Skocz do zawartości
GuC!o^

RFactor

Rekomendowane odpowiedzi

Ta tylko jest jedna wersja Istanbul Park, robie tam 1.28.xxx ale ISI BMW 07 + wszystkie helpy wyłączone oprócz sprzęgła i jest ciężko, FSONE jest troche łatwiejszy, mam takie wrażenie chociaż nie chciało mi się setupu zmieniać więc może dlatego jest łatwiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam najbardziej na FSONE 07. Poniżej jest video z efektem deszczu i nowymi teksturami ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=LGV83UaIQYs

 

Ten też jest fajny ale to już chyba nei fsone:

 

Ten drugi link to '2007 Sauber BMW F1 1.0' od CTDP robione dla ISI, ale deszczu tam nie ma.

 

http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?I...uber%20BMW%20F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazało, że F1 Sauber 07 był robiony przez CTDP, to myślę, że teraz CTDP nie będzie miało konkurencji ;) mieli zapewne dostęp do danych/parametrów od strony sponsorów saubera czyli intela. Także wydaje mi się, że ich fizyka będzie najbardziej zbliżona do rzeczywistości, co potwierdza właśnie ten oficjalny dodatek sabuer 07, gdzie fizyka zwłaszcza opon jest najlepsza ze wszystkich modów F1 jaki wyszły pod rfactora. Trzeba czekać na sezon 2006 od nich. Co do deszczu, to tak jak pisze Sewer. Team od fsone, pewnie dorobi odpowiednie teksturki drogi, doda do niej powierzchnie gładką, żeby odbijało się światło, do tego jakieś sprite'y aby z pod kół wydawało się że leci woda, no i fizyke odpowiednio zmodyfikuje.... aby było złudzenie, że jedziemy w deszczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku, wiedz, ze w FSONE 2006, w najnowszym patchu (bodajze 1.52) dodana jest własnie fizyka opon z F1 Sauber 07, takze mozna spoko jezdzic w FSONE, a ja tez czekam na wersje CTDP, choc najbardziej chyba nie moge doczekac sie modów F1 z wczesnych lat 90tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak przedstawia sie sprawa z rFactor?

 

Czy na moim sprzecie pogram naprawde plynnie w ta gre z dodatkiem F1?

Jak prezentuja sie wymagania gry po dodaniu najnowszych patchow, nie wiem czy jest sens wydawania 100zl na to.

 

 

Jak z prezentuje sie poziom komputerowego przeciwnika?

 

Jest jakies aktualizowane demo, ktore pozwala sprawdzic jak sie gra, wymagania itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij sobie z http://www.rfactor.net demko i sprawdz, w demku jest mod BMW F1 06, wiec bedziesz miał pogląd na wydajność. Moge ci powiedziec, ze plynnosc tez zalezy od modów i torów, ale generalnie gra nie ma jakis super wymagan, poza tym mozna zjechac z detalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak przedstawia sie sprawa z rFactor?

 

Czy na moim sprzecie pogram naprawde plynnie w ta gre z dodatkiem F1?

Jak prezentuja sie wymagania gry po dodaniu najnowszych patchow, nie wiem czy jest sens wydawania 100zl na to.

Jak z prezentuje sie poziom komputerowego przeciwnika?

 

Jest jakies aktualizowane demo, ktore pozwala sprawdzic jak sie gra, wymagania itp?

Na moim sprzęcie jest to zazwyczaj high/medium więc Ty też nie powinieneś mieć problemów. Warto przetestować to demko. Będziesz miał lepszy obraz niż gdybyśmy Ci napisali. Engine jest bardzo elastyczny i zdecydowanie wszystko lepiej chodzi w rFactor niż GTR2 pod względem płynności. Gierka jest warta polecenia.

Edytowane przez BigSpider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie jezdze z komputerowym przeciwnikiem, bo raczej mam niemiłe wspomnienia z tym zwiazane, w rFactor, to w zaleznosci od moda, moze byc dobrze, moze byc tragicznie, ze nie da sie z nimi jezdzic. Całkiem dobry komputerowy przeciwnik jest w GTL, GTR 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia... Po co Ci emulować dx'a pod liunxem ? nie możesz mieć dwóch systemów ? windy do gier ? BTW. winex emuluje chyba prawie wszystko. Zresztą nie wiem czy do emulowania dx'a i tak nie trzeba mieć windy zainstalowanej... przynajmniej kiedyś tak było w przypadku winex (kiedyś jak to dopiero powstało to się bawiłem, wtedy tak było, bo potrzebne są dll'e z dx'a i przy konfiguracji tego też trzeba było podać chyba ścieżki do windy nie pamiętam). Zaznaczam, że nie wiem jak jest dzisiaj, ale dla mnie nie ma sensu emulować czegokolwiek związanego z windowsem pod linuxem :| To jest profanacja linuxa.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by to powiedziec.. Chcialbym byc choc troche legalny ;) . Cedega chyba nie potrzebuje zadnych dodatkowych bajerow. Po prostu jest i tyle - to wystarcza. Przynajmniej tak mysle..

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://liga-f1.net/sls/ - polecam zgłosić sie do ligi obecnie gramy w rFactor + FSONE06 + Skin Pack 2007, brakuje nam paru kierowców. Bolidy nie różnią się osiągami, a więc nie ma znaczenia czym sie jeździ. GP jeździmy regularnie co tydzień i często wieczorkiem jeździmy po pare osób, dodatkowo jest team speak i ogólnie fajnie sie jeździ. Podstawowom zasadą początkującego gracza, który dołącza do ligi nie są czasy, a rozwaga czyli to czy potrafi utrzymac sie w odpowiedniej lini na torze i nie obijanie się o przeciwnika ;P. Polecam rejestrowanie sie na forum ligi. Aha nie jestem jej adminem ;P. Dzisiaj pierwsze szansy na dostanie licencji na forum pisze co dokładnie trzeba mieć, aby grać z nami.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moje prośby do wszechmogącego zostały w końcu wysłuchane:

 

http://cenega.pl/gra_opis.php?ID=3185

 

Dołączona grafika

 

Nice! :-D

 

 

P.S.

Czy ktoś jest w temacie jaki mod został użyty w trailerze Cenegi - swoją drogą bardzo polecam looknąć.

 

P.S.2

Szkoda, że na okładkę trafił Nick i to jeszcze ze starym ze starym bolidem...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Hehe , na Labie i Simracingu temat jest juz od paru dni. Tez sie ciesze.

 

Z Cenega wspolpracuja ludzie z Simracing.PL - kompatybilnos z modami zachowana :)

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...