Skocz do zawartości
GuC!o^

RFactor

Rekomendowane odpowiedzi

http://rtracker.org/racing-simulator.php?id=614 -> wersja 1.3 Interlagos w końcu da się jechać na ctdp:P

 

Whats new on this version

 

* New textures

* Smoth brake areas without fake bumps from previous version (This makes CTDP F1 races much better).

* New TV cameras

* Working videowalls

* Some bugs and glitches fixed.

A TU mój przejazd na monzie etcc, bmką, wyjazd z garażu i jedno okrążenie. Wypas modzik! Kto nie może się zdecydować niech sobie obejrzy go ;] hehe.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie wczorajszego wyścigu na Interlagos zaintrygowało mnie jedno zdarzenie. W jedym z bolidów jak pokazywali widok z kamery nad dynią Raikiego pokazały się dane "coś jak MOTEC" i gdy dawał gazu obok throotle pojawił się button "TC". Czy ja dobrze rozumuje, że ma on włączoną kontrole trakcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu, jak się ścigają na TC to ja w rfaktorze też sobie tak będę jeździł. Zejdę o kilka sekund niżej na okrążeniu :)

Jezeli sobie smigasz offline to jasne.

Jezeli masz zamiar kiedys uczestniczyc online to zapomnij o TC bo nie bedziesz wiedzial jak sie jezdzi tak Ci w nawyk wejdzie TC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sobie smigasz offline to jasne.

Jezeli masz zamiar kiedys uczestniczyc online to zapomnij o TC bo nie bedziesz wiedzial jak sie jezdzi tak Ci w nawyk wejdzie TC.

No i to jest największa zmora simów.

W realu jest tak a w simach tak, no to po co te simy robią... aby naśladowały nieprawdę?

Z tego co widzę na wysciagach F1, to w simach jest za bardzo nierealna - czytaj utrudniona na maxa - jazda.

Nie wiem dlaczego skoro to ma być naśladowanie reala. Nie wspominając już o ustawieniach to nawet kiera skonfigurowana według rfactora np w F1 jest tak, że chodzi tak ciężko jak w jakiejś ciężarówce - z FF. A na realnych wyścigach kiera kręci się jak oszalała.

Niech lepiej to poprawią w rFactorze bo zamiast skupić się na tym co najważniejsze w wyścigach czyli gumy, paliwo itd... trzeba się szarpać z bolidem. Oczywiście z powodzeniem jeźdzę bez TC ale moje czasy na Monzie na BMW są kiepskie: 1:23:8xx, w porównaniu z realem.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku => wrzoc ten przejazd na cos innego, bo przez caly weekend probowalem pobrac go, ale sie nie udalo.

http://www.speedyshare.com/637139302.html

 

prosze.

 

EDIT: a nawet nie post pod postem :P widze że jakiś nowy skrypcik antyspamowy w php w silniku forum :D

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LCC - jesteś pewny, że nie masz odwrotnie ustawione FF w rFactorze? Bo ja tak miałem domyślnie na Logi FF GP - musiałem ustawić na minusową wartość, żeby było prawidłowo. Wcześnie kiera chodziła ciężko i zamiast się samemu centrować to "dochodziła" do końca w prawo lub lewo, w zależności od tego w którą stronę jej było bliżej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Panowie , jest juz pełna wersja? gdzie można kupić ?

petrumi :) gdyby nie to, że jeździłes z nami w GTL to bym pomyślał, że nie trafiłeś w topic ? :) :lol:

 

Gra już od dobrych kilku lat na rynku :) jednak wysyp dobrych modów dopiero od wakacji nastąpił, nie wliczając w to np. PPC. Kupić można tylko via internet, na stronie oficjalnej lub poprzez wersje demo, taka mała aplikacja webow'a. Przelewając kase przez karte kredytową np. MasterCard. Była akcja na PRS'ie ale już za późno ;) Ci co się zdecydowali klucze dostaną prawdopodobnie 26-27 października.

 

@Kaeres tak od MMG z modem f179 b.dobrze zrobiona, ale niektóre budynki zwłaszcza tekstury na nich, reklamy i kerby trochę mnie denerwują :). Zobaczymy co ctdp spłodzi, bo bahrain w ich wykonaniu to mistrzostwo świata :>

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałem ciała bo zapisałem się na listę ale pojechałem na wakacje i zapomniałem o tym. Rzadko tam zaglądam na to forum i nikt nie wysłał maila przypominającego... Trudno - moja wina.

Po ile Was wyszła ta gra?

btw, dzięki za info - troche przespałem temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wychodzi przy obecnym kursie > 120zł. Czyli rabat jest.

rFactor był z założenia tworzony właśnie pod mody z jak najbardziej zaawansowaną fizyką i silnikiem graficznym na owe/dzisiejsze czasy. Rożnice między gtr/gtl jeżeli chodzi o fizykę to ŻADNE. Jeżeli chodzi o klasy wyścigów ogromne :). Zajrzyj na http://www.rfactorcentral.com i zobacz przede wszystkim w dziale Hall of Fame mody etc. jakie są. A najlepiej przejrzyj w dziale Car Mods. :) np McLaren F1 Challenge itd. Rewelacja. Silnik jest bardzo elastyczny, można w nim zmieniać praktycznie wszystko co się chce w fizyce, problem jest taki, że muszą do tego podejść odpowiedni ludzie... (profesjonalni, majacy doświadczenie zarówno w real'u jak i wirtualnym tworzeniu tego typu rzeczy, zwłaszcza jeśli chodzi o fizykę!). Czego efektem jest już kilka wypasionych modów. W chwili obecnej śmiem twierdzić że rFactor jest najlepszym sim'em z największymi perspektywami, cały czas wspierany/rozwijany przez ISI. Dodatkowo można konwertować trasy z GTR2/GTL do rFactora. Nie wspominając o kodzie sieciowym, który jest lata świetlne przed GTR/GTL :P. Szkoda tylko że ISI za czysty silnik + kilka oficjalnych torów zrobionych przez nich i Sauber'a życzy sobie tyle kasy :( a moderzy robią niesamowitą robotę za friko.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...