Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

To trzeba będzie sobie poczekać do lutego. Pewnie pod koniec przyjdzie WinFasta dosklepów wysyłkowych i bedzie ja mozna kupić. Jeśli jednak ktos by zobaczył ja wcześniej niż pod koniec lutego w sklepie www to prosze o wysłanie mi linka. Dziekis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba będzie sobie poczekać do lutego. Pewnie pod koniec przyjdzie WinFasta dosklepów wysyłkowych i bedzie ja mozna kupić. Jeśli jednak ktos by zobaczył ja wcześniej niż pod koniec lutego w sklepie www to prosze o wysłanie mi linka. Dziekis

1227873[/snapback]

mam gdzieś że dostanę bana na forum za śmieszne polskie przeklinanie, życie toczy się także poza forum :P jestem polakiem i będe przeklinał po polsku i jak często mogę :lol: :blink: :lol: :mur: dane dotyczace karty podesłałem ci na PM , na drugi raz proszę o szukanie w tym temacie podałem skąd była karta, więc przypominam, hurtownia Pronox, magazyn z Katowic , w sklepach jedynie na zamówienie pewnie

Edytowane przez BLACK_MONKEY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej za 780 zl 6600gt?czy moze 6600 sie na niego moduje!?

1231072[/snapback]

 

Sparkle osiaga na rdzeniu podobno 540 ale pamieci to inna sprawa :unsure:

Moze i lepiej kupic GT ale zamiast wydawac na grafe 800 zl przynajmniej jak dla mnie lepiej kupic 6600 AGP za okolo 600 zl i zostaje jeszcze na RAM.

 

Mozna kupic i grafe za 2500 ale wg mnie to sie po prostu nie oplaca - za to da sie juz fajnego kompa zlozyc - bez monitora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. To po co wymieniac wogóle grafiki?? Jak wszysko chodzi to trzeba zaczekać. A jeszcze może radeony jakies mocne wyjdą na AGP i będą się dobrze @?? Trzeba jeszcze poczekać nie ma co sie sr*ć z tymi 6600 na AGP poczekac na krok ATI (:::::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole poczekać na 6200 jak osoiągnie poziom 400 zł. Bo za 600 zł to naprawde się nie opłaca.

1231254[/snapback]

Asus GF 6200 kupisz za jakieś 380 złotych. jest to jedna z najlepszych kart GF 6200.

Przypuszcam, że wersja AGPO jak bęzdie nie będzie droższa niż 420 złotych - nie sprzedawałaby się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeForce 6600 Gigabyte GV-NX66256D 256MB (128-bit) TV/DVI BOX kosztuje tylko 615 zł. Jestem ciekawy czy ktoś miał już tą kartę i co może o niej powiedzieć?? Dobra, jak się kreci i czy nie chańbi innych GF 6600??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span> 9500 64MB 256Bit magistrale z pamięciami 2,8 samsung czy lepiej czekac na 6200 na AGP? Dzieki za szybka odpowiedź bo nie wiem co zrobic mam w kupnie właśnie ta karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się <span style="color:red;">ORT: <span style="color:red;">ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></span></span> 9500 64MB 256Bit magistrale z pamięciami 2,8 samsung czy lepiej czekac na 6200 na AGP? Dzieki za szybka odpowiedź bo nie wiem co zrobic mam w kupnie właśnie ta karte

1232108[/snapback]

Wlasnie sie pozblem takiej grafy jak ty masz (FX5700 - 400zl dostałem) i ja zamieniam na 6600 PCX (no cala platforme zmieniam na 64bit tak BTW) i radziłbym wziąć 6600AGP gdyz watpie zeby 6200 dalo sie tak kręcić jak 6600...ale jak juz musisz to lepiej poczekaj na 6200AGP, przynajmniej nowsze technologie (jesli Cie to rusza wogole, mnie nowinki techniczne kręcą ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczna jest niieprawdaż ;)

