Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

A jak dla mnie polprawda.

Sony ogolnie cienko przedzie (jak na koncern tego kalibru) i PS3 jest swego rodzaju zagraniem va banque - jesli sie na tym wyloza, to moze to za soba pociagnac caly koncern.

Dodatkowo, jezeli jakims dziwnym trafem BR przegra obecna "wojne nosnikow", Sony bedzie po uszy w szambie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie polprawda.

Sony ogolnie cienko przedzie (jak na koncern tego kalibru) i PS3 jest swego rodzaju zagraniem va banque - jesli sie na tym wyloza, to moze to za soba pociagnac caly koncern.

Dodatkowo, jezeli jakims dziwnym trafem BR przegra obecna "wojne nosnikow", Sony bedzie po uszy w szambie :)

Nie chce robic offtopic ale jak narazie Blu-ray wygrywa :( (Wole tansze HDDVD) .... Pioneer wycofal sie z robienia napedow dvd na rzecz bluRay do tego dochodzi Apple i inne filmowe koncerny :( .... hmmm.... Nie chce zeby sony wygralo .....:( Nie lubie ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Nie chce robic offtopic ale jak narazie Blu-ray wygrywa :( (Wole tansze HDDVD) .... Pioneer wycofal sie z robienia napedow dvd na rzecz bluRay do tego dochodzi Apple i inne filmowe koncerny :( .... hmmm.... Nie chce zeby sony wygralo .....:( Nie lubie ich

A ja nie lubie czosnku. I co to ma do rzeczy? Jesli dla Ciebie liczy sie znaczek jaki jest na pudelku stojacym pod TV a nie gry, to gratuluje podejscia. Ja dzieki Sony zagralem w takie gry jak Final Fantasy, Ico, SOTC, MGS, God of War, GT, We love Katamari, troche nauczylem sie spiewac dzieki Singstarowi, ruszac nogami do rytmu dzieki DDRom i za to im chwala. Ja nie przepadam za XBoxem (mimo, ze mam i to pudelko) wlasnie dlatego, ze tam w zasadzie nie mam juz w co grac. Jak znowu zacznie tu padac, to moze sie skusze na FarCry Instincts, ale poki swieci slonce - mam gleboko gdzies granie (no, moze poza Katamari - jedyne, co mnie ostatnio bawi jako forma 10-minutowego relaksu wieczorkiem przed zgaszeniem swiatla). X lezy i sie kurzy, bo nawet divXow nie ogladalem od ponad roku. Na X360 widze tylko Pinate, wiec jego kupno na razie mija sie dla mnie z celem.

Licza sie GRY, a nie FIRMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licza sie GRY, a nie FIRMA.

dla niektorych niestety nie i glownie z tego powodu tworza sie te wszelkie wojny fanboyowe. Mi sie podobaja gry z X'a, jak GRAW czy DOA4 i dlatego prawdopodobnie sie skusze wlasnie na tą platforme jako pierwsza. A PS3 w koncu kupie i tak, ale nie dlatego ze to jest SONY albo PlayStation, tylko dlatego, ze zaoferuja rowniez tytuły wpadajace w moj gust, jak MGS4, jak squele roznych gier jak Tekken, jak nowy projekt naughty dog itp itd.

 

Trzeba byc niezle infantylnym zeby tak poprostu, dla glupiej zasady i anty-fanboystwa krzyczeć "zniszczyc SONY", "Sony Bee", "Sony musi zbankrutowac i bardzo tego chce bo ich nie lubie" itp itd ;f

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do technologii blu-ray to cieszy informacja, że krążki są wytrzymałe na zarysowania. Tak w ogóle to dzięki Solid Snake za umieszczenie odnośnika do testu odtwarzacza BR:wink:

 

Kolejnym tytułem jaki PS3 otrzyma podczas swojej premiery będzie NBA Live 07.

 

Sony "prawdopodobnie" planuje wprowadzać nowe konfiguracje PS3 co roku - zapewne chodzi o rzeczy typu "większy dysk" czy "elementy rozszerzające możliwości urządzenia". Zmiany (i to jest oczywiste) nie obejmą procka, grafiki i pamięci - tu wszystko będzie po staremu, aż do śmierci konsoli.

HG: Is it planned that it extends its spec every year like PC?

 

KK: I think it's okay to release a (extended) configuration every year (laugh). Though I say it like a joke, Dell will do it and Apple will do it too. In PC, if you fix (the spec) for 2 years you'll be caught up (by competitors). Computers should be changing, right? It's inevitable that 60GB (HDD) will become short, memory may become short too. There are many possibilities.

