Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

chronicles of riddick - na poczatku gry 10fps:)

1024/768 ,shadery 2++,anizotroping -full (fps nie wzrasta gdy daje ZERO),

co to ma byc???:(

Edytowane przez zhir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chronicles of riddick - na poczatku gry 10fps:)

1024/768 ,shadery 2++,anizotroping -full (fps nie wzrasta gdy daje ZERO),

co to ma byc???:(

1334110[/snapback]

jak to co? shader'y 2.0++

 

kup 6800 ultra to bedziesz mial ze 20 fps hehe

 

a jak nie to zmien na 2.0 i bedziesz mial 40fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spokojnie u mnie dzieje się tak samo ale ja mam ASUS 6600GT w 2D mam taktowanie 300/900 a jak się włączy 3D to podskakje do 500/900. To jest wina driverów same tak ustawiają taktowanie, żeby się karta nie grzała jak nie obrabia obrazu 3D. Używam 71.84 detówk i NVtweak po odblokowaniu zakładki overcloking możesz nawet zrobić żeby system automatycznie kręcił kartę. W ten sposób u mnie w 2D mam 300/900 a jak odpale 3D to drivery podkręcają mi kartę do 585/900. Dziwne tylko, że sam rdzeń podkręcają pamieci nie ruszają.

Ustaw se w zakładce ręczne taktowanie 500/900 i masz spokój.

pozdrawiam

1333867[/snapback]

dzieki stary :) używam pogramu riva tuner :) ehhe mam ustawione pamieci na 1000MHz i chodzi jak ta lala :)

Jeczcze mam jedno pytanie :) Czy nie dojzałeś się błędow w grafice w 3d markach ?? bo ja tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia.

W końcu się zdecydowałem i zmieniłem swego HIS'a Radeon 9600XT na Prolink'a 6600 GT. Wziołem tego Prolink'a bo ze wszystkich kart, które miałem w ręku ta jest najcichsza. Gierki chodzą rewelacyjnie (w końcu w Doom'a mogę pograć z sensownymi ustawieniami).

Chociaż zauważyłem jedną niepokojącą sprawę. Obraz w 2D jest jakby nieostry. Mam LCD, więc zawsze miałem 60Hz. Aby zlikwidować tą dziwną nieostrość musiałem przestawić na 75Hz. Troszkę to dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wsadzilem wtyczke zasilania w "dupe" karty i jest ok.

czy tak trzeba  w galaxy????

w instrukcji pisalo ze napiecie na AGP wystarcza...

1334312[/snapback]

hehe - ja na poczatku tez zapomnialem molexa podlanczyc - zapodaje 3 dmarka a tam kilka klateczek - mysle - ale dziadostwo - pewnei sterowniki do wymiany

Jak zainstalowale drivery nowsze to same mi zakrzyczaly ze zasilanie jest za slabe i mpowinienem cos z tym zrobic i w tym momencie sie zorientowalem ze przeciez tego gada nie podpialem.

Popodpieciu karta dostala kopa.

 

Co dziwne - nic sie nie sypalo tylk obardzo wolno chodzila - pewnie sobie taktowania zmniejszala automatycznie do 100/100 :)

 

a napiecie na pewno nie wystarcza z AGP i jak tak w instrukcji napisali to znaczy ze porzadna firma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wlaśnie wczoraj w moje lapy wpadla karta PixelView 6600Gt - na poczatek rdzen ustawilem na 540 a pamiatki na 500 wynik w 3dMark03 to 7685 - nie robilem reinstala windy wiec na moim sprzecie to i tak nie najgorszy wynik- mam pytanie czy ktos z forumowiczów ma Karte tej firmy ? i co o niej sądzi ? - nie wiem czy ją zostawic czy zmienic na inną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w instrukcji... owszem... pisze że chodzi na zasilaniu z AGP, ale tylko że chodzi, a nie odlatuje :) Ponadto w instrukcji jest wyraźnie napisane, że należy podłączyć molexa... co wprawdzie jest jeszcze polska wkładka robiąca za instrukcję (nie wiem, nie czytałem i juz gdzieś zgubiłem), ale takich rzyczy się nie czyta, bo później można coś popsuć <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wlaśnie wczoraj w moje lapy wpadla karta PixelView 6600Gt - na poczatek rdzen ustawilem na 540 a pamiatki na 500 wynik w 3dMark03 to 7685 - nie robilem reinstala windy wiec na moim sprzecie to i tak nie najgorszy wynik- mam pytanie czy ktos z forumowiczów ma Karte tej firmy ? i co o niej sądzi ? - nie wiem czy ją zostawic czy zmienic na inną

1335001[/snapback]

