Skocz do zawartości
Gość sLiM JiM

Brothers in Arms

Rekomendowane odpowiedzi

No racja...też mnie to wqrza. Najgorsze jest to - podchodzę pod gości schowanych za jakimś murkiem, wstaję oni też - ja mu w łeb a ten dalej stoi. :|

 

Mimo wszystko czuję niedosyt...gra nie jest lepsza od COD...jest z nim na równi - pod jednym względem lepsza, pod drugim gorsza.

 

Ale klimat ma i to się liczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem troche no stwiedzam że średniak :-| , grafika nic nadzwyczajnego, no i sama grywalność też nic specjalnego, inowacyjny jedynie system sterowania drużyną, chyba lepiej zainwestować w strategie AKT OF WAR , bo z tego co w demo grałem to zapowiada się prawdziwy hit, według mnie BIA jest gorszy od call of duty a do ostatniego medal of honor, zupełnie się nie umywa, kolejny raz wyszło że zapowiedzi producentów swoje a rzeczywistość swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki problem z BiA! po zainstalowaniui gry gdy chcialem ja 1 raz odpalic, włączam i nagle wyskakuje okienko z napisem :

Build: (null)

 

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2408 MHz [1008985571328.000000 0] with 255MB RAM

Video: RADEON 9550 (6430)

 

General protection fault!

 

History: ULevel::SpawnActor <- (PlayerController) <- UGameEngine::PreInit <- InitEngine

czy moze mi ktos pomoc????????????? moje gg 3063484 PROSZE O POMOC!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gdyby nie całkiem ładne drzewa i trawa to grafika była by

klasy tej z MOHA czy CoD ,wymienione przez was błędy potrafią

zniechęcic do dalszego grania ,jak można było tak skopać tą grę ????

Zapowiadał się naprawdę interesujący tytuł a mamy niedorobionego clona

Medal of Honor

najbardziej mnie dobija brak:

1.Wychylania się

2.Czołgania

3.Brak możliwości przeskoczenia małych przeszkód

4.Troche ograniczone mapy ,mogły by być ciut obszerniejsze

tu powinni sie wzorować na FAR CRY

5.Błędy kolizji , "przy strzelaniu w klienta z odległości kilku metrów "

 

Jak na rok 2005 to średniej klasy gra ,

strasznie się zawiodłem :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

1337935[/snapback]

co z tego ze misje co taki jak byly w rzeczywistosci ? i lokacje sa rewelacyjnie odzwierciedlone ? jezeli gra ma wiele innych minosow. Powiem ci ze w innych grach tego typu lokacje tez byly podobne ! i misje jakie miales do wykonania np cod, moh itp tylko tam nikt sie tak nie "jaral" z tego. Odczowasz respekt dla broni? wez mnie nie rozsmiesaj pewnie nawet prawdziwej w reku nie trzymales ! a nie mowie juz o strzelaniu ! Brak krzyzyka dodaje realizmu ? to moze idz na strzelnice tam bedziesz mial realizm ! Panie brak tych rzeczy bardzo razi ! zeby czlogac sie nie dalo to juz szczyt wszystkiego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krolik wez troche przyhamuj, bo z pewnoscia nie masz pojecia co w zyciu robilem i co w rekach trzymalem :P :wink: I na twoje wypowiedzi " Brak krzyzyka dodaje realizmu ? to moze idz na strzelnice..." to ja ci odpowiem w twoim stylu i napisze: Chcesz sie czolgac to wyjdz na dwor i idz do parku albo piaskownicy moze jakis kolegow spotkasz :P Ehh...

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam problem z uruchomieniem gry,

przyznaje sie bez bicia jest to wersja 800MB obcieta z fimikow z emule icon_biggrin3.gif po instalacji i uzyciu cracka do odpowiedniej wersji gry ( teraz mam 1.2 po patchu, przy wresji 1.0 odpowiedni crack tez nie dzialal) pojawia mi sie komunikat :

 

General protection fault!

 

History: UGameEngine::Init <- InitEngine

 

szukalem innyc crackow, patchy niestety bez rezultatow, prosze o pomoc

dodam jeszcze ze gre uruchamiam przy pomocy alcohol 120% nie z plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty...szybki jest :)...

 

A ja tak sobie gram i stwierdzam że coraz mniej mi się gra podoba...Coraz bardziej uwidaczniają się wady gry. A najgorsze jest chyba to że grałem może z 3 godziny a jestem już grubo po połowie gry...

 

Kolejna niespełniona nadzieja :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

23 minuty...szybki jest :)...

 

A najgorsze jest chyba to że grałem może z 3 godziny a jestem już grubo po połowie gry...

