Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

talkshowhost, Ja używam do Adio Tarrago, do innych czarnych tłuszcz Coccine, a do innych kolorów też Coccine tylko że krem. Pasty w tych puszeczkach tylko jeszcze bardziej niszczą skórę. Za Coccine dasz koło 5 zeta w obówniczym, a za Tarrago 9-10zł. Opakowania 50ml, ale starczają na bardzo długo. Tarrago mam od wakacji, a wygląda jak by nic nie ubyło :)

A buty wyglądają jak nowe :)

PS. Takie coś http://www.elbis.pl/?go=coccine&coccine=22

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A ja dziś poleciałem po taniości i zainwestowałem w

 

]http://www.butolandia.pl/butolandia-galeria/obrazki/expander%20b-cz/a.jpg

 

http://allegro.pl/item178185473_expander_b...olandia_pl.html <-- link do aukcji.

Za całe 70 PLN z wysyłką.

Zobaczymy czy warto było, ale myśle, że jak na jeden sezon, to może być ;)

widziałeś zmianę w aukcji?

Dodano 2007-03-29 14:01

Bardzo przepraszamy, ale w aukcję wkradł się błąd - spód jest w kolorze naturalnego kauczuku !!!!

 

!!! SPÓD MA KOLOR NATURALNEGO KAUCZUKU !!!

 

!!! NIE JEST CZARNY !!!

 

Pozostała część buta wygląda tak samo jak na zdjęciach.

<_< też zamuwiłem, mam nadzieję, że będzie jakoś wyglądać... ale czarne wstawki z pomarańczową (pod to kałczuk podchodzi) to tak średnio... Jednak jestem dobrej myśli ;) ewentualnie będzie zwrot :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze ładne caterpillary centric, cena dość przystępna, dla mnie ładny styling, na butach tej firmy jeszcze nigdy się nie zawiodłem

dostępne były na allegro u poohatek2

 

http://img122.imageshack.us/img122/2710/57526293bk5.jpg

Super wygodne buciki - mam model z zeszłego roku CATERPILLAR AXIOM i moge powiedzieć że te butki wymiatają B-) choć troszkę się bieżnik wytarł (pod piętą i te 2 kwadraty pod śródstopiem na wysokości emblemaciku)

 

Moje wyglądają o tak

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Chciałem w tym roku kupić wersje Black, ale nie ma :cry:

Dołączona grafika

 

no i kupiłem Converse Vigor Black

Dołączona grafika

 

mam nadzieję, że się nie zawiodę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wporzo te reeboki, nie wiem z czego tu sie smiac.

 

A tu nowe trampeczki na jd, wogole nie wiedzialem ze taka forma istnieje.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A tu nowe nike (Monte Carlo) - jak dla mnie ebz rewelki.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

W piatek miaelm okazje odwiedzic Galerie Krakowska (nigdy wczesniej tam nie bylem) i zobaczyc butki lacoste (i nie tylko). Na fotkach duzo lepiej wygladaja niz w rzeczywistosci - przynajmniej tych modeli ktore tam byly.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio te buciki

 

jak się wam podobają? :rolleyes:

 

Zastanawiałem się jeszcze nad takimi butami tylko, że czarnymi ale doszedłem do wniosku, że te shox'y kijowo wyglądają od tyłu jednak chodzenie w takich butach to czysta przyjemność

Edytowane przez sigard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo uważam.

 

To jest obuwie sportowe - czyli jak nazwa wskazuje - obuwie w którym uprawia się sport. Nie jest to obuwie casual czyli obuwie do chodzenia na co dzień. Diametralna różnica.

 

Jak widzę gości, którzy mają dżinsy, bluzy/kurtki zwykłe, młodzieżowe i buty sportowe - jak takie Adidasy, czy inne Pumy - ale sportowe modele to mnie skręca.

 

Błagam, odrobina świadomości w sprawie własnego ubioru !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podobaja buty Camela z kolekcji Space:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

W Polsce jednak trudno je dostac, a i cena tych butow do niskich nie nalezy (u nas pewnie by kosztowaly 400-500PLN).

 

Bylem ostatnio w sklepie Ecco i wlasnie nastepne obuwie ktore sobie kupie bedzie tej firmy. Spodobalo mi sie pare modeli tych butow, a co najwazniejsze mam paru kumpli ktorzy chodza w Ecco i ich opinia co do jednego jest zgodna - w kwestii wygody deklasuja wszystkie Nike, Pumy, Adidasy itd. razem wziete. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 18-te urodziny kupiłem sobie buty Ecco,i mam je do teraz.Oczywiście nie chodzę w nich codziennie :D

Zrobię nawet foty jak mogą wyglądać buty po 10 latach używania.Buty nie do zajechania,tam się nawet podeszwa nie ściera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Tak samo uważam.

 

To jest obuwie sportowe - czyli jak nazwa wskazuje - obuwie w którym uprawia się sport. Nie jest to obuwie casual czyli obuwie do chodzenia na co dzień. Diametralna różnica.

 

Jak widzę gości, którzy mają dżinsy, bluzy/kurtki zwykłe, młodzieżowe i buty sportowe - jak takie Adidasy, czy inne Pumy - ale sportowe modele to mnie skręca.

 

Błagam, odrobina świadomości w sprawie własnego ubioru !

