Skocz do zawartości
mArrAtoN

Zaproszenie Do Gmail

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie dziwne np. jest to, ze jak załączasz plik to nie ma tam czegos takiego jak "załącz" - jest samo wybierz. Dopiero jak dasz wyślij, to zaczyna ściagac plik. Niby nic, a jednak mnie to irytuje.

 

Ps.

Jaka jest max. wielkosc załacznika w gmail?

1614198[/snapback]

10 MB - ale pamiętaj że plik który na dysku zajmuje np 6 MB w poczcie zajmuje nawet 8 MB ( kodowany w base64 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproszenie juz mam ale chyba szybko przestane korzystac. Moze jestem w bledzie ale :

1)dlaczego nie moge uzywac ksiazki adresowej jak forwarduje maila??owszem jest tam autouzupelnianie ale kur...jak chce wyslac do wiecej niz 1 osoby albo do kogos kogo maila nie pamietam to sobi eto mozna wsadzic. Czy jest jakis sposob zeby zrobic tak jak np zrobili w o2.

 

2)Czemu jak forwarduje maila attachmenty sie nie przesylaja tylko sam text?? Moze gdzies cos trzeba zaznaczyc czy co ?

 

Jesli nie da sie nic zrobic z tymi 2 punktami to mam gdzies taki mail , jak dla mnie jest bezuzyteczny , bo co ja mam kur...nosic prz sobie ksiazke z adresami i za kazdym razem jak chce przeslac plik to go sciagac na dysk i uploadowac jeszcze raz?????? blllleee to juz wole o2 i 3dniowe wysylki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killua: mi sie zalaczniki forwarduja razem z mailami, wiec napewno da sie tak zrobic, moze cos odznaczyles ?

 

A co do ksiazki to chyba nic z tego... rzeczywiscie kicha. Nie korzystam juz z gmaila od jakiegos czasu ale wczesniej tego nie zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja w innej kwestii...Od wczoraj mam dziwny problem i w outlooku, nie chce mi sciagac poczty z gmail :/

 

Zalozylem nawet jeszcze raz konto (w outlooku) wg wskazowek na stronie i dalej to samo :/

 

Oto blad:

 

Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'pop.gmail.com', Serwer: 'pop.gmail.com', Protokół: POP3, Port: 995, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd łączy: 10060, Numer błędu: 0x800CCC0E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja w innej kwestii...Od wczoraj mam dziwny problem i w outlooku, nie chce mi sciagac poczty z gmail :/

 

Zalozylem nawet jeszcze raz konto (w outlooku) wg wskazowek na stronie i dalej to samo :/

 

1725131[/snapback]

Mam to samo tylko błąd że upłynął czas oczekiwania na połączenia się z pop.gmai.com. Korzystam z Mozilla Thunderbird 1.07 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej problem mam, uruchamiam OE, wpisuje hasło, zdycha na 'Trwa łączenie' .. Chwile potem wywala błąd "Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'pop.gmail.com', Serwer: 'pop.gmail.com', Protokół: POP3, Port: 995, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd łączy: 10060, Numer błędu: 0x800CCC0E"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ustawienia serwerów pop i smtp.

Powinny byc takie jak w tym topiku.

Dokładnie takie mam, podczas łączenia w Thunderbirdzie wyskakuje błąd : "Wystąpił błąd związany z serwerem pocztowym POP3. Odpowiedź serwera poczty pop.googlemail.com :" [ treści błędu nie ma :blink: ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się wzyscy na te Zaproszenia rzucili :rolleyes: Używałem kiedyś GMail. Był wygodny i szybki, choć nie obyło się bez kilku wpadek. Teraz od kilku miesięcy mam konto w domenie @yahoo.pl Duża szybkość, wygoda, Spolszczona pomoc. Jak masz jakiś problem to pisesz i na drugi dzień ci odpisują. Jestem pod wrażeniem :lol2: mam wrażenie, że ludzie chcą tylko zaszpanować dużą pojemnością konta i tyle. Bo po co komuś konto 3GB?? Raczej nikt tego nie wykorzysta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się wzyscy na te Zaproszenia rzucili :rolleyes: Używałem kiedyś GMail. Był wygodny i szybki, choć nie obyło się bez kilku wpadek. Teraz od kilku miesięcy mam konto w domenie @yahoo.pl Duża szybkość, wygoda, Spolszczona pomoc. Jak masz jakiś problem to pisesz i na drugi dzień ci odpisują. Jestem pod wrażeniem :lol2: mam wrażenie, że ludzie chcą tylko zaszpanować dużą pojemnością konta i tyle. Bo po co komuś konto 3GB?? Raczej nikt tego nie wykorzysta....

Mam oba konta i bardziej podoba mi się interfejs Google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z Gmaila. Mam już go od prawie roku i nie miałem z nim problemów. Pomoc też jest w PL. Sporo ciekawych rozwiązań, szybkość i pojemność nic dodac nic ująć.

 

100 zaproszeń mam !! chce ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, ale niestety nie dziala :(

Po wpisaniu wszystkich danych i zaakceptowaniu wyskoczylo mi takie cos:

Przykro nam. To zaproszenie nie jest poprawne. Sprawdzamy zaproszenia aby chroni naszych uytkownik󷠩 zapobiec naduyciom. Jeeli chcesz posiada konto Gmail moesz to osign dziki telefonii kom󲫯wej. Kliknij tu aby si zapisa (tylko na terenie USA). W innym wypadku popro przyjaci󠡢y wysali Tobie bezporednio zaproszenie.

 

 

Konto teoretycznie istnieje, ale nie moge sie na nie zalogowac :-|

Link, z kt󲥧o korzystasz, aby utworzy konto Gmail by juz raz uyty do stworzenia konta .....@gmail.com. Nie moe on zosta uyty ponownie. Aby stworzy nowe konto Gmail, potrzebny bedzie nowy link. Przepraszamy za niedogodno.

 

Jeli ju masz konto Gmail, wejd na http://mail.google.com by si zalogowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tez ma problemy z wysyłaniem załączników (takich od ok 200kB, bo mniejsze wysyłaja sie bez problemu) spod opery? Dodam, że spow www jest ok. z innymi kontami mailowymi problemu nie ma, tylko cos z gmailem nie chce i działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...