Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

PS2 nie było przystosowane do monitorów dlatego. PS3 bedzie a przejściówka albo będzie w standardzie, albo za grosze będzie można kabel zrobić. To co było na PS2 to nie przejściówka a konwenter, to jest różnica. Bo konwenter potrzebuje o wiele droższą technologię, aby sygnał przekonwertować, a przejściówka to tylko końcówka kabli się zmienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 nie było przystosowane do monitorów dlatego. PS3 bedzie a przejściówka albo będzie w standardzie, albo za grosze będzie można kabel zrobić. To co było na PS2 to nie przejściówka a konwenter, to jest różnica. Bo konwenter potrzebuje o wiele droższą technologię, aby sygnał przekonwertować, a przejściówka to tylko końcówka kabli się zmienia ;)

1482483[/snapback]

 

Tak zgadza sie, masz racje tylko nie zaglebialem sie w szczegoly i o ile dobrze pamietam ten konwenter mial nawet 2xVGA na monitor ale obraz byl podobno taki sredni. Wiec rzeczywiscie stad ta cena bo to urzadzenie zamienialo(konwenterowalo) sygnal wychodzace z konsoli aby mogl zostac wyswietlony na monicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luki2

Napewno taniej niz nowy TV, a jakos nie usmiecha mi sie granie na moim wysluzonym thomsonie 15''. Wole sobie podlaczyc do płaskiego monitora 17''. Co prawda w domu mam 4 telewizory (w tym jeden bardzo dobry), ale jak miałbym podlaczyc ps do tv w salonie, to nigdy bym sie do niego nie dopchał;]

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

:D

 

Next-Gen GTA Coming to Xbox 360 First? heheh

 

Autorzy tej wspaniałej serii zastanawiają się czy nie wydać next GTA wcześniej na Xboxa360 i PC :lol:

 

 

An interview on PS3 Portal, suggests that one of the biggest franchises in the world may go to Windows PCs and Xbox 360 before it hits PlayStation 3. If true, this could be a huge selling-point for Xbox 360 in non-Asian markets.

 

 

Q: You and Sony have had an exclusive arrangement with the Grand Theft Auto titles. Are we going to see a similar arrangement on the next generation of consoles?

 

When we announced that back on Grand Theft Auto 3, Sony was a big, big factor in the business and was a great partner of ours. We have since brought that brand to the Xbox and the PC market. It's just a wait-and-see attitude that we take to the market. We study the market and see whether that exclusive nature is good for the company at that time or if it's something that we might not want to do.

 

Q: So, the decision hasn't been made yet?

 

We haven't announced anything yet. It's a good position to be in, because we have the world's biggest brand and we have the hardware companies asking us, and certainly they want that product on their system. We will be finalizing that decision as we study the market.

 

We will have more information on this story as it becomes available.

 

Również Hideo Kojima twórca Metal Gear Solid też mysli troche o Xboxie360 :lol:

 

 

A wszystko to dlatego, gdyż Sony ma za duże wymagania co do gier i za trudno się na next platforme robi gry, tytuły takie są w produkcji dużo droższe niż na Xboxa360

 

 

Sony Computer Entertainment president Ken Kutaragi

"We equipped the original PlayStation with a 3D graphics chip, and we equipped PS2 with the Emotion Engine. PS3 isn't designed to lean towards games. It's not a computer for children. In the sense that our goal has been [to design] a computer that's meant for entertainment, you could say that the original PlayStation and PlayStation 2 had existed as steps towards PlayStation 3.

 

"PS3 is the product we have been aiming for since the establishment of SCEI."

a to ciekawe

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

może się doczekamy innego pada ;) np. takiego :wink:

 

Dołączona grafika

 

i jaki typ nośnika:

1. standardowy

 

Dołączona grafika

 

2. dyskietka ???

 

Dołączona grafika

 

stawiam na 1

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ciesze się że wychodzi coś leprzego, o leprzej grafice i wogule. A z drugiej jestem zły bo czeba będzie inwestować w PS3 bo gdybym tego niezrobił to poco mi play 2 jak i tak nic na niego niebędzie chodzić. Będą produkować gry na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony ciesze się że wychodzi coś leprzego, o leprzej grafice i wogule. A z drugiej jestem zły bo czeba będzie inwestować w PS3 bo gdybym tego niezrobił to poco mi play 2 jak i tak nic na niego niebędzie chodzić. Będą produkować gry na PS3.

