Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

tak przez chwilę pomyślałm żeby to w adres wwalić... ale chwile potem zapomniałem... Więc wywaliło mi coś takiego:

 

application/x-shockwave-flash Macromedia Flash movie swf Tak

application/futuresplash FutureSplash movie spl Tak

 

application/pdf Acrobat Portable Document Format pdf Tak

application/vnd.fdf Acrobat Forms Data Format fdf Tak

application/vnd.adobe.xfdf XML Version of Acrobat Forms Data Format xfdf Tak

application/vnd.adobe.xdp+xml Acrobat XML Data Package xdp Tak

application/vnd.adobe.xfd+xml Adobe FormFlow99 Data File xfd Tak

 

i co to zmienia.. bo na razie dowiedziałem się jedynie tego co już wiedziałem.. że wtyczki są w systemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Miałem problem z pewną stroną, więc usunąłem profil i zrobiłem nowy - zaczęła chodzić. Ale po zainstalowaniu wszystkiego zaczął szaleć mi Super DragAndGo, tzn. raz otwierał strony w google, raz na jakiejś dziwnej stronie, czasami wrzucał na pierwszy plan, czasami nie. Postanowiłem je przeinstalować z addons.mozilla.org(wcześniej instalowałem z mozillapl.org) i jest tam informacja, że rozszerzenie nie jest dostępne pod Windows :blink:. Osohozi? https://addons.mozilla.org/firefox/137/

 

EDIT: :oops: eh nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem, autor usunął rozszerzenie ze względu na jakiś bug, sorry za posta.

 

Jakby ktoś szukał alternatywy to polecam Drag de Go https://addons.mozilla.org/firefox/2918/

 

Ale skoro już jest post to jak zrobić autouzupełnianie adresów z prawdziwego zdarzenia? Miałem gdzieś stronę, gdzie ktoś to opisywał co dokładnie trzeba zmienić w about:config ale zaginęła :/

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też się zaczął podobać, chociaż trochę z przymusu :), ale pojawił się kolejny problem, nie wiem kompletnie czego on się tyczy. Otóż jest strona maidenfansunited.com, która z minuty na minutę przestała działać na FF, na IE działa w porządku, u kumpla na FF też, robiłem reinstall, kasowanie profilu, itp. Nic to nie dało, strona ładuje tytuł, faviconkę, ale samej strony już nie :/. I to na nowym profilu bez żadnego rozszerzenia, nie mam siły do tego, może znasz lub ktokolwiek inny rozwiązanie? Swoją drogą też inne strony zaczęły lekko szwankować, np. komputery.katalogi.pl przy oglądaniu topicu zniknął mi box wybierania strony topicu.

 

Aha i co do rozszerzenia, które podałeś to nie widziałem w nim takiej opcji, której szukam. Chodzi mi o to, że wpisując adres w pasku adresu nie musimy zjeżdżać strzałką w dół, tylko tytuł sam się dopisuje i wystarczy dać "enter", by strona się załadowała, była taka stronka na której koleś podawał takie "triki", nie mogę jej znaleźć teraz :/.

 

A przy okazji to tworzą się czasami jeszcze takie kwiatki, nie mam pojęcia jak.

Dołączona grafika

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest to autozupełnianie - może być jako rozszerzenie, dzięki :). Kwiatki występują po lub w trakcie instalacji rozszerzenia, ale wystarczy odinstalować i zainstalować na nowo, by zniknęły. Co do strony - tak jak problem się pojawił znikąd, tak nagle zniknął - nie wiem zupełnie o co chodzi. Obstawiam filtry w adblocku, ponieważ lista filtrów mi się wyczyściła przy okazji, no cóż - problem się rozwiązał i dzięki jeszcze raz za rozszerzenie :).

 

EDIT: No k$@&*!$ poddaje się, nigdy nie miałem kłopotów z FF, a teraz cała lawina, rozszerzenie Drag De Go w ogóle przestało działać, nie wykrywa mi wyszukiwarek(tych co jest od nich osobny pasek za adresowym), strony znowu przestają się wczytywać, system czysty - 0 wirów, spyware, itp. Chyba czas przerzucić się do konkurencji(Opera) :/.

 

No ale jeszcze chyba zostanę i się pobawię profilami, tymczasem denerwuje mnie ciągle ustawianie czegoś, o ile niektóre rozszerzenia mają exportery ustawień, o tyle All In One Gestures nie :/. Zna ktoś jakiś exporter do tego?

 

 

 

Eh... :oops: dobra, wszystko chyba się rozwiązało, a było to wszystko przez 1 głupi wpis w about:config dodający informację, że mamy zainstalowany Alexa Toolbar, żeby ominąć ograniczenia na Megaupload :oops:, fakt - omijało ograniczenia, ale widać też wprowadziło zamieszanie w całej przeglądarce - sorry za kłopot.

