Skocz do zawartości
GuC!o^

RFactor

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Kaeres, Shanghai, troche dzis pojezdzilem, narazie jeszcze nie jezdze na maks mozliwosci, czas poki co to 1.44.2xx, defaultowy setup troche pozmieniany: wiekszy docisk, krotsza skrzynia, 70% brake pressure.

Jezdze dalej.

 

EDIT: Juz jest 1.42.4xx

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu pomęczyłem trochę BMW Sauber i obniżyłem czas do:

MONZA: 1:23:8xx (oczywiście def. setup, tylko obniżyłem spoilery).

Czuję, że jeszcze zaatakuję 1:22:xxx, ale to już będzie w Ferrari :)

 

Co do Shanghai to zaraz po MONZIE to mój najbardziej ulubiony tor w F1. W sam raz do bicia rekordów, tak jak Monza. W TOCA bardzo pięknie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh śmiejcie sie.. gram w rf (1 z 3 gier jakie mam w ogole ;) + soldat i css..) na klawce, offline, full realistycznie, dla zabawy, sam dla siebie :]

wole przejechać 500m (no sporo wiecej.. troche już sobie brykam) do pierwszej ściany w gpl czy rf niż zostać mistrzem gier na refleks w rodzaju nfsa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super ale rowniez wspolczuje jezdzenia na klawie w ta gierke na fuul realizmie.

Sciagnalem ten tor Shanghai ale niestety nie da sie na nim grac :/

Kolorowe szachownice, scina fest.

Powalcze przez weekend z tym torem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam @Kucyk, że musiałem z 5 minut się wpatrywać aby go zobaczyć. A wracając do gry i realu to fajne wydarzenie z tym lusterkiem dzisiaj na torze :) Fajnie byłoby gdyby w rFactorze były elementy które odpadają i rzeczywiście wpływają na jazdę innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam @Kucyk, że musiałem z 5 minut się wpatrywać aby go zobaczyć. A wracając do gry i realu to fajne wydarzenie z tym lusterkiem dzisiaj na torze :) Fajnie byłoby gdyby w rFactorze były elementy które odpadają i rzeczywiście wpływają na jazdę innych.

Nie za bardzo rozumiem tego wplywania na innych.

Jak najedziesz na spojler ktoregos z konkurentow to nic sie stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak odpadnie to przejeżdzam przez niego jak przez papier. A chodzi o to aby mnie podczas zderzenia spowolniło, wywaliło z drogi lub coś w tym stylu.

Nie wiedzialem a slyszalem, ze rFactor ma jeden z lepszych silnikow kolizyjnych online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem a slyszalem, ze rFactor ma jeden z lepszych silnikow kolizyjnych online.

Chodzi o walkę "blacha w blache" na torze.

 

BTW. jakie macie czasy na shanghai ?? Tor jest bardzo trudny ;( Robert jutro będzie miał bardzo ciężko. Trzeba 3mać kciuki :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...