Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

ja juz sam nie wiem jakie buty kupic...z pum tylko repli caty ale czarne numer brak ;/ inne to takie sobie

 

obecnie mam future cat czarne ale juz nie chce czarnych butow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie u mnie w miescie znalezc buty z jakiej nowzej kolejcji jest niemozliwe, wec trzeba bylo kupic te conversy, oczywiscie porownujac z allegro to w ch... przeplacone, no ale....

post-12671-1178737679_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item189867703_vans_s...alne_z_uk_.html

http://www.allegro.pl/item189619703_vans_s...trybutora_.html

 

Któreś z tych planuję zakupić na lato. Pierwsze wyglądają nieco na "babcine", ale podobają mi sie ;)

 

Na allegro jest nieco mały wybór, więc może wezmę z jeszcze innym designem z ebaya, bo tam wybór jest ogromny.

Edytowane przez koti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koti: odnoszę wrażenie, ze jeden niezapowiedziany deszczyk i Ci się odechce takich butów :>

A tak poza tym to całkiem fajne te Vansy, choć przypominają mi czasy przedszkola :)

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przedszkolu miałem niemal identyczne, ale wtedy był ze mnie prawdziwy lansiarz.

 

A buty te mają mi służyć na różne ogniska, imprezy itp, jak to w lecie. Nie mam zamiaru chodzić w nich cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ja w końcu po średnich opiniach co do lando zdecydowałem się na:

 

conversy:

Dołączona grafika

Jak dostanę to napiszę jak wrażenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mam do nich straszna slabosc :P

Jak dla mnie to te wszystkie pumy wyglądają bardzo podobnie, już się w tym gubie.

 

Spylon, gdzie fotki? cała polska czeka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jakiś czas temu kupiłem takie buty

2615043[/snapback]

Spylon, gdzie fotki? cała polska czeka :rolleyes:
Przecież to fake, tak to by dał fotki już dawno... poca tak samo <_<

 

 

EDIT

 

:lol: :lol:

 

Ktoś uwierzył w te prowokację? :lol:

jak widać pioorek tak [; Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

:lol: :lol:

 

Ktoś uwierzył w te prowokację? :lol:

Ja ;]], ale nie w twoją, Spylon nigdy się w takie coś nie bawił więc myślałem że nie robi sobie jaj :lol2: Nie ważne [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z butami Adidas Tuscany goodyear mianowicie po nie całym pół roku chodzenia zaczęły sie po prostu sypać. Noski na przodzie poprzecierały się i powstała mała dziurka (co ciekawe bardzo oszczędzałem te buty i używałem je głownie do jazdy samochodem i chodzenia po mieście, szkoły itp. więc granie w piłkę w tych butach lub jakaś praca odpadała...) Potrafię jeszcze przeżyć te zdarte noski bo są mało widoczne przy założonym bucie ale dzisiaj przed wyjściem do szkoły lekko byłem zaskoczony widząc ,że podeszwa w lewym bucie po prostu pękła (w miejscu zgięcia ) ! na dodatek z jednej strony boczna ścianka odkleja sie od podeszwy :/

Te adidasy kupiłem w październiku 2006 r. więc niby gwarancje jeszcze mam.

Teraz chciał bym się zapytać jak wygląda sprawa gwarancji na buty tej firmy, dowiedziałem się ,że oddając buty na gwarancje trzeba czekać około dwóch tygodni i najczęściej otrzymuje sie odpowiedź ,że obuwie było źle użytkowane. Więc czy mam jakieś szansę, że uznają mi gwarancje czy odeślą z kwitkiem z powodu złego użytkowania butów.

Ciekawe jak wygląda sprawa wytrzymałości butów marki adidas bo płacąc ponad 200 zł za markowy but oczekuje się ,że można w nich pochodzić więcej niż jeden sezon,a nie kilka miesięcy jak to jest w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Polecam stronkę: http://www.goertz-shop.de/index_de.htm

 

Fajne buciaki mają, no i swój sklep w Warszawie i w zasadzie wszystko mają co na stronie jest, a nawet więcej, bo i poprzednie kolekcje...

Dołączona grafika

Fajny bucik, kupiłem go sobie, ale w końcu wymieniłem na inny z tego sklepu, taki którego nie ma na stronie akurat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na celowniku takie buciki:

 

2615032[/snapback]

Jakiś czas temu kupiłem takie buty

http://www.allegro.pl/item194193502_reebok...klep_gwara.html i cholera przez ostatnie 4dni mi sie rozwalily, tzn w czubku zrobiła się dziura :damage_wall: 250zł poszło w d.... :damage_wall::damage_wall:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem takie buty

http://www.allegro.pl/item194193502_reebok...klep_gwara.html i cholera przez ostatnie 4dni mi sie rozwalily, tzn w czubku zrobiła się dziura :damage_wall: 250zł poszło w d.... :damage_wall::damage_wall:

dziwne moja kobita ma je już prawie rok i nawet nigdy ich nie myła, jak nówki choć chodzi w nich na co dzień, pewnie kupiłeś fake.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne? Macie dziwne gusta :P tego typu buty kojarza mi sie z moda elo drecho tyle tylko, ze pasujace do bardziej porzadnych osob ;) Taki joke ;)

 

Kaaban: Fajne.. nawet. Bez jakichs 'fsiunskich' gwiazdek :P

zavader: Kaza u was w szkole zmienia buty przed lekcjami? ;)

 

Rany, dorosli a jeszcze nie pojeliscie, ze liczy sie juz elegancja, a nie super odlotowy styl chłopaka z ubiorem przykuwajacym uwage typowych lachonow? ;)

 

Nie odbierajcie tego na powaznie. Taka moja dygresja na temat tego jak bardzo od was odstaje ;) Bo przegldajac swego czasu ten temat zrezygnowałem z brania porad od was, nie te klimaty, po prostu.. ;)

 

piotralek: Tobie też podał bym dłoń ;) NIezłe ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze Jacku pokaz co uwazasz za elengackie? Ja osobiscie potrafie podzielic czas na taki, w ktorym moge sobie isc ubrany bardziej wyluzowanie/sporotwo, oraz na taki gdy trzba przyodziac marynarke. Zresztą, marynarka + oldsqlowe adiki to cos pieknego...

 

A mi ostatnio w glowie siedza te buciczki. Moze nie najnowsze ale bardzo seksyyy ;]

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...