila w ktorym napisalem jak sie czyje i wogole. Co sie okazalo na maila odpowiadala jej kolezanka bo ona nie miala czasu zeby znalesc dostep do netu.

Pozniej zadzwonilem do niej w dlugi weekend troche porozmawialismy i skonczylo sie na tym ze ona nie jest pewna i wogole. Od tamtej pory nie mam z nia zadnego kontaktu. Wiem moze miala dosc zwiazku na odleglosc szkoda tylko ze wlanie teraz mam mozliwosc bycia w Polsce co miesiac albo nawet i czesciej. mialem przyleciec 24 maja nawet jej to powiedzialem ale nie wywarlo to na niej zadnego wrazenia.

Przejmowalem sie ta cala sytuacja przez kilka dni ale juz mi prawie przeszlo.

Do polski nie lece jak bede mial chumor to sobie polece do Cancun albo do Acapulco jak bede chcial gdzies uciec to moze Tokyo albo odwieddzic znajomego kapitana w jego Strip Clubie w Miami. Cos sie wymysli. Szkoda tylko ze wypadl mi slub w Polsce i bede chyba musial sam isc bo nie mam z kim (chyba ze sie znajdzie cos na szybkiego). Podsumowujac: przez te cztery lata bylem wierny ( nie dlatego ze nie mialem okazji sie zabawic ale dlatego ze nie chcialem). Ale w sumie to nie zaluje. teraz tylko ALLELUJA I DO PRZODU. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh powiem tylko jedno

nie da sie poznać kobiet boooooooooooooo każda jest inna :D chociaz powiem tyle ze raczej słabiej się angażują, tak mi sie wydaje :P

1443652[/snapback]

to napewno...nudno by było jakby się od razu wszystko wiedziało....a mnie się raczej wydaje, że to kobiety sie bardziej angażują emocjonalnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh powiem tylko jedno

nie da sie poznać kobiet boooooooooooooo każda jest inna :D chociaz powiem tyle ze raczej słabiej się angażują, tak mi sie wydaje :P

1443652[/snapback]

 

Wszyscy wiecznie zadają pytanie " czego pragną kobiety ? " problem polega na tym że kobiety to nie jedyne istoty różniące się od siebie. Czy wy wiecie co to jest sekwencja DNA ? tak to jest to warunkuje wygląd, wydzielanie hormonów, sposób myślenia. Do czego dąże a do tego że nawet faceci są różni i każdy pragnie czego innego, pytanie jakie powinno się zadawać to "czego oczekują ludzie od innych ludzi a także otaczającego świata ? " Kobiet tez nie jest łatwo zrozumieć nas, taksamo my je możemy wykorzystać jak one nas.

 

 

P.S to jest mój pierwszy i ostatni post tutaj więc możecie sie wkurzać na mnie tylko przez PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie są dwa typy kobiet:

 

Dziwka co była jest i będzie dziwką a priorytetem są dyskoteki samochody i kasa oraz kobieta która potrafi się zaangażować uczuciowo i być wierną i liczy się dla niej to by się w życie wstrzelić z wykształceniem i osiągnąć jakiś cel…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach coraz mniej Tych Kobiet, ktore sa inteligetne, i mozna z nia pogadac, a nie jak bys gadal ze sciana... :| Niestety coraz mniej inteligentnych, ale za to coraz wiecej ladnych... Hm i co wybrac glupia + ladna? Czy brzydka + inteligenta? Sami sobie odpowiedzcie :wink:

 

P.S. Wybierajac glupia ale za to ladna bedziesz panem domu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach coraz mniej Tych Kobiet, ktore sa inteligetne, i mozna z nia pogadac, a nie jak bys gadal ze sciana... :| Niestety coraz mniej inteligentnych, ale za to coraz wiecej ladnych... Hm i co wybrac glupia + ladna? Czy brzydka + inteligenta? Sami sobie odpowiedzcie :wink:

 

P.S. Wybierajac glupia ale za to ladna bedziesz panem domu :wink:

1525458[/snapback]

 

Hm, moja dziewczyna jest ładna i inteligentna. Moja przyjaciółka jest ładna i inteligentna. Ostatnio poznałem kilka studentek filologii polskiej, wszystkie były ładne i inteligentne. W sumie to wszystkie moje znajome sa ładne i inteligentne. Więc nie wiem o co ci chodzi? Równie dobrze któraś z kobiet może powiedzieć, że coraz mniej jest mądrych i przystojnych mężczyzn. Są albo mądrzy, albo przystojni.

Więc Ty do której grupy należysz??

 

Widzisz? Generalizowanie jest bezsensowne.

 

Według mnie zależy czego szukasz i gdzie szukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...