Virtua Tennis 3 trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba na glowe poupadali...

Z przedostatniego zdania wynika, ze "modernizacja" pamieci nie jest wykluczona, a ostatnie sugeruje, ze i co innego mogloby sie zmienic.

 

Ja rozumiem, ze "Linux w PS3" i "PS3 to komputer", ale "Dell i Apple to robia, to czemu my nie mielibysmy" to zdrowe przegiecie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię być fanboyem ... Byłem jak miałem Amigę jestem i teraz jeżeli chodzi o Playstation

SONY - you will never walk alone ... (hehe)

taaaa? to bardzo ciekawe

napisz o tym coś więcej - z pewnością dużo osób na czeka na takie wyznania w tym temacie...

 

cutscenki prezentują się fajnie ale gdy pokazana jest gra na nawierzchni betonowej to niewiele się to IMO różni od poprzednich części - no ale trailer w kiepskiej jakości więc w rzeczywistości może będzie 'troche' lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

dla niektorych niestety nie i glownie z tego powodu tworza sie te wszelkie wojny fanboyowe. Mi sie podobaja gry z X'a, jak GRAW czy DOA4 i dlatego prawdopodobnie sie skusze wlasnie na tą platforme jako pierwsza. A PS3 w koncu kupie i tak, ale nie dlatego ze to jest SONY albo PlayStation, tylko dlatego, ze zaoferuja rowniez tytuły wpadajace w moj gust, jak MGS4, jak squele roznych gier jak Tekken, jak nowy projekt naughty dog itp itd.

 

Trzeba byc niezle infantylnym zeby tak poprostu, dla glupiej zasady i anty-fanboystwa krzyczeć "zniszczyc SONY", "Sony Bee", "Sony musi zbankrutowac i bardzo tego chce bo ich nie lubie" itp itd ;f

 

Wynika z tego ze jestes infantylny w podejsciu do osob ktorzy maja inne zdanie na niektore tematy niz ty,od zawsze krytykujesz innych przy okazji obrzucajac ich epitetami -bo twierdzac ze jakas osoba ma "glupie zasady" -oznacza w prostej lini ze jest tez glupi ,takich przykladow mozna by dac wiele ale nie chce mi sie szukac

Reasumujac z jednaj strony probujesz nieudolnie pokazac ze jestes "obiektywny" w ocenach a jednoczesnie jezdzisz po ludziach bo maja swoje zdanie rozne oczywiscie od twoich, jesli ktos zle zyczy sony itd itp to ma prawo tak pisac obojetnie czy ci sie to podoba czy nie -twoje osady i "tworcze przemyslenia" na temat innych osob sa jak najbardziej zbyteczne i nic nie wnosza do tematu a tylko psuja atmosfere -ktos z modow powinnien ci dac wrescie jakies ostrzezenie!!!!

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego ze jestes infantylny w podejsciu do osob ktorzy maja inne zdanie na niektore tematy niz ty,od zawsze krytykujesz innych przy okazji obrzucajac ich epitetami -bo twierdzac ze jakas osoba ma "glupie zasady" -oznacza w prostej lini ze jest tez glupi ,takich przykladow mozna by dac wiele ale nie chce mi sie szukac

Reasumujac z jednaj strony probujesz nieudolnie pokazac ze jestes "obiektywny" w ocenach a jednoczesnie jezdzisz po ludziach bo maja swoje zdanie rozne oczywiscie od twoich, jesli ktos zle zyczy sony itd itp to ma prawo tak pisac obojetnie czy ci sie to podoba czy nie -twoje osady i "tworcze przemyslenia" na temat innych osob sa jak najbardziej zbyteczne i nic nie wnosza do tematu a tylko psuja atmosfere -ktos z modow powinnien ci dac wrescie jakies ostrzezenie!!!!

czy mi sie zdawalo czy nie chciales ze mna rozmawiac? Widac, ze tej zasady sie trzymasz tylko gdy ci jest na reke.

 

 

btw: niezly tok rozumowania. Powiedzialem ze ktoś ma glupie zasady, to wg Ciebie znaczy ze ktos jest glupi czyli nazwalem go glupkiem czyli przy okazji obrzucam epitetami. LOL x 1000

a najlepsze, ze zaczynasz sam wypowiedz "jestes infantylny". Znowu jednemu wygarnia drzazge w oku, a sam ma belke.

