Skocz do zawartości
lordmistrzbobek

Jaka nagrywarka DVD z obecnych na rynku jest najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

LG odpada, nie mam zaufania do tej firmy. Benq też bo to jakaś lipa pewnie, pierwsze słysze o tej firmie. Zainwestuje w Pioneera ;)

1562399[/snapback]

Tą wypowiedzią troszke przylamiles ;)

Po pierwsze... LG DVD to co innego niż CD ;)

po drugie, Benq ceni się dobrze, jest elegancka..

a po trzecie, zrobisz sam sobie źle tak wywyższając pioniera (jak odbieram za samą nazwe ;) pozdro:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą wypowiedzią troszke przylamiles ;)

Po pierwsze... LG DVD to co innego niż CD ;)

po drugie, Benq ceni się dobrze, jest elegancka..

a po trzecie, zrobisz sam sobie źle tak wywyższając pioniera (jak odbieram za samą nazwe ;) pozdro:>

1563101[/snapback]

Niekoniecznie!!!

Jeżeli chodzi o LG też do tej firmy zaufania nie mam, chociaż niektóre jej produkty są dobre, to jednak ich jakośc jest loteryjna

Co do Benq, heh firma nie jest zła, ale na dzień dzisiejszy stosunkowo mało znana, pozatym jeden serwis na cała Polske eeeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem wczoraj Benq 1640 za 167 zł w morele.net :D

Myślę, że będę zadowolony,

jakie płytki DVD+R polecacie w rozsądnej cenie i dobre jakościowo?

TDK mogą być?

1565856[/snapback]

 

Bierz TDK albo PLATINUMy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem posiadaczem tej nagrywarki nec 3520 a juz od poczatku roku

i mam problem

nie moge przegrac filmu nie zabezpieczonego

kolega ma palnik liteona i spoko przepala to co ja nie moge

plyty sa nowe nie porysowane nie zabezpieczone

a ja nie moge bo wyskakuje np: w 78% blad jakis i to juz 6 godzin i nic

probowalem :alkohol / clone dvd / nero / dvd ripper / dvd fab

i nic niektore nie odcztuja ze to jest krazek z filmem z innymi

filmami nie mam problemu lecz zdarza sie czesto ze nie moge zkopiowac lub zrobic obrazu i musze prosic kolesia z palnikiem

 

liteona i co mam powiedziec ze zrobilem zly zakup

biosy zmienialem i nic nie dalo

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć jak działają nagrywarki DVD po dłuższym okresie czasu np. po roku ? Ile razy serwis, czy są błędy zapisu, czy zapis z maxymalną prędkością wychodzi ok?

 

Może ktoś rozbierał jakąś nagrywarke DVD i moze powiedzieć coś o jakości wykonania, czy dużo kiepskich plastików, jakość optyki itp.

 

Potrzebuje takiej nagywarki która by mogła pracować wypalając ok 5 płyt tygodniowo, przez co najmniej 2 - 3 lata bezawaryjnie. Nie ważna jest szybkość, nie ważne bajery, ważne zeby wypalała zwykłe płyty DVD, tak 4x by nie zaszkodziło, zeby była solidna, dobrze wypalała na płytach DVD za 1zł albo i tańszych i miała 2 lata gwarancji. Co polecicie bo kompletnie sie nie znam na DVD.

 

Wiem tylko, ze NECa nie chce. Kumpel na gwiazdke w zeszłym roku sobie kupił i są problemy z tańszymi płytkami i np. stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko, ze NECa nie chce. Kumpel na gwiazdke w zeszłym roku sobie kupił i są problemy z tańszymi płytkami i np. stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

1568172[/snapback]

 

hmmm ja nagrywam czesto na najgorszym koksie i moj stacjonarny cyberhome czyta to bez zaciec, na jakich plytkach ona ma takie problemy noi jaki to model neca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo cisza to jest przy moim plextorze px 716a ;]

1569069[/snapback]

Wychodzę z założenia że nie odzywam się na teamt na któreym się nie znam - więc testowałeś tego NECa że piszesz takie rzeczy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z założenia że nie odzywam się na teamt na któreym się nie znam - więc testowałeś tego NECa że piszesz takie rzeczy ???

1570040[/snapback]

NIE TESTOWALEM, ale widzialem u kumpla :)

pozatym w sumie prawie azda nagrywarka jest cicha jak jest nowa ;] a ja juz na swojej troche plyt wypalilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt więcej nie ma tego BenQ DW1640?

Napiszcie koniecznie jakie odczucia macie. Testy przerobiłem, wygląda, że taką bym właśnie sobie chciał sprawić.

Ale waham się jeszcze pomiędzy nią a LG GSA-4163B...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobrze

tak czytam i czytam i wychodzi ze z nizszej polki cenowej pozostaje ten NEC ND-3540A , bądz BENQ DW1640 .

którą wybrać, bo mam 200 pln i chcialbym kupić nagrywarke?

pozdro

 

czy może za 222 pln Pioneer DVD+/-RW DVR-109 bulk....?

Edytowane przez muranox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem popytać w sklepach, tego DW1640 jeszcze nigdzie nie ma teoretycznie, więc i opinii o nim obiektywnych nie ma. Natomiast ogólnie o BenQ nasłuchałem się samych niemiłych rzeczy, głównie na temat słabego, poniżej krytyki serwisu :/

A tutaj LG bije go na głowę, bo dają nowy sprzęt wzamian za popsuty.

Poza tym w jednym sklepie facet twierdził jakoby sprzedawał BenQ nagrywarki (oczywiście nie tą 1640 bo jej jeszcze nie ma u niego) i sypały się nieźle, a potem były problemy z tym ich serwisem :(

 

Tylko powtarzam to co usłyszałem, nie sugerujcie się też zbyt mocno tym.

No bo w sumie na papierze BenQ wychodzi lepiej. Teoretycznie bebechy Plextora powinny zrobić z niego super żyletę, ale.... Dlaczego one są w dawnym "Acerze"? Może to tak jak z Asus i AsRock?

 

Nie wiem, ale teraz obstawiam LG'ka.

Jeszcze poczekam jakiś czas, pozastanawiam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...