Co rozumiesz w sensie buty sportowe? Tzn poproszę obrazki :P Imo takie adidasy Adidasa, Pumy i innych to sportowe nie są, bynajmniej jak dla mnie nie idzie w tym uprawiać sportu żadnego, od tego są halówki/korki/turf itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Sportowe - do uprawiania sportu.

 

Dołączona grafika

Adidas casualowy - swoją drogą bardzo fajny ;]

 

Czuć różnicę? Jak nie to tu Nike:

 

Dołączona grafika

SPORTOWY !!

 

http://www.neosport.pl/fotki/310999.111%20Meadow

A tutaj model casual, do noszenia.

 

Śmiejcie się, ale w tych wypadkach, wszystkie te buty są na Allegro w podobnej cenie ;]

 

Nigdy bym nie dał za buty #1 i #3 więcej niż 30 pLN ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nigdy bym nie dał za buty #1 i #3 więcej niż 30 pLN ;]

Do momentu, kiedy byś nie stwierdził ide pobiegać np po Lesie Kabackim i okolicznych szutrach/asfaltach. Gwarantuję, że w takim przypadku, dałbyś za butki joggingowe 300PLN i więcej - bo tu cena często ma przełożenie na brak obolałych stóp, stawów (zwłaszcza skokowego) itd. :razz:

Wtedy ten No. 3 mógłby byc zbawieniem (tryb przypuszczający, bo od chwili kiedy przerzuciłem sie na rower nie mam pojęcia czy dane butki "do chodzenia" tylko dobrze wygladaja czy tez działają) :razz:

 

Za to No. 1 to "obciachówki" maksymalne, brak im jeszcze świecących diodek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Za to No. 1 to "obciachówki" maksymalne, brak im jeszcze świecących diodek :lol:

Jak byś na poważnie uprawiał jakiś sport, albo choć odrobinę interesował się piłką nożną to byś nigdy tak nie powiedział o tych butach bo są zajebiście wygodne i przy graniu IMO wygląd schodzi na drugi plan (bynajmniej ja tak robię).

 

Zgadzam się, że nr 3 bardziej sportowy, ale są modele adidasów które imo nadają się do normalnego noszenia. Bynajmniej 70% ludzi na ulicy jakoś je nosi... Ja mam jedne i nie są złe (do sportu mam inne, nie tamte), ale też wolę casuale.

 

BTW kupował ktoś jeszcze te buty na rzepy które dawał wcześniej zavader? Jak się sprawują? Ja dziś dostałem i jak dla mnie wygodne (o dziwo, nie spodziewałem się) i ładne [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:| jezeli to jest but typowo sportowy i gram w nim w dana dziedzine sportu a nie laze po ulicy to moze on nawet miec lampki choinkowe itd. tylko zeby spelnial swoje zadanie. Wiec nie wiem po co sie czepiac :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś na poważnie uprawiał jakiś sport, ...

Przeca napisałem, co uprawiam i noszę specjalne butki - jak to mówią ci co się nie znają "ten koleś ma korki" :lol:

A moje butki do sportu, który uprawiam na powaznie wyglądają tak B-)

 

Dołączona grafika

 

 

albo choć odrobinę interesował się piłką nożną ...

Nie cierpie piłki kopanej, a buty moga być do czegokolwiek, ale IMO srebrne, błyszczące buty na nogach faceta = festyn :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca napisałem, co uprawiam i noszę specjalne butki - jak to mówią ci co się nie znają "ten koleś ma korki" :lol:

A moje butki do sportu, który uprawiam na powaznie wyglądają tak B-)

Fajne SPD'ki :> Że też kasy nie mam, spróbowałbym spd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne SPD'ki :> Że też kasy nie mam, spróbowałbym spd :)

Tylko troche klamra za bardzo wystaje (przez co jest narażona na uszkodzenia), po moich 2 mega dzwonach musze wymienic obie klamry i oba paski :mur:

 

Za to model tych butków na rok 2007 wygląda jeszcze bardziej agresywnie B-)

 

Dołączona grafika

 

mniam <leci ślinka> :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej 70% ludzi na ulicy jakoś je nosi...

W Polsce. Nie spotkasz nikogo zza granicy, kto będzie paradował po ulicy w takich buciakach. Zwróć na to uwagę. To że 70% naszego społeczeństwa tak robi, to nie znaczy, że to jest OK, dobre i w ogóle należy też tak robić.

 

Chce jednak sprostować, że nie mam nic przeciwko takim butom na stadionie, na murawie, na bieżni, do roweru, na bieg czy na halę. Takie jest ich przeznaczenie i jeśli zależałoby mi na komfortowym uprawianiu sportu, to bym mógł zainwestować - jak słusznie benek zauważył - nawet 300 PLN. Nie przeczę.

 

Ale nie wychodzi się w takich butach na ulicę. Please !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy chodzi w tym w czym mu wygodnie i w tym co mu sie podoba IMO...

Ciekawe, czy tak samo nie porusza Twojego zmysłu estetycznego koleś w klapkach/sandałkach i skarpetach (często lekko obwisłych "w okolicy palcowej") :lol: przecież on własnie nosi to co wygodne i co mu sie podoba :razz: do tego czarne plastikowe-bazarowe spodnie w kancik (raczej jego pozostałość) + biała reklamówka w garści + dziurkowany podkoszulek na ramiączka :arrow: typowy "chłopek roztropek" :lol2: tyle tylko, ze teraz "po amerykancku" nosi na głowie za ciasną palstikową bejsbolówkę, za 5 zeta (też z bazaru) zamiast filcowego bereta :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...