 

btw. mowiles cos ze tu jest forum i mozna wyrazac swoje zdanie. No to wlasnie to zrobilem. Wyrazilem swoje zdanie o osobach, ktore ze zwyklej zawisci, zlosliwosci zycza drugiemu zle i to wg mnie, wg mojej opini jest kierowanie sie glupimi zasadami bo pisanie tekstow "sony musi zbankrutowac, bo ja tak chce, bo ich nie lubie" i do tego zero argumentacji wlasnie takie jest. Przeciez lepiej zeby ukochana, hamerykańska firma, ktora tak uwielbiam miala monopol.

 

Aha i kolejny paradoks w twoim postepowaniu. Piszesz ze jak mam cos do Ciebie to zebym pisał na pw. A co teraz robisz? Piszesz w topicu o konsolach, cały osobny post TYLKO o mojej osobie, tworząc zresztą kolejny ot i na koncu piszac "twoje osady i "tworcze przemyslenia" na temat innych osob sa jak najbardziej zbyteczne i nic nie wnosza do tematu a tylko psuja atmosfere -ktos z modow powinnien ci dac wrescie jakies ostrzezenie!!!!"

OMG LOLDWA! w kazda rzecz, ktora mi zarzucasz dokladnie robisz tak samo. Tutaj jest zaprzeczenie na zaprzeczeniu... i wlasnie takie zaprzeczenie samego siebie uskuteczniasz :F "Psuja atmosfere" - ROTFL - a co robi Twoj post teraz jak nie spowoduje kolejnego glupiego OT? I jeszcze jedno. Ja pisałem ogolnie o grupach osob, ktore w swiecie graczy wystepują, a nie o konkretnych osobach, tak jak ty to teraz zrobiles. Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Jak masz na drugie? Paradoks? Hipkryzja? Gołosłowie?

 

 

omg... jak sobie jeszcze przypomne ze TY mi hipokryzje zarzucales to sie turlam ze smiechu.

taki dorosly czlowiek a wdaje sie w dyskusje w stylu

-"jestes glupi"

-"sam jestes"

-"ja nie jestem, bo nigdy na innego nie mowie ze jest glupi a ty mowisz i jestes glupi przez to"

 

0_O

 

 

Reasumując:

-nie chciałeś ze mna rozmawiać? Nie rozmawiaj, ale sie postanowienia trzymaj. Albo zdecyduj, ze rozmawiasz, ale wtedy gdy ci sie skoncza argumenty nie odpowiadaj "mowilem Ci ze nie bede z tobą rozmawiał" ;o lol

-chciales robic podjazdy na PW a nie na publiku i tak głosno o to apelowales - czemu tego nie robisz i piszesz wlasnie na publiku?

-tak glosno krzyczysz ze to forum i mozna wyrazac swoje opinie? Czemu mi nie pozwalasz wyrazic swojej na temat grupy osob w swiecie graczy konsolowych? czegos co sie posrednio tematu trzyma w przeciwienstwie do oceniania mojej osoby?? Dlaczego?

-jeśli "osady i tworcze przemyslenia na temat innych osob sa jak najbardziej zbyteczne i nic nie wnosza do tematu a tylko psuja atmosfere" to po co piszesz wlasnie takiego posta o dokladnie takiej tresci spelniajacej wszystkie wymogi zawarte w cytacie?

 

dlaczego?

 

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nowy wywiad z Kenem

 

"The PS3 will begin evolving on the very day of purchase" - Sony Computer Entertainment CEO Kutaragi

http://techon.nikkeibp.co.jp/english/NEWS_...992/?ST=english

 

"Q: Increased use of network capabilities would entail the hard drive unit playing a greater part. Aren’t the capacity options rather low, at 20GB or 60GB, for this?

 

Kutaragi: I consider the PlayStation 3 a direct incarnation of the [personal] computer. A computer does not run a program directly from the CD-ROM drive; it is downloaded to the hard drive first. The PlayStation 3’s hard drive will likely be used in a similar manner – in a cache-like function. Some users will definitely run out of hard drive space, depending on how they use their console. Such users will have the option of purchasing larger-capacity hard drives. We may be releasing 120GB drives by next year or the year after that. Differences in hardware specifications should be seen simply as differences in configuration for that particular PlayStation 3 unit, not as a difference in version. As the PlayStation 3 is, as I mentioned before, a [personal] computer, we might even want to offer it on a BTO (Built-to-Order) basis, customized to the needs of each and every user. The hardware components have been designed in a modularized format with this possibility in mind, based on a concept which is entirely different from those used in household appliances or conventional game consoles. We allowed for expandability, opted for a standardized interface, and chose what parts to use just as we would have if we had been designing a computer."...

