Skocz do zawartości
GuC!o^

RFactor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Idz kupic w sklepie. Rf z www wymaga aktywacji i jest tak sprytnie zrobiony , ze witaminki wiele Ci nie pomoga - sinik pada po paru okrazeniach ;). Wersja skepowa nie wymaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zakladasz ze nie mam oryginala? Jesli jeszcze nie wiesz to rfactor na samym poczatu dostepne bylo tylko online...

 

Thank you for your purchase of rFactor.You have used coupon xxxx-xxxx-...... for this product. You now have FULL access to it.No CD-ROM will be shipped since it is not required.Date: 2007/05/23 09:29:18

wiec imo oszczedz sobie takich textow <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Czemu zakladasz ze nie mam oryginala? Jesli jeszcze nie wiesz to rfactor na samym poczatu dostepne bylo tylko online...

 

Thank you for your purchase of rFactor.You have used coupon xxxx-xxxx-...... for this product. You now have FULL access to it.No CD-ROM will be shipped since it is not required.Date: 2007/05/23 09:29:18

wiec imo oszczedz sobie takich textow <_<

Czytanie ze zrozumieniem , a o isi to doskonale wiem - mam dwie wersje : box + ich. Napisaem to jako wyjscie z probemu + uwaga da innych. Za 30-40 zl olewasz aktywacje , kontakty z nimi , zasysanie - warto bo mniej probemow.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No ale w tym momencie ciagle jestes uwiazany z limitami aktywacji oraz maiami do nich. Siedzisz na forum wiec wnioskuje , ze czesto bawisz sie kompem , jakies formaty - wygoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba byo chyba tego aktywowac za kazdym razem. O ile mnie pamiec nie myli to wystarczylo sobie skopiowac ktorys folder z danymi aktywacyjnymi, ale ktory to ja nie wiem. Nigdy nie uzywalem wersji do aktywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi najszybciej :( ale oni przenosili się na nowy system i nowy host:

 

http://simraceway.com/

 

Już chyba jest otwarty, konta założone na rfactorcentral powinny działać tam.

 

EDIT: chyba jednak dopiero migrację danych robią, więc nie wszystkie konta są jeszcze aktywne z rfactorcentral.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Z włączonymi asystami w singlu pojeździsz ale na serwery to raczej nie masz co wchodzić ;]

Na serwerze za pada/klawie od razu wylapie bana na ip. Niech nikomu sie nie wydaje , ze mozna oszukiwac bo to ma akurat ktotkie "nogi". To widac. Jesli ktos jedzie obok Was i gra na padzie/klawie to osoba jadaca obok bedzie widziec nienaturalne zachowanie auta , brak plynnosci w prowadzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po modzie to stwierdzasz ? :blink: ;) Modów już jest dużo robionych pod rf2 m.in CTDP robi także mod f1. RF2 zapowiada się fajnie, o zmianach można poczytać na wielu portalach simracing-owych m.in na simracing.pl. Mimo wielu usprawnień jakie będą w fizyce to ISI powinno zrobić coś z silnikiem graficznym, a wydaje się, że będą tylko kosmetyczne zmiany. Wiem, że najważniejsza fiza, ale nie należy popadać w skrajności i to co wizualnie oferuje rfactor na dzień dzisiejszy to lekko mówiąc porażka. Mogliby chociaż oświetlenie poprawić....

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

W rF2 ma być dość duży skok jakości grafiki.

 

Dokładnie. Lepsze cienie, lepsze odbicia, efekty pogodowe. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale jeśli będą takie modele jak ten u góry to brakuje jeszcze tylko porządnie zrobionych torów i ja byłbym zadowolony jeśli o grafikę chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakosc grafiki... ŁAŁ!

Jaki mądry komentarz... ŁAŁ!

 

A grafika jak to grafika... niektórym się spodoba, innym nie. Mi się podoba brak wodotrysków, i oddanie realizmu. Bo kto widział, żeby kokpit się rozmazywał przy 200km/h...

 

Edit: lecz -> i

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...