Skocz do zawartości
Jordi23

Star Wars: Knights Of The Old Republic 2

Rekomendowane odpowiedzi

w instukcji pisze że od teo jaką klasę zaawansowaą sie wybierze zależy jak sie potem rozwija postać.. czyli czy dostaje wiecej punktow zycia czy mocy na level i jak szybko rozwija zdolnosci bojowe/moce

i podobnno w jakims 'przełomowym' momencie sie to dokonuje, czyli nie po jakimś określonym lvlu..

eh..

no to chyba sobie jednak doleveluje bo nie wiem jak dlugo mam tak jeszcze czekac..

 

btw. bonusowe kolorki w jedynce roxx :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... mozecie mi powiedziec jakie ta gra ma mniejwiecej wymagania :) wiem wiem ze pisze w readme ale mi chodzi tak bardziej.. jak u was smiga? :> bo umnie tak wszystko bez zaciahow na 1024 AFx8 aax0 :) shadows on itp ale jak troche dymu jest albo jakas wieksza przestrzen to :||| szkoda slow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280x1024, all max, anizo 8x w sterach wymuszone, bez AA i wszystko malinowo :)

 

Swoja droga, w pewnym momencie zaczalem odnosic wrazenie, ze ta gra to ksero z jedynki: od poczatku towarzyszy nam pani Jedi, zaczynamy na zaatakowanym statku, podobne postacie w druzynie, Telos wyglada jak ksero Dantooine, nasz bohater nie wie kim tak wlasciwie jest - takich drobnych [ciach!]lek jest cala masa.

 

Nie znaczy to, ze dwojka jest zla, ale IMHO jedynka byla o niebo lepsza - potrafila zainteresowac, w ta gram coraz bardziej sila rozpedu...

 

 

EDIT: cos trzeba zrobic z poprawianiem wulgaryzmow - wyglada to idiotycznie... Jak juz musi byc, to niech chociaz tagi dzialaja prawidlowo :roll:

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość molimo

a ja mam problem :( zaczęłem grać w KOTOR'a i nieraz mi się wyłączał. Teraz jak chcem wczytać jakiś save to mi dochodzi ładowanie paska do połowy, zatrzymuje się na chwilę i wywala mnie do windowsa :( ktoś może pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... mozecie mi powiedziec jakie ta gra ma mniejwiecej wymagania :) wiem wiem ze pisze w readme ale mi chodzi tak bardziej.. jak u was smiga? :> bo umnie tak wszystko bez zaciahow na 1024 AFx8 aax0 :) shadows on itp ale jak troche dymu jest albo jakas wieksza przestrzen to :||| szkoda slow :(

1297142[/snapback]

U mnie to przeważnie 5-20 fps, jak jest dym to 2-5 fps....mam Geforce2mx :lol: ...na szczęście wkrótce zmieniam na gf6600..chyba poczuje różnice ? (a procek to A1700+)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja z pytankiem: ma ktos jakis pomysl na wyklepanie tego cholernego Jedi Mastera na Dantooine?

Nie mowie o spotkaniu w jaskini, tylko o pozniejszej konfrontacji po ataku najemnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wizualnie tak troche z innej epoki ale rownie wciagajaca jak poprzedniczka. Wprost nie potrafie sie od niej oderwac, niestety z braku czasu postepy mizerne.

 

Z drugiej strony- na dluzej starczy :]

 

Dla mnie bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda: gierka jest bardzo prosta i nawet przy mizernej znajomosci angielskiego (na poziomie dzieci z gimnazjium) mozna w nią bezproblemowo grac, a zagadki (o ile można je tak nazwać) są banalne. Juz pod tym względem jedynka była lepsza... ps. nigdy nie zapomne motywu z pierwszej części z przelewaniem wody między 2 zbiornikami 3 i 5 ... hehe ze Szklanej Półapki 3 :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam KOTOR 2 i już na samym początku pojawił się błąd. Przy uruchamianiu gry zamiast reklam twórców pojawia się cały czarny ekran(raz się normalnie włączyło ale po parunastu minutach PC się zrestartował). Może być to spowodowane tym że mam stare sterowniki do karty graficznej co też pokazał test mojego PC . Ściągałem wiele różnych sterowników ale żaden nie naprawiał błędu a i test przeprowadzony przez gre nadal pokazywał że mam stare sterowniki(nie wspomnę o tym że przy okazji instalacji sterowników usuwał mi się OpenGL). Wie ktoś może dokładnie jaki sterownik powinienem ściągnąć (bo przecież nie wypróbuje wszystkiego co jest na www.ati.com) . Mam Radeona 9100 64MB . Reszta wymagań jest spełniona(Athlon XP 2400+ || 768MB RAM || Radeon 9100 ). Pomóżcie bo już nie mogę się doczekać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten catalyst 4.11 ale nic on nie dał. Efekt był taki jak zwykle. Test pokazał że sterowniki są nadal stare a dotego że nie mam OpenGL zainstalowanego. Spróbuję ściągnąć najnowszą wersję tego catalyst bo widziałem 5 coś. // nie sądzę żeby to coś dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaki masz system operacyjny jesli 98 to 4.11 jesli XP to 5.1 a jak nic nie da to pewnie karta za slaba(chociaz powinno dac rade udzwignac) jesli masz podkrecany to ustaw domyslne parametry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie były jaja z filmami bo usunąłem sobie niepotrzebne (w/g mnie ofkoz :D) tryby odświeżania reforcem... I gra głupiała bo musi mieć dostępny dla filmów 640x480 przy odświeżaniu takim jakie podamy w configure - dla gry ! ... Bezsens ... Wprawdzie doszłem w końcu do tego, ale i tak niewiele dało - po odtworzeniu jakiegolwiek filmu w grze zwis programu :) ... Trochę mnie to wnerwia, bo gram dopóki nie trafię film, zwis, wyłaczam w opcjach disable movies, ładuje stan, przeskakuję film, robię save i gram dalej ... Na forum Obsidian od groma ludzi ma problemy - z filmami też... To jest już totalne olewanie klienta - przy Kotor1 też się wykrzaczał przy filmikach - ale od czasu do czasu, a nie zawsze .... Dziadowska konwersja... :(

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc!!

przy instalowaniu kotoraII na drugim cd wywala mi sie system - wiesza sie lub pisze ze jest blad woluminu i dopiero sie zawiesza:(

instaluje przy pomocy deamona, ale probowalem tez instalii z cd..

o co chodzi??

czy ktos wie - prosze o odpowiedz na emaila - ozimski@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa;/

1312572[/snapback]

Musialem porabac kolejnosc :( Niestety doszedlem do tego metoda prob i bledow i po prostu nie pamietam dokladnie...

Wydaje mi sie ze to bylo jakos tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialem porabac kolejnosc :( Niestety doszedlem do tego metoda prob i bledow i po prostu nie pamietam dokladnie...

Wydaje mi sie ze to bylo jakos tak ;)

1312978[/snapback]

 

Cholera,to nie dobrze,no trudno będe próbował,ale jak ktoś by wiedział niech pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z poradnika: "Aby otworzyc zamkniete pomieszczenie, obracamy srodkowe pokretlo przeciwnie do ruchu wskazowek zegara,potem w ten sam sposob przekrecamy lewe pokretlo, a na koncu - prawe,ale juz zgodnie z ruchem wskazowek zegara" czyli poprostu center counterclockwise, left counterclockwise, right clockwise

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...