 

 

 

Kutaragi: Sony aims to emulate Apple with PS3

http://www.gamespot.com/news/6152519.html

 

ja jestem za ulepszaniem, ale pod warunkiem, ze bedzie to sluzylo tylko do korzystania z innych funkcji sprzetu. Jesli bede musial cos kupic, bo bez tego np nie bede mogl potem grac albo coś, to mam wtedy PS3 głeboko. Zresztą, jesli sony zrobiloby tak, ze trzebaby hardware odpowiadajacy za granie ulepszac, to nie wroze tej konsoli zbyt duzego zainteresowania.

 

Bladestorm - nowy lunchtitle

http://www.gametrailers.com/player.php?id=11274&type=wmv

nie wiem. Moze miłosnikom strategii sie spodoba ;)

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

super wypas nextgenowa grafa :lol:

Chyba raczej "super wypas niedokończona gra" ;). Też mi się wydaje że teraz to to raczej słabo wygląda ale podobno (no właśnie, podobno...) w wersji finalnej mają dojść jeszcze pewne szczegóły np. zobaczcie że te góry są "gołe" ale mają być docelowo pokryte lasami. Do tego na powierzchni mają walczyć inne jednostki. Jak to wyjdzie to się zobaczy...czas do premiery ucieka nieubłaganie. Chwilowo to też mnie to nie zachwyca :(.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś się nerwowo zrobiło w tym dziale :wink:

 

Sony Denies Splicing PS2 Into PS3

 

Some people may be telling you that the PlayStation 3 will have a PlayStation 2 on the inside. Sony says, Uh uh.

 

Backward compatibility is a hot topic at the moment, what with Microsoft first telling Kikizo that it would slow down the number of new Xbox games the Xbox 360 can play through hardware emulation and then taking it back and reconfirming continued support. Now it's Sony's turn, which is going quite the other way in its bid to support PlayStation 2 games already out there.

 

 

Rather than using emulation, the PlayStation 3 will at first include PlayStation 2 chips to take care of playing older games, or so says an unconfirmed report by Japanese magazine Ultra One, by way of a partial translation at IGN.

 

Going for the hardware solution has the major bonus of all PlayStation 2 games being supported immediately, thereby sidestepping problems of the sort Microsoft has had to deal with in getting more games supported through emulation software.

 

When approached for comment on the story, Sony told Kikizo that it would not comment on the rumours, but it did confirm that the PlayStation 3 "won't contain the entire PS2 architecture, as some of the online stories have alleged."

 

Sony's comments suggest that perhaps some PlayStation 2 hardware could find its way into the PlayStation 3. Even if that is the case, don't expect it to last long.

 

The prohibitive cost of including PlayStation 2 chips in the already expensive PlayStation 3 suggests the company would probably instead use this as a stopgap measure while it perfects its own software emulation tools.

 

Źródło:kikizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej "super wypas niedokończona gra" ;). Też mi się wydaje że teraz to to raczej słabo wygląda ale podobno (no właśnie, podobno...) w wersji finalnej mają dojść jeszcze pewne szczegóły np. zobaczcie że te góry są "gołe" ale mają być docelowo pokryte lasami. Do tego na powierzchni mają walczyć inne jednostki. Jak to wyjdzie to się zobaczy...czas do premiery ucieka nieubłaganie. Chwilowo to też mnie to nie zachwyca :(.

untold legends tak samo. Taki warhawk ale na pieszo ;p

tylko ze o ile w untold legends nie wierze ze cos sie zmieni, tak warhawk pozostawia cien nadziei ze jak te pol roku popracuja, to moze pokazac pazurek. Tak czy siak taka gra to nie moj klimat. Ja tam czekam na Ace Combat Next.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake & Gladiac - jeszcze jedna taka dyskusja, a obaj dostaniecie wolne od forum... takie gadki na PW/GG.

 

Bladestorm - nowy lunchtitle

http://www.gametrailers.com/player.php?id=11274&type=wmv

nie wiem. Moze miłosnikom strategii sie spodoba

Wyglada super, podchodzi mi troche pod Medievaluatea, tylko rozmachwiekszy :D Do filmiku mam tylko jedno zastrzezenie - dlaczego kawaleria ma kopie turniejowe zamiast bojowych? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snake & Gladiac - jeszcze jedna taka dyskusja, a obaj dostaniecie wolne od forum... takie gadki na PW/GG.

