Skocz do zawartości
lordmistrzbobek

Jaka nagrywarka DVD z obecnych na rynku jest najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Ja również wahałem się pomiędzy: Pioneer'em 110 i NEC'iem 3540A... Jednak po przeczytaniu watku na cdinfo.pl (temat ma 83 strony) oraz MEGA testu na cdrinfo.com zdecydowałem się na BenQ DW1640!

 

Spawarka wyglada dobrze, pali wyśmienicie i korekcję błędów ma OK. Jednym słowem P O L E C A M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania Jurasa.

Czy ktoś wie jak nowy LG 4167

wypada na tle dobrze sprawdzonego 4163?

 

Pozdrawiam

1658686[/snapback]

ja obecnie wlasnie posiadam LG 4163 B i jak na razie jestem zadowolony :)

jest cichutki i wogole :)

Mialem do wyboru albo wlasnie LG albo NEC-a bo na Benq trzeba bylo czekac 2 tygodnie :(

Do LG przekonala mnie najdluzsza gwarancja , forma tej gwarancji ( door 2 door ) oraz ze jest odrazu z oprogramowaniem ( Nec byl bez i Benq bodajze takze )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie na tym forum nie znalazłem większej recenzji ani też opini na temat LG GSA-4167B

Mam zamiar kupić na dniach nagrywarkę i zastanawiam się właśnie nad tym LG i nad Benq DW1640

 

(Lite-On SOHW-1693S chyba odpada :?: )

 

Licze na waszą pomoc w wyborze :wink: bo sam juz nie wiem która będzie lepsza :wacko:

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada wasze benq?Bo ja jestem troszke wkurzony bo moja wyglagda inaczej niz na zdjeciu, i nie wiem czy mi jakiejs kuszki nie wcisneli z biosem od benq.

1672459[/snapback]

Moje wygląda tak że po lewej stronie nic nie ma i po prawej 4 znaczki. Pdobno jak jest box to po lewej stronie jest napis Benq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOX BENQ ma napis("BENQ" po lewej stronie, jak to napisał PB782)a OEMY nie mają.

 

A co do LG 4167B to czytałem że korekcję błedów mają do d***. Może nowy freeware to poprawi :rolleyes:,ale ...........

Ale narazie to był brał Benqa i tak zrobie jutro :D heh

 

Pozdrawiam

Edytowane przez S-I-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już właścicielem BenQ DW1640 i pierwsza płytka wypalona bez problemu, nagrywarka cichutka, dobra korekcja błędów, polecam!

1666321[/snapback]

Jak zwykle jestem maniakiem ciszy... powiedz mi a CD jak CI rozbuja na maksa to nie przeraża Cię ? Bo mnie tak :] tylko że być może jak zwykle buda mi niesie drgania.. walcze z drganiami ostatnio bo mnie to z lekka zaczyna irytować :)

ale sam Benq 1640 (bo takową mam) właściwie śmiga bezszelestnie na DVD ofcourse ale CD to już nie mogę tego powiedzieć.. poa tym kupiłem wersję bulk.. to chyba taki oem + soft .. wersję OF3 (black) no i ogólnie jestem zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiliscie sie do tego Liteona a moim zdaniem nieslusznie. Bardzo dobre nagrywarki. Do tego masa biosow do wyboru.

Podobno awaryjne, ale jakos sie jeszcze nie spotkalem (mam kontakt z piecioma, CD i DVD) - no przepraszam, serwisowalem jedna, bo spieprzylem flash biosu (ale serwis lyknal) :lol:

 

Powiedzcie mi, w czym sa one gorsze od innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z CDRW liteon'a bylem zadowolony, ale DVDRW 832S to szajs jakich mało. Niepotrafi poprawnie przeczytac plytek ktore sam wypalił.

 

Tymbardziej ze nawet raz mi nie chcial przeczytac orginalnej plytki dvd.

 

Wiec nastepnym razem kupuje cos innego, pionek lub moze ten Benq do ktorego sie wszyscy tak modlą, chociaz ciezko mi sie bardzo przelamac, firma benq kojarzy mi sie z noname'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...