Skocz do zawartości
GuC!o^

RFactor

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

 

to się podziel, jak wydłużyć czas replaya do np 10 min ???

 

pozdrawiam

lol ? w któres z głównych opcji w menu jest podmenu "replay fridge" czy jakoś tak nie pamiętam ;] jestem w pracy więc nie zobacze... Tam ustawiasz długość replayu i czy ma nagrywać etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ? w któres z głównych opcji w menu jest podmenu "replay fridge" czy jakoś tak nie pamiętam ;] jestem w pracy więc nie zobacze... Tam ustawiasz długość replayu i czy ma nagrywać etc...

:oops: thx faktycznie :oops:

 

próbował ktoś ten Shanghai international Circut

 

http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Shanghai%20KRC

Edytowane przez gallp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem z wersją demo,

odpalam grę, pokazuje sie okienko, do wyboru jest free tial i buy, oczywiscie klikam free trial, pokazuje sie logo rfactor, ekran na chwile robi sie czarny, nastepnie wraca do pulpitu, nadal jest poprzednie okienko tylko ze juz teraz z samą opcją buy...

 

 

jakies pomysły ? :sad:

 

 

 

 

EDIT

 

heh, w cfg/shader level wystarczyło wybrać DX7 zamiast Auto :P sry za spam ^^

Edytowane przez 2cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy mod który chcesz odpalić wymaga FULL. A fsone06 jest tylko bet 0.4 udostępniona, bez dźwieków/kokpitów i modele niektóre low. Trzeba poczekać aż zakończą pracę nad nim. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rh też, MMG też (to Ci od f179)... btw do CTDP wyszły nowe dźwięki ;)

 

http://rapidshare.de/files/33252916/Sound_...NoelF1.rar.html

 

Zrobione przez maniaka (; Ściągałem próbki w .mp3 i zrobiły na mnie wrażenie... Sprawdźcie, ja dopiero w niedziele zobaczę ;]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie niestety niemiło zaskoczyła... Włączam, zmieniam sterowanie, wyjeżdżam na wyścig, stoję w boksie i pierwsze wrażenie - ta gra jest z 97'? Wszystko ma nienaturalne kolory, a ludzik w boksie jest jak wycięty z kartonu i nieudolnie przykryty jakąś teksturą w niskiej rozdzielczości... Ruszam. Zbliża się pierwszy zakręt - zwalniam. Skręciłem i zaskoczyła mnie podsterowność jakbym jechał starym jelczem po lodzie. Grę usunąłem następnego dnia, bez prób jazdy w F1 i bez instalowania modów. A szkoda, bo się napaliłem, że znalazłem następcę LFS. :(

 

A może mój zawód, to kwestia braku kierownicy?...

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem na łyk-end kier. Logitech Formula Force EX i ni jak nie mogę zjechać do 1,32 sec. na Monza. Oczywiście bez helpów ale to pewnie wina kierowcy.

Sysak jak masz możliwość to pożycz cokolwiek ale poniżej w.w. modelu nie schodź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kto ma MOMO niech mi powie na jaką ma ustawioną wartość "FF Strenght" ? Mile widziane także inne ustawienia pod MOMO. Przecież wszystkie podsterowności i nadsterowności wynikają ze złego ustawienia kiery. Ubolewam, że nikt z programistów o to przede wszystkim nie zadbał, przecież to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...