Wyglada super, podchodzi mi troche pod Medievaluatea, tylko rozmachwiekszy :D Do filmiku mam tylko jedno zastrzezenie - dlaczego kawaleria ma kopie turniejowe zamiast bojowych? :)

mi tez sie podoba, mimo ze takich gier nie lubie. Ale tutaj niezle wyglada moment jak np kawaleria rusza na koniach zostawiajac piechurów. A co do tego ze maja kopie turniejowe - kij wie jak to z grami koei. Moze chodzi o zmniejszenie kategorii wiekowej. A moze bedziemy mieli powtorke z Genji - wiesz... w historii Jap był Giant Enemy Crab to i moze się w przeszlosci na kopie turniejowe walczyło xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Chyba nie bylo:

PS3 Realtime

 

update:

 

IGN: The animation in her face was fantastic but the lip-synching looked

like it wasn't quite finished. What kind of technology is the team using to

create this kind of character emotion?

 

Thierry Prodhomme: This demo is just our first test. We are in the middle of

our R&D and artistic research on virtual actors, so we are still far from

the final result (although the audio in the AVI is slightly desynchronized

compared to the real-time 3D version running on PS3).

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^^ na gry ktore w pelni wykorzystaja moc ps3 trzeba bedzie troche poczekac. nawet nie licz ze jakies gry w dniu premiery wykorzystaja sprzet w stu procentach.. te ss co pokazales prezentuja 'rushed' game. wiele pozatym tez zalezy od producenta gier.

ja poczekalbym na komentarze na temat gier po premierze obu konsol..chce dodac tez ze grafika w grach to nie wszystko, ale o tym niechce dyskutowac bo to jest raczej forum o sprzecie i topic rzedu 80 stron wydaje sie na miejscu.

Edytowane przez phase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^^ na gry ktore w pelni wykorzystaja moc ps3 trzeba bedzie troche poczekac. nawet nie licz ze jakies gry w dniu premiery wykorzystaja sprzet w stu procentach.. te ss co pokazales prezentuja 'rushed' game. wiele pozatym tez zalezy od producenta gier.

ja poczekalbym na komentarze na temat gier po premierze obu konsol..chce dodac tez ze grafika w grach to nie wszystko, ale o tym niechce dyskutowac bo to jest raczej forum o sprzecie i topic rzedu 80 stron wydaje sie na miejscu.

Tymbardziej, ze porownywane gry w obu przypadkach, to gry, ktorych jeszcze nie ma (WH, T6) i o ktorych producenci mowili, ze są we wczesnej fazie produkcji. Do krytyki trzeba zaczekac do dnia premiery, bo jesli rzeczywiscie sie nic nie zmieni, to wtedy napewno jest to przegiecie.

 

W ogole warto by wziazc tez do porownania gry, ktore jak np. MGS4, mozna byc pewnym, ze pociete wzgledem pokazówek nie bedą.

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

co nie zmienia faktu, ze IMO 600$ to za dużo. Wg mnie dało by sie to przełknąć, gdyby do tańszej wersji można było dokupić HDMI. Wtedy bym kupił tańszą wersje i gdybym potrzebował kiedyś HDMI to bym sobie dokupił. A własnie. Ciekawe, czy konsola bedzie poprostu pozbawiona samego złącza, czy również bebechów odpowiedzialnych za HDMI. Nie znam sie na tym, ale jesli samego łacza, to moze da się zrobić moda :P Lutownica w ruch i jazda ;d

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

teraz sony naprawde przegielo !!,stwierdzenie ze ps3 to komputer jakos nie wywolal fali zainteresowania ,ale fakt ze byc moze do nowych gier bedzie mozna dokupic ram !!!to juz przesada, czytajcie ponizej

 

xboxnline

W wywiadzie przeprowadzonym przez japoński serwis PC Watch z prezesem Sony Kenem Kutaragim usłyszeliśmy wiele ciekawych i zaskakujących wiadomości na temat konsoli (?) PS3.

 

Kutaragi starał się przede wszystkim bronić wysokiej ceny swojego sprzętu i użył do tego celu dosyć kontrowersyjnych argumentów. Esencja całej wypowiedzi sprowadzała się do następującego stwierdzenia:

 

"Rynek zmienia się wraz z PS3. Playstation stała się komputerem..."

