Skocz do zawartości
GuC!o^

RFactor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

czekac az sie pokaze w MM w promo i biegiem marsz :) licze tylko, ze nie bedzie takich jaj jak byly z trymedia, ze 3 reinstalki a pozniej blagalne prosby o nastepne klucze :D

Hehe , na bank Maxyma mozna bylob podpytac , ale nie powie :D Tez sie tego boje , jedyne co mnie trzyma przed formatem to wlasnie to :D Winda po 2 latach i 4 mobasach :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie tego klucza w wersji od Cenegi, bo kiedyś chyba był taki problem że po kilku instalacjach już klucz nie wchodził a jak jest z tą wersją? czy coś takiego się dzieje i czy można bez problemów śmigać na necie bo nie ukrywam cena rfactora zachęcająca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wedlug ludzi posiadajacych i bedacych na Simracing.PL wersja pudelkowa nie wymaga rejestracji u Trymedii. Nie ma tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudelku zadnego klucza nie ma :) gre kupilem wczoraj :) (tzw: jest ale tylko zeby sobie nabic gre na gracz.pl)

Mozecie polecic jakies ciekawe mody i trasy? na rfactor central jest tyle tego ze mi zycia nie starczy by sprawdzic wszystkie po kolei ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Najlepsze :

 

-F1-79 oraz F1-79 mod 2.0

-CDTP F1

-FIA GT ale po modyfikacjach Simracing.PL > u nich dostaniesz cala paczke

-F3 Euroseries

-ETCC

-Caterham

-PCC > Porsche Cup Car

-BWM Sauber , to sie chyba zwie F1 07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug ludzi posiadajacych i bedacych na Simracing.PL wersja pudelkowa nie wymaga rejestracji u Trymedii. Nie ma tego problemu.

:D W końcu sprawie sobie org. i pogram na necie bo cały czas single i trening to sie przejada... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

:D W końcu sprawie sobie org. i pogram na necie bo cały czas single i trening to sie przejada... :-P

Rozumiem , ze posiadasz kiere :D

 

 

Swego czasu jeden ziomek probowal na Simracingu w GTR2 , ale to widac od razu gdy ktos jezdzi na klawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , ze posiadasz kiere :D

Swego czasu jeden ziomek probowal na Simracingu w GTR2 , ale to widac od razu gdy ktos jezdzi na klawie...

pogadaj z miazga ^^ on cos o tym wie.. i na dodatek krecil naprawde dobre czasy na myszce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

pogadaj z miazga ^^ on cos o tym wie.. i na dodatek krecil naprawde dobre czasy na myszce :)

No nie przecze , ale tamten zawodnik powodowal destrukcje :D na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziu... z rfcentral zassalem 4.8 gb dodatkow :P teraz zasysam racex... polecacie jeszcze cos czego nie ma na rfcentral?:P

jeszcze jedno.... poleci ktos mody i autka/trasy w stylu wrc?:)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Generalnie auta to Subaru Impreza oraz Lancer Evo... Trasy offroadowe sa w dziale dirt tracks bodajze. Jesli nie chcesz palowac sie z limitem na rFactor Central to wejdz na skryo rfactor:

http://www.skro.de/

Tutaj bez limitow masz to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej grac na kierownicy.. ja swojego logitech kupilem za 100 zl i nie zaluje.. wykatowany ostro. Teoretycznie byl uzywany... a w praktyce nowy hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raceX daje radę ;] pojeździłem M3 - bardzo dobry porcik,, pojeździłem wyścigowymi i mieszane odczucia ;] za dużo gripa,, jest łatwo,, o ile pamiętasz gdzie będzie zakret i hamujsz tam gdzie trzeba to prowadzenie tych bolidów nie nastręcza problemów ;) jeszcze alfa 75 jako tako, ale i e30 i wszystko nowe z alfą i seatem na czele klei się tak że ciężko wpaść w poślizg jak się chce ;]

 

są jeszcze jakieś fajne mody których nie znajde na rfcentral ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz.. nie moge sie z tym nie zgodzic... zreszta tor przejechany przeze mnie setki razy w gtr2 :) chodz sa roznice na tej trasie w gtr2 i rfactor.. niewielkie ale sa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zajrzeć do nas na Ts PPc Team:-) Poza Tdu upalamy także w rF troszeczkę.

Polecam mody - RaceX 1.2, Megane Trophy, Lamborghini Gallardo. Najwięcej znajdziesz na rfactorcentral.com

Jest też fajny zestaw tras - Dennis best tracks - ponad 3 gb:-)

My jeździmy na hamachi jakoś tak z przyzwyczajenia i nie ma problemu z lagami itd.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, zbierzemy się z Wormem z tego forum i dołączymy. Jakie mody są obowiązkowe, żeby później nie było skuchy że czegoś nie mamy. Czy wszystko to co jest wymienione na kilku ostatnich stronach?

ps. Jak macie ustawione kierownice bo mi jakoś dziwnie się jeździ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...