 

Kolejna niespełniona nadzieja :|

1338858[/snapback]

Skad wiesz,ze to polowa gry Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladka extras, mamy D-dać +8 dni, ja jestem w 7dmym, na tym pagorku co w 1 misji jest, kaza mi znalesc nasze czolgi, ide za strzalka i spotykam ichniejszy czolg ktory do mnie strzela, ktos do tego doszedl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladka extras, mamy D-dać +8 dni, ja jestem w 7dmym, na tym pagorku co w 1 misji jest, kaza mi znalesc nasze czolgi, ide za strzalka i spotykam ichniejszy czolg ktory do mnie strzela, ktos do tego doszedl?

1339168[/snapback]

Ten czołg, który do ciebie strzela, to jest Niemców czołg, musisz go jakoś ominąć tak samo, jak i następny, i jeszcze zlikwidować wielu Niemców. Twoje czołgi będą na moście. Dalej już będziesz wiedział.

 

Świetna gra, szkoda, że taka krótka. Mniej więcej od połowy jest dużo ciekawsza, również trudniejsza.

Edytowane przez Waldek82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOŻE BOŻE BOŻE ta gra miała miażdżyć swoich poprzedników a mnie zniechęciła po 10 minutach, dawno takiego niedorobieńca nie widziałem, a szkoda bo miałem smaki pograć w coś fajnego ale znowu przyszło mi obejść się smakiem i czekać na sprawdzonego CoD. Pozdrwaim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ludziska, widze ze ladnie mi kolega Feniks pojechal :-|, od razu dziekuje za slowa obrony od niektorych (draak, kojak, jin, sulaco - thx man) i przepraszam ze jeszcze nawiaze do tego ale no musze chlopaki.... Co do karty za 2000zl (dokladnie dalem 1600zl), to kupilem ja sobie bo mnie na to stac, raz na rok czy 1.5 robie modernizacje komputera bo jest to moje hobby, poprostu lubie wydawac pieniadze na kompa (i wydaje tyle na ile mnie stac), zreszta dlatego tutaj jestem, jestem forumowiczem bo nie bede klamal, - jestem maniakiem (duza czesc z nas jest maniakami i to jest fakt). Ale co w tym takiego dziwnego, kurde ludzie maja rozne hobby, i jezeli to kochaja to wydadza kazda zlotowke na to. Mam te swoje bioreczko w domu, tam stoi sobie super sprzecik i jak wracam z pracy i widze ten moj kacik to mi milo, wlacze go sobie i ciesze sie ze mam moc pod reka. To samo jest z maniakami samochodow, wkladaja kasiorke w auto, w tuning w sprzet audio itp. i tez ciesza sie jak dzieci gdy potem nim jezdza. Nie rozumiem czemu mnie tak atakujesz, przeciez moja sprawa, mam kase - od jakiegos czasu naprawde dobrze zarabiam, nie mam jeszcze dzieci wiec wydaje tylko na siebie i dom, samochod tez mam ( to apropo ze kupil bym za ta kase samochod - mam nissana sunny) Do tego zenie sie 3 wrzesnia :D , zycie mi sie uklada, komputery to moje hobby, zapewniam Cie ze gdyby nie bylo mnie stac to bym tego sprzetu nie kupil. Jest to poprostu moje hobby, nic nie poradze ze jest drogie, nie bede tylko dla pieniedzy zmienial upodoban i przezucal sie np. na zbieranie pocztowek. Ja posiadam 21" monitor, kupilem go okazjonalnie, pod niego kupielm tez grafike, bo gra na nim w 1024 no jest powiedzial bym troszke meczoca. Dobra sorka za tego offa, ale nie pierwszy raz znalazl sie ktos na forum kto atakuje ludzi ktorzy maja lepszy sprzet od niego mowiac ze jest smieszny ze kupil cos tam do kompa za 2000zl

 

aha, a co do internetu, to akurat tak sie sklada ze w miejscu gdzie mieszkam, nie moge miec internetu, neostrady jeszcze nie ma, kablowki tez, a modemowego nie wlacze bo nie mam lini telefonicznej, bo mi nie potrzebna uzywam komorek, prznajmniej narazie pewnie niedlugo zaloze tel. Do tego mam internet w pracy

1.2MB/s (10Mbps) pewnie o takim niecie mozesz pomazyc, wiec po kiego mi net w domu, jak mam takie mega lacze w pracy.

 

co do gry, to polupalem troche w weekendzik, i gierka sie rozwija robi sie coraz ciekawsza.

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, nie no jak czytam niektore wypowiedzi to sie zalamac idzie :(

Pogierczylem chwileczke, jakies 2 godzinki :) i powiem, ze gra jest naprawde ciekawa ... poniewaz :

 

1. Nie jest to zwykla strzelanka, typu CoD ... w, ktorej sami rozwalamy polowe niemcow , ktorzy brali udzial w wojnie :) ... pomysleliscie z tej strony o realizmie ? , bo za przeroszeniem pieprzenie, ze nie mozna sie czolgac, obracac glowy, palic , gwalcic i mordowac mija sie totalnie z celem ... Gra ma dostarczac rozrywki ... a wojna w realu chyba nie bylaby rozrywka ...