 

Minuta ciszy, panowie i panie. To przełomowe słowa, wskazujące jasno w którą stronę podąża koncern. I jeśli wydaje Wam się, że to kolejne wydumane głupoty jakimi nie raz karmił nas prezes Sony to zaskoczy Was dalsza część wypowiedzi, z której jasno wynika, że sprawa stworzenia konsolo-komputera przez tą japońska firmę jest jak najbardziej realna.

 

Nagabywany przez redaktora serwisu w końcu wyjawił, że w nowej konsoli Sony jak najbardziej realne stanie się modernizowanie i ulepszanie sprzętu, ponieważ złącza w PS3 będą typowymi złączami używanymi standardowo w PeCetach. Jeśli więc z czasem gry będą wymagać więcej przestrzeni na HDD czy więcej pamięci RAM będzie można odpowiednie rozszerzenia dokupić.

 

A więc tak wygląda wizja 10 letniej egzystencji PS3 w domu przeciętnego gracza, o której słyszeliśmy jakiś czas temu. Już teraz zapowiadana jest opcja zakupu PS3 z nagrywarką Blu-Ray, a więc ten element z pewnością będzie wymienny. Ciekawe tylko jak głęboko będzie można ingerować w bebechy samej konsoli. Czy wymiana w zasadzie najważniejszego elementu jakim jest karta grafiki także wchodzi w grę? Może także i Cella? Wszak w niedługim czasie pojawią się szybsze jednostki.

 

Ciężko stwierdzić, czy ta rewolucja idzie w dobrą stronę. Do tej pory najważniejszym argumentem w wojnie PCvsKonsola była fakt, że jak raz kupisz, to nie musisz nic wymieniać a i tak wszystko będzie działać idealnie. Jak widać szybko się to zmieni.

 

W takim razie czym jest PS3? Może to tylko płyta [ciach!]a z doczepionymi komponentami?

to ze zrodlem jest xboxonline nie zmienia nic poniewaz tam jest ten tekst przetlumaczony ,a to co twierdzi Kutaragi to poprostu przegiecie,kazdy z nas ma kompa i kazdy co jakis czas go modernizuje ,wtapiajac iles tam kasy na potrzebne nowe komponenty ,takze kazdy z nas chcialby od tego uciec i wydac kase na cos innego,jednak kupujac ps3 czyli konsole mozemy byc takze narazeni na kolejne wydatki i to hardwarowe!, ocene tego zostawiam wam!

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutaragi żyje w swoim własnym świecie...w którym konsole to kompy a kompy to...eee...nie wiem :). Dajcie sobie z nim spokój i już. Dysk dokupisz i jest oki (przy okazji w iXie 1 też można i w 360 też pewnie się pojawi taka możliwość). Z ramem pojechał ale chyba nie tak wyglądało oryginalne info (?) (nie było w prost napisane że chodzi o RAM ale też z kontekstu nie można było tego podczepić pod coś innego). Inna sprawa. Jak wymienić lub dołożyć ram do konsoli? Jak dotąd nic takiego nie było potwierdzone. Zdejmę obudowę to raz że stracę gwarancję a dwa że chyba tam ram nie jest w slocie jak w MoBo tylko jest jakoś wlutowany. IMO to raczej nie ma w tym prawdy i albo Ken walnął babola albo już sam nie wie co tam jego kolesie skonstruowali :unsure: . Może on specjalnie robi tyle zamieszania (w myśl zasady: nie ważne jak mówią, ważne żeby w ogóle mówili). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Moze i Kutaragi zyje we wlasnym swiecie ale to on decyduje jak ten swiat sony ma wygladac!!

 

Byc moze sony przygotuje odpowiedni slot pod jakas klapka od spodu konsoli ,zreszta posiadacze n64 tez kiedys mogli dokladac ram ,tylko,ze wtedy komputerow tak sie nie modernizowalo i nikomu to nie przeszkadzalo ,a dzisiaj nie dosyc ze pc to jeszcze ps3 modernizowac pod wzgledem pamieci, i jeszcze jedna uwaga: ta wypowiedz i mozliwosc dokladania ramu moze sie wiazac z ostatnimi rewelacjami dotyczacych zbyt malej wydajnosci ps3 chociazby wzgledem x360, pozatym moim zdaniem gorzej niz w Xboxie rozwiazany system zarzadzania pamiecia moze tez tej sprawy dotyczyc,tak wiec sony przygotowalo sobie furtkie na przyszlosc aby w razie problemow ratowac sytuacje

