Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

Jako że dorobiłem się cyfraka to zaprezentuję moje butki ;P

 

 

najstarsze, mam je od października'06, przechodziłem w nich cała jesień i zimę i jeszcze żyją :)

Dołączona grafika

 

drugie w kolejności, słynne które pokazał nam zavader ;) podeszwa się trochę rozwala, ale czego chcieć od butów za 65zł po 2 miechach ;P

Dołączona grafika

 

 

najnowsze... super wygodne, ale do krótkich spodenek prezentują się średnio... za to do długich spodni miodzio :)

Dołączona grafika

 

 

Za jakiś miesiąc kupię coś konkretnego na rzepy-spodobało mi się ;) i do zimy (raczej) starczy ;P

 

Może zapoczątkuję tym jakąś nową modę na pokazywanie swoich butów? bo jak na razie to tylko zav coś takiego zrobił (z tego co widziałem) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś te Twoje DC biednie wyglądają.

 

Ja mam ADIO od lipca '06, przechodziłem w nich góry, plaże itp i parę oberwań chmury. A wyglądają jak nówki.

 

BTW. Swego czasu też swoje buciki pokazywałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Coś te Twoje DC biednie wyglądają.

 

Ja mam ADIO od lipca '06, przechodziłem w nich góry, plaże itp i parę oberwań chmury. A wyglądają jak nówki.

 

BTW. Swego czasu też swoje buciki pokazywałem.

Wiem, kupiłem je przed wyjazdem w góry i tam w nich pomykałem, potem jesień no i całą zimę (nienawidzę takich cieplejszych/grubszych butów zimowych-te DC nosiłem przez calutką zimę dzień w dzień). Ty jak się domyślam w zimę nosiłeś obuwie odpowiednie do pory roku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brudne serca... ;]

 

Na Najki możesz tu zarabiać dzień i noc

Na Najki możesz tu dostać wpie...

Te Najki, zakładasz, czujesz dumę i czasami jesteś jak 30cm ponad chodnikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem Cormaxy, byly tanie, ale cena korespondowala z jakoscia. Teraz mimo wszystko zaryzykowalem i kupijem kolejne, do pracy w nich chodze i sprawuja sie duzo lepiej. Od razu widac, ze popracowali nad jakoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie wiecie co oznacza termin "buty wytrzymałe". Beat that:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Kupione na jesieni 2004. Używane na co dzien o kazdej porze roku, w śniegu, deszczu, błocie. Kapały się ze mną w jeziorze, czasem grałem w nich w noge etc. Dodam, ze sa przeznaczone tylko na salę gimnastyczną. Na fotkach nieco przybrudzone ;) . Nie żałuję tych ~400pln :)

 

@ath

 

nie wiem czy zauwazyles, ale on ma w nich suchy lod :lol:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janio - miałem dokładnie ten sam model - 159zł za nie dałem, padły po miesiącu (na zgięciach prawy but mi pękał). W poniedziałek idę się dowiedzieć co wynikło z oddania na gwarancję.

Podpisuję się pod słowami ath - nigdy więcej butów cropp'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spylon, gdzie fotki? cała polska czeka :rolleyes:

 

:lol: :lol:

 

Ktoś uwierzył w te prowokację? :lol:

To nie jest żadna prowokacja.

 

Ja ;]], ale nie w twoją, Spylon nigdy się w takie coś nie bawił więc myślałem że nie robi sobie jaj :lol2: Nie ważne [;

Nie robię sobie jaj, poprostu sobie zapomniałem o tych zdjęciach, ale jakoś się zlożyło, że wczoraj jak wszedłem na ten topic, to sobie przypomniałem. Zdjęcia robione cyfrakiem, nie moim:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

BTW dla zainteresowanych, bo pewnie już wszyscy zapomieli, są to te "hiszpańskie" buty na allegro kupione :lol2:. Zapomniałem o najważniejszym, sry za ten mały poślizg ;).

 

Ciepło jest, foto na ogródku zrobiłem, a skarpetek nie chciało się zakładać ;).

 

EDIT

 

Normalnie to po ogródku chodzę na bosaka w spodenkach ew bokserkach i bez koszulki :lol2:.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Spylon wymiotłeś wszystkich/wszystko...

 

Co do MaSella to nigdy nie ogarniałem jak można chodzić w butach do kosza (to są do kosza? bo pewności nie mam...) normalnie... i Ty je nosisz na codzień i do wszystkiego? nieźle [;

 

 

Mechl!k pytałem parę stron temu o lando, ktoś napisał że szybko szmaty się robią poza tym opinii brak <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do MaSella to nigdy nie ogarniałem jak można chodzić w butach do kosza (to są do kosza? bo pewności nie mam...) normalnie... i Ty je nosisz na codzień i do wszystkiego? nieźle [;

Ano normalnie. Nie do wszystkiego, ale można... Chociażby ze względu na to, że żadne inne buty nie są wygodniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...