Jump to content
Sign in to follow this  
SzymonTER

Buty - ogolna dyskusja

Recommended Posts

Ceny tu i tu w USD, te za 40USD są dla dzieci niżej masz dla dorosłych za 60USD :P

w zlotych trasach jest sklep gortz 17, maja tam pewnie najwiecej kswissow w wawie, ale dystrybutorem chyba nie sa

Edited by macr0n

Przyszły mi buty i t-shirt ES'a :)

Etnies'y jeszcze ładniejsze niż na zdjęciu i przy tym wygodne :)

Nie wiem czemu, ale jak kupuje buty przez neta to pasują idealnie, a jak ide do sklepu przymierzać, to ni chu*** nie pasują :blink:

Lacoste Camden Embroidered

xpektor - gdzieś w Wawie do dostania ?

Nie mam bladego pojecia czy sa w wawie, nie bylem tam od... 3 gimnazjum, wiec musisz sam sie wybrac na zakupki. Watpie aby juz byly w Polsce, ale kto wie.

dzisiaj zamowilem te : http://but1.pl/ADIDAS+KUNDOblk_p203.html

ktos je ma?

mam nadzieje ze beda sie trzymaly jak wczesniejsze Adidasy, gdyby nie dziury w podeszwie po 1,5 roku chodzenia nadal bym ich uzywal. przynajmniej nie rozkleja sie po 2 miesiacach jak Court Tradition :P

Edited by kukifas

przynajmniej nie rozkleja sie po 2 miesiacach jak Court Tradition icon_razz.gif

Nie strasz, kilka dni temu kupiłem Court Tradition... ;]

pomiedzy gumowym czubkiem a skorka robi sie szparka. normalne rozklejenie. jeszcze te zepy mnie przerazaja jak bede wygladaly za miesiac...

Serio tak szybko sie rozwalaja? Moze zle w nich chodziliscie? ;) Ja osobiscie z Nike'ami nigdy problemow nie mialem, a wrecz jestem z wszystkich mega zadowolony, bo pomimu duzego przebegi nadal sie trzymaja kupy ;p

Ja i znajomi na ogół też jesteśmy z butów z łyżwą zadowoleni, jednak moje zadowolenie powoli zanika

ja mam nike court tradition też około 2 miesiące, u mnie występuje dokładnie to samo co u kukifas'a, czyli rozklejenie, jednak póki co jest to dosyć mało widoczne, a jeżeli chodzi o rzepy to z nimi wszystko w porządku u mnie.

Osobom, które dopiero co kupiły te buty polecam na wstępie zakup pasty. Ja kupiłem co prawda dopiero po ponad miesiącu, ale dzięki temu jakoś wyglądają, bez pasty to one by już były kremowe, mimo, że w miare dbam o nie, nie mówiąc o jakiś zadrapaniach, zadarciach..

Edited by mlodass

Moze to jakas wada produkcyjna? Probowal ktos skladac reklamacje? Jezeli taki problem ma wiecej ludzi, moze uda sie dostac nowa pare, zwrot kaski, albo naprawe uszkodzonego obuwia.

Mi rzepy troche się odkształciły po czasie, pomogło zagięcie i zrobienie pętelki na noc (końcówka w tą samą szlufke co połowa rzepu przez nią przechodzi). A rozklejenia? Nie chce mi sie kłucić o 2mm lekko odstającej gumy na boku.

dokladnie nie jest to tak widoczne. ale jest...

uzywacie bialej czy bezbarwnej pasty? bo ja zadnej, mam tylko czarna, moze bym jakas dokupil :P

najgorzej widac brud od kurzu na jezykach, a fe... az ciezko to czasem doczyscic

ps. buty uzywane jedynie w cyklu miejskim ;)

Edited by kukifas

Mam Court Tradition V2 od marca i się nie rozklejają, rzepy również w porządku.

Ogólnie używane ekstremalnie, tak więc nie ma strachu.

Dla mnie prawie wszystkie buty pumy są zbyt smukłe.

Ja lubie smukle buty, nie lubie takich wieeelkich obudowanych adidasow. Te pumy sa fajne i oryginalne, ladnie prezentuja sie na nodze, a tak wogole zakochany jestem w pumach.

odnośnie NIke court tradition, być moze sprawa dotyczy tylko białych butów, bo z tego co wiem to w czarnych ta skóra jest troche inna.

Ja do białych używam pasty białej, KIWI, daje rade;] Ale długiego żywotu tym butom nie przepowiadam. zobaczymy za pol roku.

probowal ktos prac court tradition'y w pralce?

chyba jutro je wrzuce ;p doszly do mnie juz Adidas kundo, waza chyba 1/3 tego co courty ;)

Jak mają tendencję do rozklejania się to raczej bym nie próbował prać w pralce. :)

A tam, moje smith'sy prałem z 3 razy i jeszcze śmigam w tych szmatach koło domu ;).

A do mnie idą właśnie takie. Klasyczny oldschool.

Dołączona grafika

Za 150zł uważam że niezły zakup. Jak na skórzany but.

Edited by BENITO

Miałem Consy i muszę powiedzieć że dają radę.

Tylko że rozdarł się ten materiał od środka na końcu buta nad piętą.

Ale poza tym jak najbardziej się trzymały :)

zadnych butow nie pierze sie w pralce

Teoretycznie nie pierze się, ale... Miałem 2 pary najeczek które prałem w pralce. Obie pary wytrzymały 2 sezony chodzenia na okrągło... ;] Edited by chari