 

2. Gra ma naprawde dobry klimat ... Jak juz ktos napisal, ze mozna czuc strach brzed bitwa z niemcami ... i ja tez sie z tym zgadzam :)

 

3. Nowatorski pomysl odnosnie sterowania ... I to jest chyba jeden z najwieszkych plusow przemawiajacych za ta gra ... bo ile mozna grac w CoD , Medal itd. Kazda gra sprowadza sie do schematu : Jak najwiecej aminicji, Jak najciezsza bron, Jak najwiecej niemcow (tudziez japonczykow) :P ... toz to sie robi naprawde nudne. A w BiN kierowanie oddzialem, jest naprawde zarabiasta sprawa, bo nie ma szturmowania kazdego posterunku niemieckiego, gdyz, po czesci zwiazujemy sie z naszymi zolniezami i nam ich szkoda ^^ tak, wiec trzeba kombinowac, zeby ich nie stracic i przy okazji samemu przezyc .

 

Ja tam na ta gre nie czekalem jakos specjalnie ... Jednak bardzo mi sie spodobala :) I wam ja tez polecam :)

 

Pozdrawiam,

WhiLLeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku proszę by wreszcie ktoś przeczytał to co pisze ze zrozumieniem a nie tylko czytał bo muszę po kilka razy pisać to samo.

 

[ot]

Feniks: co cie obchodzi kto ile kasy wydaje? To nie sa twoje pieniadze, wiec nie rozliczaj innych z tego na co je wydaja... EOT

[/ot]

Pytam się kogoś kto ile zarabia i na co przeznacza pieniądze? Nie zauważyłem, więc sobie daruj.

 

widze ze ladnie mi kolega Feniks pojechal / Nie rozumiem czemu mnie tak atakujesz

Pojechał? Atakujesz??? Nie przesadzasz?

Przepraszam Cię bardzo ale pokaż mi w którym miejscu Cię atakuje bo może coś przeoczyłem.

Forum służy do tego by każdy mógł się wypowiedzieć bądź przedstawić poglądy na jakiś temat. To właśnie zrobiłem, przedstawiłem swoje zdanie. A jest ono takie że uważam że wydawanie takich pieniędzy na podzespoły do kompa jest bez sensu. Chyba mam prawo do takiego zdania, nie? Nie uważam tego za atak.

Gdybym kupywał samochód to zapewniam Cię że do pełni szczęścia wystarczył by mi cinqecento a nie jakaś super wyspasiona bryczka bo przemieszcze się tym cinkolem z punktu A do punktu B tak samo jak i tą wypasioną bryczką.

Jordi naprawde nie musisz mi mówić jaką masz sytuacje materialną, ile zarabiasz, gdzie pracujesz i co robisz z kasą bo mnie to guzik obchodzi.

Wydawanie grubej kasy na podzespoły do kompa uważam za bezsensowne z kilku powodów:

1. High-endowe części szybko tracą na wartości.

2. Różnice cenową mogę wydać na cokolwiek innego.

3. Do komfortowego grania wystarcza spokojnie sprzęt średniej klasy.

4. Nie uważam grania na pełnych detalach w rozdziałce 1024 z 786 za półśrodek

5. Za niedługi czas i tak będze coś lepszego oferujące "niespotykane do tej pory doznania wizualne".

6. Wydaje mi się że niektórzy - nie mówię że akurat Ty - dali się złapać w sidła marketingowe producentów którzy stwarzają złudzenie że bez sprzętu z najnowszej półki nie masz co podchodzić do nowych tytułów co akurat mija się z prawdą. Po prostu niektórzy zatracili się w pogoni za klatkami. I to właśnie nazywam zboczeniem. Bo chyba każdy maniak jest na jakimś punkcie zboczony, nie?

 

Jordi Twoja reakcja na to że w rozdziałce 1600 x 1200 coś Ci tam nie trybi wydała mi się o tyle dziwna że ja nigdy nie brałem pod uwage gry na takiej rozdzielczości ponieważ powyżej jakiegoś tam pułapu nie dostrzegam już różnicy poza wymaganiami.

Uważam również za głupie jak ktoś kupuje najdroższy możliwy podzespół i go wymienia na najnowszy jak ten się tylko pojawi. Po prostu nie widze w tym celu.