 

http://pics.computerbase.de/news/9811/2.jpg

http://pics.computerbase.de/news/9811/1.jpg

 

 

To co mnie dręczy - to świadomość pamięci 4,0 ns

 

Czyli takie same jak w 6200 :(

 

zostaje czekać na 6200 - skoro karty identyko to po co przepłacać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sliczna jest niieprawdaż ;)

 

1233160[/snapback]

 

To jest Sparke a na tej karcie sa Hynix 3,6 ns czyli nie tak zle. Jak narazie trudno dostac 6600 a o 6200 AGP nic nie slychac - cena nie bedzie wiele nizsza od 6600 :) Wiec raczej sie nie oplaca jej produkowac :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiam właśnie czy nie wymienić mojej karty na 6600 właśnie tylko czy będzie mi się to opłacało bo raczej wyraźnej różnicy szybkościowej nie zobacze...

1234081[/snapback]

na 6600 nie gt ci sie nie oplaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po wsadzeniu tego Sparkle'a 6600 AGP do mojego kompa - patrz podpis - nie usmaży mi sie komp?

 

zapomnialbym.... najważniejsze....  zasilacz to no-name 300 W

1234251[/snapback]

Komp to i tak może ci się w każdej chwili usmażyć...

Tylko kwestia czasu :-P

Zainwestuj koniecznie w dobrą zasiłkę a potem pomyśl o zmianie innych podzespołów!

A odpowiadając na pytanie:

ryzykujesz już i tak bardzo a 6600 jeszcze zwiększy ryzyko dymu spod obudowy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest dosc skomplikowany, w każdym razie zamówilem juz tego geforce'a (nie mialem wyjscia). Chodzi mi teraz tylko o to co zrobic zeby sie to wszystko nie popalilo. Nie mam kasy na nowy zasilacz. Czy obniżenie powiedzmy taktowania procka do jakichś 1100 Mhz, odłączenie jednego dysku i ew. napędu combo (jedynym urządzeniem czerpiącym prąd z molexów oprócz karty bylby jeden dysk twardy) dałoby jakąs szanse ze ten komp przezyje z miesiąc? Jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak fiat 126p do mercedesa. FX byly strasznym niewypalem, a 6600 to jest naprawde dobra, wydajna karta.

 

pozdroweczka

1234574[/snapback]

bez przesadyzmu

5900 ma się do 6600, może jak renault Laguna do Audi A6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesadyzmu

5900 ma się do 6600, może jak renault Laguna do Audi A6

1234578[/snapback]

no dobrze moze przesadzilem, ale roznica jest naprawde duza. Mam kolego ktory ma wlasnie 5900xt. Jest o wieeeeele slabsza od mojej (sprawdzone na wszystkich grach ktore sa dostepne w polsce), a 6600 w wielu grach i benchmarkach jest wydajniejszy od mojej.

 

pozdroweczka

 

edit: chodzi mi o 6600GT. Szczeze powiedziawszy nie wiem dokladnie jak sytuacja wyglada ze zwyklym 6600.

Edytowane przez Wojtas Wrocław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica między 6600GT a FX5900 to około 30%, i oceniła to osoba która wcześniej miała taką karte tak ja a teraz ma Winfasta 6600GT, myśle że 6600TD i FX5900 wypadną porównywalnie z lekkim wskazaniem na FX lecz po podkręceniu 6600, myśle przegoni oczywiście FX :) ma ktoś już 6600 na AGP? jak się spisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW :)

 

od BAAAArdzo dawna nie logowałem się na forum, ale śledze uwaznie niektóre wątki i mam wiadomość, która chyba ucieszy wszystkich chętnych i napalonych na 6600AGP, które w dodatku się ładnie kręci - rdzeń do 500-550.

 

Nie będę się zbytnio rozpisywał więc szybciutko zapodam linka:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40536451

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40536725

 

i sam się chyba wybiorę też na zakupy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...