1487249[/snapback]

aaaaaha :lol: ....

mam nadzieje ze sony cos wymysli, bo nie chce monopolisty w postaci mikrosoftu na rynku konsol :x najlepiej jakby byly w miare rowne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaha  :lol: ....

mam nadzieje ze sony cos wymysli, bo nie chce monopolisty w postaci mikrosoftu na rynku konsol :x najlepiej jakby byly w miare rowne ;]

1487272[/snapback]

Microsoftowi bardzo daleko do roli monopolisty na tym rynku, jak na razie gdyby nie pojawił się xbox to byśmy mieli już monopolistę w roli Sony za co powinniśmy być wdzięczni :lol: :wink: . Wtedy to by się działo, nintendo raczej nie ma szans na walke z sony, a phantom to raczej jest następny forever, ale zobaczymy może się pojawi :)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoftowi bardzo daleko do roli monopolisty na tym rynku, jak na razie gdyby nie pojawił się xbox to byśmy mieli już monopolistę w roli Sony za co powinniśmy być wdzięczni :lol:  :wink: . Wtedy to by się działo, nintendo raczej nie ma szans na walke z sony, a phantom to raczej jest następny forever, ale zobaczymy może się pojawi :)

1487312[/snapback]

Konkurencja zawsze była, czasem słabsza, czasem mocniejsza, ale była.

A wracając do zdjęć. Uważam, że kulka zamiast drugiego analoga to dobry pomysł, zwłaszcza do fps-ów. Zaś pomysł z dyskietką jest dla mnie świetny, dużo nowoczesności, a za razem lekki nawrót do przeszłości i prawie nie będzie szans na zrysowanie nośnika.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że kulka zamiast drugiego analoga to dobry pomysł, zwłaszcza do fps-ów.

1487830[/snapback]

moim zdaniem ta kulka w padzie to niewypał maksymalny :? , celowanie tracballem będzie tak samo nieprecyzyjne jak gałką w padzie. Nie wiem po co tak kombinować przeciez wystarczy do kazdej konsoli dać w standardzie mysz optyczną + specjalny manipulator do poruszania się i juz mozna za pomocą konsoli po sieci stawać w szranki z graczami grającymi na pececie (inaczej grający na joypadzie czy tym smiesznym tracball-padzie nie mieliby zadnych szans)

 

artykuł na temat tego cudactwa jest tutaj

 

http://gear.ign.com/articles/617/617422p1.html

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim  zdaniem ta kulka w padzie to niewypał maksymalny  :? , celowanie tracballem będzie tak samo nieprecyzyjne jak gałką w padzie. Nie wiem po co tak kombinować przeciez wystarczy do kazdej konsoli dać w standardzie mysz optyczną + specjalny  manipulator do poruszania się i juz mozna za pomocą konsoli po sieci stawać w szranki z graczami grającymi na pececie (inaczej grający na joypadzie czy tym smiesznym tracball-padzie nie mieliby zadnych szans)

 

artykuł na temat tego cudactwa jest tutaj

 

1488730[/snapback]

też mi się wydaje że granie na padzie fpp to poroniony pomysł, aby gierki fpp na konsole mogły konkurować z PC to muszą być spełnione dwa warunki:

1. myszka

2. i coś w stylu klawiatury

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Myszka i kontroler faktycznie byłby lepszy. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie. P.S. Te zdjęcia już od dawna były w necie, tylko jak chciałem je znaleźć to już pozmieniali artykuły, bo wszędzie pisało, że to fake. Jak pisza teraz, niewiem, nie czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy premiera? Ciekawe jaka będzie cena?

1489654[/snapback]

 

No premiera z czego wiem jest przewidziana w Japonii na marzec, a w USA na kwiecień o starym kontynencie nic nie wiem :wink:

A cena w USA ma wynosić :? 370$ jak u nas tego nie wiem

 

jaki malutki :blink: czy mi się tylko wydaje :?

 

Dołączona grafika

 

po lewo broń Batmana zaś po prawo lodóweczka w kolorze czarnym :lol:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytacik na rozgrzewkę:

 

PS3 na ... Linuxie?

 

Od momentu prezentacji PS3 na tegorocznych targach E3, Ken Kutaragi, prezes Sony, nie nazywa swojego nowego "dziecka" konsolą do gier. Woli za to używać określenia "superkomputer służący do rozrywki". W wywiadzie udzielonym redaktorom serwisu Impress PC Watch, Kutaragi uchylił rąbka tajemnicy na temat przyszłości konsoli, czy też raczej komputera, PS3. Komputera, ponieważ na dysku twardym PS3 planowana jest instalacja systemu ... Linux!