Jeśli chodzi o net to mówiłem że wziąłem Ciebie za przykład bo akurat byłeś pod ręką ale chodziło mi ludzi którzy wszystkie pieniądze wydadzą na coś "super" a nie mają w tym momencie kasy na rzeczy powszechne. Masz racje, o takim łączu mogę tylko pomarzyć chociaż nie twierdze że moje jest słabe. Wiesz to trochę brzmi tak jakbyś mówił: "Po co mi telewizor jak mam go w pracy". Niby efekt ten sam a komfort już jakiś inny.

 

Dobra sorka za tego offa, ale nie pierwszy raz znalazl sie ktos na forum kto atakuje ludzi ktorzy maja lepszy sprzet od niego mowiac ze jest smieszny ze kupil cos tam do kompa za 2000zl

Sorry ale masz jakąś manie prześladowczą? Kto Cię znowu atakuje?

A z tym tekstem o tym że atakuje ludzi którzy mają lepszy sprzęt ode mnie to chyba mocno przesadziłeś.

Po pierwsze skąd wiesz czy mnie na niego nie stać?

Po drugie i co z tego że masz lepszy komp? Czujesz się lepszy czy może jest on przedłużeniem Twojego ego???

Człowieku ja mam komp dostosowany do potrzeb. Ta konfiguracja mi spokojnie wystarcza do komfortowej gry na pełnych detalach w rozdzielczości 1024 x 786 co nie jest półśrodkiem. Po prostu nie wydaje pieniędzy ponad potrzebe.

 

Ps. W sumie skończcie ten temat albo załóżcie nowy bo wydaje mi się ze z powodu moich 3 zdań zrobiliście większe zamieszanie niż było to tego warte.

 

Ps 2 Jordi wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) (To nie jest atak :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pograł...

Ale tego, że nie ma czołgania i wychylania w żaden sposób nie można bronić. Jeżeli więc gry wcześniej miały ten patent, to brak go w nowej produkcji musimy traktować jako robienie kroku w tył. Chodź z drugiej strony te możliwości w takim dajmy na to CoDzie są naprawdę przydatne w trybie multi( no, może czołganie zawsze się przydaje). Ale z tego co czytam gra ma inne ciekawe rozwiązania i wszyscy o tym klimacie.... ehh muszę w to zagrać...

 

Edit: Przestańcie się już kłócić :P Przecież Jordi powiedział, że to jego hobby, więc tu argumenty, ze tracą te podzespoły wartość bla bla bla nie mają prawa bytu...

NIe róbice już offa... ok??

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Feniks06, by faktycznie zakonczyc tego off topa napisze jedno: za polsrodek uwazam granie w 1024x768 na panelu 19'' (wcale to nie oznacza, ze wspolczesne lcd nie potrafia idealnie skalowac rozdzialek)/19 i up CRT.

 

Teraz chwytasz, a moze powtorzyc?

 

PS. Nie zarzucaj innym niedokladnego czytania postow, jak sam masz z tym problemy.

 

PPS. To tez, wbrew pozorom, atak nie jest. Sprostowanie si, atak nie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, czaje chociaż na temat LCD też mam swoje zdanie ale to już nie miejsce na tego typu rozważania biorąc pod uwage że wszyscy sobie już dali ładnie buzi na zgode :D

 

Tak, w ogóle to długie jest to BIA?

 

Ps. Jordi jakbyś chciał jeszcze coś dodać na temat dyskusji to pisz na pm żey tu już off-topa nie walić :)

Edytowane przez Feniks06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie...

 

Przeszedł już ktoś grę ?? Nie mam ostatnio czasu żeby grać, ale powiem tyle - jestem obecnie w misji gdzie trzeba zdobyć farmę (w koło masa dymu, szkopy z MG42) - doszedłem do tego momentu w jakieś 5 godzin (może nawet mniej). Krótkie to strasznie.

 

Btw - w BiA nie miało być sytuacji w których przeciwnicy pojawiają się znikąd a tu wyskakują z kapelusza co chwilę, krew człowieka zalewa - siedzi 6 szwabów na wysepce i się okupują - zabijam ich i zaraz nowi się pojawiają :|. Najśmieszniejsze to jest z naszymi towarzyszami - zabiją mi ich a w następnej misji cudownie ożywają...

 

Twórcy się pośpieszyli jednym słowem - można było z miesiąc poczekać, doszlifować, poświęcić czas na betatesty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było włączyć od razu tryb difficult. Ja gram tak od wczoraj i nie jsetem nawet w 1/4 gry. A jak tylko ktoś z moich zginie to load... bo mi ich żal. Serio! W tej grze idzie się zżyć z kolesiami z drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tytułu... tyle gadania i taka kiszka...

Teraz z gier traktujących o WWII warto się zahaczyć o "Silent Hunter III", z tego co widze po tym co piszą ludzie to gra wypasik... no chyba że to tylko pierwsze wrażenie...

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...