 

ps.kolejny raz pytam sie wszystkich fanboyow sony o wypowiedz w tej sprawie ktorzy nagle choruja na utrate pamieci dziesiatek wczesniejszych wypowiedzi odnosnie glownego przeciwnika sony a teraz nagle nie maja nic do powiedzenia , moze na ich miejscu tez bym sie wstydzil i nic nie mowil

 

Dla mnie sony = dno!! jesli chodzi o polityke i matactwo ,nie mowie tutaj o grach na platforme sony bo to nie ma z tym nic wspolnego

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nie powiem nic, ale mogło tu zajść małe nieporozumienie. Prezes Sony mógł mieć na myśli że PS3 bedzie spełniać te same funkcje co PC dzieki Linkusowi, a dodatkowo będzie można wymieniać dysk twardy na większy, w którymś z poprzednik newsów było zdanie na temat tego że serce konsoli (grafika+procek+ram) nie bedzie mozna zmieniac. To co przedstawił gladiac jako obiektywne (buhahahahahaahaaaa!!! ....yy....y.....y...he...he...) wygląda na subiektywne wymysły autora newsa. Słowa Pana Kutaragi zostały przytoczone tylko raz(!). A wszystkie pozostałe rewelacje, szczególnie to z tym ramem, grafiką i procesorem są tylko domniemaniem, apokaliptycznimi wizjami autora newsa.

 

Swoją droga - gladiac nie podał orginalnego zrodla. na xboxonline tez nie ma. Jest tylko podane że japoński serwis PC Watch przeprowadził wywiad - to niech przetłumaczą wywiad, a nie podają jego apokaliptyczną interpretację (bo oczywiście każdy w polsce zna japoński na blaszke, prawda?). Z tego też powodu stwierdzenie "to ze zrodlem jest xboxonline nie zmienia nic" jest próbą manipulacji nieuważnym czytelnikiem w wykonaniu gladiaca. No chyba że świat się zmienil i MS kocha Sony i pomoże im przy PS3, a wogóle gdy ta wyjdzie na rynek wycofają X360 żeby PS3 mogła niepodzielnie królować w imię miłości MS i fanów x360 do Sony i PS3 (eee. bez komentarza)

 

ALE! Żeby nie było - jesli jednak to prawda - to ze hadware ps3 bedzie mozna dowolnie zmieniac - to bedzie jedena z najwiekszych pomyłek ever. Sony po prostu dokona sepuku.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Pamietam jak jako pierwszy podalem tutaj info ze ps3 podobnie jak x360 pojawi sie w 2 wersjach wtedy tez byly takie odpowiedzi jak twoje ,jednak pozniej rzeczywistosc potwierdzila moje info, nie wiem na 100 % jak z tym ramem bedzie jednak nie wykluczam takiej mozliwosci

 

Swoją droga - gladiac nie podał orginalnego zrodla. na xboxonline tez nie ma. Jest tylko podane że japoński serwis PC Watch przeprowadził wywiad - to niech przetłumaczą wywiad, a nie podają jego apokaliptyczną interpretację (bo oczywiście każdy w polsce zna japoński na blaszke, prawda?). Z tego też powodu stwierdzenie "to ze zrodlem jest xboxonline nie zmienia nic" jest próbą manipulacji nieuważnym czytelnikiem w wykonaniu gladiaca. No chyba że świat się zmienil i MS kocha Sony i pomoże im przy PS3, a wogóle gdy ta wyjdzie na rynek wycofają X360 żeby PS3 mogła niepodzielnie królować w imię miłości MS i fanów x360 do Sony i PS3 (eee. bez komentarza)

ponizej masz Edit i pelen news ,nie wydawaj osadow o kims zanim nie bedziesz czegos pewny bo sam probujesz manipolowac chociazby info ktore ci podalem wczesniej i z tego rowniez wyciagasz wnioski nie starajac sie nawet dojsc do sedna sprawy

EDIT:

 

znalazlem oryginalne zrodlo ponizej cytat z ign jednej z najbardziej opiniotworczych i znanych stron na necie

The PS3 Meta Platform

Increased PlayStation 3 computing a possibility for the future.

by Anoop Gantayat

 

June 7, 2006 - Sony Computer Entertainment president Ken Kutaragi has shared additional thoughts on the PlayStation 3, this time to Japan's PC Impress Watch technology site. Kutaragi's latest comments concern the flexibility of the PlayStation 3 platform and some of the changes Sony has made to its studio structure.

