Skocz do zawartości
nitz

Geforce 6600 / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ediee

no ale ja wole miec besz gier, same pudełko, nawet sterów, instrukcji, a zeby karta była tansza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

no alebo zestaw małego elektronika, dostajesz pcb, osobne kodensatory, układy, gpu, pamieci i skąłdasz :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 6600 Leadteka z komputronika chyba trzeba bedzie troche poczekac, bo na razie im sie co chwila data dostawy zmienia. Bylo na 2 lutego, pozniej na 4 a juz sie data na 7 lutego zmienila...

A nie wiecie jak to ma byc z pcprojekcie moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie ustawiłem wszystko na High, 1024x768, Anisotropy 1. więc tak:

w pomieszczeniach to 60-70 najczęściej, ale jest i ponad 100, na zewnątrz tak 40-50, najczęściej, ale jest także ponad 60 :), a co do spadku, to nie spada poniżej 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to co wy tu modzicie to znaczy że kalabanga ma 6600non GT od Ladateca?? I ma takie wyniki znaczy że jest karta gitesowa??

 

kalabanga jakiej masz formy tego 6600?? A możesz powiedzieć jakie masz pamięci?? I ile ns?? Dzięki

 

Moim zdaniem karta powinna być tańsza ale bez zbędnego oprogramowania i gier które leża i zbierają kurz. Ja tam wolałbym dac 40zł mniej i bez tych fajansowatych gierek mieć chyba że jak w MSI będą porządne to może być za tą kase.

 

P.S zmieniłem zdanie nie kupuje 6600GT za drogo kupie 6600non GT i HDD 160 GB barracudy :) Moim zdaniem lepsze rozwiązanie dla mnie w gry tak nałogowo nie rzępolę

Edytowane przez model3100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to co wy tu modzicie to znaczy że kalabanga ma 6600non GT od Ladateca?? I ma takie wyniki znaczy że jest karta gitesowa??

 

kalabanga jakiej masz formy tego 6600?? A możesz powiedzieć jakie masz pamięci?? I ile ns?? Dzięki

1251129[/snapback]

Wszystko jest kwestia miejsca w którym się testuje w Far Cry - gra ma bardzo duże rozbieżności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

kalabanga ma spakla 3.6ns, aha jakbys mógł to sprawdz jakie maks wyniki w 2003/2005 po maks oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc tak, na starcie o/c takie jak miałem, przy których karta działała stabilnie czyli 550/630, niestety w FarCry pojawiły się arty, nie wiem czemu bo w innych grach nie ma artów przy tych ustawieniach :/ core zmniejszyłem do 530 a pamięci do 610, artów nie było a wyniki: na otwartej przestzreni teraz praktycznie poniżej 40 nie spada często jest ~45-55, a nawet więcej. W zamkniętych już buja się 70-80 i of coz więcej, a poniżej ~54 nie spada.

 

P.S.1. zaznaczam, że włączałem losowo kilka lvl, więc pewnie trzeba by było przejść grę od początku do końca.

 

P.S.2. Kartę mam Sparkle, już to mówiłem, pamięci są hynixy 3.6 ns.

 

aha i FPSY były mierzone FRAPSEM.

 

p.s.3. niedobrze mi się robi od tych cukierkowych kolorów w FC :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje chłodzenie w obudowie to jakiś lipny cooler na procku :/ oszukał mnie sprzedawca, ale rozwodzić się nie będę, budę mam rozkręconą, poniżej grafy znajduje się Live więc może chamuje powietrze :/ jeszcze z HuntKey'a wieje powietrze :)

 

ale mówię artów w innych grach nie ma przy max o/c tylko FarCry jak narazie. Aha komp stoi obok grzejnika, który jest aktualnie na 5 odkręcony :) zakres ma 7 :D <rotfl>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

powiem ci, ze zadne gf 6600 nie maja za dobrwego chłodzniea, ja mam zamówionego gigabyte tez daremne chłdozenie, sparkle daremne, winfast troszke lepsze ale za to [gluteus maximus] bo radiatorów nie mozna ząłozyc, bez przróbek a na saprkle/gigabyte mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalabanga ty jestes gosciu ja ci powiem ja ci pisze jakie masz chłodzenie budy a ty mi piszesz o procu ale spoko mozna to było inaczej zrozumiec (ediee gdzie kupiłes gigabyte podaj linka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakies photo do GIGABYTE-a 6600?? Dzieki z góry a Swoją drogą ciekawe jakie ma pamięci GIGABYTE jak ma Hynikx 3.6ns to biore GYGABYTE a jak ma jakies lipne SZAISUNGI [samsung] to mam go w **** A właśnie z tym Ladatecem to lipa radiatorków nie mozna będzie załozyć szkoda ale co tam zdradze raz Ladatecka na kozyść GYGABYTEA jeśli będzie miał dobre pamięci :) Prosze o jakiś link do tego GYGABYTEA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalabanga ty jestes gosciu ja ci powiem ja ci pisze jakie masz chłodzenie budy a ty mi piszesz o procu ale spoko mozna to było inaczej zrozumiec (ediee gdzie kupiłes gigabyte podaj linka)

1251259[/snapback]

stary wyluzuj, napisałeś

 

"kalabanga a jak wyglada twoje chłodzenie w obudowie moze masz poprostu sałaba wentylacje, bo jak wiadomo na samej karcie to chłodzenie bogate to nie jest"

 

Zrozumiałem to jako chłodzenie obudowy, a się rospisałem i napisałem całe moje chłodzenie żeby się ludzie nie pytali. Co do samej budy to Ci napisałem że mam ją zdjętą, zarówno prawą jak i lewą cześć.

 

Co do smarków: to pisałem wyniki w 2003 podobne jak na ICompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

gigabyte bede miał ale na cpiexpress, karta zamówiona, wentyl jak na 9600pro z gigabytepodobny, troche wiekszy. a kupilem ja w pronoksie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalabanga spoko napisałem że mozna to było różnie zinterpretować ale to nieważne wszystko jest nieważne :D czytałem wasnie na komputroniki komentarze karty sparkle ale 6600GT słabo sie kręci i cos jakies dziwne kolory jeden napisał "lecz w far cry kolory są zbyt rażąc" co wy na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie kolory są ostre i normalne :) tzn nie widzę żadnych różnic od Albatrona gf4ti4200, którego tu wcześniej miałem.

 

P.S. tu leży pewnie wina sterów. Karty się niedawno pojawiły, więc trzeba będzie czekać . Mówię odnośnie tego pana na komputroniku. Jak wiadomo FC miał masę bugów. ( min. dlatego nie lubię tej gry :) ).

Edytowane przez kalabanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...