Mam taką kartę. Pisałem powyżej. Czy masz też takie "kłopoty" co ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zakupilem karte a6600 winfasta i mam problem: nie moge zainstalwoac omeg(wyskakuje jakis blad) a gdy lece na orginalych sterach to w csie mam 10 fpsow i nie moge zobaczyc zegarow :/ ktos moze wie o co chodzi ??z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh co do tego molexa do galaxy, ja go podpialem a i tak po jakims czasie wyskoczylo mi, ze zasilanie za male i sam zmniejsza, nie wiem czemu, poddalem sie, chociaz zadnych klopotow z grafa nie ma, moze jestem nieswiadom tego :D

 

co do 3dmarka03 to bez zadnego o/c 8400 uzyskuje, wiec nie jest zle :D

za o/c sie nie biore, ja jestem mistrzem psucia wszystkiego co mi wpadnie w rece...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dalej nie mam AGP8x :( W Evereście pisze że mam wyłączone AGP :( Tak samo i w 3d marku 2005 mam 3x mniejszy wynik :( Ja podejżewam że to płyta główna bo grafika jest ok i ram bo testowałem na innym kompie i tak nie było :(

A dlaczego mysle ze to mobo ?? Słabo się na niej coś mi komp kręci oraz często jak gram i zrobie uruchom ponownie to komp nie odpala :(odlaczam zasilanie i podlaczam i jest ok) Albo zrobie CPU THERMAL CLOCKING coś takiego na disabled i komp nie odpala musze mu cmos-a kasowac :(

Czy mam rację że to mobo jest walnieta ??

 

Pozdro!!

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh co do tego molexa do galaxy, ja go podpialem a i tak po jakims czasie wyskoczylo mi, ze zasilanie za male i sam zmniejsza, nie wiem czemu, poddalem sie, chociaz zadnych klopotow z grafa nie ma, moze jestem nieswiadom tego :D

 

co do 3dmarka03 to bez zadnego o/c 8400 uzyskuje, wiec nie jest zle :D

za o/c sie nie biore, ja jestem mistrzem psucia wszystkiego co mi wpadnie w rece...

1335795[/snapback]

Hmm... nie miałem takiego komunikatu, a więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć, ale po Twoich wynikach wychodzi, że wszystko mniej wiecej ok. Co do zasilania, to moze ci końcowka szwankuje (szczgelónie, jeżeli jest to jakaś przpinka), albo zasilacz jakoś nie domaga (jaka firma i jaki?) Szczerze powiedziawszy, to bez podłączonego molexa przy próbie odpalenia marka, nie miałem żadnego komunikatu, tylko smołę...

 

a może źle się zrozumieliśmy i prawda leży gdzieś po środku ^_^ Ja katuję tą kartę już 4 miechy i jest spoko... na standartowym chłodzeniu możesz bez obaw podkręcić zegary do 550/1100 i nawet po całej nocy grania nic jej nie bedzie ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam aktualnie gigabyte 6600GT 500\1000 ( konf: B2500+ non o\c, 768 ram ddr 400, 2xwdc 80 gb, Asrock k7s8x, Tracer 500 W) i jego wyniki w 3d marku sa troszke male, bo tylko okolo 7k.(czasem zejdzie do 6984 ale to granica bledu) co moge zrobic aby bylo te 7.5k?? Oczywiscie wyniki 7k na czystm sysie i najnowszych driverach od nvidii. Moze szyna tego bartka spowalnia go amoze ram noname ami i elixir cl2.0 obie kosci??

 

Prosze o pomoc

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam trochę dziwny problem z Leadtekiem 6600GT [ agp ]. Stery to 71.84XG. Właśnie odpaliłem 3dmarka 2003, wynik na 520/930 7,7k [ podkręcam co trochę ]. Ale jest zonk w teście RAGTROLL. Poniżej dam linka ze screenem, może ktoś mi pomoże ... Temp rdzenia w stresie 37-39 stopni.

 

RAGTROLL SCREEN

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

 

Na standartowych ustawieniach [ 500/900 ] to samo ...

Edytowane przez M3Sj4sH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olaboga co jest Winfast w pcprojekt www.pcprojekt.pl/?str=katalog_produktow&id_gl=8 kosztyje tyle samo co mój Prolink -a swoja drogą ktos krecil tego prolinka bo u nmie 530 na 500 juz sypie artami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Mój sprzęt to

 

- Athlon 2000+

 

- 768MB ramu 266mhz

 

-GF 6600GT Sparkle.

 

Moje wyniki z 3d marka 2003

 

6536

 

6650

 

z 3d marka 2005

 

1536

 

Czy nie uważacie że troche mało jak na GF6600GT mało ramu procesor też nie najlepszy ale wyniki chyba za słabe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...