 

The PS3 is a "meta format," Kutaragi has stated in previous interviews. This means that the PlayStation 3 platform can exist in various hardware configurations, as long as its meets certain base specifications and can run the same basic games. The two configurations that will be available at launch provide a perfect example.

 

 

Ken Kutaragi, PlayStation Guy

Kutaragi joked in this latest interview that the PS3 could be made on a "Built to Order" basis, although he noted that such a scheme would bring about difficulties in distribution. Kutaragi also joked that new configurations could be offered on a yearly basis, noting that Apple and Dell use a similar business model.

 

Whatever the case, "All configurations are the PS3," Kutaragi stated, suggesting that all meet the same basic level of memory and CPU specifications required to play PlayStation 3 games. But Kutaragi did not leave out the possibility of increased computing power in some configurations. "It's possible. If our ambitions rise, this will naturally happen. Of course, this all depends on how far our ambitions increase."

 

Kutaragi was also asked for his opinion on why Sony's first party PlayStation 3 products lead the way at E3, above the typically strong third party offerings. In response, Kutaragi stated that during the PlayStation era, the biggest titles were arcade games, which is why companies like Namco lead the way. "Games were made with arcade games as the standard."

 

On the PS3, Kutaragi believes this to no longer be the case. "On the PS3, I believe that all standards have been crossed. Because of this, we felt that if we don't confidently show what the standard is, others will not know where to go. First party responsibility is not just for the platform, but to show all areas of software as well." Kutaragi expects the standard that Sony set at E3 to increase even further as the system approaches its November world launch.

 

In addition to Sony having intimate knowledge of its own hardware, Kutaragi also pointed to the company's new studio structure as reason for its first party success. Sony Computer Entertainment brought together its various development studios half a year back. At E3, Kutaragi said, the studios "made demos with the idea of sharing information, engines and know-how."

jak widac jest oprucz zartow Kutaragiego ze "moga skladac ps3 na zyczenie" jest tam wyraznie napisane ze Kutaragi "sugeruje" ten sam poziom techniczy obydwu wersji i rowniez nie wyklucza mozliwosci poniesienia mocy i wydajnosci ps3 - co mogloby sie wlasnie rownac z dolozeniem ramu bo chyba nie maja zamiaru zmieniac procka czy gpu!!???

czyli jednak rzeczy niemozliwe sie moga spelnic???

 

 

przy okazji news z ign na temat opoznienia wydania playera B-R

 

IGN » Games » PlayStation 3 » News

Sony Delays Blu-ray Player

What's the story with this thing anyway?

by Kathleen Sanders

 

June 9, 2006 - Sony's PlayStation 3 has had rough going in the press lately. Earlier this week the PS3 was lovingly defended by developers after being accused of being "hobbled" and "broken."

 

Today, thegadget weblog Gizmodo caught the fact that the Sony Style webstore stealthfully changed the projected release date of its first Blu-ray player from June 25 to "on or about August 15, 2006."

 

Tuesday IGN reported that Pioneer announced it was delaying the release of its Blu-ray player until Fall of 2006 citing "a delay in the development process."

 

 

Sony's Blu-ray player sure does look shiny.

Although the August 15 date is well before the PlayStation 3's scheduled November 17 launch, these bumps for Blu-ray might make gamers nervous. Is the new format going to be ready in time? Could this portend possible stalls for Sony's next-gen PlayStation 3, which uses Blu-ray as its standard format? Out calls to Sony were not returned. You can bet we're staying on top of this like a pony.

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mówię że to na 100% kłamstwo. Nie wiem co jest prawda a co nie - dowiem sie w dniu premiery PS3. Ja w moim poprzednim poscie wytykam tylko rzeczy które dla mnie wskazują iż ten news jest tylko propagandowa proba manipulacji - za duzo tu niedopowiedzen i wyobrazni autora.

 

No ale z uplywem czasu nawet najwieksze klamstwo wyjdzie na jaw i po premierze ps3 przekonamy się czym ono tak na prawde jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Powyzej masz Edit posta i zrodlo newsa ,i ciekawe kto ma siac ta propagande i dlaczego jesli news pochodzi z bardzo znanej i opiniotworczej strony ,pewnie im Microsoft zaplacil aby wkladali slowa do ust Kutaragiego -pozatym z pewnoscia nie chcieliby narazic na szwan swojej bardzo dobrej reputacji i osmieszyc przed graczami ,ale dla ciebie pewnie to drobnostka

Smieszne jest ze fani sony zawsze sa tacy bez krytyczni co do swojego idealu , zadnej rysy i skazy na piedestale -bez komentarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...