 

Jednak z dalszych wypowiedzi pana Kutaragi wynika, iż PS3 może pojawić się w dwóch wersjach - z dyskiem twardym lub bez: "Nie zamierzamy wyposażać PS3 domyślnie w dysk twardy, ponieważ niezależnie od tego jaką by miał pojemność, i tak będzie ona za mała. Jeśli gracze zechcą, mogą dokupić dysk twardy, 80GB lub 120 GB, i podłączyć go do PS3". Alternatywą są oczywiście sieciowe dyski twarde, które według Kena Kataguri będą naturalnym krokiem w rozwoju elektronicznej rozrywki, aczkolwiek aby PS3 stał się pełnoprawnym komputerem z działającym na nim systemem operacyjnym (w tym wypadku Linux), niezbędne jest używanie lokalnego dysku.

 

Oczywiście, PS3 nie będzie ograniczony jedynie do Linuxa - jak stwierdził pan Kataguri, w przypadku procesora Cell systemy operacyjne traktowane są jak zwykłe aplikacje, możliwe będzie zatem uruchomienie również Lindows, Windows czy Mac OS X, to zależeć będzie wyłącznie od zapotrzebowania na tego typu rozwiązanie. W związku z tym platforma PS3 ma być otwarta na wszelkie pomysły programistów - skorzystanie z klawiatury, podłączenie do sieci, uruchomienie aplikacji do retuszowania zdjęć czy sterowanie aplikacjami za pomocą ruchów czy słów (podobnie jak w EyeToy) stoi przed nami otworem.

 

Z tych wszystkich zapowiedzi wyłania się obraz PS3 jako idealnego, zapowiadanego od dawna, centrum rozrywki. Czy jednak spełni wszystkie oczekiwania? Przekonamy się o tym za jakiś czas, po premierze tej konsoli-superkomputera.

no no no ..brzmi niezle ale jak wiadomo.. poczekamy-zobaczymy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że to dość chamska zagrywka. Jeśli na sprzecie w za 370$ bedziemy mogli robić to wszystko co dzisiaj na kompach za kilka tys złotych, bo jak i windows, to word i excel, i www i grafika :E to kupowanie czegoś takiego jak komputer PC bedzie już w ogóle nie opłacalne, nie mówiąc tu tylko o rynku gier. W USA już PC się słabo sprzedaje, mimo, że takich konsol jak next-geny nie ma, a do pracy używa się laptopów, do grania konsol. Jak teraz bedzie to już w ogóle trudno powiedziec :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pada to jak na razie "banan" jest jednym z prototypow i nie wiadomo czy to wlasnie ten bedzie dolaczany do konsoli. Ten z kulka nie pochodzi od Sony tylko od jakiejs firmy zajmujacej sie produkcja osprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pada to jak na razie "banan" jest jednym z prototypow i nie wiadomo czy to wlasnie ten bedzie dolaczany do konsoli. Ten z kulka nie pochodzi od Sony tylko od jakiejs firmy zajmujacej sie produkcja osprzetu...

1492455[/snapback]

... i jest to pad do PS2. Jak SONY wygra proces, to bedzie zwykły dual shock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem wywiad z jednym z glownych projektantow Sony. Powiedzial w nim ze mimo wszystko DS3 bedzie wlasnie wygladal jak ten banan. Mozliwe sa tylko drobne zmiany kosmetyczne :/ Sam juz nie wiem. Skoro ma byc ten to musi byc wygodny. Poprzednie pady takie byly, wiec czemu ten mialby byc inny. Nikt go w lapach osobiscie nie trzymal wiec gdybanie nie ma sensu. Jestem tylko zadowolony ze w koncu uwolnie sie od tego dziadoskiego kabka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCIAGAC PANOWIE TEN FILMIK!!! Normalnie szczena mi opadla. Dopiero ten filmik prezentuje super realistyczne zachowanie sie przedmiotow mozliwowsci RSX-a i Cella. Grafika naprawde powala na kolana, super filmik. Tak mi kopara opadla, ze jej szukalem w piwnicy :D . Musze konczyc jestem w szoku, zbieram juz na PS3. Pozdro for all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ale albo ja was źle rozumiem, albo coś przeoczyłem w przyciskach, bo jedyne co zauwarzyłem to ciekawy killzone2.gif :huh:

btw mają wkońcu tego rsx-a, czy niemają??

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten filmik rządzi... opad szczeny do samej podłogi :)

1507600[/snapback]

 

dokladnie i jescze raz powtarzam OGLADAĆ NIE POZALUJECIE. To co jest pokazane w tym filmiku zrywa ze wszytkimi standardami, pokazuje jaka teraz era nadchodzi i czego. Poprostu polecam nowy filmik KILLZONE 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...