Skocz do zawartości
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Ano normalnie. Nie do wszystkiego, ale można... Chociażby ze względu na to, że żadne inne buty nie są wygodniejsze.

Czerwone buty mi nie leżą, generalnie wole czarne ale kwestia gustu. W butach do kosza chodziłem kilka sezonów, wygodne są - fakt, ale jak jest gorąco to z lekka masakra w takich butach chodzić(może np. białe się tak nie nagrzewają, ale w czarnych robi się gorąco)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spylon wymiotłeś wszystkich/wszystko...

 

Co do MaSella to nigdy nie ogarniałem jak można chodzić w butach do kosza (to są do kosza? bo pewności nie mam...) normalnie... i Ty je nosisz na codzień i do wszystkiego? nieźle [;

Mechl!k pytałem parę stron temu o lando, ktoś napisał że szybko szmaty się robią poza tym opinii brak <_<

A dlaczego tak sądzisz? Jakoś nikt na ulicy się ze mnie nie śmieje i w mieście nie zauważyłem kogoś, kto miałby takie same buty jak ja, więc to jakby nie było jest swego rodzaju hmmm wyróżnieniem, choć to może złe słowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o buty do kosza, to jakieś cztery lata temu przywiozłem sobie z USA dwie pary butów Reebok ATR w kolorze białym i czarnym. Zapłaciłem tam za nie odpowiednio 19$ i 29$. Buty były skórzane, bardzo dobrze wykonane, wygodne i nie do zdarcia. Gdyby nie to, że są na mnie za małe, to pewnie dalej bym w nich śmigał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego tak sądzisz? Jakoś nikt na ulicy się ze mnie nie śmieje i w mieście nie zauważyłem kogoś, kto miałby takie same buty jak ja, więc to jakby nie było jest swego rodzaju hmmm wyróżnieniem, choć to może złe słowo ;)

Hmm. Może to tylko mój umysł/gust jest ograniczony (w sumie bardzo możliwe, bo np. jeszcze rok temu twierdziłem, że nigdy nie założę białych butów ;-) ) ale te Twoje są po prostu takie hmm "Oł dzizajs!" :lol:

 

BTW. Sam od trzech miesięcy mykam w takim czymś. http://www.allegro.pl/item208801620_nowe_b...ing_45_bcm.html Lubię je bardzo. I lubię promocję w croppie z bilecikami, bo o ile na alledrogo za to samo w innym kolorze krzyczą sobie 280zł KLIK, to w naszym ulubionym joł-sklepie kosztowały 199zł co wraz z 4 bilecikami, w tym jednym wysępionym od przypadkowej dziewczyny dało piękną cenę 149zł- czyli tyle co za allegrowe lando czy cormaxy. Nie wspomnę już o możliwości, zobaczenia buta na żywo i przymiarki, która uratowała mi tyłek, bo przez neta kupiłbym jak zwykle 44, a te vansy idealne dla mnie były w rozmiarze 43, więc oszczędziłem sobie nerwów. I za co niby mamy lubić allegro? W tym wypadku byłoby 2x drożej i 2x mniej wygodnie ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Nie twierdzę że nie są wygodne, po prostu jak dla mnie wyglądają dziwnie do niektórych ciuchów ale mniejsza o to ;) Np. ja nigdy tego nie założę, bo przy mich 169cm wzrostu wyglądał bym komicznie :P

 

Sysak, a masz newslettera croppa? Tam dość często dają różne zniżki itp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnę już o możliwości, zobaczenia buta na żywo i przymiarki(...)

Heh, już nie pamiętam kiedy coś kupiłem w sklepie. W Croppie buty to porażka, tak samo jak ubrania. A reszta sklepów typu Flow, Burak itd to ma to wszystko jednakowe. Pojedyncze modele ADIO, DC lub C1rca.

 

Może się komuś przyda. To mój ulubiony sklep

http://supersklep.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k-swiss borel two strap nie sa swieze, chcialem je kupic pare miechow temu ale nie bylo w polsce, czarna wersja jest ladniejsza ;)

 

apropo nike capri, ktore nosze juz jakis czas, puscilo mi pare szwow w tylnej czesci buta, poodrywala sie biala guma z tylu na piecie, i w miejscu zgiecia po lewej i po prawej stronie odkleja sie czarna guma, ale ogolnie sa spoko ;)

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...