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy istnieje taka wtyczka (jeśli tak to proszę o nazwę) dzięki której przełączając się między stronami (wstecz/do przodu) dodany zostanie efekt przejścia strony w stronę, coś na zasadzie pokazu slajdów z PowerPoint, np efekt przejścia z prawej strony na lewą itp, widziałem coś takiego kiedyś, ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z FF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni mam problem z uruchamianiem firefoxa. Odpalam go i po chwili dostaje komunikat o błędzie - "No XBL binding for browser"

Wystarczy że odpale go w safe mode i mogę go już bez problemu włączyć w normalnym trybie. Czasem odpala od razu, czasem pokazuje ten błąd. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, sciagnalem najnowszego firefoxa(2.0 beta1)podobno posiada on wbudowany slownik czy cos w tym stylu sprawdzajacy pisownie, gdzie to mozna znalezc??bo myslalem ze automatycznie bedzie wykrywal bledy a tu nic....

Sciągnij sobie tego http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=207489

 

Beta nowego FF jest

1. Stara

2. Nie dzialają rozszerzenia

3. Pełno błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uruchomiłem Firefox'a i widzę, że zagineły wszystkie zakładki.

K.. co jest ? Na szczęście mam kopie systemu. Powiedzcie tylko gdzie jest folder z zakładkami w FF. Co dziwne folder "ulubione" z IE pozostał

ale FF go nie widzi. Chociaż wcześniej te zakładki były widoczne w FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni mam problem z uruchamianiem firefoxa. Odpalam go i po chwili dostaje komunikat o błędzie - "No XBL binding for browser"

Wystarczy że odpale go w safe mode i mogę go już bez problemu włączyć w normalnym trybie. Czasem odpala od razu, czasem pokazuje ten błąd. WTF?

Skoro FF uruchamia się w safemode, to prawdopodobnie winne jest któreś z rozszerzeń.

Uruchom FF w safemode, wyłącz na stałe wszystkie rozszerzenia, uruchom FF bez safemode (powinien się włączyć), włączaj kolejno rozszerzenia (po każdym restart FF) i sprawdź które z rozszerzeń powoduje ten problem. Podaj nazwę rozszerzenia, pomyślimy nad zamiennikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam malutki problemik z ff, a dokładniej z rozszerzeniem Sage. Ostatnio robiłem porządek w Zakładkach i niechcący wywaliłem "folder" Sage'a (w którym były kanały RSS). Wczoraj chciałem sobie od nowa dodać purepc i inne serwisy. No to daje wyszukiwanie kanałów, rozszerzenie znalazło kanał, no to klikam Dodaj i nic sie nie dzieje :mur: Jakieś rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja:

 

ForecastFox

SmoothWheel

Tab Mix Plus

FasterFox

BBCode Xtra

Calculator

Fire FTP

Minimize To Tray

PurePC Menu

BB Code

Sage

Reload Every

IE Tab

Paste and Go

SpellBound Development

AutoCopy

FlashGot

Adblock Plus

 

Do tego jeszce pare dojdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie, ktore potrzebujesz, by usprawnic sobie prace z przeglądarką.

Źle się wyraziłem, miałem się spytać jakie posiadacie rozszerzenia. ;)

 

wejdz na http://ff.yyy.pl to masz napisane - a niedlugo calkiem nowa wersja stronki - jak sie podoba? na razie tylko projekt:)

http://yyy.pl/ff.jpg

Ta nowa strona wygląda całkiem przyjemnie. :)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje rozszerzenia ;]

 

Wklej i idź

Spellbound

Sage

IE Tab

BBCode

Calculator ;)

FasterFox

MinimizeToTray

PurePC Menu

Image Toolbar

Menu Editor

Smooth Wheel

Video Downloader (bardzo fajny plug ;] pozwala na DL filmów z google video, youtube etc)

AutoCopy

Adblock

Adblock Filterset.G Updater

Foxy Tunes

Compact Menu

Tab Mix Plus

Flashgot

 

Uzbierało się tego trochę przez ponad rok używania FF ;] :roll:

@homzik

Nowy wygląd o wiele lepszy od aktualnego ;] Btw dzięki twojej stronce mam z 5 rozszerzeń więcej :) ;] Także się przydaje [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, jak do designu dojdzie jeszcze panel zarzadzania strona to w koncu stronka zacznie byc czesciej aktualizowana... bo teraz aktualizacja to jest tragedia... moze do pazdziernika sie ze wszystkim wyrobie:)

 

jakby ktos znal dobrego programiste php ktory zrobilby cos za free - http://yyy.pl/cms.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...