Skocz do zawartości
BiAłY

Co dostaliście pod choinke?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem takie rękawiczki, że teraz mogę spokojnie ruszać z ekspedycją na biegun. Do tego czekolade i snikersa...ogólnie jestem zadowolony. Najbardziej jednak to się cieszę z tego dobrego jedzenia :D

Pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w tym roku tez sie wpisze..a niech strace ;)

 

2 x spodnie

troszke kasy

X-Fi z podpisu :D

kuferek na 540 CD/DVD od mojej dziewczyny :D

troche słodyczy (chcialem aby poszło w "jakość" a nie "ilość" i tak dostałem)

dezodorant

 

w tym roku sam sobie zrobilem w sumie prezenty świąteczne sam na nie zarabiając :) mobo, grafa, RAM, głośniki, mycha - to wszytsko sam sobie sprezentowałem :D

 

a co kupilem innym:

Mama - broszka+perfum

Ojciec - skarpetki+gatki :D

Dziewczyna - depilator do nóg+suszarka do włosów+golf z hmmm zakiecikiem?? heheheh..nie wiem jak to nazwac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweter - przyda sie na zapowiadane w styczniu mrozy.

Worek slodyczy z pracy, z ktorego po powrocie do domu juz niewiele zostalo (rozkradli mi :P)

 

W zasadzie to tyle z prezentow...

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

slodycze

100 pln

kosmetyki AVON

maszynke gillete power mach m3

podkoszulek z napisem :ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA

hyhyhyh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm..... koledy z rodziną spiewać?? :lol: Chyba jestem na to za stary (22lata) :)

ja mam 18 i juz jestem na to za stary:)

To ja jestem od was starszy i powiem jedno .... wy jeszcze do przeżycia świąt nie dorośliście. Może kiedyś w przyszłożci zrozumiecie o co w tym wszystkich chodzi. Jak czytam takie posty jak te wyżej to mi sie niedobrze robi. Dzieci chcą być super cool zioą i sie tak wyłamują.

życze wam wszystkiego najlepszego

 

A nawiązując do tematu ... dostałem piżame i jakieś tam pachnidła. Oczywiści dziadkowie sypną mamoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beldessarini del mar - zestaw na własne życzenie - wybierany przez moją lepszą połówkę

reszta to niespodzianki:

szalik, xavras wyżryn dukaja i woda toaletowa no-name :D

no i kupiłem sobie sensowny śrubokręt krzyżowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm plecak Jansporta :] Jutro jeszcze dostane jakieś mniejsze prezenciki no i zaczynam skupowanie prezentów innych bo szukam odtwarzacza MP3 paro GB no i zegarka :] :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem:

Karte do doładowania komy [;

Bluze (taką fajną, ciepłą jak choliera, od środka wyszyta polarem)

mp3 512 Lago (czy coś w tym stylu :P) [; thx Ralphi13 (bateria mi już sie kończy xD)

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ale niczego takiego sie nie spodziewałem :) Merry Xmas [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x sweter (nie wiem jak to robią ale obydwa fajne i pasują :blink: ), gatki (kurde też pasują.. mierzyli mnie ? :blink:) trochę $, fajny porfel od mojej dziewczyny, pomarańcze, czekoladki. cukiereczki etc.. :) własnie zjadłem głowę czekoladowemu mikołajowi :D

 

ogólnie - święta pod względem prezentów bardzo udane :) a najbardziej sie cieszę że każdemu przypasował prezent ode mnie,, o! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam dostalem, w sumie nie przykladam wagi do tego. Wazniejsze bylo spotkanie z rodzina przy stole.

 

 

A od kobiety :26: (Oczywiscie nie dokladnie)

 

Czemu musze miec perfidnie **** swieta ....az do nowego roku... :neutral: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem skarpety, czekolade, płyty czyste, konfeti i cos tam jeszcze drobnego :D

 

W sumie lubie swieta bo jest taka fajna atmosfera :D rodzinna :P No i do szkoły nie tzreba chodzic :D A teraz tylko przygotowanie do sylwka i znowu powrot do tego samego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak u bruce'a i kilku kolegow, u mnie tez nie bylo zyczen, choinki itd. Bo po co robic swieta na sile? Prezentow nie dostalem i nie mialem takiego zamiaru nawet... Wczesniej tylko troche $$$ od starszego na monitor do 2nd kompa i to mi wystarcza.

Aha.. kumpel mi jeszcze proca wypozyczyl do testow, ale sa [ciach! itd.] swieta i nie ma gdzie radiatora pod s.A dostac ;[

Pzdr.

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...