Skocz do zawartości
maly86

Call Of Duty 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Święta się zbliżają, więc szukuję się do kupna jednej nowej gierki FPP. Oczywiście mowa tu o 3:

- CoD2

- Battlefield 2

- F.E.A.R

TO mój częściowy cytat z FEAR-a. W każym razie tam nikt już prawie nie zagląda. WIęc właśnie o to mój problem. CO wyda się najlepszym wyborem biorąc pod uwagę JAKOŚĆ ?? Aha, zależy mi też na multi chociaż z moim 128............. :rolleyes:

 

Poradźcie coś ;)

 

Z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nad tym bym się zastanawiał CoD2 vs Battlefield 2 bo feara raczej bym nie brał pod uwagę :)

zależy co lubisz bardziej II wojnę światową czy czasy współczesne.

To zależy tylko i wyłącznie od ciebie jaki rodzaj gry preferujesz. Najlepiej zagraj w obydwie gry i zobacz która bardziej ci się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie przegladac calego forum.Mam tylko pytanie czy jest juz mod dla CoD2 i program antychiterski.

Chodzi o mod zwiekszajacy realizm bo teraz to jest tylko dobra konwersja z XBOX360 dobra dla konsolowcow i dzieci.

No i czy pasek energi jest? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie przegladac calego forum.Mam tylko pytanie czy jest juz mod dla CoD2 i program antychiterski.

Chodzi o mod zwiekszajacy realizm bo teraz to jest tylko dobra konwersja z XBOX360 dobra dla konsolowcow i dzieci.

No i czy pasek energi jest? :mur:

Mod to nie wiem, moze gdzies jest (na niektorych serverach sa), "antycziterski" program czyli PB lub DVS, bedzie bo jak narazie nici. Musisz sie pomeczyc z cziterami.

 

Pasek energi - HUD - jest, ale na serverach, gdzie jest pureserver wlaczony, a Ty masz wpisana komende.

Jak zwykle pisze kazda rzecz 5 razy, a wszystko jest w FAQ, i w temacie co druga strone sa wzmianki, o problemach przez Ciebie poruszonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod to nie wiem, moze gdzies jest (na niektorych serverach sa), "antycziterski" program czyli PB lub DVS, bedzie bo jak narazie nici. Musisz sie pomeczyc z cziterami.

PB nie bedzie - DVS tez nie ;]

 

DMW robi program ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy to pojecie względne...

 

niektórym sie podoba - innym wręcz przeciwnie - wiec nie dowiesz sie dopóki sam nie potestujesz...

 

jeżeli interesujesz sie troche graniem w sieci to moge ci podpowiedzieć że multiplayer cod1 umiera jeżeli chodzi o rozgrywki klanowe - wszyscy przechodzą na cod2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB nie bedzie - DVS tez nie ;]

 

DMW robi program ;]

i bardzo dobrze, punk buster to syf : zamula kompa, niekiedy zawiesza gre, czasem nawet blue screny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli interesujesz sie troche graniem w sieci to moge ci podpowiedzieć że multiplayer cod1 umiera jeżeli chodzi o rozgrywki klanowe - wszyscy przechodzą na cod2.

Mysle, ze to bedzie chwilowe i czesc napewno wroci do CoD 1.

 

i bardzo dobrze, punk buster to syf : zamula kompa, niekiedy zawiesza gre, czasem nawet blue screny ...

Zadnego z powyzszych twoich stwierdzen Ja, ani zadny z moich kolegow niezaobserwowal :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze to bedzie chwilowe i czesc napewno wroci do CoD 1.

Zadnego z powyzszych twoich stwierdzen Ja, ani zadny z moich kolegow niezaobserwowal :blink:

watpie, multi nie rozni sie az tak bardzo, a cod1 sie juz wielu osobom znudzil wystarczajaco, zeby przejsc do cod2, nawet jesli ten poczatkowo nie spelnia naszych oczekiwan, to im wiecej sie w to gra tym bardziej wciaga, mapy sa bardzo zroznicowane, od takich gdzie kluczowym punktem ataku/obrony sa granaty na samym poczatku z respa do takich gdzie kluczem do wygrania sa dobre podchody :P ja np. wiem ze na 99% nie wroce do 1, po formacie nawet jej nie zainstalowalem zeby mnie nie kusilo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) ja np. wiem ze na 99% nie wroce do 1, po formacie nawet jej nie zainstalowalem zeby mnie nie kusilo ;]

Jak zrobia sensowny soft antycheaterski do CoD2 to tez przejde na 99%, narazie gram tak 1/3 w 2 a 2/3 czasu w 1.

 

A fajne są mapy ?

Jakies takie mniejsze niz w CoD1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

W koncu sie zmobilizowalem i skonczylem CoD'a 2. Przeszedlem 2 gry niemal w tym samym czasie (przed nia PoP) i z obu jestem bardzo zadowolony.CoD2 to obecnie najlepsza symulacja WW2 powstala na jaka kolwiek platforme.Gra warta w pelni swoich pieniedzy.Jesli ktos jakims cudem jeszcze nie gral to niech sie ine zastanawia tylko biegiem do sklepu - idealny prezent na gwiazdke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie zmobilizowalem i skonczylem CoD'a 2. Przeszedlem 2 gry niemal w tym samym czasie (przed nia PoP) i z obu jestem bardzo zadowolony.CoD2 to obecnie najlepsza symulacja WW2 powstala na jaka kolwiek platforme.Gra warta w pelni swoich pieniedzy.Jesli ktos jakims cudem jeszcze nie gral to niech sie ine zastanawia tylko biegiem do sklepu - idealny prezent na gwiazdke :)

 

A napisz hydro2 z jakim dx grasz.

Proszę nie doszukiwać się tu żadnych podtekstów.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedz jest na wczesny rok 2006, czyli pewnie I kwartal z poslizgiem do kwietnia. Do tego czasu na bank wyjdzie DMW (juz cos kolo 10 stycznia). Najzwyzej beda 2 softy anty-cheat, ciekawe tylko czy bedzie mozna zainstalowac obydwa po stronie klienta i serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gnz pod jakim nickiem grasz na tym servie pawera??

omG! ?? czy to może pawer ??

jak juz to powera :P

 

omG! to inna osoba z naszego klanu ;] gnz gra pod roznymi nickami bo przewaznie jest ostatni i mu wstyd :) a tak na powaznie to gnz wymysla rozne zryte nicki i czasami trudno sie domyslic czy to on czy kto inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...